Autor Wątek: Slash w Vegas 2/10/09  (Przeczytany 20394 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34689
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3438
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash w Vegas 2/10/09
« Odpowiedź #105 dnia: Października 11, 2009, 01:00:14 pm »
0
Jak dla mnie powodem dla organizowania takich koncertów jest dobra zabawa w gronie przyjaciół i cieszenie się muzyką. Jest oczywiście aspekt finansowy,bo musi być,jakby nie było Slash ma kilka osób na utrzymaniu,więc nie będzie działał charytatywnie. Jedno z drugim się łączy,ale póki nie ma się rodziny na utrzymaniu to się tego nie zrozumie ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Slash w Vegas 2/10/09
« Odpowiedź #106 dnia: Października 11, 2009, 01:19:15 pm »
0
   Pieniądze da się zarabiać na różne sposoby. Można to robić w uczciwy i godny sposób, albo się sk....wić.

Cytuj
Ale mam jakieś dziwne przekonanie,że ciut łatwiej jest w życiu tym,którzy widzą szklankę w połowie pełną.
  Mam wrażenie, że tym razem Slash do naszych szklanek po prostu narzygał. I teraz pozostaje nam to tylko wypić. Wolę mysleć, że ta szklanka jest już w połowie pusta.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34689
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3438
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash w Vegas 2/10/09
« Odpowiedź #107 dnia: Października 11, 2009, 01:25:18 pm »
0
Gunsi śpiewali kiedyś " why you look at me,when you hate me". Warto sobie postawić to pytanie czasem.
Narzygał,bo zagrał jeden kawałek z muzykiem pop na rockowym koncercie? Ciekawa definicja ;) Cóż,mam inne zdanie na ten temat,ale nie zamierzam nikogo przekonywać,bo 1) nic to nie da 2) i tak nie dotrze
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

smakol

  • Gość
Odp: Slash w Vegas 2/10/09
« Odpowiedź #108 dnia: Października 11, 2009, 03:30:26 pm »
0
Axl też już nie tworzy jak kiedyś i "dawną zajebistość zmarnował" - oczywiście zaraz się wszyscy czepią że to nieprawda bo to że nagrywa techno to ewolucja dotychczasowego brzmienia !

A jak sie nazywa ten kawalek techno co Axl nagral?  :lol:  :lol:  :lol: Prosze o przeniesienie tego cytatu smakola do watku Humor.
Dawno sie tak nie usmialem.

Slash nie nagral nic z ta laseczka on z nią tylko wystapił, moze zaliczył jego szczęście ja tam zaqzdroszcze :P

A czym jest SHACKLER'S REVENGE ?? Widze Drei że jak merytorycznych argumentów Ci brakuje to postarasz się jak w podstawówce obśmiać czyjąś wypowiedź :) Trzeba być niezłym hipokrytą żeby nie zauważyć że ilość elektroniki w tym kawałku gnr podprowadza to pod techniawke i nie uznawac go za profanowanie legendy ale czepiac sie za to jednago wystepu slasha z gwazdka pop. WOW
juz nawet nie wiem o ktorej laseczce mowisz, z tyloma Slash wystepowal / nagrywal / krecil klipy...

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Slash w Vegas 2/10/09
« Odpowiedź #109 dnia: Października 11, 2009, 03:46:12 pm »
0
Dziwnego techno sluchasz... elektronika = techno?

nosz k***a 23 czerwca zamiast na NIN bylem na Love Parade?

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34689
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3438
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash w Vegas 2/10/09
« Odpowiedź #110 dnia: Października 11, 2009, 03:57:55 pm »
0
el_loko: Kto Cię tam wie  :P
Może wrócimy do tematu,co? ;)

Wiem,że jedno zepsute jabłko zepsuje coś tam coś tam ;),ale popatrzcie na ten koncert obiektywnie. Czy naprawdę część z Was jest tak zaślepiona nienawiścią do Slasha,że widzi tylko jego występ z Fergie i Nicole? :o Jeśli tak,to trudno mi cokolwiek powiedzieć...
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Slash w Vegas 2/10/09
« Odpowiedź #111 dnia: Października 11, 2009, 04:03:12 pm »
0
nie... ale spojrzmy wprawdzie w oczy... koncerty Slasha to nie jest wydarzenie artystyczne na najwyzszym poziomie... Slash przez ostatnie lata ( w tym na tych koncertach) odcina kupony...
tak, tak powiecie, ze GNR też... ale GNR jak mialo wydac plyte... to wydalo zajebista i w dodatku zupelnie inna niz to co do tej pory gralo...

a poziom koncertow to niebo a ziemia... pod kazdym wzgledem a juz najbardziej pod wzgledem muzycznym...

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34689
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3438
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash w Vegas 2/10/09
« Odpowiedź #112 dnia: Października 11, 2009, 04:07:40 pm »
0
Nie wiem po co te ciągłe porównania Slasha z Gn'R skoro koncert Slash & Friends jako wydarzenie to spęd przyjaciół,na zasadzie koncertów Camp Freddy.

Slash & Friends "Immigrant Song"
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=AxNbzv1Uwbw" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=AxNbzv1Uwbw</a>

War pigs
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=NjcWLvP-FoA" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=NjcWLvP-FoA</a>

Its So Easy
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=fuagBnDWoHY" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=fuagBnDWoHY</a>


( jak któryś z linków się powtarza,to przepraszam )
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Slash w Vegas 2/10/09
« Odpowiedź #113 dnia: Października 11, 2009, 04:09:00 pm »
0
A czym jest SHACKLER'S REVENGE ?? Widze Drei że jak merytorycznych argumentów Ci brakuje to postarasz się jak w podstawówce obśmiać czyjąś wypowiedź :) Trzeba być niezłym hipokrytą żeby nie zauważyć że ilość elektroniki w tym kawałku gnr podprowadza to pod techniawke i nie uznawac go za profanowanie legendy ale czepiac sie za to jednago wystepu slasha z gwazdka pop. WOW


jesli Shackler to techno to Fergie to druga Madonna

ja sie nie czepiam JEDNEGO wystepu Slasha z gwiazdka pop - tych wystepow / goscinnych udzialow na plycie / wystepow w klipach bylo od cholery

przestudiuj dokladnie ten temat zanim cokolwiek powiesz http://en.wikipedia.org/wiki/Slash_discography#Guest_Appearances

Axl sprofanowal legende bo dolozyl elektronike do Shacklera  :lol: ale jakby zagral Welcome to the Jungle z Jay-z i Britney Spears to juz by nie byla
profanacja skoro nie jest nia PC z raperami i Fergie

dobre  :lol:
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34689
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3438
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash w Vegas 2/10/09
« Odpowiedź #114 dnia: Października 11, 2009, 04:13:09 pm »
0
Zaczniecie pisać na temat,czy będziecie pisać o wszystkim,tylko nie o koncercie? Macie w cholerę tematów,gdzie możecie spamować do woli o tym,jaki Slash jest zły,ale nie,niektórzy ewidentnie nie na temat będą zawsze pisać. :ph34r:


O koncercie gadać i to już.  :ph34r:
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Slash w Vegas 2/10/09
« Odpowiedź #115 dnia: Października 11, 2009, 04:24:24 pm »
0
Może po prostu zamknijcie temat, skoro 90% postów jest o tym jak się Slash sprzedał grając w teraźniejszości jak i przeszłości z gwiazdkami pop?
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34689
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3438
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash w Vegas 2/10/09
« Odpowiedź #116 dnia: Października 11, 2009, 04:31:39 pm »
0
Jeśli prośby i ostrzeżenia nie podziałają to trzeba będzie tak zrobić.
Już niedługo kolejny koncert z cyklu Slash & Friends i domyślam się,że część osób jest tam niemile widziana.
Warto przejrzeć sobie dostępne klipy z tego wydarzenia,bo choć nie jest to show na miarę Live Aid ;),to jednak niektóre kawałki wypadły całkiem przyzwoicie.Kogo chcielibyście zobaczyć na takich koncertach w przyszłości?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Loremaster

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Respect: +1
Odp: Slash w Vegas 2/10/09
« Odpowiedź #117 dnia: Października 11, 2009, 04:40:15 pm »
0
Ja wiem kogo bym nie chciał zobaczyc
- Fergie
- Nicole
- Pauliny Rubio
- raperów

czemu nie może zagrac z Care Failure, Amy Gemmet , Donnas czy Bikini Kill jeżeli chce oglądac damskie tyłki ?

Niech zaprosi chłopaków z Vains of Jenna czy wokalistę Buckcherry ( ouch sorry wyjebał go już raz z zespołu więc pewnie nie przejdzie, tymbardziej że Buckcherry sprzedaje więcej płyt niż VR).


Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Slash w Vegas 2/10/09
« Odpowiedź #118 dnia: Października 11, 2009, 05:04:25 pm »
0
Kogo chcielibyście zobaczyć na takich koncertach w przyszłości?
-mnie
-Zakka Wylde'a
-Stevena Tylera
-Billy Gibbons
-Nikki Sixx/Tommy Lee
-Joe Perry
-Perry Farrell
-Izzy'ego, Duffa, Matta
-M Shadows
-Jon Lord - coś dla odmiany :)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Slash w Vegas 2/10/09
« Odpowiedź #119 dnia: Października 15, 2009, 08:11:14 pm »
0
zastanowcie sie nad tym, czy to co piszecie o gosciu jest sprawiedliwe....szkoda, ze tyle nie rozwodzicie sie nad projektem The Blues Ball... :rolleyes: no ale to norma tutaj...


wiesz co Rose, brak mi juz sil zeby odpowiadac na Twoje posty, gdzie ciagle jestem wrzucany do jednego wora z innymi, tymi ktorzy grzebia
dokonania Slasha z lat 90, nie doceniajac jego wkladu w muzyke rockowa i zespol GNR. Zanim zaczniesz krytykowac (chyba ze napisz wyraznie
ze nie chodzi o mnie, bo juz mnie to naprawde wkurza) to rozejrzyj sie troche po forum. Zajrzyj najpierw tu np. http://gunsnroses.com.pl/forum/projekty-solowe/slash's-blues-ball/
A bron Slasha po roku 2000, bo do tej daty to on sie broni sam. Swoimi dokonaniami !!!

uwielbiam Edyte Bartosiewicz i cenie takie artystki, rozumiem poniekad rozczarowanie tym, ze gosc dobiera sobie do wspolpracy plastikowe panienki o sredniej wartosci artystycznej, ale wydaje mi sie, ze dzieki takim posunieciom trafia z muza, ktora kocha do szerszych mas...czy Slash wstapil nagle do jakiegos Boysbandu, czy wygina tylkiem przed kamera i spiewa dicho ? nie - on tym co gra na tych koncertach pokazuje swoja muzyczna droge, pokazuje to, co gra takze w mojej duszy - on pochyla sie nad niedocenianym w dzisiejszym swiecie rocku!!


robisz z niego jakiegos mesjasza ktory nawraca niewiernych na rockowe granie i promuje starego dobrego rocka (np z czasow Led Zeppelin) wsrod
plastikowych lasek z girlsbandow... w przeciwienstwie do Ciebie mnie sie wydaje ze robi to tylko dla kasy, slawy i poklasku. owszem dociera do szerszych mas, ale tylko dla
tego ze dla wielu nastolatkow jest postacia anonimowa w dzisiejszym swiecie, a tak dzieki swoim wystepom bedzie znany jako ten gitarzysta z petem w zebach i kreconymi wlosami ktory stal obok Nicole z Pussycat Dolls.

pytasz&nbsp; "czy Slash wstapil nagle do jakiegos Boysbandu, czy wygina tylkiem przed kamera i spiewa dicho ?" - pewnie ze nie, natomiast
wylania sie z tortu i gra 10sekundowe solo w teledysku z ktorego kapie lukier, a obok niego jest panna z ladnym tylkiem ktora spiewa dicho, no
dobra powiedzmy malo ambitny pop

i nie mow mi ze dzieki takim wystepom "trafia z muza, ktora kocha do szerszych mas", bo pekne ze smiechu


DrDrei, to ze komentuje Twoje posty nie oznacza, ze wrzucam Ciebie do jednego wora z ludzmi, u ktorych Slash nie wzbudza szacunku za swoja muzyczna przeszlosc !!! doskonale wiem, jakie sa Twoje zapatrywania i jestem takze swiadoma tego, ze cenisz chociazby plyty Snakepit  8) nie oznacza to jednak, ze bede milczec wtedy, kiedy ktos tworzy nagonke na goscia, bedacego dla mnie osobiscie pewna ikona gatunku...mozna, a nawet trzeba krytykowac, ale nie w przypadku koncertu z stelista stanowiaca przypomnienie FUNDAMENTOW rocka !!! czy fakt przypomnienia tak swietnych kawalkow, bedacych jednoczesnie elementem muzycznej tozsamosci Slasha, jest naganne ??? czy nalezy ten fakt przycmiewac stekami wpisow odnoszacych sie do jakiejs pop-gwiazdeczki? i w dodatku jacy obeznani jestescie w tej materii.... :o :rolleyes: jak tutaj kazdy potrafi prowadzic dysputy na temat ktora lepsza w swym gatunku, czy Fergie, a moze jeszcze jakas inna Britney....LUDZIE, to jest smieszne ! :D czy to byl koncert z popowa papka zaserowana nam przez rockowego gitarzyste, czy jednak hold oddany najlepszym kapelom tego gatunku na tym globie ??

dla dzisiejszych nastolatkow bedzie tylko tym kolesiem przy cizi z Pussycat Dolls, jesli dorosi nie zadbaja o edukacje swoich dzieci...ja na szczescie wychowalam sie w takim domu, gdzie klasyka rocka byla otaczana wrecz czcia...i mimo ze chociazby Page moglby byc moim dziadkiem, nie stwierdzam, ze to ten koles u boku Puff'a Diddy, ale ktos, kto zrobil swa tworczoscia milowy krok w swiecie muzyki rockowej... :rolleyes: to jak Slash bedzie postrzegany za kilka lat jest jasne - bedzie to gitarzysta LEGENDARNEJ grupy Guns N'Roses i NIC i NIKT tego nie zmieni...ten zapis bedzie widnial w encyklopediach, leksykonach, artykulach muzycznych i niewiedza w postaci postrzegania go jako "broszki" (dodatku) do jakiejs laluni od plastikowego wycia, stanie sie po prostu zwyczajnym faux pas...

tyle ode mnie ...osobiscie dziekuje Slashowi za to, ze gra kawalki tak zacnych kapel ...widac w 2009 roku te utwory wciaz nie traca na swiezosci - GIT  :sorcerer:

PS: Jeszcze odnosnie Paulinki moje stanowisko jest negatywne i w odpowiednim czasie sie za to Slashowi ode mnie oberwalo, wiec stram sie byc mimo wszystko obiektywna... :rolleyes:

 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5863
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax