Autor Wątek: Slash powraca do Europy  (Przeczytany 25663 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34748
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash powraca do Europy
« Odpowiedź #120 dnia: Sierpnia 01, 2011, 01:58:36 pm »
0
Nie chodzi o "nie-tak" , chodzi o to, że jest bardzo tak :P :P :P Hm, nie, żebym koledze gloomy'emu czegoś zazdrościł, ale może zerkniesz właśnie do kącika spacerowego :P To zobaczysz jaki z niego hartbrejker :P Zupełnie inaczej niż my wszyscy :D :D :D

Gratuluję świetnej pamiątki :) Slashu jest mistrzem :) :):)  Swoją drogą zacznij się juz przyzwyczajać do tekstów,  że Slashu to tylko z Fergie gra itd. , bo to tutaj normalka :P :P :P z niektórych ust przynajmniej :P
A jak widać gra nie tylko z Fergie, czy Rihanną, ale trzeba umieć to dostrzec i docenic :P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2011, 02:06:05 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline CocoNatal

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • I don't need your civil war.
  • Respect: 0
Odp: Slash powraca do Europy
« Odpowiedź #121 dnia: Sierpnia 01, 2011, 03:51:25 pm »
0
zajrzałam, zajrzałam, ale chyba mi jeszcze dużo brakuję, żeby zrozumieć to wszystko.. bo na razie was wcale nie znam i ciężko mi to ogarnąć, ale podejrzewam, że za kilka dni będzie lepiej :>
Take me down to the Paradise City
where the Guns'n Roses are young and all together.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Slash powraca do Europy
« Odpowiedź #122 dnia: Sierpnia 01, 2011, 05:24:13 pm »
0
Wiadomo ;) Kilka spacerów z Adminem i wszystko będziesz wiedziała ;)
A żeby nie walnąć offtopa to pozazdrościć takie spotkanka...mówiłaś coś o Polsce itd?

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Slash powraca do Europy
« Odpowiedź #123 dnia: Sierpnia 01, 2011, 05:43:32 pm »
0
Swoją drogą zacznij się juz przyzwyczajać do tekstów,  że Slashu to tylko z Fergie gra itd. , bo to tutaj normalka :P :P :P z niektórych ust przynajmniej :P
A jak widać gra nie tylko z Fergie, czy Rihanną, ale trzeba umieć to dostrzec i docenic :P

Jaka znowu normalka  :P ???
To nie jest nasza wina , że czasami Slashowi zdarzy się taki występ no i trzeba go w odpowiedni sposób skomentować.Nie widzę w tym nic dziwnego dopóki jest to rzeczowa krytyka a nie kolejny powód do oczerniania.
Moim zdaniem ludzie dostrzegają ( być może nawet doceniają  :)  :P ) ostatnie koncerty ale chyba nie trzeba za to Wychwalać Slasha...
To jest pewien poziom który on musi prezentować bo za to właśnie fani go kochają.
Jak ktoś nie wychwala za to Saul'a to nie znaczy , że jest jego przeciwnikiem.Ja nigdy nie zauważyłem komentarzy typu "sprzedał się" czy "rozmienia swoją karierę na drobne" pod filmikami czy tematami z jego solowej trasy...
To tylko taka moja drobna uwaga , nie żaden atak na Ciebie  :) :) :)

Offline insomnia

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 780
  • Płeć: Kobieta
  • The lost member of Led Zeppelin
  • Respect: +291
    • moja twórczość
Odp: Slash powraca do Europy
« Odpowiedź #124 dnia: Sierpnia 01, 2011, 05:55:37 pm »
0
To jest pewien poziom który on musi prezentować bo za to właśnie fani go kochają.
tu nawet nie chodzi, że fani go za to kochają - będą go kochali tak czy inaczej. przynajmniej niektórzy... tu chodzi po prostu o pewną nieprzekraczalną granicę, której nie wypada przekraczać muzykom jego pokroju. a że czasami trzeba go ostrzej to swoją drogą. ktoś musi go naprostować, żeby sie kompletnie nie stoczył :) co nie wyklucza tego, że jest dobrym muzykiem

Ja nigdy nie zauważyłem komentarzy typu "sprzedał się" czy "rozmienia swoją karierę na drobne" pod filmikami czy tematami z jego solowej trasy...
bo solowa trasa jest niczego sobie. może same kawałki z pierwszej płyty jakoś nie oczarowały [przynajmniej większość], ale widać, że stara się kombinować. trafił mu się utalentowany wokalista to chłopak korzysta. a że zdarzają mu się wpadki, o zgrozo coraz częściej, to już inna historia :)

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34748
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash powraca do Europy
« Odpowiedź #125 dnia: Sierpnia 01, 2011, 06:11:36 pm »
0
To tylko taka moja drobna uwaga , nie żaden atak na Ciebie  :) :) :)

No pewnie :) Ja po prostu nową koleżankę, przypuszczam, że fankę Slasha ( czy tak? ;) ) , chciałem "ostrzec", ze różnie tu bywa jeśli chodzi o Kudłatego, choć o ile wiem teraz znacznie bardziej bałby się wejść na shouta niż na forum, bo na shoucie postępują z nim drastyczniej :P ;)
To już koniec europejskiej trasy, tak? :) Jakie są kolejne plany Slasha ?:)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Slash powraca do Europy
« Odpowiedź #126 dnia: Sierpnia 01, 2011, 06:15:16 pm »
0
insomniaof
Ja to wszystko wiem , nie rozumiem tylko dlaczego niektórzy nie widzą/nie chcą zauważyć , że np. taki występ na Super Bowl to totalna porażka.
A to przecież nie zdarza się mu od roku czy pięciu lat.To już jest tak jakby element jego kariery ale nie chce tu wywoływać kolejnej wojny...
Z resztą jestem tu nie od dziś ; każdy kto zna moje zdanie wie , że jestem fanem Slasha.

I żeby nie było , że tylko krytykuję.
Obecną trase śledze na bieżąco i przyznaje , że jest to kawał dobrego rocka. Nie mam tu nic do zarzucenia , wręcz przeciwnie.
Gratuluję i zazdroszcze wszystkim tym którzy mieli okazje być na koncercie Slasha.
Co do Myles'a to myśle , że gdyby nie był dobry to Kudłaty nie chciałby z nim nagrać płyty.
Ufam , że to dobry wybór i dzięki temu płyta ( wobec której mam spore oczekiwania ) okaże się jeszcze lepsza od swojej poprzedniczki.
 ____

Z tego co czytałem to koncert w Belgradzie kończy obecną trase.Nic nie wiem na temat dalszych planów ale w świecie Pana Hudsona fani zawsze są poinformowani więc myśle , że wkrótce będziemy wiedzieć co i jak.
No chyba , że nie nie mam najświeższych informacji... :P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2011, 06:19:08 pm wysłana przez Connor »

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34748
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash powraca do Europy
« Odpowiedź #127 dnia: Sierpnia 01, 2011, 06:25:21 pm »
0
Trochę mi dziwnie zabrzmiało to o poinformowanych fanach Hudsona w kontekście całego GN"R, ale coś mi się zdaje, że poniekąd miałeś to na myśli. Myle się ? :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Slash powraca do Europy
« Odpowiedź #128 dnia: Sierpnia 01, 2011, 06:31:30 pm »
0
Rzeczywiście troche dziwnie  :D
Pisząc to pomyślałem o Gn'R ale nie było to zamierzone  :P po prostu stwierdziłem fakt  ;]

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34748
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash powraca do Europy
« Odpowiedź #129 dnia: Sierpnia 01, 2011, 07:05:25 pm »
0
Ja w sumie napisałem to, co napisałem bardziej w formie żartu, bo sam dobrze wiesz, jakie mam podejście do Slasha, do niektórych jego występów :) No i przywitać koleżankę trza było, bo jak ją gloomy na spacer weźmie, to nie wiadomo, czy wrócą :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline CocoNatal

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • I don't need your civil war.
  • Respect: 0
Odp: Slash powraca do Europy
« Odpowiedź #130 dnia: Sierpnia 01, 2011, 09:34:52 pm »
0
Wiadomo ;) Kilka spacerów z Adminem i wszystko będziesz wiedziała ;)
A żeby nie walnąć offtopa to pozazdrościć takie spotkanka...mówiłaś coś o Polsce itd?

w sensie czy Saulowi coś mówiłam? nie, niestety, byłam w wielkim szoku i szczerze mówiąc nawet mi nie przyszło to do głowy, zeby coś powiedzieć o Polsce, ah ja głupia... :(
ale wybaczcie, to emocje wzięły górę nad rozumem  :radocha:
To tylko taka moja drobna uwaga , nie żaden atak na Ciebie  :) :) :)

No pewnie :) Ja po prostu nową koleżankę, przypuszczam, że fankę Slasha ( czy tak? ;) ) , chciałem "ostrzec", ze różnie tu bywa jeśli chodzi o Kudłatego, choć o ile wiem teraz znacznie bardziej bałby się wejść na shouta niż na forum, bo na shoucie postępują z nim drastyczniej :P ;)
To już koniec europejskiej trasy, tak? :) Jakie są kolejne plany Slasha ?:)

oczywiście, ze fanka Slash'a ! od kilku laat go wielbię :D i wcale się z tym nie kryję, moi znajomi o tym doskonale wiedzą ;)
Ja w sumie napisałem to, co napisałem bardziej w formie żartu, bo sam dobrze wiesz, jakie mam podejście do Slasha, do niektórych jego występów :) No i przywitać koleżankę trza było, bo jak ją gloomy na spacer weźmie, to nie wiadomo, czy wrócą :P

dziękuję za to przywitanie, swoją drogą jestem tu zarejstrowana od nie wiem.. października czy listopada, a dopiero teraz mnie wzięło na pisanie z Wami i w sumie fajnie ;)
Take me down to the Paradise City
where the Guns'n Roses are young and all together.

Offline shiris

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 982
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +180
Odp: Slash powraca do Europy
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpnia 01, 2011, 09:51:07 pm »
0
Ja też chciałam się przywitać... :D A co do Slasha to nadal zazdroszczę...
Muzyka to całe moje życie.

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Slash powraca do Europy
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpnia 02, 2011, 09:05:47 pm »
0
Coco Natal zazdrość ogarnia  ;)
super fota - myles też nieźle wyszedł  :)

Offline bigjarored

  • Patience
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +5
Odp: Slash powraca do Europy
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpnia 02, 2011, 09:53:56 pm »
0
 W nawiązaniu do toczącej się tu dyskusji chciałem też pochwalić się,że w czasie High Voltage Festival w Londynie udało mi się złapać pana Milesa przed występem. To był całkowity przypadek, zajechaliśmy autobusem nie przed wejście główne ale właśnie przed tylne wejście dla VIP. W czasie gdy pytałem ochronę (niezbyt zorientowaną) o drogę, za mną podjechał fioletowy stary bentley i ktoś tam się z niego gramolił. Pewnie nie zwróciłbym na to uwagi gdyby nie mój kumpel(kompletnie nie zorientowany w temacie). Usłyszałem pytanie " Jaro ten koleś co wysiada to jakaś znana gwiazda?",obracam się, a tu Mr Myles!!!! Z tą sama gitarką co na fotce u CocoNatal . Po sekundzie już stałem koło niego i pozowałem do zdjęcia . Faktycznie bardzo sympatyczny koleś.
  http://imageshack.us/photo/my-images/197/img0035ajo.jpg/
 Co do samego występu,to było zawodowo,ale stanowczo za krótko!!! W tym dniu Mr Slash obchodził urodzinki ;)
 Miałem też okazję zobaczyć Pana Fortusa udzielającego się w Thin Lizzy, jeden utwór wykonał z nimi grając na saksofonie Michael Monroe.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 02, 2011, 10:05:22 pm wysłana przez bigjarored »

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Slash powraca do Europy
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpnia 02, 2011, 10:01:49 pm »
0
Ludzie się rozbijają po koncertach ;)

 

"Nowa" strona Slash'a

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3742
Ostatnia wiadomość Czerwca 18, 2008, 11:47:19 pm
wysłana przez chevantonGNR