Autor Wątek: Slash o Velvet Revolver  (Przeczytany 10538 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34751
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Slash o Velvet Revolver
« dnia: Lipca 17, 2009, 07:08:34 pm »
0
W nowym wywiadzie dla Classic Rocka Slash sugeruje, że nigdy nie był szczęśliwy w Velvet Revolver. Jego zdaniem mieli kiepski managment, a były gitarzysta Gunsów po raz pierwszy poczuł radość, gdy było już przesądzone,że Scott odejdzie. Obecnie darzy go podobnymi uczuciami jak George'a Busha, cieszy się,że go nie ma. Daje do zrozumienia, że to Scott wpłynął zasadniczo na brzmienie Velvetów, zwłaszcza na Libertad. Przy tym wszystkim nie chce mówić źle o Weilandzie,jedynie o samej współpracy,która układała się na tyle źle, że Slash zaczął tworzyć samodzielnie.

Na temat sytuacji w Velvet Revolver Slash dał do zrozumienia,że obecnie zespół ma przerwę,bo jego członkowie tworzą własne rzeczy,ale gdy to się skończy znajdą właściwą osobę,która zostanie wokalistą. W tym kontekście wspomniano o Perezie,z którym grupa współpracowała już wcześniej,a sam Slash zagrał podczas pamiętnego koncertu w Norwegii.
http://tnij.com/kaE4V
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +974
Odp: Slash o Velvet Revolver
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 17, 2009, 07:18:08 pm »
0
No i chyba w tym wywiadzie zawarł wszystko to, nad czym duma nasze forum od miesięcy. :)

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15175
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Slash o Velvet Revolver
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 17, 2009, 07:21:09 pm »
0
Może i tak, ale teraz się będzie dumać dlaczego Slash tak się wypowiedział o Weilandzie i dlaczego Scott miał tak wielki wpływ na zespół. No i może jeszcze, że zwala teraz wszystko na innych... To będą gorące dni forumowego życia...  ;)

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Slash o Velvet Revolver
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 17, 2009, 07:28:47 pm »
0
Dziwi mnie trochę wypowiedź o Scottcie, za dużo wersji się pojawia na temat tej współpracy i samego Libertad.

Cieszę się, że Slash dał do zrozumienia, że VR ma przerwę, przynajmniej przestaną się ludzie czepiać.

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Odp: Slash o Velvet Revolver
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 17, 2009, 07:40:10 pm »
0
Jaki ja jestem teraz szczesliwy... !!! Slash wreszcie przyznal, ze VR ma przerwe ! Skonczyly sie moje katusze ! Juz nie musze spamowac w kazdym temacie, ze nikt z czlonkow VR nigdy tego nie przyznal, juz nie musze sie z tego powodu zadreczac.

Chociaz z drugiej strony musze znalezc sobie nowy powod do marudzenia...

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34751
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash o Velvet Revolver
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 17, 2009, 07:47:52 pm »
0
Może i tak, ale teraz się będzie dumać dlaczego Slash tak się wypowiedział o Weilandzie i dlaczego Scott miał tak wielki wpływ na zespół. No i może jeszcze, że zwala teraz wszystko na innych... To będą gorące dni forumowego życia...  ;)

Zwala na innych. Slash zawsze jest niewinny ;) Nieprzypadkowo Weiland krótko po rozstaniu z Velvetami powiedział, że rozumie Axla.
Slash jest gwiazdą, każda gwiazda chce lśnić swoim blaskiem. Czy lśnił na Libertad? Niekoniecznie. Czy lśnił ze Snakepitem,bądź Gunsami - zdecydowanie bardziej. Ale nawet wtedy nie był do końca szczęśliwy. Przypomnijmy sobie jak określił kolegów z drugiego Snakepitu.

     Slash jawi mi się czasem,jak człowiek, który jest sfrustrowany, bo w pewnym momencie nie potrafi/nie chce/nie może pewnych rzeczy jasno powiedzieć.
Przypomnijmy sobie choćby sytuację z wizytą u Axla. Po pewnym czasie okazało się,że jednak u niego był, choć wizyta według jego wersji wyglądała nieco inaczej niż przedstawili ją prawnicy Axla. Czemu się nie przyznał? Jestem w stanie to zrozumieć - oznaczałoby to koniec Velvetów, na który w danym momencie nie był być może gotowy. Inaczej wyglądałaby sytuacja,gdyby przyznał się wcześniej chłopakom z zespołu. Ale nie zrobił tego, choć zdaniem swojego kumpla Marca Centera mógł iść do domu Axla i gadać różne rzeczy o VR, bo w tym momencie miał po prostu serdecznie dosyć wszystkiego. Inna sprawa, że zostało to nagłośnione i upublicznione w jakimś celu...w jakim? Tego nie wiem. Ale czasem bywa tak,że jednego dnia ma się serdecznie dość wszystkiego i nie chce pewnych rzeczy dusić w sobie,a następnego,gdy się porozmawia,to już lepiej. Tyle tylko,że trzeba rozmawiać... Nie wyobrażam sobie tego,żeby przebywać z kimś 5 lat i nie powiedzieć mu, że tak naprawdę ma się go gdzieś. Ale z drugiej strony ludzie mówią to sobie nawet po 40 latach innego typu relacji, więc różnie bywa.
Może rzecz w tym,że Slash wytrzymywał tak długo ze Scottem,bo wiedział,że go zabraknie ciężko będzie o kolejnego wokalistę. Przypomina mi się teraz pewien wywiad z Mattem, który czuł się bardzo źle z tym, że jego kolejny zespół w pewnym sensie przestaje istnieć. Może to właśnie Matt i Duff byli buforami odgradzającymi Slasha od Scotta. Choć biorąc pod uwagę burzliwe kulisy rozstania Scotta z VR trudno mi sobie wyobrazić Matta w roli bufora ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2009, 07:50:20 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15175
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Slash o Velvet Revolver
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 17, 2009, 07:51:42 pm »
0
Tak czy siak, prawdy nie dowiemy się nigdy. A wina na pewno leży po różnych stronach, nie tylko Slasha. Przynajmniej mamy oficjalnie powiedziane na czym sprawy stoją jeśli chodzi o Velvet Revolver.

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Slash o Velvet Revolver
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 17, 2009, 08:06:23 pm »
0
 W każdym bądz razie, jest tak jak ja sądziłem...że panowie mają swoje solowe projekty na dziś i nie dziwotą jest, że choć wspominają czasami o szukaniu nowego wokalisty, to siłą rzeczy nie znajdą go raczej teraz dopóki nie skończą ze swoimi własnymi planami  ;) ...A ileż tu przeciwnicy Velvetów gorzkich słów wylali prowokując do ostrwych dyskusji tych ,co to wiedzieli od początku :>
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Slash o Velvet Revolver
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 17, 2009, 08:52:38 pm »
0
No nie można było tak od razu? :D
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34751
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash o Velvet Revolver
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 17, 2009, 08:57:24 pm »
0
Tak czy siak, prawdy nie dowiemy się nigdy. A wina na pewno leży po różnych stronach, nie tylko Slasha. Przynajmniej mamy oficjalnie powiedziane na czym sprawy stoją jeśli chodzi o Velvet Revolver.
I to jest głos rozsądku :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6427
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Slash o Velvet Revolver
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 17, 2009, 10:17:08 pm »
0
No nareszcie jakaś konkretna wypowiedź jeżeli chodzi o VR. nie muszę czekać na ich trzeci krążek i w ogóle jakoś mi tak ulżyło.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Slash o Velvet Revolver
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 18, 2009, 08:28:10 pm »
0
Jak zawsze....czyli ja biedny Slash nieszczęsliwy to on ,to on ,jest winien.Za dwa tygodnie bedzie kolejny wywiad i następna wersja bzdur na ten temat wypłynie z jego ust.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Slash o Velvet Revolver
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 18, 2009, 08:31:25 pm »
0
Jakie bzdury?
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Slash o Velvet Revolver
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 18, 2009, 08:44:14 pm »
0
A bzdury typu -to on Scott jest winien że nagrałem to co nagrałem na Libertad,to on mi kazał grać tak a nie inaczej....TO ON,TO ON JEST WINIEN AXL JEST WINIEN !!! SORRY SCOTT 8)
To przez niego zapomniałem jak się gra na gitarze.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Slash o Velvet Revolver
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 18, 2009, 08:47:00 pm »
0
Hmmm jeżeli tak odbierasz jego wypowiedź to ok. Bo ja uważam, że on to powiedział w kontekście brzmienia całej płyty, a nie tylko jego gry na gitarze ;)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

 

"Nowa" strona Slash'a

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3745
Ostatnia wiadomość Czerwca 18, 2008, 11:47:19 pm
wysłana przez chevantonGNR