Autor Wątek: Slash o swojej płycie  (Przeczytany 7708 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Slash o swojej płycie
« dnia: Marca 28, 2009, 09:33:09 am »
0
Slash ujawnił że kolejnymi gośćmi będą: Josh Freese (A PERFECT CIRCLE, NINE INCH NAILS), Chris Chaney (JANE'S ADDICTION) a producentem zostanie Eric Valentine (SMASH MOUTH, THIRD EYE BLIND, GOOD CHARLOTTE). Dla Slash'a nie ma znaczenia że Freese grał z Gunsami po jego odejściu, zaprosił go bo jest świetnym perkusistą. Przyznał że lista gości nie jest jeszcze zamknięta.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Slash o swojej płycie
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 28, 2009, 10:26:37 am »
0
Adler tak się chwalił że będzie grał na albumie Slasha a tu zonk  :lol: Wiem że lista nie jest zamknięta ale bardziej by przykuło uwagę gdyby Stevena wcześniej wymienił ;p Co do samego albumu - już nie mogę się doczekać. Mam nadzieje że do końca maja wyjdzie :)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1534
Odp: Slash o swojej płycie
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 28, 2009, 12:41:42 pm »
0
To przecież nie oznacza, że Freese musi grać na całej płycie. Może zagrać część kawałków, a część np. Adler.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Slash o swojej płycie
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 28, 2009, 12:50:42 pm »
0
lepiej pod wzgledem muzcznym aby freese cala perkusje zagral i jeszcze dorzucil wokale ;)

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Slash o swojej płycie
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 28, 2009, 01:23:31 pm »
0
no i zajebiscie - przynajmniej wiadomo ze perka i lead guitar bedzie trzymac poziom.


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Slash o swojej płycie
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 28, 2009, 01:56:48 pm »
0
To przecież nie oznacza, że Freese musi grać na całej płycie. Może zagrać część kawałków, a część np. Adler.
Ja wiem :) Tylko mówię, że to dziwne że pierw nie wymienił swojego kumpla z kapeli z którą nagrał świetną płytkę :)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Slash o swojej płycie
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 28, 2009, 02:05:04 pm »
0
Jeszcze pewnie Matt będzie gościnnie, bardziej zdziwiłbym się gdyby go nie było niż Adlera.

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Slash o swojej płycie
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 28, 2009, 05:17:54 pm »
0
ja tam na Adlera na tym albumie nie liczyłam i chyba nie odczuję jego braku - zapowiada się ciekawy projekt  ;) oby tylko Slash trzymał poziom  :sorcerer:

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Slash o swojej płycie
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 28, 2009, 11:38:02 pm »
0
A myślisz że ktoś chce żeby Adler był? ;p Nie no, kilku by się znalazło. Ale osobiście wole Matta :) A o poziom Slasha nie trzeba się martwić :D
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Loremaster

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Respect: +1
Odp: Slash o swojej płycie
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 29, 2009, 12:38:52 am »
0
ciekawy projekt może jak Slash się postara , ale
- ostatnio jego gra na gitarze pozostawia wiele co życzenia,
- osoby jakie się przewijają jako gościnni piosenkarze są dosyc przykre : Fergie ?, Robbie Williams ? Fred Durst ? przecież to żal żeby muzyk klasy Slash z takimi osobami na płycie swojej grał , to jest naprawdę taki skok na znane/kasowe nazwiska i niby Ozzy ma byc najcięższy z tych wszystkich wokalistów , czyli dosyc kiespko bo Ozzy od kilku lat nie potrafi nagrac porządnego materiału i wokalu na swoją płytę , co mówic o płycie Slash-a, ale jest znanybo gra w reality show więc trochę kaski wpadnie
- Slash idzie po najmniejszej linii oporu, miałem nadzieję że zaprosi do współpracy : Alice Cooper, Steven-a Tyler-a, Ammy Gemmet, Ketih-a Richardsa, Josha Todda, Joe Perry, Roba Zombie wtedy ta płyta byłaby niesamowita , a jak na razie to ŻAL - Fergie ? Robbie ? Fred Durst ? może jeszcze dwie piosenki z Pauliną Rubino i jedną z tą druga latynoską?

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34759
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3461
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash o swojej płycie
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 29, 2009, 08:16:38 am »
0
Fergie ?, Robbie Williams ? Fred Durst - zdaje się,że nie jestem w temacie,może mnie ktoś oświecić kiedy i gdzie Slash napisał,że zamierza współpracować z tą trójką? O ile pamiętam nie wspominał wokalistów/wokalistek,z którymi będzie grał,ale może mi pamięć już szwankuje,wiecie,jak to bywa czasem ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Slash o swojej płycie
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 29, 2009, 08:24:36 am »
0
- osoby jakie się przewijają jako gościnni piosenkarze są dosyc przykre : Fergie ?, Robbie Williams ? Fred Durst ?

Badz tak mily i zapodaj zrodlem, skad znasz te rewelacje, bo ja pierwsze slysze o tym:]

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Slash o swojej płycie
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 29, 2009, 12:42:45 pm »
0
Steven-a Tyler-a
Mówił że Steven będzie :) Zresztą, skoro nie będzie Keitha, to ciesz się RRRRocky RRRoniem WWWodem :D Również wydaję mi się że się wypowiadał że na jego albumie znajdzie się Fergie. Chociaż granie z nią na pewno nie wychodzi Slashowi na dobre ;/ Jej wersja Sweet Child O'mine - dla mnie żenada... zwykły pop + utwór który nagrała legenda ehh....
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Loremaster

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Respect: +1
Odp: Slash o swojej płycie
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 29, 2009, 02:16:55 pm »
0
According to Side2, former GUNS N' ROSES and current VELVET REVOLVER guitarist Slash is trying to get Robbie Williams, Fergie (BLACK EYED PEAS), Jack White (THE WHITE STRIPES) and Fred Durst (LIMP BIZKIT) to join him for his headlining appearance at next year's edition of the Quart festival, set to take place June 30 - July 4, 2009 in Kristiansand, Norway. Slash will perform a mixture of old and new material on the festival's opening day.

Slash was in Norway earlier this month to promote his appearance at the Quart festival. His interview with Oslo TV can be viewed below.

Slash's wife Perla Hudson said in a video interview at Rockerrazzi.com that both Ozzy Osbourne and Fergie will make guest appearances on her husband's upcoming solo album. Slash himself told The Pulse of Radio that he was still working out the guest list. "I'm using different singers for each song, so we're figuring out which song goes with which person and I'm not sort of divulging the list of singers, but they're all well-known singers and...sort of, you know, like I go and play on a lot of other people's records, so I'm just making a record and gonna have people come play on this one, you know."

Hudson also said that Slash "feels great" about this week's release of the long-delayed "Chinese Democracy" from his former band, GUNS N' ROSES. She remarked, "He feels great about it. It's long-awaited. Our kids like it but they also like 'Elmo', so that goes without saying."

Slash left GUNS N' ROSES in the mid-'90s, forming SLASH'S SNAKEPIT before later assembling VELVET REVOLVER with several other ex-members of GUNS N' ROSES and STONE TEMPLE PILOTS singer Scott Weiland.

VELVET REVOLVER is currently searching for a replacement for Weiland, who was dismissed last April. Slash told Billboard.com on October 24 that the band has been approached by some well-known names, saying, "There's been a couple that might have been interesting, but...it's really hard to make something sound original if you've got somebody people are so familiar with hearing somewhere else."


Nie mówił że Steven będzie, Aerosmith ruszyło w trasę więc raczej nie będzie go. Ja nie rozumiem tego całego uwielbienia dla Slasha, Slash był świetnym legendarnym gitarzystą, tylko jest jedno ALE jako gitarzysta od odejścia z Gn'R nie nagrął niczego naprawdę zasługującego na miano legendy, nic lepszego niż w Gn'R nie nagrał. VR to były płyty pod względem gitarowym średnie, wtórne i niczym nie zaskakujące, ani żadnych znakomitych riffów ani solówek.
 Slash jest jednym z nielicznych gitarzystów którzy przez 20lat nie tylko wcale się nie rozwinęli, ale wręcz zrobili kilka kroków wstecz. Dodając do tego kolaboracje z Fergie ( grając piosenkę o której co chwila wypowiada się że jej nie znosi, żeby było śmiesznej) Pauliną Rubino , Ellan Sara, Vasco Rossim czyli całą armią popwych gwiazdeczek, o większości nawet nikt nie słyszał oczywiście z królem popu Jacksonem na czele.
Dlatego to co powiedział Axl w wywiadzie ostatnim na temat Slasha jego postawy i gry ma silne podstawy.
 Mało jest legnedarnych gitarzystów którzy grając tak ze wszystkimi popowymi gwiazdkami i nawet nagrywają z nimi album. Keith Richards by pewnie prędzej umarł niż to zrobił, Joe Perry też już widzę jak to zrobi Zakk Wylde , Slash się tylko pogrąża. 


Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34759
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3461
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash o swojej płycie
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 29, 2009, 02:29:00 pm »
0
Nawet jeśli wymienione w ostatnim poście osoby zagrają ze Slashem,to będzie to miało miejsce na koncercie Slash & Friends,a nie na płycie. Może drobna,ale istotna różnica. Poza tym to spekulacje póki co,warto śledzić,co sam Slash pisze o swojej płycie na Twitterze.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

"Nowa" strona Slash'a

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3751
Ostatnia wiadomość Czerwca 18, 2008, 11:47:19 pm
wysłana przez chevantonGNR