Autor Wątek: Slash o różnych sprawach  (Przeczytany 5097 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12075
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2216
    • As Koncertowy
Slash o różnych sprawach
« dnia: Grudnia 29, 2010, 01:02:57 pm »
0
Slash w ostatnim czasie aktywnie udziela wywiadów dziennikarzom. Z większości wątków nie możemy dowiedzieć się niczego nowego natomiast wasz dzielny newsman postarał się wyłowić kilka perełek, cytatów, odpowiedzi, które nie były dotąd zbyt często poruszane  :)

Z wywiadu dla „California Chronicle”:
Źródło

„Mój refleks jest o wiele lepszy i moje zdolności do uchwycenia dźwięków są większe, szczególnie w występach na żywo, gdzie jest więcej improwizacji. Uważam, że moja spontaniczność jest o wiele większa odkąd skończyłem z piciem.”

„Nie budzę się teraz, żeby zacząć dzień od koktajlu. Byłem niewolnikiem uzależnienia, a teraz mam więcej czasu dla najbliższych oraz aby być bardziej produktywnym w pracy.”

Slash nalega na stwierdzenie, że nigdy więcej nie wejdzie do jednego studia z Axlem.
„Minęło już 14 lat, nie rozmawiałem z Axlem przez cały ten okres. Naprawdę nie ma żadnych relacji między nami. Dlatego frustrujące są dla mnie ciągłe pytania o reunion. To bardzo pochlebiające, że oryginalny skład po tylu latach wciąż cieszy się uznaniem fanów, ale pytania o Axla są zbędne.”

O współpracy z Mylesem Kennedym:
„Teraz Myles występuje z Alter Bridge, ale od stycznia do połowy kwietnia znów ruszamy w trasę, potem jeszcze czekają nas występy w Wielkiej Brytanii i Europie i na pewno dotrzemy do Szkocji, gdzie zawsze są świetne koncerty i świetne puby”.


Z wywiadu dla „Artist Direct”:
Źródło

O kolejności utworów na płycie „Slash”:
„Jak tylko wszedłem do studia i nagrałem cztery czy pięć piosenek wiedziałem, która z nich będzie pierwsza a która ostatnia. Zrobiliśmy prawdopodobnie trzy albo cztery sekwencje kolejności utworów zanim znalazłem właściwą.”

O graniu z Ozzym „Crucify The Dead”:
„Zobaczymy co się stanie. Ale chyba zagramy ją i zaśpiewa Myles. Artystycznie ta trasa jest świetna bo gramy z przyjaciółmi i to takimi, których od zawsze podziwialiśmy”.

O pomyśle nagrania płyty akustycznej (dziennikarz wspomniał o krążku Alice In Chains „Jar Of Flies”)
„To nie brzmi dla mnie zbyt ekscytująco. Fajnie jest od czasu do czasu zagrać jakiś akustyczny set. Z reguły taki pomysł jest inicjowany przez stacje radiowe lub telewizyjne. Żeby nagrać cały album akustycznie musielibyśmy mieć całkowicie nowy materiał pasujący do akustycznego grania. Nie odpowiada mi pomysł wzięcią paru numerów Guns N’ Roses, kilku Velvet Revolver i z mojej solowej płyty i zrobienie z tego albumu.”

Czy uważasz film „Chłopcy z Ferajny” za najbardziej rockandrollowy gangsterski film w historii?
„Jest całkiem cool. Zawiera dużo muzyki The Rolling Stones i Erica Claptona. Świetnym rozwiązaniem jest połączenie dobrej muzyki z dobrym filmem. To podwójna rozrywka na 1,5-2 godziny”.

O nowym wokaliście VR:
„Zrobiliśmy duży postęp w poszukiwaniach, w przyszłym miesiącu powinniśmy ogłosić rezultaty poszukiwań”.

O Slasher Films:
„To ekscytująca sprawa. Wydałem oświadczenie prasowe na ten temat i nie mówiłem o tym zbyt wiele. Jesteśmy przyjaciółmi z Robem Ericem ze Scout Productions znanych z takich produkcji jak Transiberian i Session 9. Siedzieliśmy razem któregoś wieczoru rozmawiając o horrorach. Jestem wielkim fanem horrorów z lat 30. , 60. i 70. , dorastałem przy takich tytułach jak „Omen” czy „Egzorcysta”. Rozmawialiśmy o poziomie tego rodzaju filmów w ostatnich latach i równi pochyłej jeżeli chodzi o jakość i poziom. Rob zadzwonił do mnie następnego ranka i powiedział coś w stylu, że powinniśmy zrobić coś co by się nazywało Slasher Films. „Możesz spojrzeć na scenariusze i produkować filmy a my to sfinansujemy”. Pomyślałem że to niesamowity pomysł. Przyszedł do mnie rok później z gotowym scenariuszem, który był świetny, po czym wydaliśmy oświadczenie do prasy. Zaczęły się zgłaszać zainteresowane wytwórnie. Chcemy wypuszczać na rynek 2-3 tytuły rocznie. Będą to filmy naprawdę wysokiej klasy z wyrazistymi postaciami – niesamowicie straszne horrory. Ale nie będą to filmy typu, że ktoś czeka na pojawienie się potwora, który ucina mu rękę. To będzie przerażające i intensywne psychologicznie. Będą nawiązywać z powrotem do wspaniałych produkcji z lat 60. i 70. a nawet wcześniejszych. Uważam, że ostatnim dobrym filmem w tym gatunku był oryginalny „Koszmar Z Ulicy Wiązów”. Wszystko co było potem nie jest warte uwagi.”
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2010, 01:04:36 pm wysłana przez mafioso »

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Slash o różnych sprawach
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 29, 2010, 01:49:13 pm »
0
Slash nalega na stwierdzenie, że nigdy więcej nie wejdzie do jednego studia z Axlem.
Axl się załamał............ :D

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12075
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2216
    • As Koncertowy
Odp: Slash o różnych sprawach
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 29, 2010, 01:58:55 pm »
0
Nalega w tym sensie, że nie chce, aby go pytać o to w każdym wywiadzie. Podejrzewam, że dlatego Axl nie udziela wywiadów wogóle, bo 80 % pytań by było o reunion i przyczyny odejścia Slasha, Duffa, Matta  itd.

guest2849

  • Gość
Odp: Slash o różnych sprawach
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 29, 2010, 02:06:27 pm »
0
Raczej  Axl nigdy nie wejdzie do studia ze Slashem bo i po co?Istnieje nadal grupa Guns N' Roses i jest  O.K.  :D

Offline Kangel

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Slash o różnych sprawach
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 29, 2010, 02:45:17 pm »
0
Skoro nawet Slash już wprost powiedział, że nie ma szans, to chyba nie ma co nawet poruszać tego tematu.
Podoba mi się wypowiedź na temat płyty akustycznej :)
Yazz God - polecam :) | "Dziewczyno, dziewczyno, zamień cnotę na wino!" :D

guest2646

  • Gość
Odp: Slash o różnych sprawach
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 29, 2010, 02:47:01 pm »
0
Dziękujemy naszemu newsmanowi. :D Do filmu "Koszmar z Ulicy Wiązów" soundtrack nagrał bardzo dobry(według mnie) zespół - Dokken. Ciekawi mnie, czy Slash o nich słyszał, a jeśli już, to, co o nich sądzi... :D

Offline emily_rose

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +122
Odp: Slash o różnych sprawach
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 29, 2010, 02:56:14 pm »
0
Podoba mi się to, że Slash nie obraza Axla gdy o nim mówi tak jak to robi nasz Rudzielec wypowiadając się o Slashu.

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Slash o różnych sprawach
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 29, 2010, 03:14:20 pm »
0
Urzekło mnie w całej wypowiedzi to, jaki poziom Slash sobą reprezentuje . Nie zniża się do tego poziomu co Axl, i nie stara się go zgnoić. Odnosi się do niego z szacunkiem, nie obraża go, może przez wzgląd na tyle gówna ile razem przeżyli. W każdym razie podziwiam Slasha za takie słowa .
No i cieszę się, że nasz pan Gitarzysta się udziela, bo jest co czytać, ostatnio gęsto o nim w newsach ;)
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Slash o różnych sprawach
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 29, 2010, 03:22:30 pm »
0
 :D Czyli za jakie słowa go podziwiasz?

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Slash o różnych sprawach
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 29, 2010, 03:42:13 pm »
0
No czyli za to :
„Minęło już 14 lat, nie rozmawiałem z Axlem przez cały ten okres. Naprawdę nie ma żadnych relacji między nami. Dlatego frustrujące są dla mnie ciągłe pytania o reunion. To bardzo pochlebiające, że oryginalny skład po tylu latach wciąż cieszy się uznaniem fanów, ale pytania o Axla są zbędne.”

że w tej wypowiedzi nie obrażał kolegi, jak to on ma w zwyczaju wspominać o Slashu ;)
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .

Offline emily_rose

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 402
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +122
Odp: Slash o różnych sprawach
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 29, 2010, 03:47:51 pm »
0
Podobalo mi sie jak kiedys Slash zwrócil uwage jakiemus dziennikarzowi ktory obrazil Axla ze nie ma prawa tego robic bo to badz co badz jest jego przyjaciel (slasha). Slash trzyma poziom.

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12075
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2216
    • As Koncertowy
Odp: Slash o różnych sprawach
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 29, 2010, 03:56:15 pm »
0
Slash ma większą kulturę wypowiedzi to prawda, tylko jakie to ma znaczenie, skoro nigdy się nie dowiemy wszystkich szczegółów "rozstania" i nie doczekamy ich ponownej współpracy.

Ciekawe co wyjdzie z tymi horrarami (chociaż to pewnie będą bardziej thrillery) - bo niby każdy mówi o tym, że horrory nie straszą a śmieszą a nikt nie umie nakręcić nic przełomowego.

Album akustyczny to raczej odległa bajka, Slash nie ma raczej w sobie zacięcia to pisania ballad (a z takich w większości pewnie by się taki album składał), tylko do wymyślania riffów i rocka w surowej postaci. Może na starość jak okrzepnie i zacznie doceniać "smaczki" w gitarze akustycznej ;)

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Slash o różnych sprawach
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 29, 2010, 04:46:22 pm »
0
Raczej  Axl nigdy nie wejdzie do studia ze Slashem bo i po co?Istnieje nadal grupa Guns N' Roses i jest  O.K.  :D

Dokładnie :D I proponuję już nigdy nie poruszać tematu reunionu, bo on NIGDY nie nastąpi !!! :radocha: A co do kultury Slasha mówiącego w łagodny sposób o Axlu to mam to gdzieś; ja wierzę w wersję Rudego i cieszę się, że mówi dobitnie co sądzi o swoim ex-przyjacielu, który go bądź co bądź ale wychujał...

guest2646

  • Gość
Odp: Slash o różnych sprawach
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 29, 2010, 04:46:35 pm »
0
Ballady Gunsów komponowali głównie Izzy i Axl, więc się nie dziwię. ;)

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Slash o różnych sprawach
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 29, 2010, 05:22:35 pm »
0

Cytuj
A co do kultury Slasha mówiącego w łagodny sposób o Axlu to mam to gdzieś; ja wierzę w wersję Rudego i cieszę się, że mówi dobitnie co sądzi o swoim ex-przyjacielu, który go bądź co bądź ale wychujał...

Mocnych slow na koncu uzyles, ale tez tak uwazam, wiec zgadzam sie z Toba. A co do milego tonu Slasha, to czy on kiedykoleiwk nie byl lagodny? Slash to taki "nice guy" lubiany i kochany, wiec nigdy nie byloby w jego naturze takie obrazanie Axl'a. Co innego Kierownik, porywczy nie liczacy sie ze slowami, nieraz wydaje mi sie ze najpierw cos mowi, a pozniej sie nad tym zastanawia.  :P (i tak go uwielbiam :D)

A co do Slasha, to uwazam jego plyte za naprawde bardzo dobra, i ciekawa jestem czy bez tej calej jego medialnej promocji bylaby rowniez tak dobrze  znana i oceniana, bo naprawde sporo sie o niej ostatnio pisze.



« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2010, 05:26:38 pm wysłana przez Nata. »

 

"Nowa" strona Slash'a

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3744
Ostatnia wiadomość Czerwca 18, 2008, 11:47:19 pm
wysłana przez chevantonGNR