Autor Wątek: Slash o reunionie  (Przeczytany 27347 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3983
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 07, 2010, 03:58:19 pm »
0
Pewnie, że nie będzie. Tylko czemu Slash ciągle o tym gada i nie zastrzega dziennikarzom, aby o to nie pytali. Proste i efektywne.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34709
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 07, 2010, 04:03:16 pm »
0
Bo nie boi się niewygodnych pytań,jak inni muzycy?:)

Nawet jeśli ktoś zastrzeże,nie nie odpowie na dane pytanie,to dziennikarze są w stanie pytać,przykładem może być wywiad z kimś z Pink Floyd na temat reunionu. Można oczywiście uniknąć pewnych pytań,jeśli ma się przy sobie sztab ludzi,którzy będą dokonywać ich selekcji,ale... po co? Temat reunionu w taki czy inny sposób będzie wracał. Trza się przyzwyczaić.
Myślicie,że gdyby Axl częściej udzielał wywiadów to pytanie o reunion by się nie pojawiło,mimo jego zdecydowanego sprzeciwu wobec możliwości reunionu? Prędzej czy później zawsze ktoś zapyta.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3983
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 07, 2010, 04:07:23 pm »
0
Aaaaa, zapomniałem ,że dziennikarz jest bożkiem i trzeba bezwzględnie odpowiadać na jego pytania. 
Axl? Axl skopałby mu dupę i na tym zakończyły by się pytania o reunion.
Slash ma jeden bardzo duży problem - nie jest asertywny. Nie potrafi powiedzieć nie i to go wpędza w ślepą uliczkę, zarówno w wywiadach jak i poczynaniach muzycznych.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34709
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 07, 2010, 04:09:11 pm »
0
Nie trzeba,ale jeśli ktoś pyta wypada odpowiedzieć. Axl musi tych dup skoro skopywać,bo jakoś mało wywiadów.  :'(
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +971
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 07, 2010, 04:09:24 pm »
0
Z tym się mogę zgodzić. Dużo można poczytać o jego nieśmiałości i nieporadności w życiu, co też powodowało jego uzależnienie od alkoholu. Brak asertywności może być z tym też związany. Z kolei Axl jest tutaj totalnym przeciwieństwem - patrz: akcja na lotnisku :P

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 07, 2010, 04:19:58 pm »
0
A ja bym poszedł na Slasha.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 07, 2010, 05:28:19 pm »
0
Nie trzeba,ale jeśli ktoś pyta wypada odpowiedzieć. Axl musi tych dup skoro skopywać,bo jakoś mało wywiadów.  :'(
Czy gdyby dzienikarz zapytal Slasha czy Perla sie puszcza to tez wypadaloby by odpowiedzial? Sorry jakoś teraz Slash wyciaga takie informacje. Nie slyszalem by np. Duff o tej propozycji mowil? A chyba tez o nie powinien wiedziec?

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34709
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 07, 2010, 05:31:22 pm »
0
O pewne rzeczy się po prostu nie pyta :P,zwłaszcza kobiet  :P

Z drugiej jednak strony ( w tym samym wywiadzie )

Asked how many women he slept with during his wild days, he said: "It wouldn't be in the thousands, more in the hundreds, and probably not over 500". - co za kretyn zadaje takie pytania?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2010, 05:35:58 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1490
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 07, 2010, 07:22:32 pm »
0
Tak. zamknij i już nigdy więcej ni ekłócmy się na ten temat. nazywajmy go "temat na który nie wolno się kłócić"

Kłótni nie będzie, dopóki nie pojawi się nowa wiadomość, która nawet minimalnie będzie zahaczać o reunion. Axl jest wielki, SLash jest wielki, choć ten drugi ostatnimi laty spuścił troszkę z tonu. No, ale każdy ma jakieś, nazwijmy to, wahania osobowości. Wystarczy spojrzeć na ostatnie solowe dokonanie Krzysia Cornella, bądź Agnieszki Chylińskiej.

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 07, 2010, 08:49:48 pm »
0
Jesli ten reunion miałby powstać na zasadzie, kto da wiecej kasy, to ja dziekuje za taki zespoł. Juz wole ten co teraz jest, bo przynajmniej chłopaki się zgrali i widac u nich tą chęć grania ze sobą, a takie sztuczne jednanie starego składu, zapewne źle by sie skonczyło i byłby to wielki niewypał.


Uploaded with ImageShack.us

Offline dorota40

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +6
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 07, 2010, 09:54:33 pm »
0
Nawet astrologicznie-solarnie  panowie Axl-Slash są w opozycji choć przeciwności ponoć się przyciagaja.  Wodnik- Lew:Axl-społeczny pustelnik i Slash towarzyska prostytutka... Axla wiecznie nam mało i tęsknimy, Slasha mamy w nadmiarze i mógłby zniknąć na jakiś czas a napewno przestać głupoty gadać/D40

Słowne ostrzeżenie. Ok, masz prawo do swojego zdania ale nie musisz Slasha ani nikogo innego wyzywać od prostytutki. krelke
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2010, 05:17:58 pm wysłana przez krelke »

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 08, 2010, 07:36:33 pm »
0
Poleciało 31 postów offtopa! Wiecie gdzie piszecie czy niektórzy nie potrafią myśleć co robią?! Bo to nie pierwszy raz!

guest2646

  • Gość
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 08, 2010, 07:56:57 pm »
0
Szkoda... :( Chciałbym ich zobaczyć jeszcze raz w starym składzie...

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 09, 2010, 12:44:10 pm »
0
Slash towarzyska prostytutka...

Skad sie takie przypaly biora? Kobieta po czterdziestce nie potrafi sie opanowac i pisac bez wyzwisk, az mi sie niedobrze robi jak mysle o ludziach twojego pokroju. Zupelnie jak tepa nastolatka. Kolejny to Ivelios, rzuca frajerami na Slasha i nic. To za co do k***y nedzy na tym forum dostaje sie ostrzezenia? Jak male dzieci nie potraficie sie powstrzymac z dopierdalaniem sie do Slasha, ja jakos nie zauwazylem, zeby garstka osob ktore mniej lubia Axla pisala w tak zacietrzewiony sposob. Czy na forum The Beatles jada po McCartney'u, na forum Aerosmith po Joe Perry'm, Queen po May'u itd? Szczerze watpie. Wysuwacie takie teksty, jakby Slash was przelecial i nie oddzwonil, albo jeszcze gorzej:] Szanowna moderacja zas na to wszystko pozwala, daleko zajdziecie z taka postawa.

Słowne. Ok, z czymś się nie zgadzasz itd - OK, ale nie musisz nikogo obrażać i robić wycieczek osobistych. krelke
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2010, 05:19:08 pm wysłana przez krelke »

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Slash o reunionie
« Odpowiedź #74 dnia: Stycznia 09, 2010, 01:26:51 pm »
0
W jednym z moich pierwszych postów na tym forum napisałem , że będę zawsze szanował Slash'a , bez względu na to co teraz robi i czy mi się to podoba...
Zdania oczywiście nie zmieniłem , szkoda tylko , że niektórzy tak dosadnie wyrażają się na jego temat.Oczywiście szanuję też Wasze poglądy , z którymi po części się zgadzam.Nie zapominam jednak o szanowaniu człowieka którego osobowość i muzyka miały na mnie duży wpływ.Myślę , że na wszystkich Slash oddziaływał podobnie , więc warto pamiętać o tym przy okazji podobnych tematów.
Jeżeli chodzi o ten właściwy wątek to dla mnie sprawa reunionu zawsze pozostaje w sferze marzeń ( obojętnie czy są na to szanse czy nie ) i tak już będzie do końca mojego życia dlatego dla mnie słowa Slash'a nie są zbyt dobre.
Pomijam już to czym się kieruje mówiąc właśnie w ten sposób.Może ze względu na forsę , na popularność albo stęsknił się za czasami kiedy był w najlepszym rockowym zespole tamtych czasów i był częścią czegoś zajebistego.Nie możemy jednoznacznie powiedzieć dlaczego akurat tak się wypowiedział więc nie wiem dlaczego pojawiają się opinie , że to przede wszystkim chęć zarobienia kolejnych pieniędzy.
Reunion to byłaby świetna sprawa choćby na kilka koncertów i to ( tak jak już wcześniej napisałem ) zawsze będzie moje marzenie ale wiecie czego chciałbym bardziej??
Tego żeby ta piątka znowu została przyjaciółmi , tak jak za dawnych lat kiedy nawet podczas występów widać było , że są ze sobą zżyci.
Dla każdego z nas byli/są bohaterami i wydaje się mi , że bez względu na to jakie macie opinie o nich teraz to większość z nas ucieszyłby widok rozmawiających ze sobą Axl'a , Slash'a , Duff'a , Izzy'ego i Steven'a których znowu połączyła szczera przyjaźń.
Być może to wszystko co napisałem jest naiwne i głupie...nie wiem i nie będę się nad tym zastanawiał.Po prostu tak to wszystko czuję bo szkoda , że ta "chemia" między nimi zakończyła się w taki sposób a kłótnie/sprzeczki trwają do dziś...nie tylko pomiędzy Axl'em i Slash'em....  ;)

 

Slash w "Lopez Tonight"

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2357
Ostatnia wiadomość Listopada 18, 2009, 04:14:38 pm
wysłana przez Zqyx