Autor Wątek: Slash o nowej płycie AC/DC: Jest zaje***sta  (Przeczytany 1412 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Slash o nowej płycie AC/DC: Jest zaje***sta
« dnia: Listopada 20, 2020, 04:26:21 pm »
+1

 

W tym miesiącu ukazała się nowa płyta AC/DC.
Nosi ona tytuł „Power Up” i została nagrana w składzie: Angus Young, Brian Johnson, Cliff Williams, Phil Rudd oraz Stevie Young.

W wywiadzie dla Consequence of Sound Slash wyrażał się o ostatnim albumie zespołu z Australii jak najpochlebniej, nazywając go „zaje***stą płytą”.

„Oczywiście od dawna znam AC/DC”, powiedział gitarzysta Guns N’ Roses. „Poza tym Axl śpiewał z nimi, kiedy Brian Johnson nie mógł tego robić, i nasze więzi się zacieśniły.
Rozmawiałem z Brianem. Mówił mi o aparacie, który dostał, i o tym, że powrócił do AC/DC. To zaje***sta wiadomość”.


Zapytany o Malcolma Younga, Slash powiedział:

„Śmierć Malcolma to wielka tragedia. Aczkolwiek fakt, że Angus i inni pozbierali się i nadal robią to, co prawdopodobnie robiłby również Malcolm, jest czymś wspaniałym. Uwielbiam tych chłopaków za ich determinację”.

„[AC/DC] mają duży wpływ na zespoły, które uważają, że rock and roll to coś w rodzaju rozrywki, zabawy, ale przy pierwszym potknięciu rozpadają się i rozchodzą. AC/DC to uosobienie długowieczności, wytrwałości, konsekwencji, talentu i tego, czym jest rock and roll. Dlatego bardzo się cieszę, że nadal tworzą muzykę”.   


Co się tyczy płyty „Power Up”, Slash zadeklarował:

„To zaje***sty album. Słuchałem go ostatnio w samochodzie i prawdopodobnie zostanie tam na dłużej. Poruszająca rzecz. Cieszę się ze względu na nich i niecierpliwie czekam, aż pandemia się uspokoi i znów będziemy mogli zobaczyć ich na trasie”.






Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1232
  • Respect: +301
Odp: Slash o nowej płycie AC/DC: Jest zaje***sta
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 25, 2020, 10:58:47 am »
0
Ja nie mam aż tak entuzjastycznej opinii o PWR UP, ale miło, że Kudłatemu się podoba.
In Rock We Trust

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Slash o nowej płycie AC/DC: Jest zaje***sta
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 26, 2020, 08:56:20 am »
0
Ludzie kręcą nosem przy Power Up jakby spodziewali się fajerwerków i zdefiniowania rocka na nowo, a otrzymaliśmy płytę od zespołu, który już nic nie musi udowadniać i gra w duchu poprzednich płyt. Co do Slasha to zachwala szefa swojego kierownika, który robił u tego pierwszego na umowie zlecenie  :D
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline Tymeg_2

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1232
  • Respect: +301
Odp: Slash o nowej płycie AC/DC: Jest zaje***sta
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 26, 2020, 09:58:50 am »
0
Nie spodziewałem się fajerwerków i Power Up jest dla mnie spoko, tylko że wyrażenie "zajebiste" jest wg mnie zarezerwowane dla absolutnych killerów, a nie spoko wydawnictw.
In Rock We Trust

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8571
  • 17000 postów
  • Respect: +4333
Odp: Slash o nowej płycie AC/DC: Jest zaje***sta
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 26, 2020, 10:10:50 am »
0
A tak swoja droga czy kiedys Stanislaw powiedzial w wywiadzie ze jakas plyta jest do dupy?
Bo nie wydaje mnie sie zeby tak odwazny bywal w takich kwestiach.
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Slash o nowej płycie AC/DC: Jest zaje***sta
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 26, 2020, 10:32:32 am »
0
Slash lubi wszystko zachwalać, albo określać mianem "preety cool". Tak samo jak na koniec koncertów SMKC mówi "see you in next year", a za cholerę nie wie czy będzie tam grał. Powiedzenie, że Power Up to zajeb.ista płyta to po prostu uprzejmość zawodowa.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5686
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax