Autor Wątek: Slash na Super Bowl  (Przeczytany 17617 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 07, 2011, 06:41:24 pm »
0
a gdyby axl nie napisał tekstu to fergie w ogóle by go nie śpiewała  :rolleyes:
ale macie dylemat.. kiepski występ i tyle  :rolleyes: nie pierwszy i pewnie nie ostatni.. i co z tego?
ale axl by powiedział axl by nie zrobił, sratatata - wszyscy doskonale wiedzą co by axl  :rolleyes: tak jak wszyscy wiedzą dlaczego kubica się wysypał.. sami prorocy  :rolleyes:

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 07, 2011, 06:44:30 pm »
0
Się zgadzam :) w ogóle SCOM jest pechowe, bo GN'R też je słabo wykonuje ;)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #47 dnia: Lutego 07, 2011, 07:00:12 pm »
0
a gdyby axl nie napisał tekstu to fergie w ogóle by go nie śpiewała  :rolleyes:
ale macie dylemat.. kiepski występ i tyle  :rolleyes: nie pierwszy i pewnie nie ostatni.. i co z tego?
ale axl by powiedział axl by nie zrobił, sratatata - wszyscy doskonale wiedzą co by axl  :rolleyes: tak jak wszyscy wiedzą dlaczego kubica się wysypał.. sami prorocy  :rolleyes:

Tak,tak lamihha 8),nie przejmuj się 8).

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #48 dnia: Lutego 07, 2011, 07:20:57 pm »
0
No solo zagrał zajebiście tylko ne za bardzo wiem dlaczego tu wystąpił, bo ogólnie show słabe i to black eyed pis jest do bani i tutaj widać jak "potrafią" śpiewać. Słabe... Slash dobry, ale reszta jest po prostu słaba a Fergie powinna mieć zakaz na wykonywanie tej piosenki.

:D,już są :D

Sorry, ale chyba mnie nie zrozumiałeś Arturze78. Chodziło mi o to, że Slash sam w sobie zagrał świetnie. Nie powiedziałem nic o tym, że wystąpił w czymś takim, ale skoro chcesz usłyszeć ocenę z mojej strony, to twierdzę, że to było słabe posunięcie z jego strony. Nie powinien się tam pojawiać. I zgadzam się z tym, że młody slash skopałby za to obecnemu Slashowi dupę.
I nie jestem zaślepionym fanem Slasha.
Ale jeżeli osoba która ciągle jedzie na popularnosci zdobytej 20 lat temu, pokazuje, że kasa i sława jest najwazniejsza to nic dziwnego, że wiekszość czuje ogromny niesmak.

Sorry, ale to nie jest argument. Axl tez ciągnie na popularności Guns n' Roses. I nie powiesz mi, że gdyby nie nazywali się teraz  GN'R, to sprzedaliby tyle płyt (ChD) co teraz. Sprzedaż byłaby o wiele mniejsza.
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2011, 07:24:55 pm wysłana przez owsik »
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 07, 2011, 07:21:36 pm »
0
artuś.. po co zmieniłeś odpowiedź? ta jest bardziej cool? tamta też była kiepska  :rolleyes:

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 07, 2011, 07:26:14 pm »
0
Żebyś nie płakał ;).

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 07, 2011, 07:32:20 pm »
0
Ale jeżeli osoba która ciągle jedzie na popularnosci zdobytej 20 lat temu, pokazuje, że kasa i sława jest najwazniejsza to nic dziwnego, że wiekszość czuje ogromny niesmak.

Sorry, ale to nie jest argument. Axl tez ciągnie na popularności Guns n' Roses. I nie powiesz mi, że gdyby nie nazywali się teraz  GN'R, to sprzedaliby tyle płyt (ChD) co teraz. Sprzedaż byłaby o wiele mniejsza.
Axl wciaz tworzy z GNR, Slash odszedł a mimo to wciąż promuje się tym co stworzył w GNR, 20 lat temu. Dlaczego nie zagral czegos ze swojej solowej plyty? Przeciez jest utwor z Fergie?

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 07, 2011, 07:34:17 pm »
0
Dlaczego nie zagral czegos ze swojej solowej plyty? Przeciez jest utwor z Fergie?
to akurat racja..

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #53 dnia: Lutego 07, 2011, 07:37:56 pm »
0
Ale nie o to chodziło. Ja tez jestem zdania, że Slash mógłby grac swoje kawałki. (btw. te z old GN'R też są jego między innymi). tutaj chodzi o to, że wśród niektórych forumowiczów Axl nie jedzie na popularności GN'R. A przecież jego koncerty to w znakomitej większości piosenki GN'R sprzed 20 lat. Na jego miejscu grałbym wszystkie kawałki z nowej płyty i wrzuciłbym ze dwa, albo trzy utwory sprzed lat.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #54 dnia: Lutego 07, 2011, 07:52:16 pm »
0
Pokaż mi jakiś zespoł który gra 100% nowej płyty na koncertach? Nawet Gunsi za swych najlepszych podobno czasów, nie grali całych płyt. Ktoś kiedyś napisał: "Gdyby Gunsi zagrali nawet na Ksieżycu, to i tak byloby kilka osób które byłyby niezadowlone"... wlasnie w tym problem, że po tym jak w GNR nie ma Slasha, jest grupka ludzi której każdy ruch GNR sie nie podoba...

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #55 dnia: Lutego 07, 2011, 08:20:10 pm »
0
Widzisz? Odebrałeś to jako atak na GN'R, a ja tylko odpowiedziałem na Twój atak na Slasha. Wykorzystałem Twój własny argument. Moim zdaniem to Axl może se robić co chce. Niech sobie gra stare kawałki. Niech sobie nazywa tę swoją kapelę jak mu się podoba. Nie oceniam go negatywnie za każdym razem chociaż swoim fanom kazał czekać na płytę 15 lat. AL:e jak Slash zrobi cokolwiek, to od razu jest negatywnie oceniany. Sprzedawczyk? k***a kim jesteście, żeby tak o nim gadać. Koleś, który nie chodził do szkoły, żeby zajebiście grac na gitarze. Koleś, który uczył się grać na gitarze, która miała tylko dwie struny. On i jego koledzy nie mieli niczego. Żyli za jakieś marne kilka dolarów. Bez kompromisów. Nie dali się nikomu zmienić. Byli zawsze tacy jakimi chcą być i za to ich wielbimy, a Wy k***a chcecie, żeby robili co innego? Kiedy ostatnio postawiliście na swoim wbrew tysiącom ludzi??? No właśnie...
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 07, 2011, 08:34:01 pm »
0
Slash nie potrafi grać nic więcej niż w kółko to samo,
Ktoś tu nie słyszał solowej płyty ;)
To jest normalne, że ta nagonka jest - jeżeli kiepsko zagra - zgnoić, jeżeli zagra ok - "niech sobie gra, ale jeżeli nie skopie utworu, to wtedy mnie to nie obchodzi" :rolleyes: Dużo hipokrytów jest na forum - Axl zbija miliony za to, że używa nazwy Guns N' Roses, ale nikt o tym nie piszę przy każdym temacie o Axlu.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

guest2646

  • Gość
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 07, 2011, 08:38:03 pm »
0
Patrząc jak Fergie próbuje podrobić "wężowy" ruch Axla nawija mi się to :  :facepalm: Nawet ja to lepiej potrafię.  :lol:

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 07, 2011, 08:44:33 pm »
0
Slash nie potrafi grać nic więcej niż w kółko to samo,
Ktoś tu nie słyszał solowej płyty ;)
Co na niej niby takiego nowatorskiego jest?

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 07, 2011, 08:46:42 pm »
0
Ale nikt nie powiedział, że tam jest coś nowatorskiego. A ChD jest nowatorska??Bo chyba nie, to w takim razie Axl też gra w kółko to samo.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5876
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax