Autor Wątek: Slash na Super Bowl  (Przeczytany 17633 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Slash na Super Bowl
« dnia: Lutego 07, 2011, 09:28:40 am »
0
Jak łatwo można było przewidzieć Slash gościnie wystąpił wraz z Black Eyed Peas podczas przerwy Super Bowl. Zespół zagrał wraz z nim hit Guns N Roses Sweet Child O'Mine.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=46EUWULgeUI" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=46EUWULgeUI</a>


Warto nadmienić, że chwile po tym występie wśród najcześciej poruszanych tematów w serwisie twitter był Axl Rose.
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2011, 10:41:50 am wysłana przez el_loko »

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12058
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2212
    • As Koncertowy
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 07, 2011, 09:48:10 am »
0
Perla, Slash, Fergie


Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 07, 2011, 10:25:00 am »
0
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=cdY5-_v5tCI" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=cdY5-_v5tCI</a>


pokurwiło go wczoraj;/

Offline mslazek

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 515
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +7
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 07, 2011, 10:27:12 am »
0
Moim zdaniem niezły shit ten cały występ. Cieszę się , ze trzymam się z daleka od takich zespołów. Poza paroma "radiowymi" refrenami i Slashem to niemalże nic ciekawego w ciągu tych prawie 13 minut nie zauważyłem. Wejście Slasha prawie jak spod wody na Estranged, tylko jakiś sylwestrowy kapelusik założył  :lol: . Sweet Child też nie brzmiał tak jak lubię. W trakcie tej solóweczki Fergie chyba nie bardzo wiedziała co ze sobą zrobić... O wiele ciekawsze wydawało mi się to co się dzieje poza sceną  ;)

Warto nadmienić, że chwile po tym występie wśród najcześciej poruszanych tematów w serwisie twitter był Axl Rose.
Czemu warto nadmienić?

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 07, 2011, 10:31:53 am »
0
Bo wiekszość wpisów brzmiała mniej wiecej w takim stylu:
http://www.thegauntlet.com/article/172/21033/Fergie-and-Slash-rape-a-Sweet-Child
http://www.dallasnews.com/sports/super-bowl/the-scene/20110206-don_t-complain-black-eyed-peas-delivered-but-slash_s-performance-wasted-.ece
http://blog.zap2it.com/pop2it/2011/02/sweet-child-o-mine-fergie-slash-make-us-long-for-axl-rose.html

itd.

Nawet Niki Sixx ładnie to skwitował:
Worse halftime ever. Jesus. Really?

A Perla na to:
@NikkiSixx whatever hater!!!!
If u really love slash u would support his work wth fergie! she awesome outside,n also inside


Żenada.

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 07, 2011, 10:34:58 am »
0
"Jak łatwo można było przewidzieć Slash nie mógł przepuścić takiej okazji i  gościnie wystąpił ..."
Uważam, że co by nie było, ale newsy nie powinny być pisane w takim stronniczym stylu. Przepraszam, ale nie mogłem przepuścić tej okazji i musiałem to podkreślić :p

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 07, 2011, 10:35:27 am »
0
No solo zagrał zajebiście tylko ne za bardzo wiem dlaczego tu wystąpił, bo ogólnie show słabe i to black eyed pis jest do bani i tutaj widać jak "potrafią" śpiewać. Słabe... Slash dobry, ale reszta jest po prostu słaba a Fergie powinna mieć zakaz na wykonywanie tej piosenki.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 07, 2011, 10:42:14 am »
0
"Jak łatwo można było przewidzieć Slash nie mógł przepuścić takiej okazji i  gościnie wystąpił ..."
Uważam, że co by nie było, ale newsy nie powinny być pisane w takim stronniczym stylu. Przepraszam, ale nie mogłem przepuścić tej okazji i musiałem to podkreślić :p
Niech Ci bedzie, ale nie moglem sobie przepuscic takiej okazji :D

Offline Abi.

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 261
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 07, 2011, 11:06:20 am »
0
Ta wersja SCOM to jakaś masakra. Wcześniej jak Fergie śpiewała to ze Slashem to było nawet ok, ale tym razem wyszło okropnie.  W ogóle cały występ BEP jest dla mnie trochę tandetny, te stroje święcące itp. O ile w radiu ich piosenki mi nie przeszkadzają, to coś czuję że występu na żywo bym nie wytrzymała.
Life's a bitch and then you die.


Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 07, 2011, 11:12:34 am »
0
Slash  :D ale się znowu z ciebie uśmiałem :D. Wejście ''smoczka'' i miałczenie Fergie w dziwnych pląsach :D.Całe minuta ,kilkadziesiąt sekund :D.
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2011, 11:14:42 am wysłana przez Artur78 »

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 07, 2011, 11:15:41 am »
0
Z całym szacunkiem dla Slash'a ale jego występ z tym zespołem :facepalm:  to porażka.Nie widzę w tym żadnego sensu no ale każdy może sobie robić co chce...

Z linków które podał el_loko wynika jedno - ten występ to nieporozumienie i jak dla mnie kolejna rysa na wizerunku naszego ukochanego gitarzysty.
Tytuł jednego z artykułów nie pozostawia złudzeń - " Fergie and Slash rape a 'Sweet Child' " chyba nie trzeba tego tłumaczyć.Komentarze użytkowników utrzymane w podobnym tonie.
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2011, 11:18:50 am wysłana przez Connor »

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 07, 2011, 11:18:01 am »
0
Boze, wstyd mi ogladajc ten wystep. Jak on moze w czyms takim uczesniczyc? Ok to Fergie ewidentnie schrzanila  ten wystep, ale Slash jakby nie bylo udziela sie w tym gownie.
Jako fan GNR jest mi wstyd za Slasha. Milo, ze moze i chcial przypomniec wszystkim ten wieki fantastyczny hicior na tak olbrzymiej imprezie jaka jest Superbowl w Stanach, ale nie takiego wydzwieku chcemy, czyz nie?

I to jeszcze w urodziny Axla, uff.

el_loko ja tez nie przepuscialbym takiej okazji  :P

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 07, 2011, 11:22:30 am »
0
Nata.

Co do urodzin Axla i tego występu - ten temat też został poruszony w jednym z wyżej umieszczonych linków.

"I wonder if it was his little fuck you to Axl Rose being Axl's Birthday today."

Chyba więcej nie trzeba dodawać.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 07, 2011, 11:23:33 am »
0
Mam pytanie. Co stało się ze Slashem jak zakończył swój zacny występ?Platforma ponownie się obniżyła z nim, gdy reflektory przestały na niego świecić ,czy po prostu zszedł z niej niezauważony ?
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2011, 11:26:14 am wysłana przez Artur78 »

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Slash na Super Bowl
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 07, 2011, 11:29:39 am »
0
mi też wejście Slasha skojarzyło się z Estranged co było nawet nice, ale kurde samo SCOM fatalne, poza tym solem, w koncu jakieś urozmaicenie i nawet nie krzywdzące piosenki :)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5876
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax