Autor Wątek: Slash i Konspiratorzy w Łodzi, Polska 12.02.2019  (Przeczytany 10034 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lapny

  • Moderator
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Odp: Slash i Konspiratorzy w Łodzi, Polska 12.02.2019
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 13, 2019, 03:47:18 am »
+1
Dorzuciłem do pierwszego postu setliste, raczej nic nie zgubiłem  ;) Co do koncertu, to gdyby nie przejściowe problemy z dźwiękiem (na płycie czasami gitary kompletnie zagłuszały Mylesa), to show biło na głowę te z Katowic i Krakowa. Aczkolwiek spodziewałem się większej reakcji chłopaków na akcję z maskami  :rolleyes:
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2019, 05:28:20 pm wysłana przez Lapny »

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Slash i Konspiratorzy w Łodzi, Polska 12.02.2019
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 13, 2019, 11:50:38 am »
0
A frekwencja nie była jakaś mała czasem? Mnie nie było ale patrze po filmikach, że tak pusto coś.

Chyba GnR Slashowi trochę publiki zabrało?

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: Slash i Konspiratorzy w Łodzi, Polska 12.02.2019
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 13, 2019, 02:43:57 pm »
0
a ja wczoraj szedłem ulicą Piotrowską i nagle idzie Slash i pyta się czy nie mam rozmienić 5$ na drobne bo chce sobie kupić Colę w puszce - taka sytuacja.

Offline Borusse

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fluent in over 6 million ways of kicking your ass.
  • Respect: +167
Odp: Slash i Konspiratorzy w Łodzi, Polska 12.02.2019
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 13, 2019, 02:44:03 pm »
0
Na płycie była masa ludzi (a przynajmniej tak to wyglądało sprzed barierek, więc mogłem nie widzieć ewentualnych pustek z tyłu), ale na GC rzeczywiście mało ludzi, co dziwi, w końcu było wyprzedane.

Koncert super, jak dla mnie świetny prezent na osiemnastkę :3
Szkoda, że nie osłuchałem się wcześniej wystarczająco z kawałkami z Living the Dream, jednak najlepiej się bawiłem na tych dobrze znanych. Chłopaki również wydawali się dobrze bawić, no fajnie było Cię zobaczyć, Śpiochu :)

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Slash i Konspiratorzy w Łodzi, Polska 12.02.2019
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 13, 2019, 02:45:31 pm »
0
a ja wczoraj szedłem ulicą Piotrowską i nagle idzie Slash i pyta się czy nie mam rozmienić 5$ na drobne bo chce sobie kupić Colę w puszce - taka sytuacja.

I co, rozmieniłeś?

Koszulki po stówce. Taniość. Ale brzydkie więc olałem.

Naprawdę? Równo stówę?

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3747
  • Respect: +948
Odp: Slash i Konspiratorzy w Łodzi, Polska 12.02.2019
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 13, 2019, 02:47:54 pm »
0
a ja wczoraj szedłem ulicą Piotrowską i nagle idzie Slash i pyta się czy nie mam rozmienić 5$ na drobne bo chce sobie kupić Colę w puszce - taka sytuacja.

I co, rozmieniłeś?

Nie bo miałem tylko kartę.
edit. teraz sobie uświadomiłem, że to nie mógł być Slash bo on nie zna polskiego ...ale 5$ miał.
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2019, 02:52:01 pm wysłana przez Bluebird »

Offline Lapny

  • Moderator
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Odp: Slash i Konspiratorzy w Łodzi, Polska 12.02.2019
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 13, 2019, 03:53:15 pm »
0
https://www.instagram.com/p/BtzXF-JFSr3/

No i dzięki Meegan dowiedzieliśmy się, że kudłatemu się podobało   8)

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Slash i Konspiratorzy w Łodzi, Polska 12.02.2019
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 13, 2019, 04:23:10 pm »
0
Na płycie była masa ludzi (a przynajmniej tak to wyglądało sprzed barierek, więc mogłem nie widzieć ewentualnych pustek z tyłu), ale na GC rzeczywiście mało ludzi, co dziwi, w końcu było wyprzedane.

Płyta była zapełniona do konsolety, czyli mniej więcej do połowy, dalej były pustki. Trybuny z prawej strony patrząc w kierunku sceny były praktycznie puste. Żałośnie to wyglądało. Pewnie za często przyjeżdża do Polski.

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Slash i Konspiratorzy w Łodzi, Polska 12.02.2019
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 13, 2019, 04:35:19 pm »
0
Koncert fajny, ale bez fajerwerków. Piąty raz widziałem Slasha, ale teraz najbliżej w drugim rzędzie. Szkoda tylko, że na każdym koncercie SMKC jest organizowana akcja od fanów z inicjatywy @cravenciak 'a, a zespół nie może nas docenić żadnym ekstra kawałkiem. Naprawdę te 4-5 minut by ich nie zbawiło. Nie ma też co wyciągać ręki po setlistę, bo ją i tak dostała Tako, która fotografuje na swoim instagramie każdy ich koncert, jak i również GN'R. Jedynie przed rozpoczęciem koncertu Todd pokazał, że pomysł z maskami wygląda super, mam też foto jak Myles przyłożył jedną do twarzy.

Wydaje mi się, że MetalMind trochę się przeliczył z frekwencją - 6 koncertów Slasha w ciągu 6 lat, w tym dwa Gunsowe, muzyk mógł się trochę znudzić, a w Łodzi zostali najwytrwalsi i ci, co nie mogli być na poprzednich. Długo będę się zastanawiał nad kolejnym koncertem The Conspirators, bo jak @Śpiochu słusznie zauważył ta płyta to odrzuty, która ma swojej momenty. Co ciekawe młoda publika w wieku 12-15 lat najlepiej bawiła się przy nowych kawałkach, więc widać, czego najczęściej słuchali przed koncertem.

Zastanawia mnie jedno - podczas Not in This Lifetime Slash potrafił latać po całej scenie jak oszalały, a na swoim projekcie solowym trzymał się prawego rogu sceny, a lewą stronę (z której byłem) odwiedził ze trzy razy. Potencjalna kolejna płyta musiałaby być naprawdę dobra, abym pojechał zobaczyć ponownie chłopaków.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Slash i Konspiratorzy w Łodzi, Polska 12.02.2019
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 13, 2019, 04:36:21 pm »
+1
niech tumany dalej walą takie ceny  :sorcerer:

ceny z dupy, jak u gunsów.

tam , gdzie bilety były po 220 było ok, im drożej tym żałośniej to wyglądało.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
« Ostatnia zmiana: Lutego 13, 2019, 05:01:49 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3592
  • Respect: +1421
Odp: Slash i Konspiratorzy w Łodzi, Polska 12.02.2019
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 14, 2019, 12:48:43 pm »
+3
Frekwencja jak w 2015, Spodek byłby lepszym miejscem na koncert i fajnie spiąłby przygodę SMKC w Polsce. Zaskoczony przyznaję, że był to bardzo dobry koncert, fani solowej twórczości Slasha mieli do czego się bawić, a w całym secie pełnym numerów SMKC taki Ghost czy We're All Gonna Die robiły za hity, co jest ciekawym zjawiskiem. Akcja z maskami zrobiła na chłopakach największe wrażenie ze wszystkich akcji, ktore przygotowałem. Slash po 3 numerach w trakcie zmieniania gitar poprosił Kimo (ochroniarza), aby przekazał Morgan (menadżerka), że chciałby dostać 10 masek, przez co rozpaczliwie ich pozniej szukałem po powierzchni GC :P Chłopaki chodzili w maskach po afterparty i nagrywali sobie filmiki, czuli się zajebiscie komfortowo i dziękowali, że zawsze czeka na nich jakaś niespodzianka. Slash rownież mi dziękował za maskaradę, o ktorej wspomniał tez w tradycyjnym pokoncertowym poście na Twitterze. Management od dłuższego czasu wiedział o akcji, przez co jest ona bardzo dobrze udokumentowana i wkrótce pojawi się filmik z początkiem koncertu i The Call of The Wild.

Dla entuzjastów nowej płyty GNR mam zła wiadomość, Brent mi powiedział, że Slash i reszta juz pracują nad kolejnym albumem SMKC.

PS. Ceny biletów nie zależą od MMP, tylko od promotora.
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2019, 12:55:15 pm wysłana przez cravenciak »

Offline Luk

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 853
  • Respect: +205
Odp: Slash i Konspiratorzy w Łodzi, Polska 12.02.2019
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 14, 2019, 04:01:23 pm »
0
Myślę, że jedna płyta nie wyklucza drugiej.

Slash tą płytę podobno nagrał głównie w swoim studio w domu, a piosenki powstają w trasie. Tak przynajmniej gdzieś widziałem w wywiadzie. ;)

Ale zawsze coś, moim zdaniem te płyty mają jakiś postęp w lepszą stronę, więc trzeba czekać.  :)

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3592
  • Respect: +1421
Odp: Slash i Konspiratorzy w Łodzi, Polska 12.02.2019
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 14, 2019, 10:30:35 pm »
+1
Slash nie nagrywa dla samego nagrywania, to tylko pretekst, żeby pojechać w trasę. Alter Bridge w październiku wydaje szósty album, zrobią trasę po USA. Jak w wakacje nie gruchnie news, że GNR coś robi, to Slash z resztą zespołu wejdą jesienią do studia, nie mam co do tego wątpliwości.

 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5686
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax