Autor Wątek: Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators w Krakowie!  (Przeczytany 42121 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Disease

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
  • Little Grace
  • Respect: +352
    • Fanpejdż.
Odp: Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators w Krakowie!
« Odpowiedź #195 dnia: Listopada 22, 2014, 07:44:37 pm »
0
Jako jedna z pierwszej szalonej 10 czekającej pod areną powiem, że organizacja bardzo ciekawa :D Nikt nic nie wiedział... "Postawimy tu zaraz barierki ale nie wiemy dlaczego, nagle je przesuniemy, niech cała kolejka się posypie... Aaa co tam. Trybuny już są na terenie areny? GC i płyta ma czekać!" Czuję, że kartkę otrzymałam tylko dlatego, że poleciałam jeszcze do szatni, wielu ludzi kompletnie nie wiedziało na co im to i bawili się w origami :> Na temat samego koncertu się nie wypowiem bo to same plusy dla mnie - jako człeka z płyty przy barierce. Zdecydowanie jestem w lepszym stanie fizycznym niż po zeszłorocznym przyspieszonym kursie przetrwania, mimo to, iż mam kolana i żebra w tęczę. Kocham ludzi których poznałam przed koncertem, grzaliśmy się i śmialiśmy ze wszystkiego, strasznie sympatyczni, pozdrawiam jeśli ktokolwiek czyta i mnie kojarzy :)

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators w Krakowie!
« Odpowiedź #196 dnia: Listopada 24, 2014, 01:11:16 pm »
0
Koncert bardzo mi się podobał:)
Na szczęście GC było jakie powinno być, obawiałem się, że tak jak na Aerosmith będzie zajmować połowę płyty, ale na szczęście tak się nie stało. Co do dźwięku to dla mnie było spoko, ale kolega który jest nagłośnieniowcem narzekał na choćby cichnącego Slasha.
Dobre show, liczyłem na inną setlistę, coś w zamian Avalon, czy Too Far Gone.
Solo do RQ za długie jednak...:P jego środek to mi zupełnie nie podszedł.
Publika zrobiła się aż za spokojna po upomnieniu od Mylesa. Dobrze, że przestali się popychać, ale można skakać w pionie a nie na boki...
Hala bardzo fajna, ochroniarz polecił skorzystanie z szatni na +3 i było tam zupełnie pusto, dzięki mu za to:P
Po koncercie czekałem na Slasha z 1,5h przy wyjeździe autokarów. Wyszedł i dał autograf, to już trzeci, chciałem foto, ale nie można było nawet wyciągnąć aparatu;/ Słabo. Powiedziałem mu, że show było awesome i że dzięki wielkie mu za to, powiedział, że 'crowd was fucking amazing". Jeszcze powiedziałem "plesea play Coma one other time" a on na to... "that's never gonna happen." WKURWIŁ MNIE :D

Jeszcze jedna uwaga... Ludzie ze smarfonami przeginają pałę. Wkurw mnie łapał na pajaca przede mną co testował swojego Nota 3, czy 4. Palancie w czerwono-granatowej koszuli w kracie, będący z dziewczyną blondynką w okularach, mało brakowało żebym wywalił Ci ten telefon w publikę. - Jeśli to czytasz to opanuj się następnym razem:P
Powinni przerywać koncerty, bo to psuje zabawę. Doceniam Axla teraz bardziej za wskakiwanie w tłum kiedyś;)

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators w Krakowie!
« Odpowiedź #197 dnia: Listopada 24, 2014, 01:44:40 pm »
+1
Powiedziałem mu, że show było awesome i że dzięki wielkie mu za to, powiedział, że 'crowd was fucking amazing".

On tak mówi, po każdym koncercie. Wystarczy poczytać jego twittera. Jak polityk dyplomatycznie wszystkim mówi to samo :P

Offline Lapny

  • Moderator
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Odp: Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators w Krakowie!
« Odpowiedź #198 dnia: Listopada 24, 2014, 09:55:17 pm »
+1
A w Amsterdamie właśnie poleciało Double Talkin Jive....  :rolleyes:

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators w Krakowie!
« Odpowiedź #199 dnia: Listopada 25, 2014, 08:11:46 am »
0
^^^ Rozjebało mnie to info:) Chyba lubi grać w Amsterdamie. Usłyszeć ten kawałek na żywo to moje marzenie.
10 lat temu na VR coś tam krzyczałem aby to zagrał:P Dlaczego w takim razie wyklucza zagranie Comy? Oby jednak zmienił zdanie jak w przypadku DTJM (#pozdrodlakumatych) i oby to nie trwało tyle czasu :P
https://www.youtube.com/watch?v=7O29crLPwrk
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2014, 08:17:50 am wysłana przez SOSNA! »

Offline Vince_Carter

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +281
Odp: Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators w Krakowie!
« Odpowiedź #200 dnia: Listopada 25, 2014, 11:08:19 am »
+1
Jeszcze powiedziałem "plesea play Coma one other time" a on na to... "that's never gonna happen." WKURWIŁ MNIE :D
Cwaniaczek ;)

Koncert był ZA***STY. Set świetny, ale gdy się  dowiedziałem że w Holandii zagrali DTJ to podobał mi się troszkę mniej :) na minus to co się działo na początku pod sceną. Mimo że nie należę do najmniejszych osób to musiałem  stamtąd uciekać - ścisk większy niż w nocnym klubie na walce Andrew. Kurde fajnie jakby jeszcze kiedyś wpadli do Polski
11.07.2012 | 13.02.2013 | 20.11.2014 
20.06.2017 | 09.07.2018 | 12.02.2019
20.06.2022 |

Offline mikael_s

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 554
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +128
Odp: Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators w Krakowie!
« Odpowiedź #201 dnia: Listopada 29, 2014, 08:53:53 am »
+1
Na temat samego koncertu się nie wypowiem bo to same plusy dla mnie

Spodobalo mi sie to zdanie ;) Nie macie co narzekac. Macie lepiej od tych co nie mogli byc i wam zazdroszcza :)

Offline Lapny

  • Moderator
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Odp: Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators w Krakowie!
« Odpowiedź #202 dnia: Grudnia 01, 2014, 07:16:07 am »
+4
Todd dodał na swój blog 1-sza część swojego "pamiętniczka" z trasy europejskiej:
http://www.toddkerns.com/blog/

A dla leniwych część o Polsce:

"So, to finish in Krakow. What an amazing city. I only wish we could have seen more of it. So much history. I hope to see as much as possible next time but we got to walk around a bit and the people were amazingly friendly. Lots of concertgoers grabbing photos and saying hello.
That night we had a gigantic after show party with lots of friends and well wishers. Miss Janette from Todd Kerns USA organized a group of friends to come by for photos and hellos in person. Was an amazing night. I don’t know why but Poland is massive for us. There is a gold album on my wall at home for Apocalyptic Love from Poland. I hope one for World On Fire will be coming. I truly look forward to returning to Poland. See you next time. "

Nie wiedziałem trochę gdzie to wrzucić, ale do newsa też chyba pasuję, nie? ;)

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators w Krakowie!
« Odpowiedź #203 dnia: Grudnia 01, 2014, 05:28:05 pm »
0
Dzięki za skrócenie dla leniwych  :D

Offline Lapny

  • Moderator
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1697
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +506
Odp: Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators w Krakowie!
« Odpowiedź #204 dnia: Grudnia 02, 2014, 04:20:41 pm »
0
Ktoś coś kiedyś na forum wspominał o multicamie i z tego co widzę, to pomysł się po części udał  ;)
Slash - Sweet Child O Mine - Live from Poland Kraków 2014 HD Multicam



Offline apetytnadestrukcje

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 459
  • Płeć: Kobieta
  • Rock N' Fuckin' Roll!
  • Respect: +178
Odp: Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators w Krakowie!
« Odpowiedź #205 dnia: Grudnia 02, 2014, 04:41:32 pm »
+1
a to i ja się wypowiem ;)
Jeszcze w 2013 miałam jakieś głupie uprzedzenia typu: nikt lepiej nie zaśpiewa SCOM, PC, YCBM... niż Rudy, nie dam rady słuchać innych wykonań etc. Mój ogromny błąd wiążący się następnie z żalem, dlaczego nie ruszyłam dupy do Kato, skoro mam rzut beretem.. i wyczekiwanie na kolejny koncert, nóż widelec w Krakowie :rolleyes:
I TAK! Ogłosili rok później - okazji już nie przepuściłam na całe szczęście :radocha:
Set wyje*any! Wokal nieziemski! Usłyszeć oryginalne riffy z AFD i nie tylko BEZCENNE! Zobaczyć Ich wszystkich na żywo! Poznać fantastycznych ludzi, by spędzić razem całą noc i poranek - ciężko ubrać szczęście w słowa!
Nie żałuję ani sekundy marznięcia i odliczania minut pod KA. Do końca życia jeździłabym na takie właśnie koncerty! Poczuć całym sercem i duszą - w najczystszej postaci - ROCK N' ROLLA: dla takich chwil żyje człowiek!
"Wszystko mogę przeżyć, jeśli można o tym napisać piosenkę.."

"Muzyka jest większym objawieniem, niż cała mądrość i filozofia."

Offline Aga0305

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1034
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +499
Odp: Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators w Krakowie!
« Odpowiedź #206 dnia: Grudnia 15, 2014, 09:22:54 pm »
0
Koncert był zaje....fajny!!  :radocha: Moim zdaniem lepszy niż ten w Katowicach  :wub: w secie zabrakło mi jedynie Battleground  :\'( Organizacja jak zwykle się nie popisała, niestety :/ ludzie błądzili w poszukiwaniu wejścia na GC (a przynajmniej tak mi się wydawało gdy co jakiś czas zaczepiał nas ktoś z pytaniem "którędy na GC?"). Chaos panował również przy wejściu dla akredytacji.Kartoniada wyszła super! ;) szkoda jednak że przy rozkładaniu karteczek po jednej stronie sceny karteczki były aż po sam dach (chociaż bilety w tych miejscach się nie sprzedały z tego co widziałam zamawiając swój) a po drugiej kończyły się prawie w połowie ale to tylko taki szczegół ;) Sam koncert jak i późniejsze spotkanie z Konspiratorsami i Slashem pozostaną w mojej pamięci do końca życia  :wub: A! cravenciak! miło było Cię poznać (dziewczyna z Slash Army Poland co usiadła na back stageu na przeciwko mozaiki i próbowała odnaleźć swoje zdjęcia  :lol:) :P

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1424
Odp: Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators w Krakowie!
« Odpowiedź #207 dnia: Grudnia 15, 2014, 09:28:01 pm »
0
Kartoniki były równolegle po obu stronach hali (w sumie 8000), klimatyzacja je po prostu zwiała na podłogę. Wiem, bo rozkładałem je przez kilka godzin, a potem przez kolejne poprawiałem, bo spadły. No ale spadły znów :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2014, 09:39:06 pm wysłana przez cravenciak »

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators w Krakowie!
« Odpowiedź #208 dnia: Lutego 12, 2015, 10:43:33 am »
0
Ciekawostka: przeglądając (służbowo) jeden z magazynów przeznaczonych dla seniorów (czyli osób po 50tce) napotkałem relację pewnej Pani z krakowskiego koncertu Slasha. Na początku aż mi się wierzyć nie chciało, że ten SLASH w tytule to znany kudłacz.

Oczywiście w tekście jest sporo błędów merytorycznych, z których wynika między innymi że Myles jest wokalistą zarówno zespołu Slasha jak i Monster Trucka ale widać po tym, że dużym wydarzeniem dla mieszkańców małopolski był listopadowy koncert.

Link do elektronicznego wydania gazety

szukajcie na stronie 43 (czyli 23 :P w przeglądarce)
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1424
Odp: Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators w Krakowie!
« Odpowiedź #209 dnia: Lutego 17, 2015, 03:28:55 pm »
+1

 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5701
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax