Autor Wątek: Slash: Chciałem dokończyć to, co zacząłem z Konspiratorami  (Przeczytany 1944 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Slash: Chciałem dokończyć to, co zacząłem z Konspiratorami
« dnia: Września 10, 2018, 12:19:55 pm »
+3
Slash: Chciałem dokończyć to, co zacząłem z Konspiratorami





Slash rozmawiał niedawno z Jose Manginem z SiriusXM.

Mówił między innymi o…


… graniu w dwóch zespołach:

„Z Mylesem i Konspiratorami pracuję od roku 2010, więc do niedawna wszystko, co tworzyłem, tworzyłem z myślą o nich. W 2016 wróciłem do Guns N’ Roses i przez około półtora roku nie pracowałem z Konspiratorami. Wszystko kręciło się wokół Gunsów. W grudniu zrobiliśmy sobie jednak dłuższą przerwę. W styczniu wróciłem do Konspiratorów, żeby zająć się tym, co zaczęliśmy pisać podczas trasy ‘World On Fire’, i stworzyć coś nowego. W tamtym czasie Konspiratorzy pochłaniali całą moją uwagę. W maju album był już zmiksowany, a ja wróciłem na próby z Guns N’ Roses. Właściwie to porządkuję jedno, żeby zaraz potem zająć się drugim…”.   


… wspomnieniach związanych z Whisky A Go Go, słynnym klubem z Hollywood, gdzie rozpocznie się trasa promująca nowy album:

„Kiedyś pracowałem w Whisky jako ktoś w rodzaju roadie. To było w roku 1984 czy jakoś tak. Montowałem i rozmontowywałem sprzęt dla ludzi, którzy mieli tam grać. Pamiętam występ Johanny Went. To była jedna z tych eklektycznych artystek, które miały mnóstwo scenicznych rekwizytów i wyprawiały na scenie niestworzone rzeczy. Wśród jej ‘narzędzi’ była świńska krew, kawałki ciała i tym podobne rzeczy. Po występie musieliśmy uprzątnąć całe to gówno [śmiech]. Nie potrafię wyrazić, jak tam wyglądało. Pamiętam, że potem lokal był zamknięty przez dłuższy czas, praktycznie przez cały rok 1985, więc Gunsi nie występowali tam aż do 1986.
Przypominam sobie, że na nasz debiutancki występ w Whisky po raz pierwszy założyłem cylinder. Poszedłem do sklepu, w którym pracował Taime Downe z Faster Pussycat, i ukradłem cylinder, bo było mi potrzebne jakieś nakrycie głowy. Zabrałem kapelusz i pasek, ale nie zapłaciłem za nie, ponieważ nie miałem grosza przy duszy. Potem wróciłem do mieszkania, gdzie ja i Axl ukrywaliśmy się przed policją – to było mieszkanie Vicky Hamilton – pociąłem pasek i obwiązałem nim cylinder. Wieczorem graliśmy w Whisky i tak zaczęła się historia mojego nakrycia głowy. Kilka dni później ktoś zwędził mi cylinder w Cathouse. Przysnąłem, a kiedy się obudziłem, po cylindrze nie było ani śladu”.         


… nowym albumie, „Living The Dream”:

„Konspiratorzy zawsze mnie wspierali. Od 2010. Ciężko pracowaliśmy. Potem wróciłem do Gunsów i to była wielka rzecz, ale bardzo chciałem wrócić i dokończyć to, co rozpoczęliśmy w roku 2015. Ostatnio wróciliśmy do studia. Wspaniale było zobaczyć Mylesa, Franka, Brenta i Todda, spędzać z nimi czas i znowu grać razem. Myślę, że w naszym nowym albumie słychać postęp w stosunku do poprzedniego. Bardzo się cieszę, że wracam z chłopakami na trasę i dzisiaj jestem w stanie dzielić się między Konspiratorów i to, co wydarzy się w związku z Guns N’ Roses”. 


… przyszłości Guns N’ Roses:

„Wszyscy zadają mi to pytanie, ale my naprawdę nie koncentrowaliśmy się na tworzeniu czegoś nowego. Nie powiedzieliśmy sobie: ‘Dobra, zabieramy się za nowy album’. Z drugiej strony, jestem w tym względzie optymistą. Myślę, że Axl chciałby nagrać płytę, ja chcę ją nagrać, Duff chce ją nagrać. Axl ma tony materiału, ja też mam to i owo. Musimy tylko usiąść i powiedzieć sobie: ‘Dobra, zabieramy się do roboty’. Na razie tak się nie stało. Czuję jednak, że prędzej czy później się stanie”.


… Slash Fiction:

„Na tę chwilę mam cztery filmy na różnym etapie zaawansowania. Do tego dwa zupełnie nowe. Wszystkie są z gatunku horror lub thriller. Praca nad nimi posuwa się bardzo powoli. Jestem w nią mocno zaangażowany, choć niezbyt chętnie o tym mówię, bo dopóki data premiery nie zostanie ogłoszona, nie ma za bardzo o czym mówić” [śmiech]



Trasa Not In This Lifetime zakończy się 29 listopada br. koncertem w Johannesburgu, w RPA. 



Album “Living The Dream” Konspiratorów ukaże się 21 września.







http://www.blabbermouth.net/news/slash-on-re-teaming-with-myles-kennedy-and-the-conspirators-i-wanted-to-come-back-and-finish-what-we-started/
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2018, 08:53:19 pm wysłana przez naileajordan »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1897
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Slash: Chciałem dokończyć to, co zacząłem z Konspiratorami
« Odpowiedź #1 dnia: Września 10, 2018, 02:22:30 pm »
0
Cytuj
… przyszłości Guns N’ Roses:

„Wszyscy zadają mi to pytanie, ale my naprawdę nie koncentrowaliśmy się na tworzeniu czegoś nowego. Nie powiedzieliśmy sobie: ‘Dobra, zabieramy się za nowy album’. Z drugiej strony, jestem w tym względzie optymistą. Myślę, że Axl chciałby nagrać płytę, ja chcę ją nagrać, Duff chce ją nagrać. Axl ma tony nowego materiału, ja też mam to i owo. Musimy tylko usiąść i powiedzieć sobie: ‘Dobra, zabieramy się do roboty’. Na razie tak się nie stało. Czuję jednak, że prędzej czy później się stanie”.
Niech w końcu przestaną kłamać i powiedzą prawdę: nowego albumu po prostu NIE BĘDZIE.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Slash: Chciałem dokończyć to, co zacząłem z Konspiratorami
« Odpowiedź #2 dnia: Września 10, 2018, 03:38:25 pm »
+2
Axl jeden wie, co będzie ;) Może Slashu wraca do Konspiratorów, żeby zakończyć ten projekt, a potem w całości skupić się na GN'R i nagle dostaniemy kilka płyt ;)
Czas pokaże.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1897
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Slash: Chciałem dokończyć to, co zacząłem z Konspiratorami
« Odpowiedź #3 dnia: Września 10, 2018, 05:53:52 pm »
+2
No tak, będą po kolei reedycje UYI I i II   później reedycja Spaghetti i może jeszcze reedycja GH - no i mamy kilka płyt.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Slash: Chciałem dokończyć to, co zacząłem z Konspiratorami
« Odpowiedź #4 dnia: Września 10, 2018, 07:18:37 pm »
0
Reedycja Chinese z niewydanymi kawałkami, a nie jakieś Jus Jor Ilużjyn
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Slash: Chciałem dokończyć to, co zacząłem z Konspiratorami
« Odpowiedź #5 dnia: Września 11, 2018, 09:54:58 am »
+3
Będę czekał na tę płytę choćby 10 lat, ale nie stracę nadziei.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Slash: Chciałem dokończyć to, co zacząłem z Konspiratorami
« Odpowiedź #6 dnia: Września 11, 2018, 06:06:35 pm »
0
Szczerze mówiąc, to też chętnie bym łyknął nową płytę Gunsow, ale mam świadomość, że jest to rzecz niemożliwa na dzisiaj...

Ale co mówiliśmy przez lata o reunionie?

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Slash: Chciałem dokończyć to, co zacząłem z Konspiratorami
« Odpowiedź #7 dnia: Września 11, 2018, 07:55:53 pm »
0
Zainteresował mnie przymiotnik "nowy" w stosunku do materiału, który ma Axl. Czy to oznacza, że ten materiał powstaje na bieżąco czy może określają "nowym" materiał, który Axl  ma od.. 20 lat? :D
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Odp: Slash: Chciałem dokończyć to, co zacząłem z Konspiratorami
« Odpowiedź #8 dnia: Września 11, 2018, 08:54:40 pm »
0
Właściwie mówi po prostu: "Axl's got a ton of material".
Poprawione. Przepraszam.
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

guest2849

  • Gość
Odp: Slash: Chciałem dokończyć to, co zacząłem z Konspiratorami
« Odpowiedź #9 dnia: Września 25, 2018, 06:22:05 pm »
0
Cholerka jak czytam coś w rodzaju Axl ma tony materiału na nowy Compact to mnie"krew zalewa"i jeszcze Slash potwierdza,że dorzucił by coś od siebie to na co Oni czekają Slash&Axl? Dobrze by było gdyby jeszcze dołączył Izzy Stradlin to jest moje wielkie marzenie !

 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5686
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax