Autor Wątek: Slash akustycznie dla australijskiej TV  (Przeczytany 6305 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wawrzul

  • Patience
  • Wiadomości: 3
  • Respect: 0
Odp: Slash akustycznie dla australijskiej TV
« Odpowiedź #15 dnia: Października 20, 2010, 12:42:56 pm »
0
nie primadonna tylko Plant nie chce grac w nie oryginalnym składzie i niszczyć legendy Zeppelinów :] Granie dla kasy go nie interesuje i ja w tym nic złego nie widzę... A co do Slash'a to fajnie, że cały materiał jest już do sciągnięcia - przyjemnie sobie tego w domku posłuchać :]
Czyzby? Otoz Plant odmawil grania niektorych kawalkow na koncercie w O2 Arena w Londynia (2007 rok) wiec argument pieniezny chyba odpada - bo to by oznaczalo ze olewa z gory na dol ludzi placacych grube pieniadze za bilety i nie dostajacych tego co chca. O ile lubiłem jego głos (obecnie niestety juz nie jest tak dobrze, Steven Tyler to on nie jest) w czasach chwały LZ to teraz facet mnie żenuje i nazwę go ponownie primadonną.

Podobal mi sie odcinek talk-showu (tak go nazwijmy) Henry'ego Rollinsa gdzie gosciem byl Gene Simmons (mozgz kapeli Kiss) ktory prosto z mostu walil ze gra w duzej mierze dla pieniedzy. No bo spojrzmy prawdzie w oczy - kazdy zespol chce sie wybic i chce zarobic. Sprzedawanie czterech liter dla pieniedzy to zupelnie co innego. Jezeli ktos kocha grac i moze dzieki temu wyzyc to dlaczego ma nie zarobic?

EDIT : Jeszcze co do "nieoryginalnego" składu - zgoda, ze jest nieoryginalny ale na koncercie na O2 Arena widac bylo ze Jason to w kwestii gry na perkusji lustrzane odbicie ojca (wczesnie zaczal go uczyc) i jest fenomenalny.
Faktem jednak jest, ze oryginalny sklad nie ma juz szans zagrac.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2010, 12:44:37 pm wysłana przez wawrzul »

smakol

  • Gość
Odp: Slash akustycznie dla australijskiej TV
« Odpowiedź #16 dnia: Października 20, 2010, 02:32:33 pm »
0
Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi -  facet nie chce grać jakiś numerów i ma do tego prawo... Sam ustala sety z zespołem a nie publiczność... Tak samo jest z Gn'R - fani marudzą o jakieś kawałki a i tak Rudy decyduje co zagra i nikt go do niczego nie zmusi, jak mu coś nie leży to nie... Plant realizuje się teraz sam i nie widzę nic złego w tym, że nie chce reaktywacji.. a LZ bez niego nie ma racji bytu :]

Co do Slash'a (bo off-top robimy) to mógłby wrzucić do akustycznego setu you're crazy i used to love her - byłoby trochę żywiej (że nie wspomnę już o ain't the first) :D

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Slash akustycznie dla australijskiej TV
« Odpowiedź #17 dnia: Października 20, 2010, 03:25:59 pm »
0
A co do Slash'a to fajnie, że cały materiał jest już do sciągnięcia

Masz na myśli ten akustyczny występ, o którym tu mowa?

smakol

  • Gość
Odp: Slash akustycznie dla australijskiej TV
« Odpowiedź #18 dnia: Października 20, 2010, 04:46:36 pm »
0
a nom :] jak cos to zagadaj na priva...

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Slash akustycznie dla australijskiej TV
« Odpowiedź #19 dnia: Października 20, 2010, 06:13:55 pm »
0
Cytuj
Plant odmawil grania niektorych kawalkow na koncercie w O2 Arena w Londynia (2007 rok)
Czytałem kiedyś,że Plant odmówił grania niektórych utworów,bo wokalnie są dla niego trudne i nie wyrabia. Zeppelini to zbyt wielka legenda muzyczna, żeby rozdrabniać i niszczyć. Jakby wzięli innego wokalistę to dla mnie masakra. Kiedyś wydawało się,że nigdy w życiu nie staną na jednej scenie a zagrali i to jest zajebiste,nawet jak to był tylko jeden koncert. Przecież nikt tam nie jest biedny i mogą sobie grać sami, nawet własne covery. Nic na siłę. 

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Slash akustycznie dla australijskiej TV
« Odpowiedź #20 dnia: Października 21, 2010, 11:44:46 am »
0
Gunsi mogliby też zagrać koncert akustycznie albo wydać jaką płytkę.
"wszystkie plyty i koncerty są akustyczne - przecież je słyszysz, a nie kurka wąchasz"
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

 

Slash na "pikniku" rockowym

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5826
Ostatnia wiadomość Października 13, 2009, 03:47:12 pm
wysłana przez Meximax