Autor Wątek: Singiel Slasha już wkrótce  (Przeczytany 22559 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #90 dnia: Października 14, 2009, 03:17:22 pm »
0
Sing hallelujah  :P  :lol:
Problemów ze zrozumieniem tego nie miałem nigdy :) Jakoś tak dłuży się ten czas do listopada :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #91 dnia: Października 14, 2009, 03:18:36 pm »
0
Tylko kto się poza nimi dobrze bawił :o?

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #92 dnia: Października 14, 2009, 03:18:48 pm »
0
być może za dużo pijanych osób było na scenie i nikt nie wiedział kto kiedy ma śpiewać

atmosfera jak na imprezach typu Dni Przechlewa, wchodzi na scene kto chce (zwlaszcza ci co sobie wczesniej dodali odwagi alkoholem)
falszuje co chce, zero ladu i skladu... ale publicznosc sie cieszy, bo jest jakies zamieszanie, cos sie we wsi dzieje, niektorzy co prawda sa zbyt nawaleni zeby widziec scene ale co tam...

ktos tam niby cos probuje grac, ale nikt na niego nie zwraca uwagi... a to przeciez byla legenda rocka stoi obok



[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3629
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +111
    • OLD CHOPPER
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #93 dnia: Października 14, 2009, 03:18:57 pm »
0
Czy to nie o to chodzi w Rockendrolu? Wygładzone super wersje to są puszczane z playbacku. A RNR to spontaniczność, energia i zatracenie się. Lepiej to zrozumieć gdy samemu się gra, polecam :)
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2009, 03:20:49 pm wysłana przez Maro2 »
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #94 dnia: Października 14, 2009, 03:24:22 pm »
0
rozmieniona na drobne gwiazda rocka, kilku raperow-amatorow, falszujacy murzyn, krecaca dupa popgwiazdka, paru statystow na scenie i c**j wie co jeszcze, wszystko w atmosferze wiejskiego festynu - kolo rocka to ta wersja Paradise City to nawet przez chwile nie stala
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #95 dnia: Października 14, 2009, 03:25:31 pm »
0
Tylko że to nie miało nic wspólnego z RNR. :D Ja się zatraciłem ze śmiechu i żalu  jak na to patrzyłem :???:

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3629
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +111
    • OLD CHOPPER
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #96 dnia: Października 14, 2009, 03:26:03 pm »
0
Podyskutowałbym, ale ani ja Cie nie przekonam, ani Ty mnie. Poza tym to nie jest forum dyskusyjne :P
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #97 dnia: Października 14, 2009, 03:26:11 pm »
0
Tylko kto się poza nimi dobrze bawił :o?

Zakładam,że fani :P

Rock n' roll  :)

Nie mogę się doczekać singla :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #98 dnia: Października 14, 2009, 04:29:27 pm »
0
Oooooo!
Ludzie nie wycierajcie sobie gęby rock n' rollem. Zbyt ważne to słowo, i zbyt wielu ludzi przez kilkadziesiąt lat pracowało na znaczenie tego słowa, aby teraz wykorzystywać je w tym kontekście.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #99 dnia: Października 14, 2009, 04:35:16 pm »
0
Wróćmy może do rozmowy o singlu? ;)

Co wiemy?  Będą 2 kawałki - nieznana Sahara i Paradise City ( na razie nie wiadomo czy w wersji studyjnej,czy koncertowej) z udziałem Fergie i Cypress Hill. Z tego,co widzę wielu z nas jest przekonanych,że na stronę b singla trafi wersja life niemal rodem z youtube. Skąd takie przekonanie? Rozumiem,że dla wielu z nas ocena wersji live ;jednej z kilku zresztą ; jest dość negatywna. Ale czy tak samo będzie z singlową? No i przede wszystkim,czy dane nam w ogóle będzie ją usłyszeć? Jak myślicie?

Komentarze z forum Inaby o współpracy ze Slashem:
http://bznetparty.offthelock.com/index.php?topic=338.0

Komentarzy ze strony fanów Cypress Hill i Fergie nie znam.
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2009, 04:43:49 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #100 dnia: Października 14, 2009, 04:47:11 pm »
0
Usłyszymy ją na pewno.Sądze że będzie to wersja studyjna ,bo w na żywo nie da się tego słuchać. :)

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #101 dnia: Października 14, 2009, 07:13:55 pm »
0
Ludzie nie wycierajcie sobie gęby rock n' rollem. Zbyt ważne to słowo, i zbyt wielu ludzi przez kilkadziesiąt lat pracowało na znaczenie tego słowa, aby teraz wykorzystywać je w tym kontekście.

Ty to masz podejscie do rocka jak rock'n'rollowy moherowy beret  :D. Ale nie jestes osamotniony, wiec widac postrzeganie tego terminu wsrod kolejnych pokolen zakrawa o smieszny konserwatyzm, zblizajacy muzykow gatunku do frustratow, ktorzy mieliby w Waszym przekonaniu stac na strazy powaznej funkcji (niemalze misji), jaka jest bycie rockowcem. Przeciez to tak smieszne, ze az nie wierze w to, ze my tutaj zgromadzeni sluchamy tej samej muzy  :lol:...Wiecie jak sie pracuje na rock'n'rollowa swietosc ? Najczesciej poprzez generowane uzywkami genialne i odjechane pomysly, tworcza kreatywnosc niestety najczesciej wspierana dragami i alkoholem, jak i szeroko pojeta anarchie i wolnosc pogladowa. Dzieki takim - w sumie jakze niechlubnym, a nawet obrazoburczym zachowaniom, popartym rzecz jasna talentem, ktorego w przypadku Slasha nie mozna zakwestionowac - utworzyl nam sie caly panteon rock'n'rollowych gwiazd. RnR to spontanicznosc, zywiol, dobra zabawa i chec wykrzyczenia swiatu 'jestem the best i mam Was w dupie'  :D 8). Jasne ?? Zgadzam sie z Maro, jak i Zqyxem oraz wszystkimi nielicznymi wywazonymi glosami tutaj.

Sam singiel jest wyczekiwany przeze mnie bardzo mocno i mam nadzieje, ze sie nie zawiode. A jesli sie rozczaruje, to bede kytykowac. Krytykowac nie za granie PC i za cene plyty ( ten argument nadaje sie do kabaretu  :lol: ), ale za muzyke, ktora ten gosc stworzyl. Mimo wszystko mam nadzieje, ze sie nie zawiode :D...

Aaaa....i nie spinajcie sie juz tak chlopaki. Bo to nie wybory nowego proboszcza we wiosce Zadupie Male, ale new o muzyku, ktory eksperymentuje i bawi sie showbiznesem. Moze Wam sie to nie podobac, ale patos wypowiedzi, jakoby gosc hanbil dobre imie GnR jest komiczny wg mnie.

A i slusznie ktos wspomnial o nowym nagraniu SCOM przez Axl'a  i jego nowych muzykow....to oczywiscie plynelo z czystej checi zabicia nudy w Malibu  :D
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2009, 07:19:32 pm wysłana przez Zqyx »

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #102 dnia: Października 14, 2009, 07:27:36 pm »
0
Cytuj
patos wypowiedzi, jakoby gosc hanbil dobre imie GnR jest komiczny wg mnie.

  Oczywiście, że tak nie jest. Gość, który jakby nie było był filarem GN'R i jest jednoznacznie kojarzony z tą kapelą nie trwoni w ten sposób jej dorobku. Swoimi poczynaniami buduje wśród ludzi wspaniały obraz zespołu (jak i swój przede wszystkim). Pewnie i tak ma to  głęboko gdzieś i nie zastanawia się nad tym.
   I jak nazwać argument, że o to chodzi w Rn'r?  Moim zdaniem nie o to.
   Mówisz, że takie słowa ocierają się o bemyślne ataki, powtarzanie tego samego w kółko itd. To działa w obie strony.

P.S. Co do misji bycia rockowcem. Nie znasz mnie, nie wypowiadaj się.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #103 dnia: Października 14, 2009, 07:43:10 pm »
0
A w jaki sposob trwoni dorobek GnR ? Trwoni go zapraszajac do wspolpracy muzykow z innego gatunku muzycznego ? A moze tym, ze szuka nieco na sile zainteresowania medialnego wokol swej osoby? Czy to jest jakis grzech ? Czy koles nagral album z coverami Gunsowych utworow, czy jednak cos tworzy ? Siedzi w studio, aby nagrywac kolejne wresje tego, dzieki czemu zostal slawny, czy jednak pracuje nad wlasna muzyka?? Czy Wy nie rozumiecie tego, ze drugie utwory na singlach to najczesciej jakies "rarytasy", ktore postrzega sie jako dodatek do calosci? I fakt, niektorym moze ten "rarytas" stanac w gardle, ale na niestrawnosc jest lekarstwo!! Wiecie jakie? Unikanie szkodliwych produktow...proste jak budowa cepa! Wiec ograniczmy to pastwienie sie nad gosciem i zacznijmy oceniac wtedy, kiedy bedzie co oceniac. Kiedy dostaniemy do rak utwor, bedacy jego dzielem...albo kompromitacja. Bo ja nie jestem zaslepiona i wiem, ze Sahara moze stac sie moim rozczarowaniem. Takiej ewentualnosci takze nie wykluczam.

Wyluzujcie i nie stawajcie sie krzyzakami Axl'a...
GnR to bylo kilku swietnych muzykow i barwnych postaci w dziejach rocka i nie zapominajmy o tym jako fani! Krytyke sie ceni, ale konstruktywna, a nie sprowadzajaca sie do dyskusji o tyleczku Fergie i horendalnych Waszym zdaniem cenach singli. Tak Was to boli, ze Slash ma troszke uciechy?? :D....wyluzujcie !!!! ;)

Douger, nie znam Cie, a  moj post odnosil sie do Twojego, jak i pozostalych zapatrywania na rocka, ktore niestety zaprezentowales skreslajac tych kilka zdan. Nie jest to w zadnym razie krytyka Twej osoby, a jedynie pewnego swiatopogladowego zamykania rocka w hermetycznym swiecie wlasnych wyobrazen, ktore maja sie nijak do rzeczywistosci.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #104 dnia: Października 14, 2009, 08:20:46 pm »
0
      Widzisz, jak chcesz możesz napisać to łagodniej i używając argumentów, zamiast robić wycieczki w kierunku ironii czy personalnych docinków. :P
     Singiel jaki będzie nie wiemy. Wiemy, jaki mniej więcej będzie dodatek do singla. A jego forma do mnie nie przemawia, nie podobają mi się goście i moge go oceniać (jeśli będzie podobny do wykonań koncertwoych). Więc oceniam dodatek, nie sam singiel. Jeśli się ukaże i będę miał niewątpliwą przyjemność go usłyszeć, nie omieszkam umieścić stosownego komentarza.
   Co do rock n' rolla i tego jak każdy z nas go odbiera. To jest kwestia indywidualna. Dla ciebie może byc to co innego zupełnie niż dla mnie. Może być to ideologia, styl ubierania się czy wrażenia czysto estetyczne. Ja skłaniam się  ku dwóm ostatnim, ale nie zaprzeczysz, że cos takiego jak ideologia RNR istnieje. I nie zaprzeczysz też, że granie z Fergie, Nicole czy CH się w tą ideologię wpisuje raczej miernie.
    Cieszą mnie natomiast inne nazwiska umieszczon e w liście gości. Zadaję sobie tylko pytanie czy koniecznym było uatrakcyjnianie płyty tymi mniej pożadanymi nazwiskami. Chodzi mi o to, że w środowiskach ludzi słuchających rocka, a niekoniecznie słuchających GNR ,istnieje trend obniżania wartości Slasha jako muzyka i rockmena. Spotkałem się już z tym wielokrotnie, więc nie jest to mój osobisty wymysł. Jak mam więc, takich ludzi przekonać, że jednak tak nie jest? Jeśli przypadkiem usłyszą w radiu, czy telewizji nowy utwór Slasha, to jak myślisz? Czy będzie to duet z Duffem, Cantrellem czy Fergie lub Nicole?
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

 

Przesłuchaj fragmenty nowej płyty Slasha już dziś! Polecamy :)

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 253
Wyświetleń: 47291
Ostatnia wiadomość Kwietnia 28, 2010, 09:15:51 am
wysłana przez keith