Autor Wątek: Singiel Slasha już wkrótce  (Przeczytany 22560 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1493
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #15 dnia: Października 11, 2009, 12:05:48 pm »
0
Fajnie jakby do singla "Sahara" zaprosił Beatę Kozidrak, to by mogła dać jakąś wstawkę "Nie ma, nie ma wody na pustyni..." Moim zdaniem idealnie by to się wpasowało.  ;)

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #16 dnia: Października 11, 2009, 12:14:31 pm »
0
Dokładnie Grzon 100% racjia ;p  Jak Axl grał na koncertach covery GNR z nowym składem to jakoś się nie czepialiście, tylko ostatnio zrodził się taki Trend pt. " Wieszanie psów na Slashu"


Po pierwsze.  Axl ma prawa do nazwy GNR. Wiec to nie sa covery. Po drugie: Axl nie zaprasza na scenie raperow i gwiazdek pop:
ciekawe co byscie powiedzieli gdyby zagral Welcome to the Jungle z Jay-Z i Britney Spears. Po trzecie: skoro Slash chce sie odciac od bycia ex-gitarzysta GNR to po co daje kawalek GNR na singla? Wiadomo po co, zeby zwiekszyc sprzedaz. Po czwarte: wieszam psy na Slashu od kilku
lat (mnie wiecej od 3) gdy zauwazylem co on wyprawia. Wiec nie jest to zaden ostatni trend.

przecież PC też jest jego numerem , o co wam chodzi :???:


"Paradise City"  http://heretodaygonetohell.com/releases/appetite-for-destruction/paradise-city.html
(Music: McKagan, Slash, Rose, Stradlin / Lyrics: Rose, McKagan)

ciekawe czemu Duff na singlu Loaded nie umiescil PC z raperami i gwiazka pop - to tez jego kawalek
ciekawe czemu Izzy na ktorejs z jego solowych plyt nie umiescil PC z raperami i gwiazka pop - to tez jego kawalek

mi też się nie podoba, że nagrywa to z Fergie itd. ale jeszcze tego nie słyszeliście, a nuż to będzie świetny numer :P


slyszalem juz wersje PC z Cypress Hill - jest dla mnie beznadziejna. Pani Fergie tego kawalka nie uratuje bynajmniej
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #17 dnia: Października 11, 2009, 12:18:22 pm »
0
tylko ostatnio zrodził się taki Trend pt. " Wieszanie psów na Slashu"
Ostatnio?  :D

Zanim ten temat też się przerodzi w wojnę Slash vs Axl ,czy coś podobnego to proszę zerknąć do pierwszego posta i pisać na temat.
Tematów  z taką "wojną" jest już na forum chyba z milion i styknie.


Czy ktoś wie,co znaczy Sahara po japońsku? ;) Również bardziej czekam na Saharę,choć jak przyglądałem się grupie Cypress Hill w PC to muszę przyznać,że wyszło to lepiej,niż wiele innych coverów. Swoją drogą zablokowanie singla jest chyba niemożliwe,bo jakby nie było Slash współtworzył AFD,a więc także PC,ale nawet gdyby tego było mało,to szczerze wątpię,czy Gunsi zwracają uwagę na każdy cover ich piosenki,bo gdyby zwracali,to sądzę,że pewne "potworki" muzyczne nigdy by nie powstały. Dostają kasę z tytułu praw autorskich i tyle.

Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12075
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2216
    • As Koncertowy
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #18 dnia: Października 11, 2009, 12:41:02 pm »
0
Fajnie jakby do singla "Sahara" zaprosił Beatę Kozidrak, to by mogła dać jakąś wstawkę "Nie ma, nie ma wody na pustyni..." Moim zdaniem idealnie by to się wpasowało.  ;)

Padłem, hehe :D

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #19 dnia: Października 11, 2009, 12:48:07 pm »
0
Mi też się wersja Paradise City z udziałem Cypress Hill nie podoba...jest daremna.DrDrei faktycznie tylko Slash ze starego składu za wszelką cenę stara się lansować w tak gówniany sposób( to znaczy komercja).

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #20 dnia: Października 11, 2009, 12:57:43 pm »
0
Wydając PC na singlu liczy, że ktoś poza maniakami jego osoby może sięgną po tą płytkę...ja bym wydał jednak 2 nowe najlepsze utworu i niech się bronią w rozgłośniach, yt i innych miejscach...choć faktem jest, że bardzo często na tzw. "drugiej stronie" singla pojawiały się covery, lub też "perełki" - utwory często nie wchodzące na LP...ta opcja byłaby ciekawsza...a tak to czekamy tylko na Saharę, bo PC zaskoczeniem nie będzie...

Offline cygan2009

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +8
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #21 dnia: Października 11, 2009, 01:03:46 pm »
0
Ta wersja PC rzeczywiście może być przeznaczona tylko na rynek japoński...mi też się niepodobają tego rodzaju nowości w wykonaniu Slasha i osób z którymi wykonuje stare kawałki GNR. Ale cóż Axl spiewa utwory gunsów od kilku lat z  ciagle zmieniającą sie ekipa, a Slash gra kawałki gunsów z ciągle zmieniajacymi sie wokalistami. Jesli chodzi o współprace Slasha z raperami....no cóż wielu gitarzystów rockowych przechodzi tego typu ekscesy muzyczne...z róznym skutkiem.
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2009, 01:15:11 pm wysłana przez Zqyx »

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #22 dnia: Października 11, 2009, 01:08:34 pm »
0
Swego czasu Gilby z różnymi osobami nagrywał kawałki Gunsów i wtedy szumu nie było ;)
Dla mnie strona b singla to coś przeznaczonego typowo dla fanów,coś,czego nie będzie się zbytnio promować,a przeznaczenie singla na bardzo chłonny rynek japoński i to w zabójczej jak na standardy europejskie cenie tylko o tym świadczy. Jak będzie możliwość przesłuchania singla,to przesłucham,nie,to nie. Ale nie chcę oceniać wcześniej,bo a nuż pozytywnie mnie zaskoczą.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #23 dnia: Października 11, 2009, 01:11:57 pm »
0
Cytuj
Czy ktoś wie,co znaczy Sahara po japońsku?

Mniej więcej to samo co bukkake.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #24 dnia: Października 11, 2009, 01:18:03 pm »
0
a wlasnie ceny singla Slasha

 £ 18.99
$ 30.19
€ 20.51    

Singiel za 87 zl???
Za PC z raperami i Fergie i kawalek z japonskim Shogunem !!! k***a, leze !!! Okladka chyba ozdobiona 24-karatowym zlotem...
Oczywiscie Slash nie robi tego dla kasy.

http://eil.com/shop/artistlist.asp?artistname=slash

coś przeznaczonego typowo dla fanów


tak, dla tych chorych psychicznie albo tych co sraja pieniedzmi

[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #25 dnia: Października 11, 2009, 01:30:13 pm »
0
Gdybyś się choć minutę dłużej zainteresował tym,co jest w tym sklepie,to zauważyłbyś,że nie tylko singiel Slasha jest w takiej cenie. No,ale po co,skoro masz już tezę,a do niej tylko dopasowujesz dowody.

Singla wydaje się w celach promocyjnych i żeby ( uwaga,bo to może być dla niektórych zaskoczenie ;)  ZAROBIĆ.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Malvado

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 271
  • Płeć: Mężczyzna
  • Scarface
  • Respect: -1
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #26 dnia: Października 11, 2009, 02:56:40 pm »
0
Dokładnie Grzon 100% racjia ;p  Jak Axl grał na koncertach covery GNR z nowym składem to jakoś się nie czepialiście, tylko ostatnio zrodził się taki Trend pt. " Wieszanie psów na Slashu"

Po pierwsze Slash to nie Izzy - nie napisał chyba SAM żadnego utworu na żadną płytę. Rozumiem jeżeli Izzy zmieniłby się totalnie i nagrał z raperami "Patience" czy "Dust N' Bones" - on je stworzył od podstaw, ma do tego prawo. Slash zabiera na warsztat piosenkę którą napisał wspólnie z Axlem, Izzym i Duffem - nie swoją, tylko taką której jest współautorem.
Druga sprawa Jak napisał wcześniej napisał jakiś forumowicz - Slash chce się odciąć od GN'R, ale jeżeli tylko pojawi się zaproszenie zagrania z jakimś celebrytem coveru GN'R to przyjmuje odrazu. Podobnie jak w tej sytuacji - dodaje cover (chyba można tak to nazwać) swojego byłego zespołu na plytę wraz z raperami.
Po trzecie zgadzam się z DrDrei - to nie trend. Zgadzam się że twórczość Slasha miała ogromny wpływ na GN'R, ale nie podobają mi się jego ostatnie ekscesy.
Po czwarte sugerujesz że Axl nie powinien grać utworów GN'R z nowym składem? Wobec tego wierz mi że gdyby tak się stało, to utworów podpisanych przez Axla jest 3x więcej niż utworów podpisanych przez Slasha, więc i tak setlista była by solidna.

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3795
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +974
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #27 dnia: Października 11, 2009, 03:14:42 pm »
0
bez sensu jest takie gadanie kto jakie kawałki ma grać. Slash nie może grać piosenek, które stworzył z kimś innym, ale inni już mogą grać te piosenki? Żenada. Może zabrońmy Gunsom i całemu światu wykonywania Knockin' on the heavens door? Przecież to kawałek tylko Dylana.

A teraz mała informacja dla Was, żeby było Wam łatwiej w prowadzeniu tej dyskusji.
Jak mówi wikipedia:
Cytuj
Cover – nowa aranżacja istniejącego utworu muzycznego odtwarzana przez wykonawcę, który nie jest jego pierwotnym autorem.
Cytuj
Plagiat oznacza – w języku potocznym – kradzież utworu lub pomysłu. Plagiatem jest przywłaszczenie sobie autorstwa cudzego utworu lub jego fragmentu (cudzych elementów twórczych), to znaczy ukrycia źródła ich pochodzenia.


smakol

  • Gość
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #28 dnia: Października 11, 2009, 03:22:59 pm »
0
Może zieńcie zasady forum i piszcie tylko o Nowym Gn'R - skoro zawsze trzeba pojechać Slasha to po co o nim newsy podawac ?! Koles zamieszcza swoją piosenkę w nowej wersji na swojej płycie o co chodzi ? Jakby Axl wydał numery Gn'R nagrane powtórnie z nowym składem i w nowych aranżacjach to nikt by nie powiedział że to profanacja ! BTW na stronach B singli czesto wydaje sie covery a to jest cover jakby na to nie patrzyć więc już wogóle nie rozumiem czego tu się można czepić oprócz tego że Slash jest zły.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6427
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +865
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #29 dnia: Października 11, 2009, 03:29:17 pm »
0
No ja czekam na płytę. Singiel z PC wydaje mi się chybionym pomysłem, ale mam nadzieję, ze to nie znajdzie się na płycie. Z Cypress Hill spoko, ale ta Fergie to mi się nie za bardzo podoba. poza tym mam nadzieję, e to będą premierowe numery, a nie "the best of" z ostatnich gościnnych występów Slash'a.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

 

Przesłuchaj fragmenty nowej płyty Slasha już dziś! Polecamy :)

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 253
Wyświetleń: 47291
Ostatnia wiadomość Kwietnia 28, 2010, 09:15:51 am
wysłana przez keith