Autor Wątek: Singiel Slasha już wkrótce  (Przeczytany 22547 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #105 dnia: Października 15, 2009, 01:18:25 am »
0
rose84 ja na przykład się nie pastwie nad Slashem tylko stwierdzam fakty,mam oczy i widzę,mam uszy i słyszę.To już nie pierwszy raz kiedy cisne pompke z jego artystycznych wystąpień.Polewkę mam z niego przednią,bo jak widzę i słyszę jakiegoś pijanego murzynka na scenie ,który śpiewa zpedalonym głosikiem tekst "Paradise City" to mnie śmiech ogarnia.To jest rock?Pop?Techno?Rap?Disco?To jest zwykła błazenada,to nawet nie jest sympatyczne ani spontaniczne tylko żenujące.Płytkę solową ocenię dopiero po przesłuchaniu jej w całości,co i tak nie  zmienia opinii na jego temat z mojej strony.
Ten człowiek kiedyś mi imponował dziś poprostu śmieszy....

Offline nightrain

  • cold heartbreaker
  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1640
  • Płeć: Mężczyzna
  • ~CRASHDÏET~
  • Respect: +53
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #106 dnia: Października 15, 2009, 02:29:56 pm »
0
paradise city i CH :D

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=OqBABcUVP94" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=OqBABcUVP94</a>


jak tak to ma wyglądać to ja podziękuję :P

edit

a singla i tak pewnie ściągnę z sieci , przedzie nie wyrzucę 9 dych w błoto :D
« Ostatnia zmiana: Października 15, 2009, 02:31:37 pm wysłana przez nightrain »
It's a miracle you walk the earth alone
it's a miracle I stand beside you
you're like a plague in awide'n open show
you pass it on like I need it the most

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #107 dnia: Października 15, 2009, 03:31:44 pm »
0
A w jaki sposob trwoni dorobek GnR ?

obejrzyj filmik z linku na 6 stronie tematu, to się dowiesz w jaki sposób.


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline dorota40

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +6
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #108 dnia: Listopada 09, 2009, 11:31:31 am »
0
Ja tam myślę sobie tak: GNR i ich utwory to klasyka rockowa tak jak np.utwory Claptona czy Dylana czy Deep Purple czy  King Crimson i wielu innych.
Nic w tym dziwnego że wszyscy graja ich covery a  członkowie eksperymeniują z tym materiałem.Niestety nie każdy jest geniuszem tak jak Axl i nie każdy zrobi coś tak niesamowitego i niepowtarzalnego jak Axl z  Knocking on heavens door Dylana...cos tak kapitalnego że sam autor może dziękować po stokroć za to wykonanie do dziś i na zawsze!!!
Ta kaszana, ta sieczka Slasha może tylko obrażać twórców orginałów i to jest przykre/D40

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #109 dnia: Listopada 11, 2009, 08:27:46 pm »
0
dałbym linka na jutuba, tylko nie bardzo jest po co
ale niektórzy będą mieli uzywanie

Offline mario78

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 293
  • Respect: +5
    • http://
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #110 dnia: Listopada 12, 2009, 02:46:53 am »
0
Nie no k***a sobre usmiałem sie do łez ,Elvis w czerwonych portkach mnie zozbawił do łez,az do momentu jak nie zaczął mamrotać ten szczupły murzynek z jakiegs bojs bendu-wtedy umarłwm-potraktuje to jako parodię.
Choć do Slasha nic nie mam w tym utworze,dobrze zagrał i dobrze wyglądał,co nie można powiedziec o tej bandzie pajaców.
Przez chwile przemknął gość podobny do Zakka ,ale to chyba nie on. :lol:

Offline dorota40

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +6
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #111 dnia: Listopada 13, 2009, 07:55:06 pm »
0
Mario...o jak ci dziękuję za tę"bandę pajaców"...niby to stare okreslenie ale jakze trafne w tym wypadku/ a dla kontrastu  warto przypomnieć jak ten utwór ma wyglądać w wydaniu EXTRA/patrz:orginał/
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2009, 11:04:58 am wysłana przez dorota40 »

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3629
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +111
    • OLD CHOPPER
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #112 dnia: Listopada 13, 2009, 07:59:31 pm »
0
TO JUŻ BYŁO !!!
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline molinari

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Respect: 0
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #113 dnia: Listopada 15, 2009, 09:50:21 pm »
0
Kto tam w Saharze i PC wali w bebny?

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #114 dnia: Listopada 15, 2009, 10:10:57 pm »
0
Ja odnoszę wrażenie, że bębny są wirtualne.. ;)


A jeżeli są prawdziwe, to sa nagrane bardzo źle, bo znam samplery z lepszym i bardziej realistycznym brzmieniem niż bębny w Slashowych singlach ;)
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #115 dnia: Listopada 15, 2009, 10:57:45 pm »
0
Pewnie z Fruity Loopsa
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline slash145

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1149
  • Respect: +1
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #116 dnia: Listopada 16, 2009, 11:19:23 pm »
0
A ja wam powiem, że singiel mi się w sumie podoba. Może dlatego, że nie miałem co do niego oczekiwań w stylu "wielki powrót legendy" czy coś w tym stylu. Kawałek Sahara jest przyjemny w słuchaniu, ma solóweczkę na poziomie (i dłuższą niż na ostatniej płycie Velvetów ;) ). Nie jest to jakiś epicki kawałek, ale widać nie o to chodziło - i bardzo dobrze ;) Dobry rockowy utwór z przyjemną melodią, zmuszającą do mimowolnego przytupywania w jej rytmie. Pod względem brzmieniowym też jest ok. Gitary brzmią jak powinny, bas wszystko ładnie podkreśla. Bębny może miejscami brzmią odrobinkę sztucznie, ale mi to nie przeszkadza. Wokal też w porządku. Ogólnie jak najbardziej na +.

Co do Paradise City - spodziewałem się klasycznego intra i ogólnie czegoś w stylu wykonania koncertowego, które można znaleźć na youtube. Sam wstęp wywołał u mnie małe WTF? Ale później było już lepiej. Cieszę się, że Slash spróbował to zagrać inaczej. Niektórzy pewnie będą chcieli mnie za to spalić na stosie :P, ale podoba mi się ta aranżacja, bo jest ciekawa. Chociażby fragment "so far away" kiedy słuchałem tego pierwszy raz, byłem zaskoczony. Nie spodziewalem się w tym miejscu zwolnienia i wyciszenia, a tu proszę. Uważam też, że Fergie zaśpiewała bardzo dobrze. Nie wiem na ile to zasługa studia, a na ile jej umiejętności (jakoś nie interesowałem się jej twórczością). W każdym razie: ładnie moduluje głosem i zaśpiewała to jak trzeba ;) Cyprys Hill: nie przeszkadza mi i nieźle komponuje się z całością.

Reasumując: singiel mi się podoba, mam ochotę wracać do tych kawałków (przynajmniej chwilowo :P ). No to teraz czekamy na płytkę i zobaczymy jak zaprezentuje się całość.
"Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą. " - Andrzej Sapkowski

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34750
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Singiel Slasha już wkrótce
« Odpowiedź #117 dnia: Listopada 18, 2009, 02:44:28 pm »
0
Sahara jako żywo przypomina nagrania Snakepit,więc jest nieźle. Koshi śpiewa w swoim ojczystym języku,co japońskim fanom na pewno się spodoba,a w końcu to dla nich jest ten singiel.
Paradise City - rockowych wersji tego kawałka jest chyba z miliard,więc nic dziwnego,że Slash poszedł w inną stronę. Ryzyko? Owszem. Opłacalne? Nie wiem. Coś akurat na stronę b japońskiego singla. O ile dobrze rozumiem ani Sahary,ani tym bardziej PC na płycie Slasha nie będzie,więc specjalnych powodów do narzekania nie widzę. Fergie ma ciekawy głos. Naturalnie Axla nie przebije,no,ale powiedzmy sobie szczerze,że jego to ciężko przebić,dlatego plus i dla Fergie i dla Slasha za zmierzenie się z tym kawałkiem. Cypress Hill plusa nie dostaną,bo jakoś niezbyt przypadli mi do gustu.

Apetyt na płytę zaostrzony - i o to chodzi.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Przesłuchaj fragmenty nowej płyty Slasha już dziś! Polecamy :)

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 253
Wyświetleń: 47291
Ostatnia wiadomość Kwietnia 28, 2010, 09:15:51 am
wysłana przez keith