Autor Wątek: Scott Weiland wyrzucony z zespołu?  (Przeczytany 5207 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Scott Weiland wyrzucony z zespołu?
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 01, 2013, 10:23:38 am »
0
Powrót Scott'a do VR jest uzależniony od 1 pana - Slash'a. Jeśli się spotkają i dogadają to może coś z tego będzie. Zwłaszcza, że Velveci już na początku tworzenia zespołu mieli problem ze znalezieniem dobrego wokalisty, co Slash wspomina w swojej biografii.

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Scott Weiland wyrzucony z zespołu?
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 01, 2013, 10:30:59 am »
+2
Powrót Scotta nie jest uzależniony od nikogo, bo to temat zamknięty. Nikt ćpuna ponownie nie zatrudni, tyle.

Offline Gimli

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Respect: +97
Odp: Scott Weiland wyrzucony z zespołu?
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 01, 2013, 10:48:00 am »
0
Powrót Scott'a do VR jest uzależniony od 1 pana - Slash'a. Jeśli się spotkają i dogadają to może coś z tego będzie. Zwłaszcza, że Velveci już na początku tworzenia zespołu mieli problem ze znalezieniem dobrego wokalisty, co Slash wspomina w swojej biografii.

Jeżeli już to od dwóch panów: Slash'a i Duff'a. Mckagan obrał to samo stanowisko co kudłacz i już się kiedyś o tym wypowiadał... Nie wiem co o tym wszystkim sądzi Matt ale z wywiadów itd wynikało, że tylko Kushner był chętny ponownie pracować z Weilandem (no ale Dave pewnie po prostu chce grać i znowu zarabiać  jako muzyk).

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Scott Weiland wyrzucony z zespołu?
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 01, 2013, 11:52:10 am »
0
Poza tym Slash wspominał o tym w wywiadzie jakimś, że on nie chce pracować ze Scotem. Wiec po co roztrząsać ten temat?

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

guest2849

  • Gość
Odp: Scott Weiland wyrzucony z zespołu?
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 01, 2013, 02:29:29 pm »
0
Scott ma definitywnie ''zamknięte drzw''i do VR .Slash w swojej autobiografii napisał coś w ten sposób,że chciał lby nagrać mocniejszą CD to znaczy trzecią nie podobną do ''Contraband'' i ''Libertad'' co leżało muzycznie Weilandowi,a co zakładali z Davem Kushnerem na samym początku nagrywania płyt VR.
Raczej nie w autobiografii,ale w styczniowym Teraz Rock.Małe sprostowanie. :P

Offline Marmetal

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 851
  • Płeć: Mężczyzna
  • Own worst enemy.
  • Respect: +412
    • Facebook
Odp: Scott Weiland wyrzucony z zespołu?
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 01, 2013, 02:33:10 pm »
0
^ To prawda. Wkład Scotta w muzykę i jej zawartość był duży, a też słyszałem że Slash chciałby zrobić nieco cięższą płytę. Dla mnie jako fana najlepiej by było jakby się zeszli, ale raczej na to nie liczę.

Powrót Scotta nie jest uzależniony od nikogo, bo to temat zamknięty. Nikt ćpuna ponownie nie zatrudni, tyle.

Z tego co wiem to Scott od długiego czasu jest już czysty.

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Scott Weiland wyrzucony z zespołu?
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 01, 2013, 02:39:19 pm »
0
A ciągle żyje w innym świecie  :rolleyes:

Offline Marmetal

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 851
  • Płeć: Mężczyzna
  • Own worst enemy.
  • Respect: +412
    • Facebook
Odp: Scott Weiland wyrzucony z zespołu?
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 01, 2013, 02:49:03 pm »
+1
Prawdziwy artysta i indywidualista z nietuzinkową osobowością :D.

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Respect: +264
Odp: Scott Weiland wyrzucony z zespołu?
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 01, 2013, 03:11:10 pm »
+4
jestem pewien ze jesli VR jeszcze cos kiedys zrobi, to tylko gdy Slash nie bedzie miał dla niego żadnej lepszej alternatywy.
Matt , Duff i pewnie Kushner by chętnie popykali w VR spowrotem, bo mieli z tego więcej szmalu niż z a) rozdawania instrumentów szkołom podstawowym, b) Loaded, c) niczego.
Slash ceni sobie , jak wiadomo, prace z Mylesem, który jest dla Slasha idealnym wokalistą. Utalentowany, umie śpiewać, nie zabiera sławy, nie uważa sie za gwiazdy, cieszy sie że moze uzyć Slasha do promowania swojego wizerunku zamiast walczyć z nim o miske. Nie robi szopek, nie pije, jest zawsze na posterunku. Do tego stopnia że śpiewa na Guns N'Roses HOF. Natomiast Slash ma z Mylesem taki sam sukces jak z VR (a zapewne większy bo gra jako Slash, a nie VR, a na dodatek obie płyty miał na topie w rockowych listach, a druga płyta VR była komercyjną klapą - jak to powiedział Sorum po odejsciu Weilanda : we were touring a dead album).
Czy Slash ma tyle samo kasy z solo co z VR? bardzo możliwe, bo o ile Contraband i ogolny dwuletni 04-05 boom na VR (zastępnik Guns N Roses w tamtych latach) wspiął ich na krótko na sam szcyt rockowego olimpu, to teraz Slash pewnie nie zarabia mniej,  a dzieli sie zapewnie szmalem bardziej korzystnie. I stratny nie jest, napewno mu sie przynajmniej zwraca i wychodzi na zero, nie biednieje.
Nowy album Conspirators juz jest w wywiadach zapowiadany na 2013 rok, zaraz po tym jak Myles zostanie oddany do Alter Bridge na pół roku. Takze jedyne co Slash mowi na temat VR to że "we are definitely not over yet" - jesli mu nic innego nei wypali, Myles wroci na stałe do Alter Bridge to Slash nie bedzie sie bawił w pijacki Snakpit czy BluesBall, tylko "raptem w wielkiej sławie" powróci do VR.
To jest sprawa prosta i Slash trzyma wszystkie karty jesli chodzi o los VR. Jest jawnie "cichym" dyktatorem (cichym czyli za zamkniętymi drzwiami). i jest taki sam jak Axl, którego tak lubił krytykować i posądzać o owy egoizm, zostawianie kolegów bezczynnych gdy Ci chcieli grać, i narażanie ich na kłopoty finansowe itd (Axl podobno schodząc ze sceny, Slash grajac solo, przez co Duff wydaje książki, jezdzi maluchem po europie na koncerty itd).
Nie ma sie co napalać na VR, mimo ze lubie i tęsknie. Nie wykluczam że jesli VR jednak wróci to wlasnie z Weilandem, bo to sie lepiej sprzeda. Że sie pogodzili. I Będzie w prasie Slash mowil "z Weilandem sie pogodzilem, taka jest roznica miedzy nim a Axlem, yo yo"
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Scott Weiland wyrzucony z zespołu?
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 01, 2013, 03:22:54 pm »
0
Mam podobne przemyślenia co do whatashame, do tego w sumie po drugiej płycie niespecjalnie mi tęskno do VR jako takiego, Konspiratorzy całkiem mi się podobają i jak mają być to jakieś próby grania z kimkolwiek to wolę obecny stan.

Offline slawek3093

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +100
Odp: Scott Weiland wyrzucony z zespołu?
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 01, 2013, 04:08:16 pm »
0
A po co  Slash znowu by miał się pakować w takie coś jak VR ? Teraz pracuje na własny rachunek i tak jakby jest swoistym dyrektorem swojej działalności więc po co ? W sumie to uwielbiam ekipę Slasha i chyba bym nie chciał ,zeby porzucił tą działalność na rzecz działalności VR ...

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Scott Weiland wyrzucony z zespołu?
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 01, 2013, 04:11:31 pm »
+11
Nikt ćpuna ponownie nie zatrudni, tyle.
Napisał fan Slasha :D

Offline pawlik7

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 365
  • Respect: +187
Odp: Scott Weiland wyrzucony z zespołu?
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 02, 2013, 06:27:12 pm »
0
Powrót Scotta nie jest uzależniony od nikogo, bo to temat zamknięty. Nikt ćpuna ponownie nie zatrudni, tyle.
Szkoda, bo Scott dawał Velvetom naprawdę dużo. Slash sam miał problem z nałogiem więc jak nikt powinien go zrozumieć  ;)

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Scott Weiland wyrzucony z zespołu?
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 04, 2013, 05:32:00 pm »
0
Scott to ciezka osobowosc. Mozliwe, ze wrocil do dragow. Moze dlatego tez posypalo mu sie z zona Mary, nie wiem.
Jednak jaki by on nie byl to na scenie jest demonem. Przeszywa, emanuje rock n' rollem i daje caly siebie. Myles jest super, ale nie jest tak ekspresyjny jak Scott, pewnie dlatego tez, ze nie ma rownie powalonej osobowosci, jest grzeczniejszy. Scott szedl na calosc. Tego mi cholernie brakuje muzycznie.
Oby mu sie wiodlo, jego solowy album byl niebo lepszy niz denna nowa plyta STP.

Offline Gunman

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 223
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Scott Weiland wyrzucony z zespołu?
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 04, 2013, 06:11:20 pm »
0
O który solowy album Ci chodzi?

 

Noah Weiland opowiada o tym, jak Slash starał mu się pomóc [slash]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 1064
Ostatnia wiadomość Marca 27, 2023, 09:34:20 pm
wysłana przez naileajordan