Autor Wątek: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour  (Przeczytany 7426 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour
« dnia: Marca 30, 2017, 09:35:54 am »
+4

Bumblefoot nie wybiera się na żaden z koncertów z trasy „Not In This Lifetime”


Były gitarzysta Guns N’ Roses, Ron “Bumblefoot” Thal, gościł w programie „Trunk Nation” Eddie’ego Trunka, emitowanym przez Sirius XM. Powiedział tam, że pogłoski o reunionie dotarły do niego, zanim jeszcze pożegnał się z zespołem, ale to nie wpłynęło na jego decyzję o odejściu.

„Podjąłem ją wcześniej. Wypaliłem się i moja dalsza obecność w zespole przyniosłaby więcej szkody niż pożytku”. 


Zapytany o to, czy był na którymś z koncertów Guns N’ Roses, odkąd ponad rok temu zapadła decyzja o częściowym reunionie, Thal oświadczył:

„Nie, to byłoby dziwne. Czy poszedłbyś na wesele swojej byłej dziewczyny? To byłoby coś w tym guście. Zbyt dużo wiem. Zbyt dużo widziałem. Byłem po drugiej stronie i ta przygoda nie skończyła się dla mnie zbyt dobrze. Nie mam do nikogo żalu, choć kiedyś było inaczej”.     

Na pytanie, czy żałuje spędzonych w Guns N’ Roses lat, Thal odpowiedział:

„Możesz przyglądać się wszystkiemu, co ci się przydarzyło, i zastanawiać się: ‘Co by było, gdybym obrał inną drogę?’, ‘Co by było, gdybym zachował się inaczej?’, ‘Co by było, gdybym powiedział «nie» i zrobił to zamiast tamtego?’, ‘Co by było, gdybym skupił się na karierze solowej, muzyce do filmu albo telewizji?’ Nie… Życie jest życiem i decyzje, jakie podjąłem, były uzależnione od tego, kim byłem , jakie miałem zamierzenia, kim jestem dzisiaj, jakie wnioski wyciągnąłem z przeszłości i tak dalej. Czy żałuję? Nie. W żadnym razie. Gdybyś zapytał mnie o to samo trzy lata temu, udzieliłbym innej odpowiedzi. Ale nie. Absolutnie nie. Sprawiliśmy radość milionom ludzi i to jest cudowne”.  
 
Co najbardziej utkwiło mu w pamięci?

„Pierwszą rzeczą, jaka zawsze przychodzi mi na myśl, jest występ na koncercie Bridge School Benefit (zorganizowanym przez Neila i Pegi Younga). Dochód z koncertu został przekazany Bridge School, która pomaga dzieciom z problemami psychicznymi. Dzieci i ich rodziny były z nami na scenie, na usytuowanej z tyłu dużej platformie. Pamiętam, że nie zwracałem uwagi na publiczność przed nami, tylko podchodziłem do tych dzieci, brałem je za rękę, pomagałem brzdąkać na gitarze… To pierwsza rzecz, jaka przychodzi mi do głowy”.


Thal dołączył do Guns N’ Roses w roku 2006 i można go usłyszeć na albumie „Chinese Democracy”, choć zawarte tam kawałki powstały przed jego pojawieniem się w zespole. Obecnie muzyk występuje w Art Of Anarchy, obok wokalisty Scotta Stappa z Creed i basisty Johna Moyera z Disturbed.


Na podstawie:
http://www.blabbermouth.net/news/ron-bumblefoot-thal-has-no-interest-in-seeing-reunited-guns-n-roses-in-concert/

http://www.blabbermouth.net/news/ron-bumblefoot-thal-doesnt-regret-his-time-with-guns-n-roses/
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2017, 09:44:58 am wysłana przez Śpiochu »
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 30, 2017, 09:48:49 am »
0
Gadanie to mogło być i wcześniej ale wątpię, żeby to były jakieś konkretne decyzje drogi Ronie :)
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 30, 2017, 10:01:44 am »
0
Może chodzi o to, że Slash z Axlem zaczęli ze sobą nawiązywać jakiś kontakt?

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 30, 2017, 11:11:27 am »
+3
Bumblefoot nie wybiera się na żaden z koncertów z trasy „Not In This Lifetime”

A ja się wybieram.

Ron zachowuje się dziko - w 2013 nie zagra ze Slashem w Vegas, bo chce być fair wobec Axla. Na koncert re-groupu Gunsów nie pójdzie "bo za dużo słyszał". Dziecinne zachowanie. Ja się nie będę odzywał do kolegi X, bo mój przyjaciel Y go nie lubi.
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2017, 11:30:47 am wysłana przez Bender »
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 30, 2017, 01:33:19 pm »
0
Gdyby nie GNR, to Ronem nie zainteresowałby się pies z kulawą nogą. Więc niech tak nie marudzi już.

„Pierwszą rzeczą, jaka zawsze przychodzi mi na myśl, jest występ na koncercie Bridge School Benefit (zorganizowanym przez Neila i Pegi Younga).

Ale on tak serio? Czy dyskretnie wbija szpilkę Axlowi? :D
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 30, 2017, 01:54:53 pm »
0
"Gdyby nie GNR, to Ronem nie zainteresowałby się pies z kulawą nogą. Więc niech tak nie marudzi już."

Ron Thal – The Adventures Of Bumblefoot (And Other Tales Of Woe...)
Ron Thal – Hermit (1997)
Bumblefoot – Hands (1998)
Bumblefoot – Uncool (2000)
Bumblefoot – 9.11 (2001)
Bumblefoot – Forgotten Anthology (2003)
Bumblefoot – Normal (2005)

Całkiem niezła przedgunsowa dyskografia, pomijam występy gościnne itd., jak na człowieka, którym się pies z kulawą nogą nie interesował. :)
A Gunsi, to ile płyt, przepraszam, nagrali? :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 30, 2017, 02:42:05 pm »
0
Prawda leży gdzieś tam pośrodku... ale co mi tam :P
Ty byś go słuchał @Zqyx gdyby nie miał ośmiu lat w jednej robocie w CV? :P
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 30, 2017, 02:44:33 pm »
+1
Na pewno Gunsi zwrócili na niego moją uwagę, ale opowiadanie, że przedtem nie miał fanów jest przejaskrawieniem :P
 Fanów przed Gunsami to nie miał np. Steven, zresztą, sądząc po opniach, po Gunsach też nie ma ;)

"Wypaliłem się i moja dalsza obecność w zespole przyniosłaby więcej szkody niż pożytku”.  "

Szanuję. Po co być gdzieś, gdzie się nie chce, jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, by znaleźć się gdzie indziej i robić to, co się lubi.
Czym innym jest granie np. SCOM, gdzie jesteś częścią zespołu i musisz czekać, aż lider raczy wyjść na scenę, a czym innym granie tego samego na swoich warunkach.
Twoja partia gitarowa się nie zmienia. Zmienia się otoczenie, kontekst, grupa fanów.
Ale najważniejsza zostaje muzyka, a nie to, kto ile się spóźni, czy wyjdzie na scenę itd.

« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2017, 03:04:13 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 30, 2017, 03:01:54 pm »
0
Ale nie możesz też z całą pewnością stwierdzić, że miał fanów przed Gunsami, bo żadnego pewnie nie znasz :D Ja też nie :P Sama dyskografia przed GN'R nie jest argumentem, bo obecnie płyty to można nagrywać we własnym domu :P

Cytuj
Czy poszedłbyś na wesele swojej byłej dziewczyny?
Wszystko zależy od wzajemnych stosunków, bo wbrew stereotypom można mieć z byłymi dobry kontakt i nawet dostać zaproszenie na ślub i wesele. Najwyraźniej Ron ma jakiś problem ze swoją "byłą". Ciekawe jaki ta "była" ma stosunek do Rona. Bo skoro Tommy mogł iść na koncert to chyba Ronowi też by nikt tego nie zabronił :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 30, 2017, 03:06:57 pm »
0
 Nie trafiłaś :P  Mogę powiedzieć, po tuż po tym, jak dołączył do Gunsów ja dołączyłem do forum dyskusyjnego Bumblefoota i poznałem tam wielu jego fanów. :)  Samo to, że ma jakieś fora poświęcone swojemu projektowi świadczy o tym, że ma fanów :) Oczywiście liczba jego fanów nie była tak liczna jak liczba fanów Gunsów, ale to, że forum było aktywne, rzekłbym nawet, że nawet bardziej aktywne niż NTS w sezonie ogórkowym, o czymś jednak świadczy :)
@Canis_Luna : Rozstania z byłymi bywają różne, nie sądzisz? :P
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2017, 03:08:50 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 30, 2017, 03:10:19 pm »
0
Pewnie chodzi o relację Ron-Guns N Roses; miłosć i nienawisć dzieli bardzo cienka linka, szczególnie jesli to uczucie było silne. Wyraźnie widać z wywiadów jakich udziela Ron, że ma żal w związku z iloscią materiału jaki wydali oraz prawdopodobnie inaczej widział swoją rolę w zespole, a zespół inaczej widział rolę Rona.
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2017, 03:13:59 pm wysłana przez hkt »
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 30, 2017, 03:15:44 pm »
0
@Zqyx dlatego napisałam, że wszystko zależy od wzajemnych stosunków, okoliczności rozstania, charakteru obojga byłych a także umiejętności wyciągnięcia ręki do kogoś ;) osobiście uważam, że pójście na ślub u wesele swojego byłego/swojej byłej nie jest niczym dziwnym, jeśli ma się dobry kontakt po rozstaniu.
Mam wrażenie, że napisałam ten sam post co wyżej tyko innymi słowami :P no ale pytałeś to odpowiadam.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 30, 2017, 03:21:38 pm »
0
Pewnie chodzi o relację Ron-Guns N Roses; miłosć i nienawisć dzieli bardzo cienka linka, szczególnie jesli to uczucie było silne. Wyraźnie widać z wywiadów jakich udziela Ron, że ma żal w związku z iloscią materiału jaki wydali oraz prawdopodobnie inaczej widział swoją rolę w zespole, a zespół inaczej widział rolę Rona.

Myślę, że to, ile wydali materiału z Ronem zaważyło jednak na okolicznościach rozstania.
Czasem jedna strona robi wszystko, żeby "związek" się udał, a druga niekoniecznie.
Trudno wyrokować w tym momencie, jak to było w Gunsach.

@Canis_Luna : "osobiście uważam, że pójście na ślub u wesele swojego byłego/swojej byłej nie jest niczym dziwnym, jeśli ma się dobry kontakt po rozstaniu."

Mam wrażenie, że relacje Ron - GN'R po rozstaniu nie są dobre. ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1897
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 30, 2017, 04:57:18 pm »
0
W sumie nie dziwię się Ronowi. Na jego miejscu też nie przychodziłbym na koncerty "zregroupowanego" zespołu, w którym sam za przeproszeniem przepierdoliłem bezowocnie aż 8 lat. Jedynym wydanym w tym czasie materiałem jest ChD + jakaś tam koncertówka z dodatkiem w postaci dubbingu do Myszki Miki, bo pan prezes zanadto się oszczędzał.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Ron nie wybiera się na Not in This Lifetime Tour
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 30, 2017, 05:11:08 pm »
0
Gdyby nie GNR, to Ronem nie zainteresowałby się pies z kulawą nogą. Więc niech tak nie marudzi już.
Prawda leży gdzieś tam pośrodku... ale co mi tam :P
Ty byś go słuchał @Zqyx gdyby nie miał ośmiu lat w jednej robocie w CV? :P
Dokładnie o to mi chodziło. Pewnie, że miał jakichś fanów. Ale gdyby nie GNR, to szczerze wątpię w koncert w Krakowie, w warsztaty tutaj w Polsce, w jakieś tournee po świecie pod szyldem "Ron Bumblefoot Thal". Nie wątpię w jego umiejętności. Bardziej w to, że sama jego gra jest magnesem na wypełnianie klubów poza USA.
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

 

Slash boryka się z natrętnym gościem [slash]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6233
Ostatnia wiadomość Marca 15, 2018, 06:55:12 pm
wysłana przez maxi023