Autor Wątek: Andrew Stockdale na płycie Slasha!?  (Przeczytany 5828 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Andrew Stockdale na płycie Slash'a!?
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 20, 2009, 12:30:56 pm »
0

The Answer i Wolfmother sa w tym samym worku jeżeli chodzi o style i zamiłowania muzyczne. Wolfmother jest troszkę mocniejsze.

Jestem podobnego zdania, tym bardziej, ze w dzisiejszych czasach jest bardzo trudno o cos nowatorskiego. To "powielanie" jest wg mnie niczym innym, niz zwyklym inspirowaniem sie czyjas tworczoscia. Wolfmother nie byl zadnym coverbandem, a nagral calkiem solidny album. Holdowanie niemalze na sile jakze to "nowatorskim", czesto kiespkim kapelom undergroundowym, niesamowicie mnie wkurza...Zrozumcie raz na zawsze, ze w dzisiejszych czasach robienie dobrej muzyki, bedzie oznaczalo glownie czerpanie z przeszlosci. Stworzenie czegos zupelnie odmiennego, jest w moim przekonaniu juz malo prawdopodobne. Produktywne lata '70 maksymalnie zdominowaly historie gatunku i to w oparciu o nie bede tworzyc kolejne kapele. Czesto nawet nie zdajeciesobie sprawy z tego, ze kolejne bandy to jedynie odbicie geniuszu kapel, ktore sa dzisiaj diznozaurami rocka.

Nie rzucajcie sie zatem o ta nowatorskosc i cieszcie sie, ze Slash nie nagrywa kolejnego cukierkowego hitu z jakas rozowa laska  8).

:D

Offline mslazek

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 515
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +7
Odp: Andrew Stockdale na płycie Slash'a!?
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 20, 2009, 07:31:47 pm »
0
Juz się trochę lepiej zapoznałem z zespołem Wolfmother... i coraz bardziej mi się podoba. Jestem bardzo ciekawy efektów tej współpracy...
(odkrywczy zespół: Fair to midland)

Offline Loremaster

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Respect: +1
Odp: Andrew Stockdale na płycie Slasha!?
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 21, 2009, 12:48:46 pm »
0
Tak Owsik tylko tak to możesz wszystko określic jako nie nowatorskie to Rolling Stones też nie byli nowatorscy.
Wolfmother to się zrzynka z innych kapel i to taka brutalna, nie mają swojego stylu. Zespoły które podałem mają swój własny wyrobiony styl a nie kopiują styl innych na chama, jak robi to Wolfmother.

P.S piosenki "No more words" nie ma na albumie Endeverafter, gdyż to promo nagranie specjalnie dla WWE.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Andrew Stockdale na płycie Slasha!?
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 21, 2009, 10:37:31 pm »
0
A kto mówi, ze Stonesi byli nowatorscy???
Oni byli po prostu niegrzeczni i tyle i bardziej odważni niż wszyscy w tamtych czasach.

A płyta slasha też nie będzie nowatorska i to wcale nie za sprawą pana z wolfmother, tylko po prostu Slash lubi tradycyjne granie, ale może powieje świeżością.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Loremaster

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Respect: +1
Odp: Andrew Stockdale na płycie Slasha!?
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 22, 2009, 12:02:49 pm »
0
tak ale Stonsi mają i mieli swój własny styl, tak jak go mają zespoły podane wyżej, Wolfmother nie ma zupełnie własnego stylu tylko kopiują jak moga Led Zeppelin, tylko robią to kilkanaście razy gorzej.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Andrew Stockdale na płycie Slasha!?
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 22, 2009, 02:27:55 pm »
0
A możecie bardziej pisać o współpracy Stockdale'a i Slasha ? :D

 

Przesłuchaj fragmenty nowej płyty Slasha już dziś! Polecamy :)

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 253
Wyświetleń: 46186
Ostatnia wiadomość Kwietnia 28, 2010, 09:15:51 am
wysłana przez keith