Autor Wątek: Richard i Dizzy o planach na 2014r. Nowa płyta Guns N' Roses jednym z nich?  (Przeczytany 10417 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359

Richard Fortus i Dizzy Reed podczas niedawnego pobytu w Australii udzielili krótkich wywiadów portalowi Noise 11. Poniżej znajdziecie ich odpowiedzi na pytania o to jak zostali członkami grupy The Dead Daises, jakie są plany tego zespołu, co sądzą o niedawnej trasie w ramach UPROAR Festival, jakie mają plany na 2014 rok i jak wygląda sprawa nowej płyty Guns N’ Roses.

Wywiad z Richardem:
Jak zostałeś członkiem The Dead Daises?
Richard: Lubię winić za to Charleya Draytona... Nie tylko dlatego, że tutaj stoi, ale... Tak, Charley zadzwonił do mnie jakiś czas temu i spytał jakie są moje plany na następny rok, a powinieneś wiedzieć, że Charley jest jednym z moich ulubionych muzyków na świecie, za każdym razem, gdy z nim gram, wiem, że po danej sesji jestem lepszym muzykiem.

To musi być niezwykłe, móc współpracować z takimi profesjonalistami, wiedzieć, że każdy z was może poprowadzić ten zespół.
Richard:Tak, dla mnie to taki wymarzony zespół. Głos Jona jest fenomenalny. Ze wszystkimi mi się dobrze pracuje, ale Darryl jest też jednym z moich ulubionych muzyków, więc to rzeczywiście jest niesamowite i cieszę się z tej trasy.

Niedawno byłeś z Darrylem w studio w Los Angeles, pracowaliście nad nowymi utworami. Powiedz coś o tym, ile ich macie?
RichardMamy 4 kawałki – jeden to cover („Helter Skelter”), a 3 pozostałe to nowe piosenki, które bardzo chcę zagrać, dlatego właśnie nie mogę się doczekać koncertu. Bardzo różnią się od tych na ostatnim albumie, ponieważ ostatnia płyta nie była jakby tego zespołu, to był Jon i David.

Byłeś już kilka razy w Australii, kiedy byłeś tu po raz pierwszy?
RichardHmmm... to było już jakiś czas temu... Na pewno byłem tu z Enrique Iglesiasem, z Rihanną, kilka razy z Gunsami, ale po raz pierwszy byłem tu ponad 10 lat temu.

Poza The Dead Daises masz jeszcze oczywiście Guns N’ Roses, byliście tu niedawno w trasie. Jak sprawy mają się z Gunsami na chwilę obecną?
RichardPracujemy nad nową płytą, dlatego staram się to wszystko ze sobą pogodzić. Jak do tej pory (Richard postanowił „odpukać” to w stół, na wszelki wypadek – przyp. Emma) idzie nam świetnie...

Płyta wyjdzie 2014 roku?
RichardUhm... jak do tej pory wszystko idzie nam świetnie. Jest dobrze. Tak szczerze mówiąc, to GNR miało właśnie teraz koncertować w Ameryce Południowej, ale ja się na to nie pisałem, więc musieli to przełożyć na przyszły rok. Ale tak, mam nadzieję, że niedługo ukaże się nowy album.

To był dla Ciebie dość intensywny rok, była przecież także trasa Alice in Chains/Jane’s Addiction (UPROAR Festival  - przyp. Emma), co jak przypuszczam, było całkiem dobrą zabawą, móc z nimi koncertować po Stanach.
RichardByło świetnie. I zespół Duffa, Walking Papers też był, więc to było fajne. Są naprawdę świetni, naprawdę dobrym zespołem. I miałem okazję spędzić z nim (Duffem) trochę czasu, więc...

Marco nie ma już w zespole, ale będzie w trasie z Black Star Riders, z którymi koncertujecie w Wielkiej Brytanii...
RichardTak, nie wiem jak wyglądają jego zobowiązania w stosunku do tych chłopaków, ani jak to wszystko się ułoży... Wiesz, na pewno pojawi się kilka nowych dat The Rolling Stones, więc nie wiadomo co z Darrylem (Darryl Jones gra na basie w The Rolling Stones od 1993r. – przyp. Emma)

Ale Black Star Riders są świetni.
RichardUwielbiam ich płytę. Krążek jest świetny... Czas, który spędziłem w (Thin) Lizzy był najlepszy w mojej karierze, dlatego cieszę się, że będę mógł znowu zagrać z kolegami.

Jak długo byłeś w Thin Lizzy?
RichardMniej więcej przez rok... Mieliśmy trasę w Stanach, potem w Europie, ale tak, to był świetny czas. Dla mnie, jako gitarzysty granie z nimi nie było łatwe, trudno to pobić.

Musisz mieć całkiem duży katalog utworów w głowie.
RichardO człowieku... Gdy się starzejesz.. dla mnie to niesamowite, gdy przez lata zbierasz to wszystko, a potem siadasz i nagle to znika, ucieka z tego katalogu. Jako dziecko miałem dobrą pamięć, ale teraz muszę sobie przypominać, uczyć się utworów na nowo, nawet tych, które sam napisałem, nawet ich muszę się uczyć na nowo

Cóż, witamy w świecie starych ludzi.
RichardTaaa

To się nazywa „classic rock”
RichardDokładnie, żebyś wiedział!

Wywiad z Dizzym:

W jaki sposób znalazłeś się w australijskiej supergrupie?
DizzyUsłyszałem o tym zespole, gdy ostatnio byliśmy z GNR w Australii, Richard grał z The Dead Daises. Supportowali ZZ Top, które supportowało Guns N’ Roses i Richard powiedział mi, że jest w tym zespole, razem z Jonem Stevensem, którego znam od jakiegoś czasu i z Marco Mendozą, który jeszcze wtedy był w zespole i którego też znam i to po prostu brzmiało dość intrygująco. Z Richardem, Jonem i Marco – to po prostu brzmiało jak coś, czym mógłbym być zainteresowany, więc spytałem czy nie potrzebują klawiszowca, ale powiedzieli, że już mają. Potem, gdy wróciliśmy do Stanów, Richard do mnie zadzwonił, że chcą żebym z nimi zagrał, na co oczywiście się zgodziłem. Dopiero wtedy zapoznałem się z ich utworami i brzmiały naprawdę super, dobry rock n’ roll.

Czyli trasa z Jane’s Addiction dotyczyła też ciebie?
DizzyThe UPROAR Tour, tak. To była świetna zabawa. Zespół Duffa McKagana też tam grał, Danko Jones grał, Alice in Chains... jesteśmy znajomymi od bardzo długiego czasu, więc fajnie było spędzić z nimi trochę czasu.

Teraz czas na Wielką Brytanię z Black Star Riders, które ma wiele wspólnego z Thin Lizzy
DizzyTak, Ricky, który tam śpiewa jest moim znajomych od lat i jest idealny do tych koncertów, nie ma nikogo, kto potrafiłby to zrobić lepiej niż on w tej sytuacji. Widziałem go na scenie, otwierał koncerty Gunsów, więc nie mogę się doczekać tej trasy.

Jakie są twoje plany na 2014 rok? Richard wspominał o potencjalnym nowym krążku Guns N’ Roses, że pracujecie nad tym
DizzyTak, pracujemy. Jeśli chodzi o samo granie, to trochę teraz zwolniliśmy, ale montowane są niektóre ścieżki, kawałki.


Newsa podesłał @ricardoelpaso


źródło
źródło

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Richard i Dizzy o planach na 2014r. Nowa płyta Guns N' Roses jednym z nich?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 28, 2013, 04:54:39 pm »
0
Emmo, bardzo dziękuję za tłumaczenie!  :kwiatek:

"Niedawno byłeś z Darrylem w studio w Los Angeles, pracowaliście nad nowymi utworami. Powiedz coś o tym, ile ich macie?
RichardMamy 4 kawałki – jeden to cover („Helter Skelter”), a 3 pozostałe to nowe piosenki, które bardzo chcę zagrać, dlatego właśnie nie mogę się doczekać koncertu. Bardzo różnią się od tych na ostatnim albumie, ponieważ ostatnia płyta nie była jakby tego zespołu, to był Jon i David. "

Jeszcze pierwszej nie słyszałem, a oni już drugą tworzą, w ogóle nie dbają o mój portfel  :o ;) Jestem ciekaw tej zmiany stylu, skład się zmienia, to i styl trochę też, ale ciekawe, jak długo przetrwa sam zespół. Ciekawe, czy podczas tej trasy Richard pojawi się na scenie z Black Star Riders. Fajnie by było  :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline ricardoelpaso

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 272
  • Respect: +294
Odp: Richard i Dizzy o planach na 2014r. Nowa płyta Guns N' Roses jednym z nich?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 28, 2013, 04:59:20 pm »
0
milo uslyszec ze cos sie w GNR dzieje jesli chodzi o nowe kawalki, tylko nie wiadomo czy to te z czasow sesji do ChD, ktore sie nie zmiescily na plyte, czy cos innego

tak czy siak, bez wzgledu na to co mowia 4tus i Diz, tylko jeden czlowiek wie czy to wyjdzie i kiedy...
Tym forum rzadzi banda sfrustrowanych, chamskich smarkaczy

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Richard i Dizzy o planach na 2014r. Nowa płyta Guns N' Roses jednym z nich?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 28, 2013, 05:06:06 pm »
0
@Zqyx , Z tego co widziałam na ich stronie szukając informacji o czym w ogóle mówią, to trasa zaczęła się 22 listopada (wywiad jest z 18 listopada), więc do tej pory było już 5 koncertów. Z tego co mi się udało znaleźć (choć przyznaję, że aż tak się nie zagłębiałam - czyt. przejrzałam 2 pierwsze strony google ;p) w recenzjach nie było wspomniane, żeby Richard dołączył do BSR na scenie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Richard i Dizzy o planach na 2014r. Nowa płyta Guns N' Roses jednym z nich?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 28, 2013, 05:15:16 pm »
0

No tak ruszyli, Dead Daisies ruszyli w trasę teraz niedawno. BSR są w trasie już jakiś czas :)
Trza obserwować yt  i setlist. fm :)
W ogóle zero kreatywności ma ten BSR ;) Prawie same covery Thin Lizzy ;) :P

A co do TDD  to mamy za sobą kilka premier na żywo :)

Your Carma:
<a href="http://youtu.be/pfNfACg93y4" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/pfNfACg93y4</a>


Face I Love
<a href="http://youtu.be/HRvEb_a8aNw" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/HRvEb_a8aNw</a>


To nie są premierowe wykonania, ale tylko takie znalazłem.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Richard i Dizzy o planach na 2014r. Nowa płyta Guns N' Roses jednym z nich?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 28, 2013, 08:00:23 pm »
0
" W ogóle zero kreatywności ma ten BSR  ;) Prawie same covery Thin Lizzy  ;) :P "
Mnie to nie dziwi , to prawie ten sam zespół i fani zapewne oczekują kawałków TL  :lol:  Wreszcie zapaliło się malutkie światełko w tunelu jeśli chodzi o płytę GN`R  , mam taką nadzieję  ;)  że w 2014 będzie już coś konkretnego wiadomo .

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Richard i Dizzy o planach na 2014r. Nowa płyta Guns N' Roses jednym z nich?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 28, 2013, 08:03:21 pm »
0
janino : Co do coverów TL, to oczywiście taki żarcik :) Nie wyobrażam sobie być na koncercie BSR i nie słyszeć TL, to nierealne :P W sumie bardzo ciekawa koncepcja z tą zmianą nazwy. Orientujesz się, czemu taką decyzję zespół podjął?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Richard i Dizzy o planach na 2014r. Nowa płyta Guns N' Roses jednym z nich?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 28, 2013, 08:09:15 pm »
0
Ciekawe, czy rzeczywiście dzieje się coś w sprawie płyty GNR czy to były odpowiedzi na "odwal się"..
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline DooOminO

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +146
Odp: Richard i Dizzy o planach na 2014r. Nowa płyta Guns N' Roses jednym z nich?
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 28, 2013, 08:11:07 pm »
0
Z tą płytą jak zawsze.. z tego co pamiętam w tym roku mieliśmy usłyszeć chociaż 1 nowy kawałek, a skończyło się na tych samych set list'ach.

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Richard i Dizzy o planach na 2014r. Nowa płyta Guns N' Roses jednym z nich?
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 28, 2013, 08:16:36 pm »
0
Co do TL niestety wiem tylko tyle co sami napisali na Fejsie ,że podjeli taką decyzję  ;) specjalnie tego nie wyjaśniali .No chyba ,że mi coś uciekło z natłoku informacji :P
Nie myślę żeby odpowiedzi były na " odwal się "  jakoś sobie radzili wcześniej z pytaniami o płytę  ;)

Offline ricardoelpaso

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 272
  • Respect: +294
Odp: Richard i Dizzy o planach na 2014r. Nowa płyta Guns N' Roses jednym z nich?
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 28, 2013, 08:26:45 pm »
0
z tego co pamiętam w tym roku mieliśmy usłyszeć chociaż 1 nowy kawałek

a kto tak powiedzial?
Tym forum rzadzi banda sfrustrowanych, chamskich smarkaczy

Offline DooOminO

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +146
Odp: Richard i Dizzy o planach na 2014r. Nowa płyta Guns N' Roses jednym z nich?
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 28, 2013, 08:37:00 pm »
0
Pamiętam wywiad w którym mówił któryś z członków gnr ( nie pamiętam kto ), że możemy się spodziewać jakiegoś "nowego" kawałka który nie znalazł się na Chd. Chyba, że źle pamiętam?  :ph34r:

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Richard i Dizzy o planach na 2014r. Nowa płyta Guns N' Roses jednym z nich?
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 28, 2013, 08:38:03 pm »
0
Beta chyba też coś mówiła, że usłyszymy nową muzykę w 2013.. Ale nie wiem czy dobrze kojarzę
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6422
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Richard i Dizzy o planach na 2014r. Nowa płyta Guns N' Roses jednym z nich?
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 28, 2013, 08:39:00 pm »
0
Nowa płyta GNR w 2014?
Jasne ...
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline ricardoelpaso

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 272
  • Respect: +294
Odp: Richard i Dizzy o planach na 2014r. Nowa płyta Guns N' Roses jednym z nich?
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 28, 2013, 08:41:20 pm »
+1
DooOminO - mielismy, a mozemy to zasadnicza roznica

prosze o link do wypowiedzi, jesli posiadacie

a tak w ogole, to wszyscy sobie moga gadac - a i tak wiecie ze tylko Axl decyduje...wiec nie bardzo widze tu dokad zmierzacie w waszych wypowiedziach...
Tym forum rzadzi banda sfrustrowanych, chamskich smarkaczy

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7894
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip