Autor Wątek: Gilby: "Reunion byłby krokiem w tył"  (Przeczytany 5806 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SlasheE

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Płeć: Kobieta
  • You gotta be crazy
  • Respect: +59
Odp: Gilby: "Reunion byłby krokiem w tył"
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 08, 2013, 05:53:19 pm »
+1
Denerwuje mnie to ciągłe poruszanie tematu reunionu. Fakt jest taki, że niewielkie są na to szanse i twierdzę tak, jak Gilby, że gdyby to nastąpiło to w pewnym sensie cofnęliby się do tyłu... moim zdaniem dobrze jest tak, jak jest i nie ma sensu do niczego wracać. Tym bardziej, że jakoś nie jestem sobie w stanie wyobrazić klasycznego składu razem na scenie.

Jeśli chodzi o ChD to ilu jest ludzi, tyle opinii. Każdy lubi co innego, a o gustach podobno się nie dyskutuje ;) i wtrącę tu słowa Sixxa, który - o ile dobrze kojarzę - powiedział, że czasem do pewnych utworów, czy w ogóle muzyki trzeba dojrzeć ;)

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Gilby: "Reunion byłby krokiem w tył"
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 08, 2013, 07:17:01 pm »
+1
Gilby ma rację. Zejście się starej gwardii byłoby krokiem w tył. Nie wiem, może za słabo się rozglądam, ale kojarzę tylko Sabbathów, którym to wyszło na dobre. Temat reunionu będzie wałkowany, bo mediom wydaje się, że przez to narobi się szum. A co do oceny przez Gilby'ego ChD też nie do końca to rozumiem. Okej, zgadzam się, że pod szyldem Guns N' Roses nagrywano coś całkiem innego niż Chińszczyzna, ale wszyscy dookoła wiedzą, że jest to zespół Axla i będzie nagrywał to co chce Rudy. Skoro zatem wydają Chińszczyznę, to wiemy, że jest to album przygotowany przez Axla i muzyków, których on sam sobie dobrał. Przecież tak samo wygląda sytuacja w projektach solowych muzyków. Możliwe, że Gilby chciał uniknąć burzy, gdyby powiedział wprost, że ten album nie powinien ukazać się pod nazwą Guns N' Roses. Może.

 

Gilby: Początkowo w GNR tylko Axl doceniał grunge [gilbyclarke] [axl]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 990
Ostatnia wiadomość Stycznia 26, 2021, 09:50:39 am
wysłana przez Zqyx