Autor Wątek: Richard Fortus o nowej płycie  (Przeczytany 1721 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Richard Fortus o nowej płycie
« dnia: Kwietnia 29, 2014, 11:02:56 am »
0


Jak donosi Blabbermouth.net, Richard Fortus podczas rozmowy z Associated Press na gali Golden Gods, zdradził, że fani mogą spodziewać się nowego materiału grupy w przyszłym roku.

Pracujemy nad nowym materiałem i jestem pełen nadziei, że już niedługo go wydamy, powiedział Fortus na czarnym dywanie. W przyszłym roku.

Dodał także: Wracamy na miesiąc do Las Vegas. Mam nadzieję, że wtedy znajdziemy czas, żeby zacząć składać wszystko do kupy.

Portal powołuje się także na rozmowę Bumblefoota z "Rolling Stone" z zeszłego roku, w której muzyk twierdzi, że zespół jest gotowy na wydanie nowego albumu. Mamy wiele materiału. Problem leży w organizacji. Ciągle koncertujemy, ale myślę, że kiedy w końcu uporządkujemy nasze harmonogramy i skupimy się na nowej płycie to ona powstanie. W innej przywoływanej rozmowie z Ronem, gitarzysta wyraził nadzieję, że i fani oczekują na nową płytę.

Blabbermouth przypomina także m.in. o Chinese Democracy wydanym w 2008 roku, braku Axla na ceremonii RRHOF, ostatnich występach Duffa z zespołem oraz o tym, że nagranie nowej płyty zależy od Axla, który "jest zagadką, a na temat nowego materiału w ogóle się nie wypowiada".

Źródło
Newsa podrzucił daub.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline judastpriest

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 146
  • Slash
  • Respect: -10
Odp: Richard Fortus o nowej płycie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 29, 2014, 11:15:59 am »
0
ale nuda

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Richard Fortus o nowej płycie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 29, 2014, 12:17:24 pm »
0
2012

DJ Ashba

"Rezydencja w Vegas może okazać się najowocniejszym okresem dla powstawania nowego materiału, zauważa Ashba. „Pierwszy raz od miesiąca będziemy razem w jednym pomieszczeniu i na tym, co już uzgodniliśmy, głównie się skupimy. Dlatego myślę, że zrobimy wiele. Jest mnówtwo rzeczy już nagranych i myślę, że wystarczy nad tym przysiąść, to kwestia pracy całego zespołu, złożyć coś, co w naszym odczuciu będzie następną płytą
Guns N’ Roses. I nie mogę się doczekać kiedy zagłębię się w to jeszcze bardziej.”

http://gunsnroses.com.pl/forum/news-20/ashba-o-nowym-materiale-i-rezydencji-w-vegas-10968/msg319303/#msg319303



Fortus

Lekcja historii:

“Richard Fortus hopes the album “is gonna get released very soon”. Dj is “looking forward” to recording new material.” Richard Fortus and Dj Ashba (April 2011)

"I’ll be out with Guns in May, June and July and then we have to finish up some more recording and hopefully get the record out and be on tour in the fall in the States I’m hoping." - Fortus, 04/23/12

"Guitarist Richard Fortus has confirmed to Noise11.com news that the band was spent a lot of time in the studio working on the next album and that many of the songs have been completed. Fortus, who is also the guitarist for Australia’s The Dead Daisies, told Noise11 that while the album has mostly been completed it won’t be released this year but maybe in 2014." - Fortus, Noise11, 05/05/13

Fortus: Obecnie jestem w LA, gdzie wraz z Guns N' Roses przygotowujemy się do trasy po Ameryce Południowej, a następnie do trzytygodniowego pobytu w Las Vegas. Potem wraz z Dead Daisies dokończymy kilka nowych utworów, a z Guns N' Roses będziemy kontynuować pracę nad następnym albumem."
11.03.2014

Dla odmiany inny członek zespołu:

Tommy Stinson: (...)Guns N' Roses to zespół, który więcej koncertuje niż nagrywa. Chcemy nagrać nowy album i myślę, że to dobry czas by się w to zaangażować. Ale jesteśmy ośmioma facetami, mieszkającymi w różnych miastach i trudno nam razem się spotkać. Staram się tworzyć i przesyłać przez internet. Chcę, aby to się stało. Rozmawiamy o nagrywaniu, ale nie wiemy, kiedy to nastąpi.
 http://gunsnroses.com.pl/forum/news-20/tommy-stinson-chce-nowej-plyty/ 14/02/2014


Post Merge: Kwietnia 29, 2014, 12:27:03 pm
Troszkę żałuję, że nie ma już sp1at. com, to była naprawdę zabawna strona przed wydaniem CHD :)
Niektórzy może kojarzą newsy tłumaczone z niej :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2014, 12:27:03 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Fortus: "Bardzo identyfikuję się z Izzym"

Zaczęty przez Lapny

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 3118
Ostatnia wiadomość Września 15, 2016, 09:55:09 am
wysłana przez Zqyx