Autor Wątek: Reżyser nowej produkcji Marvela bał się zadzwonić do Axla  (Przeczytany 757 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Reżyser nowej produkcji Marvela bał się zadzwonić do Axla
« dnia: Lipca 31, 2022, 02:48:59 pm »
0




Taika Waititi, reżyser filmu „Thor: miłość i grom”, który niedawno wszedł do kin, twierdzi, że bał się zadzwonić do Axla, żeby poprosić o pozwolenie na wykorzystanie piosenek z repertuaru Guns N’ Roses.

Jak wiadomo, w filmie ostatecznie znalazły się aż cztery utwory Gunsów – „Sweet Child O’ Mine”, „Welcome To The Jungle”, „Paradise City” i „November Rain”.

W niedawnym wywiadzie dla NME reżyser wyjawił, że lękał się rozmowy z Axlem, ponieważ nie chciał, żeby jego wyobrażenie o człowieku, którego podziwia, legło w gruzach.

„To była jedna z tych chwil w życiu, kiedy mówisz sobie: Nie mogę tego zrobić”, powiedział Waititi. „Spotkałem się z wieloma ludźmi, których uważałem za idoli, i po spotkaniu przestali nimi być. Co do Axla zdecydowanie miałem te same obawy. Myślałem: Spieprzę to. Lepiej, żebym sobie darował”.

Taika nie ukrywał, jak wiele znaczy dla niego to, że w ścieżce dźwiękowej jego filmu wybrzmiewają aż cztery utwory Guns N’ Roses. 

„To prawdziwy zaszczyt, że w moim filmie pojawi się jeden z zespołów, które uwielbiałem już jako dziecko i których muzyka stała się niejako ścieżką dźwiękową mojego życia. Nawet dziś, gdy mam już czterdzieści sześć lat, nad ranem puszczam sobie teledyski GNR”.   








Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

 

Ludzie powinni cieszyć się, że ten zespół nadal istnieje - Ron "Bumblefoot" Thal

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 13994
Ostatnia wiadomość Lipca 28, 2012, 11:34:31 pm
wysłana przez Canis_Luna