Autor Wątek: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?  (Przeczytany 6036 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 25, 2014, 11:13:24 pm »
+5
Nikomu nie przeszkadzają wywiady z Brentem, Toddem i Mylesem bo oni mają styczność z utworami GN'R na koncertach, grają je i opowiadają co czują/jak sie czują wykonując te klasyki i tu już jest cholernie duża styczność z Guns N' Roses (nie mówię o zespole, ale o całej marce).
A co ma ten James wspólnego z GN'R? Sixx A.M gra jakiś gunsowy utwór na koncertach? Może się on wypowiedzieć w podobnym tonie co muzycy Slasha? NIE. Więc, dostaliśmy na głównej Q&A jedynie o Sixx A.M. I uwierz mi droga Canis, że moja postawa nie ma tu nic wspólnego z niechęcią do Ashby, poprostu z dupy temat o-nie-GN'R. To idąc takim rozumowaniem, że DJ to członek GN'R piszmy o Sixx A.M., to czemu nie wrzucacie newsów i setlist o Nine Inch Nails, przecież gra tam Robin Finck, gitarzysta powiązany z Gunsami.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3975
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1239
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 25, 2014, 11:35:18 pm »
+1
Zróbcie sobie mini dział z tym SIXXXem.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 25, 2014, 11:37:08 pm »
0
To czemu nie czepiasz się, kiedy wrzucamy wywiady z Bąblem o jego solowych dokonaniach czy news o zapowiedziach solowej trasy?
Czemu nie przeszkadza Ci, kiedy Richard mówi tylko o The Dead Daisies? Ostatnio był news o krótkich pytaniach dla członków TDD. Nie widziałam tam Twojego negatywnego komentarza, tak samo jak nie widziałam Twojej reakcji pod wywiadem, który jak mówiłam już przetłumaczyłam z muzykami Bąbla - ani słowa o GN'R.
Dziwnym trafem jednak okazało się, że wrzucanie newsów o Sixx:A.M. jest problemem. Wniosek za to nasuwa się sam.

Na szczęście są tu ludzie, których Sixx:A.M. interesuje i dla nich to robimy.

Ciekawe czy gdyby wywiad z Finkiem nie przepadł, kiedy jeden tłumacz przekazywał go drugiemu ( ;) ) i został wrzucony na główną to czy byłaby z tego afera. Założyłabym się, że nie.

Douger, taką sprawę trzeba by było obgadać z adminem. Tylko oni mogą zrobić osobny dział. A nie wiem, czy Witek w ogóle widziałby w tym sens.
Widzisz tu jakiegoś admina?
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 25, 2014, 11:41:51 pm »
0
Bąbel solowo gra utwory GN'R. Z TDD nie rób sobie jaj, gra tam Fortus i Dizzy, więc dwóch Gunsów,jeden "nowy", a jeden prawie od początku istnienia zespołu jest, więc sytuacja podobna co ze Slashem solo.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 25, 2014, 11:46:16 pm »
0
Czy to znaczy, że jeden "nowy" Guns ma większe prawo od innego "nowego" do wrzucania na główną jego solowych projektów? Mogę zobaczyć jakieś kryteria, kogo z "nowych" wrzucać na główną? A może to jest zależnie od dnia tygodnia? Albo parzystej daty? A może pogody? Jak jest upał to wrzucamy TDD, jak zimno to niech będzie Sixx:A.M. A może od humoru Szanownego Pana?

I co z tego, że Bąbel gra utwory GNR (zespół Draw The Line z Wrocławia również gra Gunsów na swoich koncertach. Poczekaj! Już robię seta!)? Wywiad z jego muzykami w dalszym ciągu magicznie nie zmienił się w wywiad o Gunsach, wciąż jest o solowych dokonaniach Bąbla.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2014, 11:48:49 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 26, 2014, 12:00:07 am »
+1
Napiszę to najprościej jak tylko umiem, może zrozumiesz:

Sixx A.M. - dzisiejszy news - mamy jakiegoś Jamesa i tyle. Jedynie dzięki czemu news jest na głównej NTS'u to powiązanie z Ashbą, obecnym gitarzystą GN'R.

Artykuły o TDD - mamy tam aż dwóch Gunsów, o Fortusie w cudzysłowie napisałem nowy, bo jest w zespole od 2002 roku, Dizzy jest od 1991. Lata tu nic nie znaczą, ale chciałem pokazać pewną zależność, że nikt nie ma nic przeciwko, gdy jest news o zespole gdzie udziela się dwóch gunsów, a o newsie, gdzie udziela się tak naprawdę nikt.

Bąbel solo - Ron jest obecnym gitarzystą GN'R i to ciekawe, że solowo gra też utwory GN'R. Tak jak Slash, który nie jest w GN'R i też gra utwory GN'R.

Draw The Line z Wrocławia - a mają oni jakieś powiązanie z GN'R? O to ciągle tu chodzi o POWIĄZANIE Z ZESPOŁEM GUNS N' ROSES. Podobnie jak tego Jamesa g***o ich łaczy z Gunsami, chociaż oni grają ich muzykę.

Już nie róbmy z siebie idiotów. Osoba powiązana z GN'R to nawet taki Fernando Lebeis, bo ma jakieś powiązania z zespołem, a Draw The Line z Wrocławia gra covery GN'R. Ja też często sobie śpiewam kawałki Gnsów, ale to nie znaczy, że jestem powiązany z zespołem.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2014, 12:02:56 am wysłana przez Bender »
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 26, 2014, 12:18:55 am »
+1
W jakiś sposób jesteś jednak powiązany z zespołem. A Draw The Line wspomniałam tylko dlatego, że użyłeś argumentu, że Bąbel gra kawałki Gunsów na koncertach, a nie tego, że należy do składu Gunsów (czy może już nie? :o ), bo to łatwy do obalenia argument. W końcu Ashba też do tego składu należy.

Cytuj
gdzie udziela się tak naprawdę nikt.
To mi wystarczy, dziękuję najuprzejmiej. Upewniłeś mnie co Tobą kierowało :)
Dla mnie w Sixx:A.M. nie gra nikt. Gra tam m.in. DJ Ashba. Członek mojego ulubionego zespołu. Dlatego newsy o jego solowym projekcie będą znajdować się na głównej. Teraz zrozumiesz, czy napisać wolniej, prościej albo przeliterować?

Jeszcze jedno, bo skoro rozchodzi się o tego nieszczęsnego Jamesa - został wrzucony sam, bo razem z wywiadem z Ashbą i Sixxem news byłby zbyt długi. Staramy się uniknąć rozciągania strony głównej w dół w nieskończoność. Jednak z tego, co wiem nie mamy opcji do skracania wywiadów na głównej z hasłem "rozwiń" czy coś w tym stylu. Nie wiem czy taka opcja kiedykolwiek powstanie i czy da się to zrobić. Witek powinien wiedzieć.
News o płycie czy singlu Sixx:A.M. nie spotkał się z oburzeniem, że znajduje się na głównej, więc chyba tylko o tego Jamesa chodzi. Ale dlaczego on się na głównej znalazł (patrz dwa zdania wyżej) Emma już wyjaśniła. Może nie napisała wystarczająco prosto ani wolno.

Pretensje zgłoś do Witka. Sama jestem ciekawa, co Ci na ten temat odpowie.

I na koniec proponuję po prostu nie czytać i olewać newsy, które nie interesują. Co Ci szkodzi? Powisi chwilę na głównej i zaraz spadnie w dół.
Uratujesz tym swoje nerwy i będziesz mógł się poczuć jak dobroczyńca, bo uratujesz nerwy jeszcze kilku innym osobom. O ile gdzieś tam wgłębi Twojego serca czai się miłosierdzie dla nas ^^
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2014, 12:20:55 am wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 26, 2014, 12:36:40 am »
+2
Proszę Cię, nie ośmieszaj się! "cholernie duża styczność z Guns N' Roses"? Ok, popatrzmy na 3 losowe wybrane wywiady, które trafiły na główną:
Zacznijmy od Brenta:
http://gunsnroses.com.pl/forum/news-20/brent-fitz-%27wicked-stone%27-godne-appetite-for-destruction/msg427960/#msg427960
Pytanie 1 - ""World On Fire" to już drugi album Slasha z Mylesem Kennedy i The Conspirators. Jak podeszliście do tej płyty w studiu?" - czyli pytanie o powstanie płyty - to samo jest w pytaniach do Jamesa.
Pytanie 2 - "Proces tworzenia zawsze zaczynał się od riffu Slasha?" - o to samo pytany jest James
Pytanie 3 - "To będzie Wasz drugi album i trzecia światowa trasa od 2010 roku. Na pewno macie niezłą etykę pracy..." - bliżej nieokreślone, ogólne pytanie o pracę z zespołem, a odpowiedź odnosi się tylko do Mylesa.
Pytanie 4 - "Z kim pracowaliście przy "World On Fire"?" - kolejne pytanie o płytę. James dostał podobne
Pytanie 5 - "Jaki wpływ na Twoje granie miał producent płyty?" - kolejne pytanie o płytę, bezpośrednio skierowane do Brenta, nieodnoszące się do Slasha
Pytanie 6 - "Masz jakiś ulubiony perkusyjny moment z najnowszego albumu?" - standardowe pytanie dotyczące płyty. O podobną rzecz pytany był James.
Pytanie 7 - "Jesteście w trasie z Aerosmith. Jakie to doświadczenie?" - zero związku z GNR
Pytanie 8 - "Czego możemy się spodziewać po Waszym koncercie?" - ogólne pytanie, niezwiązane z GNR

News drugi, tym razem z Toddem: http://gunsnroses.com.pl/forum/news-20/todd-kerns-%27nowy-album-jeszcze-niz-apocalyptic-love%27/msg418391/#msg418391
Odnosi się TYLKO I WYŁĄCZNIE do najnowszej płyty, ani słowa o Slashu czy GNR, ogólne chwalenie, że oczywiście nowy album będzie jeszcze lepszy niż poprzedni

edit: niestety wiadomość jest za długa, żebym zmieściła news 3, ale nie martw się, wrzucę go :)

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 26, 2014, 05:59:21 am »
0
Wywiad z Brentem - było o współpracy ze Slashem. Slash był Gunsem. James mówi o współpracy z Ashbą? Oj, przepraszam - wspomniano dwa razy o DJ w Paryżu, że ma świetne oko i studio w LV. Dzięki tym tweetom dowiedziałem się w końcu jak takiemu szaremu Jamesowi pracuje się z obecnym gitarzystą zespołu Guns N' Roses.

Wywiad z Toddem - krótka informacja na temat nowej płyty zespołu Slasha. KRÓTKA, a nie rozklejona na n części. Tu się nie dogadamy i będzieny obalać swoje argumenty, że wg mnie James na głównej to przesada, a dla was Konspiratorzy to przesada. No ale cóż... O Konspiratorów nikt się nie czepia, a o Sixx A.M. Nie tylko ja się spytałem czy to na miejscu.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 26, 2014, 09:36:25 am »
+2
Nie bez przyczyny pod nazwą forum na stronie głównej znajdują się loga zespołów z którymi Gunsi są powiązani swoimi byłymi i obecnym członkami. Kiedyś to się nawet ruszało, a teraz chyba wiszą tam jedynie te najsławniejsze bandy. Dzięki tym informacjom to forum żyje, bo stricte o Axlu dużo już nie da się napisać.

Sprawę nienawiści do Ashby możecie sobie przenieść do odpowiedniego tematu, który nota bene sam jakiś czas temu założyłem.

Może uspokoi Was jakoś fakt i przykład największej w Polsce strony fanowskiej Metallicy. Tam, na DeathMagnetic.pl pisze się nie tylko o Jamesie, Larsie, Kirku i basistach ale o muzyce metalowej i rockowej w ogóle. I choć w świecie Mety dzieje się o wiele więcej niż w świecie GN'R to nikt tam tak aktywnie nie atakuje wszystkich tego typu informacji. Osobiście wolę siedzieć na forum, gdzie można poczytać o większej ilości spraw niż raz na pół roku wywiadu jak to rudy powie, że "płyta kiedyś będzie".
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 26, 2014, 10:04:05 am »
0
Tu też mamy działy o poszczególnych zespołach rockowych.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 26, 2014, 11:31:43 am »
0
Cytuj
ja się spytałem czy to na miejscu.
Dostałeś dwie strony odpowiedzi, że tak, to na miejscu i nie, tego typu informacje nie znikną z głównej. Zresztą zaraz spadną, wyparte przez inne informacje, daj Boże, które będą dotyczyć Kierownika i jego zespołu. Poza tym takie pytanie powinieneś kierować przede wszystkim do Admina, który decyduje. Ale jestem przekonana, że Witek powie Ci to samo, co ja ;)

Śpiochu, niestety nic ich nie przekona (ani przykłady ani argumenty), dlatego ja proponuję wszystkim, którzy zachowują jeszcze zdrowy rozsądek, przejść ponad tym do porządku dziennego.
A loga się nie ruszają, bo o ile mnie to ktoś kiedyś wytłumaczył - coś się zepsuło :P Na naprawę, jeśli jest możliwa, poczekamy pewnie tyle co na nową płytę Gunsów :lol:

Powyższą dyskusję olewam i mam w głębokim poważaniu. Walenie grochem o ścianę nie jest moim ulubionym sportem, a od jakiegoś czasu na tym forum innego nie uprawiam. Niestety nie utrzymuje on mnie w formie, dlatego zaraz idę na rower. Powiem tylko jeszcze, że dziękuję, bo się wczoraj zdrowo ubawiłam :lol:


Tymczasem sam wywiad i na tym proponuje się skupić:
Cieszę się, że panowie myślą o merchu, choć pewnie długo jeszcze niczego tam nie kupię :lol:
No i widzę jak bardzo się to wszystko zmieniło wraz z sukcesem zespołu. Kiedyś miał być to tylko zespół, stworzony do soundtracku do książki i nie planowali koncertów. Nawet otwarcie o tym mówili. W tej chwili są gotowi ruszyć w trasę nawet po świecie. I to mnie bardzo cieszy, bo czekam na nich bardzo :) oby pojawili się w najbliższej okolicy.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2014, 11:33:50 am wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 26, 2014, 01:19:19 pm »
+1
Wywiad z Brentem - było o współpracy ze Slashem. Slash był Gunsem. James mówi o współpracy z Ashbą?
Mówi o nowej płycie i planach zespołu, w którego częścią jest Ashba - OBECNY gitarzysta GNR
Wywiad z Toddem - krótka informacja na temat nowej płyty zespołu Slasha. KRÓTKA, a nie rozklejona na n części.
Krótka, ale tak naprawdę niewiele wnosząca. Że będzie lepsza niż poprzednia? Wow, standardowy tekst każdego muzyka. Jak Ci za długie i Cię nie interesuje to mam dla Ciebie drobną radę - nie czytaj. Jesteś BYŁYM moderatorem, nie musisz czytać wszystkiego :)
Tu się nie dogadamy i będzieny obalać swoje argumenty, że wg mnie James na głównej to przesada, a dla was Konspiratorzy to przesada.
Nie. Nikt nie powiedział, że to przesada. To są jedynie odpowiedzi na Twoje plucie się o Sixx:A.M. I na tym polega różnica. To Ty masz problem, nie my.
I proszę, obiecany news 3, wywiad z Mylesem:
Pyt. 1 - "Myles Kennedy jest dzisiaj z nami! Myles, Alter Bridge ma własną armię oddanych fanów. Co myślisz o nich, gdy piszesz lub grasz swoją muzykę?" - WTF? Zupełnie niezwiązane z GNR ani Slashem, to tak jakby umieścić wypowiedź Jamesa o pracy nad albumem Papa Roach.
Pyt 2 - "Myles, będziecie supportować ze Slashem Aerosmith tego lata. To taki klasyczny band. Jak wspominasz dorastanie z Aerosmith? Jak ich muzyka wpłynęła na Ciebie?" - rozległe pytanie i odpowiedź dotycząca ogólnych inspiracji wokalisty (jego, nie zespołu) w zespole, w którym gra Slash, osobiste rozważania, zero odniesienia do płyty czy koncertowania ze Slashem. Jakoś Jamesa nikt o dzieciństwo nie pytał.
Pyt. 3 - "Niektore utwory Guns N' Roses w waszej setliście są ponadczasowe. Robisz niesamowitą (...) - w końcu pada Twoje wyczekane pytanie o odczuciach przy utworach GNR. WOW.
Pyt 4 - "Myles, Ty i Konspiratorzy zebraliście się właściwie jako "pickup band", aby Slash mógł pojechać w trasę ze swoim albumem. Na szczęście zespół przerodził się w coś większego. Ludzie mówią o znaczeniu chemii między muzykami w bandzie. Co każdy z Was widział w sobie nawzajem, że stało się oczywiste, iż musicie stać się prawdziwą kapelą?" - ogólne pytanie dotyczące chemii w zespole. Podobne pytanie mozna znaleźć u Jamesa, tylko w krótszej formie.
Pyt 5 - "Nie można chemii stworzyć samemu." - dalsze nawijanie o chemii w zespole
Pyt 6 - "Jeśli chodzi o kreatywność - odcinasz się od Alter Bridge, gdy pracujesz ze Slashem i vice versa? Czy raczej zawsze myślisz o pomysłach dla wszystkich projektów?" - bardziej pytanie o Alter Bridge (podobnie jak odpowiedź) niż o Slasha.
Masz rację, te wywiady mają TYYYYYYYLE wspólnego z GNR, że aż mi przykro, że w Ciebie zwątpiłam.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2014, 01:22:41 pm wysłana przez Emma »

 

Slash w trasie z "Ozzy & Friends" - Graspop Metal Meeting (Belgia), 22.06.2012

Zaczęty przez cravenciak

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2925
Ostatnia wiadomość Czerwca 24, 2012, 01:26:10 pm
wysłana przez Zqyx