Autor Wątek: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?  (Przeczytany 6037 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
photo: Paul Brown

Sixx:A.M. urządziło krótkie, półgodzinne „Q&A” z fanami na twitterze. Panowie odpowiadali na pytania fanów dotyczące najnowszego albumu „Modern Vintage”, który ukaże się już w październiku. Każdy z nich odpowiadał ze swojego prywatnego konta na Twitterze. Poniżej znajdziecie część I, czyli odpowiedzi Jamesa Michaela.
(ze względu na formę „chatu” i ograniczoną liczbę znaków na Twitterze, pytania są krótkie i niekoniecznie ze sobą powiązane. Pytania i odpowiedzi spisane w kolejności, w jakiej odpowiadał muzyk)

@MelitaMusic to będzie koncert czy trasa? Czy fani na całym świecie będą mogli Was zobaczyć?
James: TAK!

@ShiningJudgment  Ze wszystkich piosenek Sixx:AM, która jest Waszą ulubioną?
James: Jeśli już muszę wybierać, to powiedziałbym, że „Stars”

@lucie_sterbova  Co najpierw piszecie, melodię czy słowa?
James: Zazwyczaj ogólny zarys (riff) i melodia to pierwsze, co się pojawia.... słowa zwykle pojawiają się w zależności od nastroju

@lucie_sterbova Czy Jeff Fabb będzie także Waszym perkusistą w przypadku ewentualnej trasy?
James: Mamy taką nadzieję! Jest niesamowity!

@Joseevita Będą jeszcze jakieś teledyski do tego albumu?
James: Na pewno!!

@TeamSixxAM1 Możemy się spodziewać jakiegoś merchu Sixx:AM?
James: Oczywiście! Wkrótce!

@xxValentinaxx Co było Waszą inspiracją od początku procesu tworzenia tego albumu?
James: Chcieliśmy stworzyć płytę, która będzie odzwierciedleniem naszych muzycznych wpływów, jakie każdy odczuwał w ciągu swojego życia

@courtneyCRUE_ Czy kiedykolwiek myśleliście, że Sixx:AM wyda trzy albumy i osiągnie taki sukces?
James: Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, co Sixx:A.M. znaczy dla nas i dla naszych fanów. Nie wydaje mi się, żebyśmy spodziewali się tego wszystkiego

@ShiningJudgment Jaka jest najzabawniejsza historia/najśmieszniejszy moment, gdy razem przebywacie?
James: Umieramy ze śmiechu za każdym razem, gdy się spotykamy! Trudno wybrać jedną sytuację!

@GlammyGlam77 Kto pierwszy wpadł na pomysł tytułu nowej płyty?
James: Nikki

@713Bird69 Istnieje szansa, że powstanie kiedyś film dokumentalny o początkach zespołu?
James: Tak! Właśnie o tym dyskutujemy!

@ASHBAttitude  Czy Wasi francuscy fani mogą mieć nadzieję, na spotkanie Was (DJ i James) w Paryżu za tydzień?
James: Nie mogę się doczekać!

@DaCa1412 Który z utworów najlepiej się nagrywało?
James: jednym z moich ulubionych (do nagrania) było „Get Ya Some”

(brak pytania, ale można założyć, że chodziło o perkusję ;p)
James: Jeff Fabb grał na perkusji przy nagrywaniu tej płyty!

@_Kaitlynhza  Ruszycie w trasę przed 2016?
James: tak!

@panemwarriors  Co myślicie o trasie w Brazylii?
James: Byłoby super! Zrobimy wszystko, żeby to wypaliło!

@lizfinch cieszysz się z połączenia różnych „stylów” muzyki na tym albumie? Myślisz, że dzięki temu trafi do większej liczby odbiorców?
James: Mamy taką nadzieję! Było dla nas bardzo ważne, żeby móc zawrzeć różne rodzaje ROCKA... nie tylko jednego.

@HalienSweetHART Jak długo zajęło Wam stworzenie tego albumu? Od początku do końca?
James: Zaczęliśmy go pisać ponad 2 lata temu!

@KassyAnn28 Dlaczego nie macie perkusisty w zespole? Wiele daje Waszym piosenkom.
James: To był pierwszy raz, gdy Jeff Fabb nam pomagał i był niesamowity!

@Cyn_1007  Czyim pomysłem była okładka płyty?
James: Paula Browna

@HadeeXO  Czego oczekujecie od fanów, gdy usłyszą album po raz pierwszy?
James: Mamy nadzieję, że zdadzą sobie sprawę z tego, jak wiele mieliśmy muzycznych inspiracji i że muzyka rockowa może przebierać wiele form!

@amelie_sixxam  Naprawdę musimy czekać aż do października, żeby usłyszeć wszystkie utwory z nowej płyty?
James: Możesz zamówić ją wcześniej na iTunes, dzięki czemu dostaniesz możliwość natychmiastowego pobrania niektórych utworów!

@Jade1509 Jaki jest Twój ulubiony utwór z „Modern Vintage”?
James: Uwielbiam „Stars” i nasz cover „Drive”, ale jest tak wiele świetnych utworów na „Modern Vintage”, że trudno wybrać jeden!

@AJV2V Czy w czasie trasy będziecie robić meet&greet?
James: Oczywiście!

@_Kaitlynhza Czy będziecie  grać utwory z „Heroin Diaries” w czasie koncertów?
James: Na pewno!

@TommiesMommy14 Planujecie koncerty w małych arenach/klubach jak już ruszycie w trasę?
James: Mamy taką nadzieję!

@CrueKalli10 Planujecie kolejne albumy?
James: Właśnie zaczęliśmy!

@MCPeyraud Kiedy zobaczymy Was we Francji?
James: Razem z DJem będziemy tam w przyszłym tygodniu!

@ASHlRWlN5SOS Gdybyś mógł być autorem jakiegokolwiek utworu, który kiedykolwiek powstał, co to by było?
James: „Bohemian Rhapsody”

@BallroomOfMars Opublikujecie więcej zdjęć z ostatniej sesji zdjęciowej promującej nowy album?
James: Na pewno!

@Ania_PL_ Czy powinniśmy porównywać ostatnie 2 albumy do tego najnowszego? Czy jest on zupełnie inny?
JamesJak z każdą płytą SIxx:A.M., staraliśmy się skierować w różnych kierunkach. Na pewno nie będziecie zawiedzieni.

@FCriistinaSilva Teraz, gdy album jest już gotowy – istnieje coś, co byście zmienili? Albo dodali?
James: Świetne pytanie... NIE. Nie podpisaliśmy się pod tą płytą, dopóki nie byliśmy pewni, że jest dobra i gotowa!

@csbogata Jakie jest Twoje/Wasze ulubione miejsce do pisania utworów?
James: wszędzie tam, gdzie jest pozostała dwójka!

@keyanaarmstrong Co jest najlepszą częścią tworzenia nowego albumu?
James: Nieznane. Wyzwanie. Wolność.

@BeckyGreenTWA Biorąc pod uwagę fakt, że Nikki jest fotografem, czy miał on jakiś szczególny wpływ na zdjęcia promujące „Modern Vintage”?
James: Zarówno Nikki jak i DJ mają świetne oko, jeśli chodzi o sztukę.

@hayleypellerin Gdzie powstawał album i jakiego sprzętu używaliście do zmiksowania wszystkiego?
James: W moich studiach w Nashville i LA, w studiu DJa w Vegas i w studiu Nikkiego w LA. Wiele sprzętu w „starym” stylu!

@MetalChick130 Istnieją jakieś minusy bycia w Sixx:A.M.?
James: ŻADNE!

Odpowiedzi Sixxa i Ashby wkrótce na NTS! :)

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 25, 2014, 01:26:24 pm »
+2
Ukrzyżujcie mnie, ale Sixx A.M. jak i Ashba ma z GN'R niewiele wspólnego, więc nie wiem co ten artykuł robi na głównej.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 25, 2014, 01:33:19 pm »
0
Sezon ogórkowy :P

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12031
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2197
    • As Koncertowy
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 25, 2014, 01:43:32 pm »
+2
Wywiad z Ashbą OK, ale kto to jest James Michael i co on robi na forum Gunsów w dziale News ?

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 25, 2014, 02:04:37 pm »
+1
Sixx:A.M. jest projektem jednego z członków Guns N' Roses (czy tego chcecie czy nie ;) ) Całość tłumaczenia Q&A wyszła strasznie długa, więc podzieliłam to na kilka części, żeby znowu nie było głosów, że za długie jak to kiedyś dostałam po wywiadach z Ashbą. Pytania nie dotyczą bezpośrednio Jamesa, a najnowszej płyty i planów Sixx:A.M. Na forum jest wiele osób chcących się dowiedzieć czegoś nowego o tym zespole, czekających na płytę i chcących się dowiedzieć czegoś o trasie. Na chwilę obecną w GNR nie dzieje się nic, co by miało zostać w jakikolwiek sposób "przysłonięte" przez tego newsa. To właśnie robi ten news na głównej.

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4391
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2456
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 25, 2014, 02:08:58 pm »
+2
To ja poproszę news na głównej i banner po prawej, że Lenny Kravitz zagra 3 listopada w Atlas Arenie w Łodzi. Czemu? Ponieważ Lenny na koncertach gra utwór Always on the Run, którego współautorem i pomysłodawcą przewodniego riffu jest Slash, były członek Guns N' Roses.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / ...
DUFF 12.06.14 / 22.08.19

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 25, 2014, 02:55:40 pm »
+1
W taki sam sposób można się "przyczepić" do umieszczenia wywiadu z Brentem Fitzem w głównych newsach. Jeśli coś takiego zasługiwało na pierwszą stronę, to również wywiady z członkami Sixx:A.M. - wszystkimi.

Cytuj
@amelie_sixxam  Naprawdę musimy czekać aż do października, żeby usłyszeć wszystkie utwory z nowej płyty?
James: Możesz zamówić ją wcześniej na iTunes, dzięki czemu dostaniesz możliwość natychmiastowego pobrania niektórych utworów!
Czyli ci, którzy dokonali pre-order już dziś mają dostęp do pewnych utworów?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2014, 03:00:21 pm wysłana przez eXtreme »

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 25, 2014, 04:27:34 pm »
0
Z tego, co napisał James wynikałoby, że tak, bo użył sformułowania "some songs" - liczba mnoga :P Ale z tego, co Sixx:A.M. napisało na swoim profilu, to chodzi o "Gotta Get It Right":
"Pre-order the new Sixx:A.M. album 'Modern Vintage' and get an instant download of "Gotta Get It Right"!"
Edit: wyjaśnili trochę więcej - utwory będą stopniowo udostępniane aż do czasu premiery:
"with more tracks being made available leading up to release day on 10.7.14."
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2014, 08:14:41 pm wysłana przez Emma »

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4994
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1680
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 25, 2014, 04:53:10 pm »
0
Ukrzyżujcie mnie, ale Sixx A.M. jak i Ashba ma z GN'R niewiele wspólnego, więc nie wiem co ten artykuł robi na głównej.

...jesteśmy otwarci na nowości i ciekawostki ze świata muzyki rockowej a że informacje z obozu GN'R nie pędzą jaka fabuła serialu "Ostry Dyżur" w połowie lat 90tych to dobrze wiedzieć co tam się dzieje wokoło całego tego bajzlu. Ja tam z chęcią rzucę okiem, a jak mam to w przysłowiowym "czarnym rowie" to jedynie rzucę okiem.

Jamesa Michaela, na przykład, właśnie tam mam.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 25, 2014, 06:27:49 pm »
+2
 Dlaczego Bender nie przyczepiłeś się do umieszczenia wywiadu z Brentem Fitzem w głównych newsach? na dodatek dotyczy byłego Gunsa  :P News o Sixx:A.M. póki co dotyczy działalności obecnego członka zespołu.Poza tym wielu tutaj na forum interesuje się tym zespołem i chętnie przeczyta wiadomości o nim :)
Cieszy fakt, ze wybierają się do Europy.Może zawitają do naszego kraju.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2014, 06:54:29 pm wysłana przez janina »

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 25, 2014, 07:58:42 pm »
0
Podobno ma nie być problemu w dostępności albumu w Europie, w tym też u nas:)  Co do nowch utworów to stopniowo mają być one dostępne dla tych, którzy dokonali pre-order. Wydaje mi się, że chodzi o te "bonus" tracki ;)
-------
Sixx:A.M. talks "Drive" from 'Modern Vintage'
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2014, 08:27:07 pm wysłana przez eXtreme »

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 25, 2014, 08:33:53 pm »
+1
Dlaczego Bender nie przyczepiłeś się do umieszczenia wywiadu z Brentem Fitzem w głównych newsach? na dodatek dotyczy byłego Gunsa  :P
Bo na tym forum się nie hejtuje niczego, co związane ze Slashem :rolleyes: Ani wywiadu z Brentem, ani z Mylesem, mimo, że dotyczyły nie tylko współpracy ze Slashem, ale także ich projektów (w stylu Alter Bridge), w przeciwieństwie do tego Q&A z Jamesem, gdzie padają pytania wyłącznie o Sixx:A.M. :)

Co do dostępności, to na szczęście z każdym kolejnym albumem (i rokiem ;p) jest coraz lepiej, choć my pewnie będziemy musieli poczekać aż minie trochę czasu od premiery, żeby nie płacić tyle za sprowadzenie do Polski. Jeśli mi się uda, to być może będę kupować bezpośrednio gdzieś w Anglii lub Niemczech, gdzie powinno być dostępne bez zamawiania, to wtedy się odezwę i mogę też od razu komuś kupić, jeśli byłoby taniej :) Bo osobiście zdecydowanie bardziej wolę wersję "namacalną" płyt, a nie jakiś iTunes :P

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 25, 2014, 08:48:52 pm »
0
Ja też wolę mieć  płytę  :) Jak będziesz zamawiać Emmo to daj znać .

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 25, 2014, 08:54:44 pm »
0
Też myślałem o zamawianu grupowym. Dziś dostałem odpowiedź z fan.pl, gdzie czekają na akywność polskiego dystrybutora. Inaczej płytę bedzie można sprowadzić poprzez nich, ale okres oczekiwania to ok 30 dni od daty premery :/

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Q&A z Sixx:A.M! Część I - James Michael! Trasa Sixx:A.M. przed 2016r.?
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 25, 2014, 09:44:40 pm »
+2
Który z krzykaczy (zawsze pierwszych do skomentowania newsa o Ashbie i osób z jego środowiska) ma odwagę odpowiedzieć mi, czemu wywiady z muzykami, grającymi ze Slashem, który również nie mają NIC wspólnego z GN'R mogą znajdować się na stronie głównej a ten nie? (Jeśli dotyczą Slasha i jego projektów to ja, moderator oraz cała reszta załogi, nie mamy nic przeciwko takim newsom.)
Wyłączając oczywiście Mafiego, bo on po prostu zapytał, a nie szydził. Taką przynajmniej mam nadzieję.

Czekam na poważne argumenty, nie mam ochoty czytać kreatywnych żarcików na temat DJa Ashby, więc z góry sobie darujcie, bo moja cierpliwość w tym temacie już dawno dogorywa pod jakimś płotem.

Chyba, że sama sobie odpowiem (bo odważny się nie znajdzie, tak jak ZAWSZE, kiedy kieruję do Was poważne pytanie, żeby zacząć poważną dyskusję na temat Waszych uprzedzeń):
Kiedyś wrzuciłam wywiad z muzykami Bumblefoota. Nie było ani jednego negatywnego komentarza, mimo, że panowie nie wspomnieli ani słowem o Guns N' Roses.
Wam chodzi tylko o to, że news dotyczy Ashby i jego projektu. Tylko o to. A to robi się już nienormalne i paranoiczne.

Zatem - darujcie sobie. Newsy o Sixx:A.M. mają taką samą wagę i znaczenie, jak wszystkie inne.

To ja poproszę news na głównej i banner po prawej, że Lenny Kravitz zagra 3 listopada w Atlas Arenie w Łodzi. Czemu? Ponieważ Lenny na koncertach gra utwór Always on the Run, którego współautorem i pomysłodawcą przewodniego riffu jest Slash, były członek Guns N' Roses.
Zrób banner to wstawimy... :lol:
Nie zapomnij też podrzucić nam newsów o jakichś nowościach sygnowanych nazwiskiem Jacksona. W końcu grał z nim Slash.
Chociaż nie, przecież Ty tego nie zrobisz. Łatwiej przecież krytykować niż pomóc tworzyć to miejsce, mniej Cię to kosztuje wysiłku.
Miałeś swoją szansę i nie wykorzystałeś jej. Teraz jesteś tylko "emerytowany" :P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2014, 10:16:41 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

 

Slash w trasie z "Ozzy & Friends" - Graspop Metal Meeting (Belgia), 22.06.2012

Zaczęty przez cravenciak

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2925
Ostatnia wiadomość Czerwca 24, 2012, 01:26:10 pm
wysłana przez Zqyx