Autor Wątek: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07  (Przeczytany 47312 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #165 dnia: Lipca 24, 2012, 08:29:15 am »
+2
sam bym tego lepiej nie ujął.
Podpisuje się pod każdym zdaniem!
Dodam jedynie od siebie (a ten temat wydaje mi się odpowiedni), że po wydaniu ChD,
Axl stał się dla mnie przeźroczysty, obojętny, jakby odizolowany od świata.
Jedyna metafora jaka mi przychodzi do głowy to postać marionetki na sznurkach, która robi coś co mu się każe.
Fajnie, że czasami zareaguje na 3 godzinnym koncertem jednym zdaniem, albo kilkoma uśmiechami.
Szkoda jednak, że traci jakby swoją sceniczną osobowość, do której nas przyzwyczaił przez lata i powoli swoją zbuntowana naturę.
Szkoda, że dla kasy wolał weselny koncert niż zagranie parę miesięcy wcześniej z byłymi kumplami z zespołu, przy ciut ważniejszym wydarzeniu.
Mam nadzieję, że chłopak po trasie się odbije, dojdzie do siebie, wypierdzieli połowę swojej załogi (nie zespołowej), pobije jakiegoś fotoreportera i zacznie robić coś kreatywnego., na co wszyscy czekamy!
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2012, 09:02:20 am wysłana przez pompon »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #166 dnia: Lipca 24, 2012, 09:02:31 am »
0
No i jeszcze jedno pytanie dla tych, którzy twierdzą, że nic takiego się nie stało, że  właściwie nie wiemy, czy para młoda była fanami i.t.d.
Jak zareagowalibyście, gdyby jakiś bogaty ojciec spełnił marzenie swojej córki fanki i Gunsi wystąpiliby w programie MTV My super sweet sixteen (czy jakoś tak ) Ucieszylibyście się, że grają dla fanki za ciężką kasę?
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2012, 09:04:47 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mikus666

  • Moderator
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #167 dnia: Lipca 24, 2012, 09:49:56 am »
+2
no ja właśnie szanuje Axla za to że miałby gdzieś, to co ktoś uważa że mu wypada robić lub nie...
kurde tej, to może nie czytajcie newsów na temat Axla i GN'R i kultywujcie w swojej wyobraźni takiego Axla jakiego chcielibyście żeby był...
wtedy wasz idol będzie ''autentyczny'' i taki, jaki chcecie żeby był;)
bez obrazy, ale albo macie po 15 lat i różowe okulary na oczach, albo nie znacie za grosz życia

Nie trzeba znać życia żeby widzieć rozbieżność między tym co Kierownik mówi a robi. Jeszcze nie tak dawno odmówił udzialu w ceremonii RNRHOF, co niektórym mogło się nie podobać, natomiast należy się szacunek za to, że mówi to co myśli i nie ogląda się na konsekwencje, to osobiście zawsze ceniłem u Axla.
Patrząc przez pryzmat tej odmowy, prywatny koncert jest conajmniej średnio zrozumiały. Gdyby nie wcześniejsze zachowanie i oświadczenia Axla, gdzie dobitnie pokazywał, że jest jednym z ostatnich prawdziwych bojowników rock n rolla (na UG bodajże był artykuł, gdzie pisano że Axl może być humorzastym dupkiem, natomiast jest legendą, która nawet po tylu latach nie straciła nic ze swojego pazura i świat rocka potrzebuje go jak powietrza), myślę że nie byłoby w ogóle problemu. Wiadomo przecież, że nikt nie będzie jeździł po świecie za darmo. Jest dobry w tym co robi więc powinien otrzymywać za to wynagrodzenie, czy to się komuś podoba czy nie. Deep Purple czy Elton John regularnie grają tego typu koncerty.

Offline JackW

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1175
  • Respect: +52
    • Poznaj Republikę Czeską
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #168 dnia: Lipca 24, 2012, 10:25:33 am »
0
Myślę, że większość muzyków gra tego typu koncerty, tylko nie wychodzi to zbytnio na światło dzienne, czytałem kiedyś wywiad z Muńkiem który mówił, że najwięcej zarabiają na prywatnych koncertach dla firm, że nastały takie czasy gdy płyty się nie sprzedają i trzeba ratować budżet takim graniem, dla mnie takie koncerty to trochę wioska, tak jak Perfect śpiewający, że trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym na pierwszych urodzinach Marino (supermarket we Wrocławiu :D) ale taka ich praca, muszą z tego wyżyć, ich decyzje :)
2006, 2010, 2012, 2016, 2017, 2018

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #169 dnia: Lipca 24, 2012, 10:50:13 am »
0
Czyli co, biedni Gunsi mają tak słabą sprzedaż płyt i koncertów, że muszą się łapać każdej fuchy, żeby przeżyć? ;)

Nie porównujmy może rynku płytowego w Polsce, gdzie 10 tysięcy sprzedanych płyt do sukces ;), do tego za granicą , bo w ten sposób można wytłumaczyć wszystko. Czekam na odpowiedź a propo udziału Gunsów w imprezie typu Super Sweet 16. Duża kasa jest, fanka/ może nawet nie jedna jest - nie macie nic przeciwko? :P
Mam nadzieję, że chłopak po trasie się odbije, dojdzie do siebie, wypierdzieli połowę swojej załogi (nie zespołowej), pobije jakiegoś fotoreportera i zacznie robić coś kreatywnego., na co wszyscy czekamy!

Ja tam fotoreporterów bym zostawił w spokoju, bo znów jakiś proces będzie i znajdzie się wytłumaczenie dla opóźnienia wydania płyty ;) Zresztą, jakiej płyty? ;)

no ja właśnie szanuje Axla za to że miałby gdzieś, to co ktoś uważa że mu wypada robić lub nie...
kurde tej, to może nie czytajcie newsów na temat Axla i GN'R i kultywujcie w swojej wyobraźni takiego Axla jakiego chcielibyście żeby był...

Czyli myślisz, że teraz granie na weselach stanie się normą i lepiej byłoby, żeby fani, którzy tego nie akceptują nie czytali o tym? No jeśli tak, to faktycznie, po co się denerwować... Chyba, że wychodzisz z założenia, że Gunsi nie potrzebuja fanów tylko stada klakierów przyklaskującej każdej decyzji zespołu. Jeśli tak, to się rozmijamy. Problem w tym, że kocham ten zespół odkąd pamiętam i chciałbym, żeby pokazali, że rock ma cojones, a granie na weselach raczej pokazuje coś wręcz przeciwnego. Interesuję się Gunsami, czytam o nich i komentuję, co mi się podoba, a co nie. Nie wolno?
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2012, 10:54:26 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #170 dnia: Lipca 24, 2012, 10:51:22 am »
0
Jak zareagowalibyście, gdyby jakiś bogaty ojciec spełnił marzenie swojej córki fanki i Gunsi wystąpiliby w programie MTV My super sweet sixteen (czy jakoś tak ) Ucieszylibyście się, że grają dla fanki za ciężką kasę?

Nie znam tego programu i jakoś mi się go poznawać, ale nie o tym było pytanie. Nie wiem jak bym zareagował gdyby Gunsi wystąpili dla jednej szesnastoletniej dziewczyny. Być może uznał bym to jako żart Kierownika i pokazanie światu co on na ten temat myśli. Być może uznałbym dopiero wtedy, że magia Guns N' Roses się skończyła i Kierownik robi wszystko by dostać łatwą kasę. A być może stwierdził bym, że Axl upadł bardzo nisko i zatracił to co było najważniejsze, a mianowicie swoje zasady  pazur, które czasem jeszcze pokazuje na scenie. Gdybać sobie mogę i mam nadzieję, że nigdy nie będę się musiał nad tym poważnie zastanawiać. To, że zagrali dla jakiegoś bogatego Rosjanina na weselu nie jest dla mnie czymś nad czym musiał bym się rozwodzić i potępiać zespół. Przeszedłem nad tym do porządku dziennego. Uznałem po prostu, że Gunsi lub ich managment mieli taki kaprys i zrobili to co zrobili.

A nawiązując do tej twojej wypowiedzi Zqyx:
Silkworms może się wcale nie wyprodukować, bo ostatnio gadali o porzuceniu starego materiału i tworzeniu nowego ;) Ale to jest Guns n' Roses. Ich stać na wszystko. Nawet na koncert na weselu :P

Co do wspomnianego wcześniej sprzedawania się, nie sprzedawania się - różnica między Gn'R, a jakimkolwiek pracującym forumowiczem polega na tym, że forumowicz musi zarabiać i brać co dają, bo rynek pracy jest jaki jest, życie kosztuje. Powietrzem nie wyżyjemy. A Gunsi mają tak silną pozycję i przede wszystkim zarobek z trasy jest na tyle duży, że pewnie spokojnie mogliby sobie odpuścić takie granie do kotleta. Podejrzewam, że nikt z nas nie ma łańcucha z diamentami za 500 tysięcy dolarów/ euro ;)

Oczywiście zaraz mnie ktoś zapyta, na ile jestem zaznajomiony ze stanem finansów Gunsów ;) Nie jestem, ale pewne rzeczy, jak np. teń łańcuch, czy co to tam było mówią same za siebie. Tak, czy inaczej zastanawiam się, czy Gunsi nie zbliżają się do The New Animals ;), czy jak się nazywa ten dziwny twór, co to parę lat temu grał w Bytomiu, a od 40 lat nie wydał płyty ;) Mam szczerą nadzieję, że nie, że stać ich na więcej.

Aha i jeszcze jedno. Nie czepiam się tu gwiazd i gwiazdeczek, które robią to samo, bądź gorsze rzeczy, bo w tym momencie nie interesują. Niby czemu miałaby mnie interesować np. Rihanna? Interesuje mnie Gn'F'R. Gdzie się podział ich bunt? Gdzie się podziało ich fuck off wobec " białych kołnierzyków?" To, że podobne koncerty robi wiele gwiazd nie jest dla mnie żadnym argumentem. No i jest też drobna różnica między występem na suto zakrapianym występie dla milionera, a występem załóżmy dla królowej brytyjskiej, bo zdaje się, że i o tym ktoś wspominał w tym temacie. W każdym razie występ każdego jako weselnego muzyka oceniam i będę oceniał krytycznie.
To po prostu klasyczny skok na łatwą kasę.
Tyle ode mnie. Howgh.

Wiem, że mnie teraz część forumowiczów pojedzie za tego posta. I don' t give a fuck.

Lepiej sam bym tego nie ujął. Wyraziłeś to wszystko co ja chciałem powiedzieć jak mnie nie zauważano. Nic do tego bym nie dodał, bo widzę, że jesteś prawdziwym fanem, który mogę spokojnie powiedzieć "Wskoczy w ogień za zespołem"

Ja też nie podzielam wszystkich decyzji Axla, ale godzę się z tym bo wiem, że choćbym nie wiem jak próbował i tak nie mam na to żadnego wpływu. Tyle ode mnie na ten temat i mam nadzieję, że po raz kolejny nie będę musiał się włączać do tej rozmowy.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #171 dnia: Lipca 24, 2012, 10:58:37 am »
0
Nie znam tego programu

" Fabuła" sprowadza się do tego, że szesnatolatka ma wielkie, huczne urocziny, a nadziani rodzice spełniają wszystkie jej zachcianki. Mogłaby sobie np. zażyczyć występu Gunsów. Ogólnie zasada ta sama co na francuskim weselu Rosjan.
Aby uprzedzić głupie komentarze - widziałem fragment tego czegos raz, załapałem zasadę i teraz mi się przypomniało.
Ogólnie co do zasady nie ma raczejróżnicy między występem Gunsów w takim programie, a na weselu, tyle tylko, że tam byłoby to rejestrowane.  No i w programie z 16latką byłaby ona na 100 % fanką.
No i jak, czulibyście się z tym ok?
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2012, 11:03:07 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #172 dnia: Lipca 24, 2012, 11:18:25 am »
0
Nie możesz założyć, że ona nie byłaby tru fanką :P Tym bardziej, że na takich wyczesanych imprezach królują raczej "artyści" typu Pitbull czy inny David Getta. Zaproszenie Gunsów to pewnie byłby odważny krok ze strony amerykańskiej szesnastolatki, biorąc pod uwagę czego słucha tam zdecydowana większość nastolatek :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #173 dnia: Lipca 24, 2012, 11:21:42 am »
0
Chwila, chwila - ja zakładam, że ona + j ewentualnie jej koleżanki byłyby  fankami :) To raczej w przypadku występu na weselu mam wątpliwości, czy goście/ para młoda byli fanami, czy był to po prostu kaprys milionerów na zasadzie - ot stać nas, to pokażemy, że potrafimy, a że Gunsi byli akurat niedaleko, to...W przypadku tych 16-tek co najmniej jedna byłaby fanką. Spełniłoby się marzenie jej życia. Mówicie, że Axl nie wystąpiłby przed gromadą ślepo wpatrzonych w niego nastolatek? ;) :P Jaka byłaby Wasza ocena w takim przypadku?
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2012, 11:23:55 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hollywood*Rose

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Kobieta
  • It's 18 and life to go
  • Respect: +305
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #174 dnia: Lipca 24, 2012, 11:27:51 am »
0
Zqyx prawdopodobnie nie czulibyśmy się OK. Przynajmniej ja. Zależy jakby to wyglądało  :D Ale jak na razie do czegoś takiego nie doszło. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, czy jakoś tak  ;)  Jeśli zagrają Wedding Tour to się będziemy martwić. Nie ma co wieszczyć. Wiem, że niektórzy twierdzą, że to początek końca, profanacja rockandrolla, zwykły polot na kasę. Kupi nowy łańcuch i zapomni o takich występach na następnych x lat. A jeśli nie to wtedy będzie czas zwątpić.
Oczywiście dla niektórych. Ja na chwilę obecną nie jestem w stanie sobie wyobrazić takiego wyskoku Axla i zespołu, żeby się od nich odwrócić.


Not in this lifetime

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #175 dnia: Lipca 24, 2012, 11:31:06 am »
0
Chwila, chwila - ja zakładam, że ona + j ewentualnie jej koleżanki byłyby  fankami :) To raczej w przypadku występu na weselu mam wątpliwości, czy goście/ para młoda byli fanami, czy był to po prostu kaprys milionerów na zasadzie - ot stać nas, to pokażemy, że potrafimy, a że Gunsi byli akurat niedaleko, to...W przypadku tych 16-tek co najmniej jedna byłaby fanką. Spełniłoby się marzenie jej życia. Mówicie, że Axl nie wystąpiłby przed gromadą ślepo wpatrzonych w niego nastolatek? ;) :P Jaka byłaby Wasza ocena w takim przypadku?

Ale nie możesz założyć, że to nie było marzenie życia pana lub panny młodej.
Jeśli w grę wchodzi spełnianie marzeń to ja nic przykrego powiedzieć na ten temat nie mogę. Bo wiem, co to znaczy spełnić swoje marzenie życia.

Zresztą, mówicie "Axl", "Axl", "Axl", wiem, że to jest głos decydujący w sprawach zespołu, ale gdyby reszcie to nie pasowało to przecież chyba mogliby głośno o tym powiedzieć albo nie wystąpić, no nie? Jasne, że zaryzykowaliby karierę w GN'R, ale mają wolną wolę i mogą stwierdzić, w którym momencie nie wychodzą na scenę, bo dla nich to przegięcie.
Jednym słowem - albo wszystkim zależało na kasie albo każdy z nich uznał, że to nie jest grzech śmiertelny.
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2012, 11:35:28 am wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #176 dnia: Lipca 24, 2012, 11:37:17 am »
0
Słuszne stwierdzenie. Ale nie odpowiedziałaś mi na pytanie, jak zareagowałabyś na występ Gunsów w takim reality show w MTV :) Rozumiem, że również nie miałabyś nic przeciwko?
Mówię Axl, bo on decyduje. Pozostali albo się godzą, albo wylatują. A wylecieć z Gn'R, gdy się nie ma innych perspektyw nie jest fajnie ;) patrz - Finck. Gdzie on teraz jest, jeśli chodzi o muzykę? To samo dotyczyłoby pewnie sporej grupy członków Gn'R z drobnymi wyjątkami. I wtedy granie na weselu ; niekoniecznie za milion ;nie byłoby dla ex Gunsów wyborem tylko koniecznością ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2012, 11:40:56 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #177 dnia: Lipca 24, 2012, 11:41:16 am »
0
Nie wiem, jak zareagowałabym na występ Gunsów w MTV, prawdopodobnie zastanowiłabym się na tym po fakcie dokonanym. Tuż po ucieszeniu się na nową porcję zdjęć i nagrań.
Na razie nic takiego nie nastąpiło, więc "gdybanie" to ostatnie na co mam teraz czas.

Ale każdy z nich ma mniejszą czy większą karierę solową, a wpisanie w CV że grało się w GN'R to już coś ;) Trudno powiedzieć, co ja zrobiłabym na ich miejscu, pewnie również nic. Niemniej jednak wiem, że istnieje coś takiego jak wolna wola i czasem warto z niej skorzystać jeśli coś się nie podoba, będąc świadomym konsekwencji. Jeśli nic nie zrobili, znaczy, że im zależy na tym zespole "profanującym rocka" ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #178 dnia: Lipca 24, 2012, 11:41:46 am »
0
Mówiłaś o spełnieniu marzenia. Dla tej 16-latki byłoby to spełnienie marzenia. Mogłabyś to ocenić negatywnie? :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #179 dnia: Lipca 24, 2012, 11:43:15 am »
0
No to post wyżej napisałam, że nie.

Cytuj
Jeśli w grę wchodzi spełnianie marzeń to ja nic przykrego powiedzieć na ten temat nie mogę. Bo wiem, co to znaczy spełnić swoje marzenie życia.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

 

Frank Ferrer:"Mam ogromny szacunek dla poprzednich perkusistów Guns N Roses."

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7438
Ostatnia wiadomość Czerwca 22, 2016, 08:25:57 pm
wysłana przez 4077th