Autor Wątek: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07  (Przeczytany 47339 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline richardafortusderose

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Respect: +4
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #135 dnia: Lipca 23, 2012, 04:42:16 pm »
-2
richardafortusderose  Richard grywał u Rihanny do 2009    ;)  poza tym myślę, że CC chodziło o co innego. Gunsi to rockowy zespół, a zagrania pani Bety mogą doprowadzić do jakiejś totalnej porażki.
zgadzam się z Mafioso Ron sam nic nie zdziała, a z resztą jak zespół się zbuntuje to Axl poszuka sobie nowego.


owszem grywał, nie jestem pewna, jak teraz, ale teraz grywa i jest producentem innej lali dyskotekowej. grywał też w thin lizzy (a'propos czy ktoś się wybiera na koncert 10.08?). no i grywa na weselach.... a na koniec mamy efekt taki, że GNR daje dobry koncert pod względem technicznym, a taki sobie pod względem kontaktu między sobą i publicznością. moim zdaniem powinni zupełnie zostać zespołem bankietowym i grywać tylko dla takich, których stać na bilet za milion dolców (o jaką walutę w ogóle chodzi?). a my fani mrzemy kupować płyty, po co koncerty????
Dostanę kiedyś konkretna odpowiedź na zadane pytania? Czy wyłącznie takie posty? Zgryźliwość tetryka (ja to nazywam sarkazmem, ale Ty możesz sobie tak to odbierać), to chyba najprostszy sposób, by obnażyć bezzasadność pewnego rozumowania. A teraz proszę wreszcie o konkret. Nawet wypunktuję Ci pytania, żeby nie było znowu podejrzeń o osobiste wycieczki:

1. Jakież to wielkie ideały zabraniają zarabiać muzykom pieniądze na pomniejszych koncertach?

2. Komu/czemu byś się nie sprzedała? Nie potrafie zrozumieć sformułowania "Ja bym się nie sprzedała". Wybacz, ale to kolejny ogólnikowy frazes. Nie pracowałabyś za pieniądze? Tylko charytatywnie? Czy może nie pracowałabyś w korporacji? jakieś doprecyzowanie by się przydało.

3. Dlaczego potępiasz wokalistę za to, że wykonuje swoja pracę i na tym zarabia?

4. Dlaczego nie można zagrać dla rosyjskiego miliardera? Bo ma za dużo zer na koncie? Dlatego nie zasługuje na usłyszenie Gunsów?

To by było na tyle, ponownie pogrubię: proszę o konkret.

ode mnie konkretu nie dostaniesz, bo na to nie zasługujesz:)

Offline CookieMonster169

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 899
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +715
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #136 dnia: Lipca 23, 2012, 04:47:49 pm »
0
mały offtop:
richardafortusderose o aktywności muzycznej Richarda mówić mi nie musisz, serio, to mój ulubiony aktualny gitarzysta Gunsów  ;]

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #137 dnia: Lipca 23, 2012, 04:49:32 pm »
+3
A może dlatego, że go nie ma? Nie potrafisz napisać nic sensownego poza "sprzedał się - ja bym się nie sprzedała" (co oczywiście chyba tylko Ty wiesz, co znaczy, bo ja ni cholery), "nie ma zasad ani ideałów" (i znowu tylko Ty wiesz, jakie to ideały zaprzepaścił) i "nie powinien grać dla rosyjskich miliarderów" (i ponownie zero konkretu, dlaczego)? To po co mi zwracasz uwagę, skoro nie masz zamiaru odpowiedzieć? Rozmowa na poziomie podstawówki, może przynajmniej NIKITA wie, o czym pisze, ewentualnie nie ma focha za prowadzenie kulturalnej dyskusji, bo na jej sensowną odpowiedź ciągle liczę. ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2012, 04:53:10 pm wysłana przez CC »
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #138 dnia: Lipca 23, 2012, 04:59:34 pm »
-3
Ludzie kochani chcecie urządzić drugie Denver na forum? Po co skaczecie sobie do gardeł. Każdy wyraża tu swoją opinię na temat koncertu a nie na temat swoich ideałów.

@CC masz rację ta dyskusja jest na poziomie podstawówki ale sam ją zacząłeś więc teraz nie atakuj innych.

A teraz by było na temat. Nasze potępienie Axla czy też managmentu Gunsów nie uzdrowi sytuacji w zespole. Niestety fani to dla każdego muzyka szare myszki, które zapłacą każde pieniądze by obejrzeć swojego idola w akcji. Nie mówię tego dlatego, że Gunsi są bliscy mojemu sercu. Mówię to dlatego, że traktuję to co się stało jako jednorazowy wyskok. Co do obecności Izzy'ego to sądzę, że to zupełny przypadek. Przecież Axl mógł i jemu o tym powiedzieć w ostatniej chwili jak i tak miał z nimi grać na koniec trasy. A teraz i ja proszę o konkretną odpowiedź. Czy przez to co się stało przestaniecie lubić Gunsów i z dnia na dzień skreślicie wszystko co do tej pory ten zespół zrobił?

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #139 dnia: Lipca 23, 2012, 05:05:46 pm »
+4
Parę postów wstecz kolego, to zobaczysz kto zaczął dyskusję. Ja poprosiłem tylko o skonkretyzowanie, bo hasło "sprzedał się" jest dla mnie niezrozumiałe, a jaką odpowiedź dostałem, to sobie sam przeczytaj. Cenie sobie zdanie osób, którzy potrafią ubrać swoje myśli w sensowne zdania i bronic swojego stanowiska. Moze dla Ciebie najciekawsze forum to takie, gdzie nie ma zdanych polemik, a jedynie wszyscy się ze sobą grzecznie zgadzają. Ja jednak, jak bardzo grzecznie proszę o skonkretyzowanie, a potrafię tylko dostać "nie zasłużyłeś na konkret", to to dla mnie jest zagranie jak z piaskownicy - takie "nie pyskuj", które się mówi, jak brakuje argumentów. Więc nie oczekuj ode mnie, ze napiszę :"Aha, to fajnie, miło, że wg Ciebie Axl się sprzedał, cokolwlek to znaczy :D :D :D :sorcerer: :sorcerer: :sorcerer:".
Geoff Fuckin' Tate!


Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #140 dnia: Lipca 23, 2012, 05:09:23 pm »
0
Chwilę człowieka nie było a tu takie rzeczy ;)
Jak dla mnie to kompletna porażka, że biorą udział w czymś takim.
Axl zawsze dla wszystkich jego zagorzałych fanów uchodził za człowieka, który nic nie robi dla kasy poza graniem koncertów dla fanów, co jest oczywiście zrozumiałe i wydawaniem super hiper dopracowanych i ambitnych płyt. Nawet Hall Of Fame było niegodne jego. A tu nagle impreza dla miliardera, o której nie można powiedzieć, że jest zwykłym koncertem, bo wesele za milion to nie jest zwykły koncert tylko chałtura. I to jest ostateczny argument. Zamiast zagrać dla prawdziwych fanów, których przychodzi co najmniej kilka tysięcy, robią to za  ciężką kasę dla garstki ludzi, z których pewnie z 1/4 to fani znający dyskografię itd. Chałtura...

Offline richardafortusderose

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Respect: +4
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #141 dnia: Lipca 23, 2012, 05:11:36 pm »
-1
mały offtop:
richardafortusderose o aktywności muzycznej Richarda mówić mi nie musisz, serio, to mój ulubiony aktualny gitarzysta Gunsów  ;]

nie chodziło mi o powiedzenie, gdzie gra, a gdzie nie, to była moja odpowiedź na jeden z kolejnych postów adresowanych do mnie :D

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #142 dnia: Lipca 23, 2012, 05:22:51 pm »
+2
   A na jakiej podstawie sądzicie, że rosyjski miliarder nie jest prawdziwym fanem, a wy jesteście? Gdybym miał kupę szmalu to też zorganizowałbym sobie taki koncert. Dla siebie i znajomych. Bez piszczących gimnazjalistek, naj***nych brudasów i stojących z aparatem kołków.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline arkadiusss

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 614
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +52
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #143 dnia: Lipca 23, 2012, 05:43:13 pm »
-1
robią to za  ciężką kasę dla garstki ludzi, z których pewnie z 1/4 to fani znający dyskografię itd.
Trzeba czytać dokładnie ;)
I cokolwiek wolą nie zmieni to faktu, że to zwykła chałtura.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #144 dnia: Lipca 23, 2012, 06:37:58 pm »
0
To kwestia podejścia zespołu do grania w ogóle. Bo jeśli im, granie w Rybniku  i na ruskim weselu, nie sprawia różnicy, to normalne koncerty są taką samą chałturą.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline NIKITA

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Respect: -3
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #145 dnia: Lipca 23, 2012, 09:03:08 pm »
-2
bo na jej sensowną odpowiedź ciągle liczę. ;)
Ja postanowiłam z Tobą nie dyskutować i nie kłócić. Zacząłeś atakować ludzi za ich odmienne zdanie od twego i im ubliżać. (Ciekawa jestem czemu Pompona nie poniżyłeś ?) Wątek nie dotyczył tego z czego ja się utrzymuję więc kiedy taką ripostę rzuciłeś na mój post postanowiłam więcej nie dyskutować i nie wykładać swoich argumentów. pozdrawiam
A może dlatego, że go nie ma? Nie potrafisz napisać nic sensownego poza "sprzedał się - ja bym się nie sprzedała"
Odpowiedź taka została udzielona gdyż padło takie pytanie na forum.  Myślę, że sensoswniejsza i pełna dyskusja na ten temat to już pozostaje w gronie na spotkaniach  a nie na forum... A każdy ma swoje morale...

Offline maverick1984

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • You could be mine
  • Respect: +6
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #146 dnia: Lipca 23, 2012, 09:10:39 pm »
0
większość z nas, którzy mamy pracę, lub studiujemy by ją mieć sprzedaje się każdego dnia. Sprzedajemy 8 lub więcej godzin swojego życia za kasę, którą za granicą ludzie dostają na zasiłku za pierdzenie w stołek.
Axl robi to co lubi i jeszcze mu za to dobrze płacą...
To kto się sprzedaje??? on czy my?;)

Offline NIKITA

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Respect: -3
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #147 dnia: Lipca 23, 2012, 09:11:07 pm »
-1
Ja jednak, jak bardzo grzecznie proszę o skonkretyzowanie, a potrafię tylko dostać "nie zasłużyłeś na konkret", to to dla mnie jest zagranie jak z piaskownicy - takie "nie pyskuj", które się mówi, jak brakuje argumentów.
Być może uznałyśmy ,ze nie warto z Tobą polemizować kiedy ubliżyłeś mi sugerując ,że bym się sprzedała tylko cena jest istotna oraz zacząłeś stawiać pytania z czego się utrzymuję. A watek tego nie dotyczył dlatego uznałam ,że nie warto z Tobą dyskutować i przedstawiać argumentów. Dlatego nic poza tematem już tutaj nie napiszę bo szkoda mi czasu na pisanie zdań około wątkowych. Dlatego rzadko zaglądam na fora bo często ludzie lubią "zjeść" kogoś za to, że ma inne zdanie. I Richardzie Fortus de Rose też proszę nie ubliżaj bo nie znasz nas kompletnie.  8)
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2012, 09:22:30 pm wysłana przez NIKITA »

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #148 dnia: Lipca 23, 2012, 09:28:18 pm »
+1
Zgadzam się z Tobą i również uważam, że owszem sprzedaje codziennie swoje usługi zarabiając na swoje życiowe sprawy.
Weselny grajek też zarabia i za to mu chwała, bo na weselach wiałoby nudą.
Według mnie mały kameralny koncert, a weselna zachcianka to dwie różne sprawy.
Axl dotychczas zachowywał status buntownika, lidera najbardziej niebezpiecznego zespołu na świecie,
przeciwnika terminów, menadżerów, itd.
Przez takie zagrania traci swoją wiarygodność w moich oczach, którą kreował przez lata.
Wystarczy bowiem parę zer na koncie, aby mieć Axla i nie tylko- bo cały zespół, na wyłączność.
Axl, którego pamiętam z zachowań w latach 90' zaśmiałby się na taką propozycję i poszedł się upić świętując ze znajomymi kolejną rocznicę wydania swojej największej płyty.
Ja tutaj upatruje 2 wnioski:
-Charlie Sheen może miał rację o Axlu na ulicy, który jak widać zarabia kasę za wszelką cenę
-upatruje się w tym możliwości reunionu. Może nie teraz, ale za 5-10 lat, kiedy fanom zbrzydnie niekończąca się Chinese Democracy tour a Axl zacznie tracić sumki z konta, a pokusa zarobienia dużych pieniędzy będzie nie do odrzucenia.
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2012, 09:30:18 pm wysłana przez pompon »

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #149 dnia: Lipca 23, 2012, 09:34:20 pm »
-3
Pompon masz rację. Widzę, że jako jeden z niewielu patrzysz na to co się dzieje i co się stało z rozsądkiem.

@CC może i nie ty zacząłeś tą dyskusję ale ty zacząłeś prosić o odpowiedzi. I tym samym powstała nic nie wnosząca do tematu kłótnia. I dlatego zareagowałem tak ostro.

I proszę jeszcze raz o odpowiedź na pytanie:
Czy przez to co się stało przestaniecie lubić Gunsów i z dnia na dzień skreślicie wszystko co do tej pory ten zespół zrobił?


Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

 

Frank Ferrer:"Mam ogromny szacunek dla poprzednich perkusistów Guns N Roses."

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7443
Ostatnia wiadomość Czerwca 22, 2016, 08:25:57 pm
wysłana przez 4077th