Autor Wątek: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07  (Przeczytany 47355 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #120 dnia: Lipca 22, 2012, 09:55:29 pm »
0
Ron chce ruszyć do przodu,chce pracy nad nowym materiałem,chce komponować...wszystko zależy od Axla,jeżeli za pół roku znowu wyruszy ponownie w trasę z tym samym setem od nowa po Azji lub Ameryce zacznę mieć wątpliwości, że to zwykła ściema by tylko zarabiać pieniądze,bawić się,imprezować,odcinać kupony od sławy....Zaczynam się martwić że tak właśnie jest w istocie :'(.Cały ten klan od ''Bety'' niewątpliwie na tym też korzysta że są w pobliżu Axla.
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2012, 09:58:38 pm wysłana przez Artur78 »

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #121 dnia: Lipca 22, 2012, 10:13:22 pm »
0
Jezeli nic sie nie zmieni, jezeli nie wejda do studia i nie zaczna nagrywac to daje Ronowi chwile i pomachamy mu na odchodne predzej niz za dwa lata Hubiku optymisto  ;)

To o optymizmie tyczyło się postu Witka, który pisał o dwóch latach.  ;) Ja mam przeczucie, że Ron pożegna się (z własnej woli lub nie) z Gunsami jeszcze w tym roku.  ;)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #122 dnia: Lipca 22, 2012, 10:30:53 pm »
0
Nata ale alternatywą dla trasy z Team Brasil jest nie istnienie koncertowe zespołu...i siedzenie na Jamajce...Madagaskarze czy w Malibu...albo albo...już GN'R tyle menago przerobił, że jak widać jest to optymalne rozwiązanie... Gdyby nie Team Brasil nie byłoby Rybnika...bo pewnie nie Prestige MJM tylko Live Nation czy ktoś duży miał wyłączność na GN'R a wtedy stawki byłyby też znacznie wyższe jak przypuszczam... co do nowej płyty o której tutaj mówicie...nic się nie wydarzy...w najbliższych latach...chyba że Team Brasil dostanie w spadku nagrania...
Tak więc lepiej się cieszyć ze Team Brasil organizuje ściepę na emeryturę Axla po Europie i nie tylko, niż miałby tylko te swoje koty bawić ;)... Tak Axl już od zeszłego roku odkłada na emeryturę...i takie już trasy będziemy obserwować.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #123 dnia: Lipca 22, 2012, 11:53:53 pm »
0
To i ja se podbiję liczbę postów.
Że Axl się sprzedał? Norma, nie pierwszy raz to zrobił (i pewnie jeszcze nieraz niektórych zaskoczy).
Że Izzy się sprzedał? Hmmm, to miało być na zasadzie "Odszedłem z zespołu, bo chciałem grać w małych klubach, ale wesela, za które dostajemy kasę są ok!"? Panie Stradlin, co Pan odpier...robisz?!
A co do Rona - mam nadzieję, że nie odejdzie, bo dla mnie ta obecna trójka gitarzystów w zespole jest idealna na tą chwilę.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Borshoock

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Could Be Mine
  • Respect: +36
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #124 dnia: Lipca 23, 2012, 12:15:34 am »
0
A ja tam uważam że jako muzycy powinni zarabiać na muzyce bo poświęcili temu swoje całe życie, nie nadają się do żadnej innej pracy, a poza tym robią za te pieniądze to, czego ani ja ani nikt z tu obecnych nie zrobi :) I nie plujcie się że nie prawda, bo prawda, żadne z Was nie będzie w stanie przez 25 lat przyciągać takiej rzeszy fanów i cieszyć takim rozgłosem, więc dajcie im i ich pieniądzom spokój ;) To co przemawia przez osoby piszące że ten a ten się sprzedał to po prostu zazdrość w najczystszej postaci, bo nikt im złamanego grosza nie zapłaci za zrobienie tego co lubią albo nawet kochają ;) Czas się z tym pogodzić :P

Nie chcę żeby Ron odchodził, ale z pełną świadomością mówię, że go rozumiem i w jakimś tam sensie nawet popieram. Ron chciał mieć zespół (co było widoczne doskonale w wywiadzie który dosłownie wrył mi się pamięć - tym ze słowami "Nie mamy nawet wspólnego zdjęcia"), tymczasem zapewne czuje się tu jak "najemnik Axla" ;) Ale to oczywiście wina nie tylko Rudego ale RÓWNIEŻ tych wszystkich pozbawionych słuchu, wiedzy muzycznej oraz odrobiny dobrego gustu, konserwatywnych bufonów dla których każdy kto nie nosi cylindra, nie ma długich kręconych włosów i nie nazywa się Slash jest z góry skreślony na zasadzie - nie rozumiem tego co on gra, dla mnie to za dużo 'napierdalania' po skalach, ale i tak jest ******* bo nigdy, ale to przenigdy nie zagra tak jak Slash.

Aha, dodatkowo jak znaleźli kogoś kto jest w stanie zagrać podobnie jak Slash to z miejsca narodził się nowy hejt - nie, on jest zdecydowanie zbyt podobny do naszego idola, gra niemal tak samo, też nosi kapelusz, swego czasu też był widywany ciągle z fajkiem... straszny pozer z tego Slashby.

Z góry mówię - nie będę odpisywać na zaczepki ludzi którym nie spodobało się to co właśnie o nich napisałem ;)

Offline bozenkamalutka3

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Kobieta
  • Kocham Gunsów w starym i nowym składzie
  • Respect: +34
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #125 dnia: Lipca 23, 2012, 12:24:23 am »
0
Źle to wszystko wygląda i taki jakiś nie smak czuję czytając ten wątek od A do Z.Kaprys gwiazdy?Myślę,że Axl doskonale wie co robi.Korzysta przy okazji z życia...i daje powody do dyskusji,i tylko się cieszyć!!!A że innym się to nie podoba? No cóż... to fora ze dwora! Tylko te pijaństwo kierownika...głos może się jemu posypać i koniec z koncertami.Wpadnie w deprechę.(jej...czarny scenariusz).vodka ostatnimi czasy Axlowi smakuje?!Oprócz miliona to ruskie wesela są raczej bardzo zakrapiane.Kurcze...bredzę... :facepalm:.Normalny człowiek jazd bossa nie wytrzyma na dłuższą  metę,więc Ron jako najnormalniejszy pierwszy powie dość :angry:

Offline mikus666

  • Moderator
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #126 dnia: Lipca 23, 2012, 12:28:14 am »
0
A ja tam uważam że jako muzycy powinni zarabiać na muzyce bo poświęcili temu swoje całe życie, nie nadają się do żadnej innej pracy, a poza tym robią za te pieniądze to, czego ani ja ani nikt z tu obecnych nie zrobi :) I nie plujcie się że nie prawda, bo prawda, żadne z Was nie będzie w stanie przez 25 lat przyciągać takiej rzeszy fanów i cieszyć takim rozgłosem, więc dajcie im i ich pieniądzom spokój ;) To co przemawia przez osoby piszące że ten a ten się sprzedał to po prostu zazdrość w najczystszej postaci, bo nikt im złamanego grosza nie zapłaci za zrobienie tego co lubią albo nawet kochają ;) Czas się z tym pogodzić :P

Nie chcę żeby Ron odchodził, ale z pełną świadomością mówię, że go rozumiem i w jakimś tam sensie nawet popieram. Ron chciał mieć zespół (co było widoczne doskonale w wywiadzie który dosłownie wrył mi się pamięć - tym ze słowami "Nie mamy nawet wspólnego zdjęcia"), tymczasem zapewne czuje się tu jak "najemnik Axla" ;) Ale to oczywiście wina nie tylko Rudego ale RÓWNIEŻ tych wszystkich pozbawionych słuchu, wiedzy muzycznej oraz odrobiny dobrego gustu, konserwatywnych bufonów dla których każdy kto nie nosi cylindra, nie ma długich kręconych włosów i nie nazywa się Slash jest z góry skreślony na zasadzie - nie rozumiem tego co on gra, dla mnie to za dużo 'napierdalania' po skalach, ale i tak jest ******* bo nigdy, ale to przenigdy nie zagra tak jak Slash.
Aha, dodatkowo jak znaleźli kogoś kto jest w stanie zagrać podobnie jak Slash to z miejsca narodził się nowy hejt - nie, on jest zdecydowanie zbyt podobny do naszego idola, gra niemal tak samo, też nosi kapelusz, swego czasu też był widywany ciągle z fajkiem... straszny pozer z tego Slashby.

Z góry mówię - nie będę odpisywać na zaczepki ludzi którym nie spodobało się to co właśnie o nich napisałem ;)

Wystarczy, że odpiszesz na argumenty:P Mowa jest o tym jak Ron czuje się w zespole, a wchodzisz na temat Slasha - szczerze nie widze związku między nimi. Wyraziłeś swoją opinię na temat pewnej części fanów Slasha, ale jaki to ma związek z tym jak jakie są odczucia Rona, skoro w wielu wywiadach dobitnie zaznaczał, że fani przyjęli go niezwykle ciepło, serdecznie i bez porównań z wcześniejszymi dokonaniami zespołu.

Offline Borshoock

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Could Be Mine
  • Respect: +36
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #127 dnia: Lipca 23, 2012, 02:44:53 am »
0
W wielu wywiadach również dobitnie zaznaczał jak świetnie czuję się w "butach Slasha" i jak to nie postrzegają ich jako nowy zespół tylko stare Guns n Roses z podmienionymi muzykami... nie próbuję go za wszelką cenę skonfrontować ze Slashem, albo atakować Slasha w jakikolwiek sposób, gdybym chciał to zrobić zacząłbym od 'grania tego samego od 30 lat'.. ale nie chce... To co robi Slash mi odpowiada, to co robi Axl mi też odpowiada. W sumie to ja się nawet można powiedzieć cieszę że to już nie jest jeden zespół, mam 2x więcej fajnego materiału. Mogę się rozkoszować tak There Was a Time jak i Caroliną czy innym Dr.Alibim. Pytanie czym będę się rozkoszował jak z Gunsów odejdzie (nawet nie mój ulubiony ale i tak) jeden z najlepszych gitarzystów jakich słyszałem ? Bo to, że może mu się to znudzić to ja właśnie po tamtym wywiadzie załapałem, bo to nie jest człowiek który jak odejdzie z GnR nie będzie miał co robić. Kocham Sixx AM, strasznie podoba mi się stare Beautiful Creatures ale żeby być szczerym muszę przyznać że przed majem 2009 nie miałem pojęcia o istnieniu Ashby i pewnie bym nie miał. O Fortusie też się dowiedziałem gdy zacząłem wchodzić głębiej w temat nowego GnRu. Ale o Bąblu słyszałem już długo przed 2006. Zasadniczo Spaghetti z Abnormal usłyszałem jeszcze zanim wyszło Chinese Democracy ;) Dlatego cholernie ubolewam za każdym razem jak jakiś kretyn mi wyskoczy z "Slash jest milion razy lepszy od Bąbelfiuta" -,-

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #128 dnia: Lipca 23, 2012, 01:32:06 pm »
0
"Slashba" haha, jakie to w punkt:D

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=zNwE8jVrB7k" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=zNwE8jVrB7k</a>

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #129 dnia: Lipca 23, 2012, 01:41:04 pm »
0
Po ciekawych muzycznych rejonach się poruszasz. :D Ogólnie zgadzam się z tym, co napisał Borshoock, ale i tak wolałbym, żeby nie grali na takich imprezach.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #130 dnia: Lipca 23, 2012, 01:53:25 pm »
0
Nata ale alternatywą dla trasy z Team Brasil jest nie istnienie koncertowe zespołu...i siedzenie na Jamajce...Madagaskarze czy w Malibu...albo albo...już GN'R tyle menago przerobił, że jak widać jest to optymalne rozwiązanie... Gdyby nie Team Brasil nie byłoby Rybnika...bo pewnie nie Prestige MJM tylko Live Nation czy ktoś duży miał wyłączność na GN'R a wtedy stawki byłyby też znacznie wyższe jak przypuszczam... co do nowej płyty o której tutaj mówicie...nic się nie wydarzy...w najbliższych latach...chyba że Team Brasil dostanie w spadku nagrania...
Tak więc lepiej się cieszyć ze Team Brasil organizuje ściepę na emeryturę Axla po Europie i nie tylko, niż miałby tylko te swoje koty bawić ;)... Tak Axl już od zeszłego roku odkłada na emeryturę...i takie już trasy będziemy obserwować.

Pewnie masz racje, ale tu nachodzi pytanie czy chcemy widziec go takiego? Chcemy zeby przyjezdzal co pol roku na festyn dni Sosnowca  ;)
Moze i tak, ale ta aura tajemniczosci, niedostepnosci, ktora zawsze go otaczala, znikla by bezpowrotnie, a to chyba jednak czesc jego magii.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #131 dnia: Lipca 23, 2012, 02:25:28 pm »
0
Jak teraz zniknie na kilka lat to powróci :P hehe...pojawi się jeden dwa nowe przecieki nowych kawałków i znów będzie "wow" ;)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #132 dnia: Lipca 23, 2012, 02:31:12 pm »
0
Pewnie masz racje, ale tu nachodzi pytanie czy chcemy widziec go takiego? Chcemy zeby przyjezdzal co pol roku na festyn dni Sosnowca  ;)

Wyczuwam zaczepkę :P Nie, nie chcę. Nie chcę rozmieniania się na drobne, jeżdżenia 100 lat z jedną płytą i bycia zespołem do wynajęcia, jeśli ma się odpowiednio dużo kasy. Co z tego, że robią to jakieś Rihanny, czy inne takie. Co z tego, że robi to Bryan Adams. Nie słucham, nie obchodzi mnie to. A w przypadku Gunsów obchodzi, bo do pewnego momentu byli zespołem, który miał takie rzeczy gdzieś. Do pewnego momentu. No, ale cóż, emerytura się zbliża...
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline richardafortusderose

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Respect: +4
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #133 dnia: Lipca 23, 2012, 04:11:06 pm »
0
@NIKITA
Nie odpowiedziałaś na moje pierwsze pytanie: jakie to wielkie ideały zdradził Rose, grając koncert, by zarobić pieniądze? Rzucać frazesami to sobie możecie na maturze z polskiego - zapytałem o konkret, a nie dostałem żadnej odpowiedzi. Za to Twój komentarz o zdradzaniu ideałów jest "trafny i celny". Lanie wody to nie trafność, to pudło na kilometr od tarczy.

I druga sprawa - komu bys sie nie sprzedała? Rozumiem, ze pracujesz za darmo/nie pracujesz? To z czego żyjesz? Nie istnieje pojęcie sprzedania się - jest tylko kwestia tego, kto, co i za ile zrobi. Ale to jest kwestia INDYWIDUALNA. Nikt nie ma prawa potępiać kogoś innego za to, że dąży do poprawienia swojej sytuacji. Dopóki nie czyni się niczego amoralnego/niezgodnego z własnymi zasadami - wszystko jest ok.

Rose jest wokalistą - śpiewanie to jego PRACA. Ale ja wiem, Ty byś się nie sprzedała - grałabyś za darmo, a tym, którzy maja za dużo zer na koncie pokazałabyś z miejsca gest Kozakiewicza, tak?

I proszę o konkretną odpowiedź, może tym razem się doczekam.



a po co te osobiste wycieczki, zgryźliwość i złośliwość tetryka w stosunku do NIKITY. skąd bierze pieniądze to nie jest twój problem i tego forum.... dziewczyna ma inne zdanie niż ty i to wszystko.

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #134 dnia: Lipca 23, 2012, 04:26:27 pm »
+3
Dostanę kiedyś konkretna odpowiedź na zadane pytania? Czy wyłącznie takie posty? Zgryźliwość tetryka (ja to nazywam sarkazmem, ale Ty możesz sobie tak to odbierać), to chyba najprostszy sposób, by obnażyć bezzasadność pewnego rozumowania. A teraz proszę wreszcie o konkret. Nawet wypunktuję Ci pytania, żeby nie było znowu podejrzeń o osobiste wycieczki:

1. Jakież to wielkie ideały zabraniają zarabiać muzykom pieniądze na pomniejszych koncertach?

2. Komu/czemu byś się nie sprzedała? Nie potrafie zrozumieć sformułowania "Ja bym się nie sprzedała". Wybacz, ale to kolejny ogólnikowy frazes. Nie pracowałabyś za pieniądze? Tylko charytatywnie? Czy może nie pracowałabyś w korporacji? jakieś doprecyzowanie by się przydało.

3. Dlaczego potępiasz wokalistę za to, że wykonuje swoja pracę i na tym zarabia?

4. Dlaczego nie można zagrać dla rosyjskiego miliardera? Bo ma za dużo zer na koncie? Dlatego nie zasługuje na usłyszenie Gunsów?

To by było na tyle, ponownie pogrubię: proszę o konkret.
Geoff Fuckin' Tate!


 

Frank Ferrer:"Mam ogromny szacunek dla poprzednich perkusistów Guns N Roses."

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7443
Ostatnia wiadomość Czerwca 22, 2016, 08:25:57 pm
wysłana przez 4077th