Autor Wątek: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07  (Przeczytany 47343 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline NIKITA

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Respect: -3
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #105 dnia: Lipca 22, 2012, 07:17:39 pm »
0
A teraz pytanie: Kto z was nie marzy, nie chcialby ,zeby oni zagrali wlasnie na waszym weselu?

Padło pytanie , jest odpowiedź : ja nie chciałabym . Richarda Fortus de Rose także nie. Gdyby jej ciotki zobaczyły Ashbę to by poumierały. A po co pogrzeb na weselu?

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #106 dnia: Lipca 22, 2012, 07:20:42 pm »
0
Pierwsza prośba nie działa, w drugiej każdy offtop będzie warnowany :)

Cytuj
Bo jak słusznie wspomniał wcześniej el_loko to nie pierwszy taki koncert przecież. Ja zareagowałem emocjonalnie poniekąd ze względu na Rona, poniekąd ze względu na to, że trochę dla mnie osobiście przebrała się miarka. A jak było z Wami?
Mnie sam zamknięty koncert jakoś nie rusza, jeśli grają dobre koncerty w klubach, na festiwalach czy gdziekolwiek indziej dla fanów to jak zagrają 3 koncerty na ileś tam lat dla jakichś ludzi na prywatnej imprezie to mnie to średnio obchodzi. Problem dla mnie leży w tym, że ta sprawa była mało zorganizowana, Ron niespecjalnie coś wiedział (z mojej analizy jego tweetów), Ashba cieszył się, że grał z Izzym (który też nie wiadomo skąd nagle się pojawia) i ogólnie sprawa grania nie smierdzi, ale sprawa tego jak doszło do tego grania już trochę tak

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #107 dnia: Lipca 22, 2012, 07:31:46 pm »
0
No tak, bo do tej pory raczej jasne było gdzie, co i jak. Nawet jeśli nie dla fanów, to dla samych Gunsów jak najbardziej. Czasem zresztą pojawiały się mniej lub bardziej kontrolowane przecieki dla fanów odnośnie takich koncertów, w przypadku, gdy grali gdzieś np. dwa koncerty pod rząd, a nie była to impreza zamknięta. Tutaj wszystko wydaje się zorganizowane w ostatniej chwili, ale ... jeśli tak, to skąd tam Izzy? Nie sądzę, żeby był kolesiem, który tuż po telefonie Axla z drugiej części świata wpadał w samolot i leciał. Dlatego wydaje mi się, że w jakiś sposób musiało to być z nim, choćby wstępnie ustalone. A jeśli było ustalone z Izzym, to czemu nie z Ronem? Ktoś wychwycił jakiekolwiek inne komentarze Gunsów na temat tego koncertu? Komentrarze DJ-a znam. Niezależnie od okoliczności koncertu miło, że Axl i Izzy znów zagrali razem i to w tak szczególnym dniu w historii Gunsów :)
Jestem ciekaw, czy Izzy wystąpi dziś znów z Gunsami. Byłby to fajny finał trasy, zwłaszcza, gdyby zagrał w podobnej liczbie kawałków, jak na prywatnym koncercie i gdyby set był równie ciekawy :)

Swoją drogą, ktoś liczył, ile mniej wiecej trwałby taki koncert, jak ten prywatny? Dziwi mnie to, że nie było żadnych występów solowych, a to by oznaczało, że Axl daje rade bez tego. Pytanie jak długo i jak bardzo sięto odbija na jego formie tej nocy i dzisijejszej.

Komentarze Rona po koncercie: That was actually fun as fuck & everybody was so sweet :)
Now, ONE show left. Then I get home, continue spine treatments, & think about what brings the best/worst out of me & what needs to change.

Swoją drogą nie dziwię się temu, że wkurzył sie przed koncertem. To tak, jakbyśmy siedząc w robocie/ szkole dowiedzieli się, że odpoczynek będzie później niż myśleliśmy, a jednoczenie bylibyśmy u kresu sił. Czasem tak mam, więc rozumiem.
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2012, 07:38:37 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #108 dnia: Lipca 22, 2012, 07:32:25 pm »
+1
@NIKITA
Nie odpowiedziałaś na moje pierwsze pytanie: jakie to wielkie ideały zdradził Rose, grając koncert, by zarobić pieniądze? Rzucać frazesami to sobie możecie na maturze z polskiego - zapytałem o konkret, a nie dostałem żadnej odpowiedzi. Za to Twój komentarz o zdradzaniu ideałów jest "trafny i celny". Lanie wody to nie trafność, to pudło na kilometr od tarczy.

I druga sprawa - komu bys sie nie sprzedała? Rozumiem, ze pracujesz za darmo/nie pracujesz? To z czego żyjesz? Nie istnieje pojęcie sprzedania się - jest tylko kwestia tego, kto, co i za ile zrobi. Ale to jest kwestia INDYWIDUALNA. Nikt nie ma prawa potępiać kogoś innego za to, że dąży do poprawienia swojej sytuacji. Dopóki nie czyni się niczego amoralnego/niezgodnego z własnymi zasadami - wszystko jest ok.

Rose jest wokalistą - śpiewanie to jego PRACA. Ale ja wiem, Ty byś się nie sprzedała - grałabyś za darmo, a tym, którzy maja za dużo zer na koncie pokazałabyś z miejsca gest Kozakiewicza, tak?

I proszę o konkretną odpowiedź, może tym razem się doczekam.

« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2012, 07:34:03 pm wysłana przez CC »
Geoff Fuckin' Tate!


Offline mikus666

  • Moderator
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #109 dnia: Lipca 22, 2012, 07:35:44 pm »
+2
Granie na imprezie Rosarii Dawson, granie na imprezie Donatelli Versace - spoko.
Granie na ruskich zamknietych imprezach, granie na weselu ruskiego bogacza - nie fajnie.

Przeglądałem sobie wcześniejsze tematy odnośnie prywatnych koncertów i zasadniczo masz rację. Nawet jeśli nieliczni byli przeciw prywatnym imprezom, to przeważnie siedzieli cicho. Bardziej interesował fana nieco odmienny set niż to, gdzie, po co i dla kogo grają. Co zmienił ten koncert?  Może po prostu z perspektywy czasu zbyt często się coś takiego zdarza, nie wiem.

Okoliczności wymienionych koncertów są kluczowe w kwestii ich odbioru przez fanów. W 2006, kiedy GNR zagrali u Dawson i Versace był szal i zachwyt samym faktem, że zespól po 4 latach hibernacji znowu koncertuje i że Axl Rose 'is back'. Nie wiem jak wyglada kwestia wynagrodzenia za koncert u Versace, natomiast ten na urodzinach Dawson był jednym z kilku/nastu kameralnych, akustycznych koncertów-niespodzianek, więc może nie wrzucajmy go do wora "sprzedajnych".
Z tym koncertem dla nowych ruskich sprawa wyglada inaczej - w zespole ewidentnie źle sie dzieje, Ron trafnie diagnozuje sytuacje, perspektyw na nową plytę póki co nie ma (a przynajmniej my o nich nie wiemy), fanbase jest zmęczony niekończącym się CHD Tour, które oprócz lepszych/gorszych koncertów nie daje raczej nadziei na świetlaną przyszłość zespołu.

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1424
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #110 dnia: Lipca 22, 2012, 07:39:46 pm »
-4
Lepiej tego się ująć nie dało. +1 mikus.

Offline Hollywood*Rose

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Kobieta
  • It's 18 and life to go
  • Respect: +305
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #111 dnia: Lipca 22, 2012, 07:41:55 pm »
-1
Powiem wam, że te 7 stron to była pasjonująca lektura  :P Chociaż trochę niezrozumiała jak dla mnie. Jak zwykle Axl zrobił co chciał. A co do tego, jaki wkład w to mieli Lebeisowie: nie zaprzeczę, strasznie się rozpanoszyli. Może wykorzystali to, że Axl traktuje Betę, jak to sam określił, jak matkę? Poczuli swoją okazję, moment słabości, a teraz trudno jest się ich pozbyć. Też nie można zapomnieć o tym, że to prawdopodobnie dzięki niej Kierownik wrócił na scenę. Chyba pamiętacie jeszcze wypowiedź z RIR z 2001? Nie żebym kogoś usprawiedliwiała, po prostu wg mnie nikt nigdy nie zrozumie decyzji Axla, ani tego, czym on się kieruje (np. decydując się na taki występ). A jeśli ta kobieta miała rzeczywiście na niego tak ogromny wpływ, to teraz trudno będzie jej czegokolwiek odmówić. No bo 'mówiłam, żebyś wrócił na scenę i się opłaciło, to teraz...' W sumie to nawet rozumiem oburzenie niektórych fanów, bo to w końcu nasi idole i burzymy się, gdy robią coś, co w ogóle na nasze uwielbienie nie zasługuje. A jednak jakbym miała tą bańkę, to najlepszą 'rzeczą' na jaką mogłabym ją wydać byłby koncert Gunsów. Chociaż pewnie nie na weselu i nie taki całkiem prywatny.. Stadion to jest jednak coś  ;)  A moje zdanie na temat tego wydarzenia: kocham ten zespół i tego wokalistę właśnie za to, że nigdy nic nie wiadomo. I dalej się dziwię, że część fanów jeszcze do tego nie przywykła. Ja przyjmuję te wszystkie rewelacje ze spokojem i mówię sobie 'daruję im to, bo AFD' itd. I teraz mówię sobie 'ten milion i weselisko to cena za Estranged' :D I mówię wam, jeszcze się nie sprzedali.
Jeszcze co do Rona: naprawdę mi szkoda, że najwyraźniej nie było porozumienia co do tego występu, ale jak to w 'obozie GnR' bywa.. Jego odejście byłoby mega stratą, ale mówcie co chcecie - dla mnie to właśnie DJ bardziej pasuje do tego całego wizerunku zespołu i lepiej nadaje się do tego typu relacji. Jeśli Rona to męczy.. To sorry, ale raczej on zostanie zmieniony, a nie 'profil działalności'.


Not in this lifetime

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4394
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2460
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #112 dnia: Lipca 22, 2012, 07:49:38 pm »
+2
Tak tylko dodam, bo niektórzy się nie orientują - ChD Tour skończyła się w tamtym roku. Tegoroczna trasa nosi tytuł 'Up Close and Personal Tour'.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #113 dnia: Lipca 22, 2012, 07:55:17 pm »
+4
Up close to była chyba tylko w USA, gdzie grali w klubach? Nazwa na to wskazuje. Teraz jest Greates Hits/ChD Tour, odcinek 6345.
Co do grania do kotleta to przykre to, ale dziwi mnie obecność Izziego. Może grali nie tyle dla kasy co dla samej frajdy? Może po prostu lubią grać i grają wszędzie, gdzie ich zaproszą?
Meh. Zagrali dla kasy. :P Gun$ N' Fckn Ro$e$ :P

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4394
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2460
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #114 dnia: Lipca 22, 2012, 08:03:37 pm »
+1
Dziś ta trasa się kończy, chyba, że przedłużą nazwę na następny rok.
Z wikipedii - 'Up Close and Personal Tour is a 2012 North American and European concert tour by hard rock band Guns N' Roses.'
A co do Bumblefoota to przypomniał mi się z Rybnika, gdy wyszedł z zespołem po dwóch godzinach spóźnienia na scenę uniósł ręce, pokiwał głową i można było z gestu wyczytać, że to nie ich wina.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #115 dnia: Lipca 22, 2012, 08:21:51 pm »
-1
Tylko pytanie brzmi następująco - czy to była wspólna decyzja zespołu?Niby obecność Stradlina sugeruje , że koncert był zaplanowany wcześniej.
Jednak ktoś wie co gdzie i kiedy robił Izzy? Londyn był stosunkowo niedawno , może podróżował po Europie albo jeździł z Gunsami...
Fakt nie ma żadnych dowodów które mogą sugerować dłuższy pobyt exGunnersa z obecną ekipą.
Nie można jednak zaprzeczyć , że Stradlin był/jest teraz na Starym Kontynencie i zgadał się z Axlem niedawno...( troche naciągane c'nie:P? ale kto ich tam wie  ;] )
Zastanawia mnie najbardziej jedna sprawa.Dlaczego tylko Ron  był z tego wszystkiego niezadowolony i jednocześnie dowiedział się tak późno o tym koncercie?Tylko on nie miał informacji na ten temat a reszta szykowała się na wesele :P?Może też nie spodziewali się takiego obrotu wydarzeń ale siedzieli cicho....? Dziwne to troche ale potwierdza , że w obozie Gunsów chyba nie panuje najlepsza atmosfera a dodatkowo decyzje mogą zapadać w bardzo wąskim gronie ; reszta odgrywa role marionetek.

Offline cygan2009

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +8
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #116 dnia: Lipca 22, 2012, 08:34:02 pm »
0
przypomina mi sie wojna o  Rock N' Roll Hall of Fame..jak starzy Gunsi wystąpili na gali co z resza moglismy obejrzeć poniej za free w necie itp...te komentarze ze sie sprzedali..ze Axl i Izzy zrobili najlepiej....
wg mnie występ Izzego raczej nie jest swietowanie 25 lat AFD..prywatny wystep z takim budżetem??...pytanie czmu nie chciał dołączyc na wszystkie koncerty w tym roku i swietować tej rocznicy....czemu nie w Rybniku??...

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #117 dnia: Lipca 22, 2012, 08:44:17 pm »
+1
Bo jest Izzym ;) Gdyby chciał grać na stałe z Axlem nie odchodziłby z zespołu. Być może Izzy miał zagrać/ zagra dziś na ostatnim koncercie tej trasy, wię dołączył do zespołu ciut wcześniej, a przy okazji zgarnął niezłą sumkę. Co do protestów Rona - być może jego taka zmiana planów dotknęła bardziej ze względu na kontuzję. Bardzo liczył na to, że jeszcze tylko jeden koncert i do domu, a może po prostu jedyny się buntuje. ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline cygan2009

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +8
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #118 dnia: Lipca 22, 2012, 08:48:55 pm »
0
Bardzo liczył na to, że jeszcze tylko jeden koncert i do domu, a może po prostu jedyny się buntuje. ;)

hehe tylko żeby ten bunt nie obrócił się przeciwko niemu:)

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #119 dnia: Lipca 22, 2012, 09:53:28 pm »
+1
Cytuj

Wybaczcie, ale od koncertu w Rybniku, kiedy Axl "odbębnił koncert", czuję swego rodzaju niesmak :rolleyes:....ehhh

Oj jak bardzo sie z Toba zgadzam. Ja rowniez od kiedy na moje wlasne stare oczy zobaczylam co sie tam dzieje, czuje, ze jest coraz gorzej.

Przestancie juz z tym "sprzedal sie" - jesli komus wytlumaczyc to zwort "sprzedal sie" na forum NTS figuruje ironicznie juz chyba w kazdym z tematow, wiec wyluzujcie. nie ma o czym gadac.  :P

 Koncert na weselu? z dupy troche choc tak naprawde nie wiemy co to za wesele, czy bylo ustalone, czy to znajomi? itd.
Gdyby nie wkurzone komentarze Rona walilo by mnie to, ze to koncert weselny.
Jezeli nic sie nie zmieni, jezeli nie wejda do studia i nie zaczna nagrywac to daje Ronowi chwile i pomachamy mu na odchodne predzej niz za dwa lata Hubiku optymisto  ;)
Zdecydowany niesmak towarzyszy mi chyba od poczatku tej trasy po zadupiach Europy. Lebeisy mnie nie irytowali dopoki nie bylo ich tyle i wszedzie. maja w reku Axla, ktory jest moim zdaniem podstarzalym alkoholikiem i nie daje juz rady zapanowac nad tym wszystkim. Widac, ze ma wszystko gdzies i daje soba kierowac. smutne  :'(

Jedynym plusem i zacieszem moim w tym St. Tropez byl Izzy. Zawsze jest mi ogromnie milo, kiedy widze Axla i Izziego razem na scenie. Chocby to nawet bylo otwarcie nowego "Tesco" w Sosnowcu  ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2012, 10:01:30 pm wysłana przez Nata »

 

Frank Ferrer:"Mam ogromny szacunek dla poprzednich perkusistów Guns N Roses."

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7443
Ostatnia wiadomość Czerwca 22, 2016, 08:25:57 pm
wysłana przez 4077th