Autor Wątek: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07  (Przeczytany 47351 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #90 dnia: Lipca 22, 2012, 06:20:12 pm »
+1
Looy? :P No ale jak się porównuje to się nie da...bo tylko jeden może być dobry a inny już jak robi podobnie to musi być beee :P

Hmm, akurat porównanie do Slasha, to Ty zacząłeś więc się nie dziw, że i druga strona nie pozostała dłużna ;)

Offline NIKITA

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Respect: -3
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #91 dnia: Lipca 22, 2012, 06:31:42 pm »
0
zeby Axl Rose i Guns N Roses grali na jakimś weselu.....nie ma juz zadnych świętości :'(
  Dla mnie mogliby grać na weselu czyimś.Ale znajomego swego jakiegoś, za free i nie mówiąc o tym publicznie....

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #92 dnia: Lipca 22, 2012, 06:33:47 pm »
+2
Ja to zrobiłem świadomie by pokazać, że problemem jest to z kim i co się gra/wykonuje a nie gdzie, dla kogo i za jaką kasę ;)

Offline NIKITA

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Respect: -3
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #93 dnia: Lipca 22, 2012, 06:36:10 pm »
0

Wiem, że pieniądze są ważne i nic nam do tego, ale szkoda, że takimi występami staje
się dla mnie powoli zwyczajną "artystyczną prostytutką" (KNŻ) wyzbyta ideałów i buntu, który
był mu jeszcze do niedawna przypisywany z powodu nieobecności na Roll Hall of Fame.
Smutne jak dla mnie.


Kasy mają jak lodu napewno i co oni z nią będą robić? Żreć? W takim wypadku jak widać fani mają więcej "prawdziwych ideałów" niż  ONI? Choć nie wiadomo kto tak naprawdę był prowodyrem... Ale jak widać Ron jest gościem :) Cala sytuacja też dla mnie jest smutna !!!!!!! I nie chcę klnąc publicznie i wieszać psów  :D

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #94 dnia: Lipca 22, 2012, 06:39:32 pm »
+1
To może ktoś z Was wreszcie skonkretyzuje te ideały? Bo jak na razie to rzucacie frazesami o buncie i nic poza tym. Jakie ideały zabraniają występowania muzykom za pieniądze (co jest ich pracą)?
Geoff Fuckin' Tate!


Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #95 dnia: Lipca 22, 2012, 06:40:17 pm »
-1

Wiem, że pieniądze są ważne i nic nam do tego, ale szkoda, że takimi występami staje
się dla mnie powoli zwyczajną "artystyczną prostytutką" (KNŻ) wyzbyta ideałów i buntu, który
był mu jeszcze do niedawna przypisywany z powodu nieobecności na Roll Hall of Fame.
Smutne jak dla mnie.


Kasy mają jak lodu napewno i co oni z nią będą robić? Żreć? W takim wypadku jak widać fani mają więcej "prawdziwych ideałów" niż  ONI? Choć nie wiadomo kto tak naprawdę był prowodyrem... Ale jak widać Ron jest gościem :) Cala sytuacja też dla mnie jest smutna !!!!!!! I nie chcę klnąc publicznie i wieszać psów  :D

jak miło poczytać czasami trafne i celne komentarze...


a Władzy proponuję nie nadużywać tych zestawień ze Slashem, bo to naprawdę zaczyna być nużące... :???: ;) to taka dobra rada Ciotki Rose ;P

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #96 dnia: Lipca 22, 2012, 06:41:50 pm »
0
Granie na imprezie Rosarii Dawson, granie na imprezie Donatelli Versace - spoko.
Granie na ruskich zamknietych imprezach, granie na weselu ruskiego bogacza - nie fajnie.

Przeglądałem sobie wcześniejsze tematy odnośnie prywatnych koncertów i zasadniczo masz rację. Nawet jeśli nieliczni byli przeciw prywatnym imprezom, to przeważnie siedzieli cicho. Bardziej interesował fana nieco odmienny set niż to, gdzie, po co i dla kogo grają. Co zmienił ten koncert?  Może po prostu z perspektywy czasu zbyt często się coś takiego zdarza, nie wiem.
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2012, 06:47:12 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline kala

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Kobieta
  • Fiction
  • Respect: +42
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #97 dnia: Lipca 22, 2012, 06:47:44 pm »
0
No widzę, że Panowie lecą na łatwą kasę, zamiast wejść do studia i nagrać nowy materiał wolą przebimbać mały "koncercik" na weselu :lol: No, ale cóż takie widocznie mamy czasy, że muzycy którzy zastrzegali się, że nie będą grać do kotleta, jednak do niego grają :)

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #98 dnia: Lipca 22, 2012, 06:51:28 pm »
+2
tu chodzi pewnie o tych Rusków ;)
Cytuj
Kasy mają jak lodu napewno
z tym się nie zgodzę. Gdyby tak było po jaką ciasną pchali się na rosyjskie wesele?
Nie woleli z Izzym się napróć w hotelowym pokoju i powspominać 25 lecia AFD?
Wiem, że to osobny temat, ale wydaje mi się, że trasy koncertowe Axla po słabym wydaniu Chinese w 2008,
są właśnie spowodowane wyłącznie zarobieniem kasy. Niestety życie na wysokim poziomie, trochę więcej kosztuje,
a Axl z samej sprzedaży starych płyt i koszulek się nie utrzyma :)

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #99 dnia: Lipca 22, 2012, 06:55:45 pm »
+4
Co zmienił ten koncert?  Może po prostu z perspektywy czasu zbyt często się coś takiego zdarza, nie wiem.

Trzeba sobie postawić pytanie, po co im takie występy zamknięte? No bo przecież nie dla kasy. Za jeden koncert na trasie mają pewnie ok. 150-300 tys. dolarów na czysto (w zależności od cen biletów i pojemności obiektu). Zagrali by 5-6 koncertów więcej i by zarobili ten dodatkowy milion. Tylko po co im ten dodatkowy milion ? Pazerność Bety i jej dzieci ? Bo Axl to raczej sra forsą (nosi biżuterię wartą kilkadziesiąt tysięcy dolców) i parę tys. dolarów w tą czy w tamtą nie robi mu różnicy.

Do tej pory Axl był ceniony za to, że nie uczestniczył w takich imprezach dla wybranych za pieniądze. Mówicie, że to ich zawód i że na tym zarabiają. A na zwykłych koncertach to nie zarabiają ? To nie polski zespół, który musi grać na imprezach firmowych różnych banków, żeby pokryć swoje całoroczne koszty tylko Guns N' Roses, które z każdej trasy wraca z wielomilionowym zyskiem na czysto.

Skoro więc motywacją nie są pieniądze to co? Axl tak się kiedyś zarzekał, że nie zagra dla "białych kołnierzyków" - i gdzie są teraz jego ideały ? Już sam w nie nie wierzy? A może ktoś/coś go zmusza do porzucania swoich ideałów? Może obecny management Axla dogadał się z ruskimi poza jego plecami, wziął kasę i go zastraszył, że jeśli nie zagra, to mu przestrzelą kolana ?!

Co raz bardziej mi się to wszystko nie podoba. Dobrze, że to koniec trasy jak na razie. Oby nie ruszyli zbyt szybko w następną bo wtedy to już będzie żenada do kwadratu i czytelna wiadomość do fanów: "pieprzcie się - nie bedzie więcej żadnych nowych płyt - zbijamy kase i sie bawimy - jak sie nie podoba to spadajcie".

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #100 dnia: Lipca 22, 2012, 06:59:03 pm »
0
Może zbierają kasę na tworzenie i nagrywanie nowej płyty. Z tej perspektywy patrząc jeśli mają zagrać jeden koncert i dostać za niego milion, a zagrać 10, żeby dostać tyle samo stanowi pewną różnicę. Kiedy tak w zasadzie zaczęły się te prywatne koncerty i ile ich było? Okoliczności, miejsce, czas, kasa. Kojarzy ktoś ? :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #101 dnia: Lipca 22, 2012, 07:05:34 pm »
0
Generalnie zgadzam się mafioso z Twoim ostatnim postem.

Co raz bardziej mi się to wszystko nie podoba. Dobrze, że to koniec trasy jak na razie. Oby nie ruszyli zbyt szybko w następną bo wtedy to już będzie żenada do kwadratu i czytelna wiadomość do fanów: "pieprzcie się - nie bedzie więcej żadnych nowych płyt - zbijamy kase i sie bawimy - jak sie nie podoba to spadajcie".

Jeśli chodzi o mnie to mam dziwne przeświadczenie, że jakiś czas po zakończeniu trasy Ron odejdzie. Poza tym nie wiem czy chciałbym kolejną trasę pt. "Chinese Democracy Tour". Skoro zarobili tą bańkę, to niech Axl da tej swojej Becie i jej dzieciakom na kino i lunapark, a sam niech się weźmie za nagranie kolejnej płyty.

Offline NIKITA

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Respect: -3
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #102 dnia: Lipca 22, 2012, 07:06:12 pm »
0
Mówicie, ze się sprzedał - większość z Was chciałoby się tak sprzedać.

Sorry, pisz o sobie. Ja bym się nie sprzedała. Spytałam się Richardy de Fortus : ona też by się nie sprzedała . Więc nie generalizuj.

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1424
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #103 dnia: Lipca 22, 2012, 07:08:34 pm »
-2
Cytuj
Slash też grał na weselu no i?
Zagrał koncert za milion dla ruskiego biznsemena, czy jedną piosenkę, na weselu znajomej swojej żony?
Cytuj
Slash już współpracował z każdym z kim to było możliwe i medialne.
No nie z każdym.
Cytuj
Od pierwszego SS nagrał dopiero w tym roku coś ciekawego
Twoja znajomość jego twórczości chyba też tam się skończyła. A jeżeli nie to gratuluję słuchu (bo o gustach się nie dyskutuje).
Cytuj
spotyka się Fergie, T-Pain i innymi na scenie
Spotykał, dwa razy, w tym raz na swojej imprezie urodzinowej...
Cytuj
Płacą nie ma problemu
...z której pieniądze poszły na cele charytatywne.
Cytuj
Wszyscy grają "prywatne" koncerty...jeśli chcą/muszą zarabiać
Nie wszyscy, bo jak się nagrywa płyty i jeździ w trasy, to takie koncerty nie są potrzebne. No ale jak się płyt nie nagrywa, to cóż poradzisz.
Cytuj
koncert grany w takich okolicznościach miał być słaby.
Na pewno był świetny, chodzi jednak o to, że w ogóle był. Rozumiałbym to w okresie "posuchy", ale GNR jest po długiej trasie, która przyniosła dużo, dużo pieniędzy. I jeszcze ten nieszczęsny, buntowniczy list przy RNRHOF, wypieranie się komercji i farsy pod publiczkę. To hipokryzja pełną gębą, bo nie wierzę, że Axl ze swoim charakterem nie jest w stanie się przeciwstawić organizatorom i promotorom.

Cytuj
Chłopcze zanim coś do mnie jednak napiszesz to najpierw sprawdź kim jestem i czym się zajmuję niż palniesz głupotę nie wiedząc kto jest kim
"Chłopcze", akurat to, że napisałem moderator zamiast administrator jest kompletnie bez znaczenia, bo nie zmienia to sensu mojej wypowiedzi.
Cytuj
Jeśli mój post był prowokatorski to masz spory problem...
Ja nie mam żadnego, inna kwestia, że sam nie rozumiesz co piszesz i jak to jest na forum odbierane.
Cytuj
I to nie Twoje zmartwienie - ewangelizowanie i pouczanie kto jak powinien się zachowywać...bo nie masz wyłączności na prawdę
 
Kwestia przyzwoitości, Tobie najwyraźniej obca.
Cytuj
a i Twoje zachowanie przy okazji RNRHOF było delikatnie mówiąc...niewłaściwe.
I w konsekwencji dostałem za to warna, ale wyjaśniłem sobie wszystko z Witkiem i sprawa jest załatwiona. Ciebie też powinno się utemperować, bo mimo pełnionej funkcji w określonych sytuacjach zachowujesz się skandalicznie, a do tego to racjonalizujesz i usprawiedliwiasz to zachowanie. Proponuję, żebyś przed wysłaniem każdego posta spojrzał na nazwę tematu, jeżeli post i tytuł wątku są ze sobą zgodne, dopiero wtedy klikaj wyślij. Wszystkim będzie lżej, a forumowym serwerom zaoszczędzisz niepotrzebnych offtopów.
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2012, 07:11:53 pm wysłana przez cravenciak »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #104 dnia: Lipca 22, 2012, 07:10:26 pm »
0
NIKITA: Generalizując - spytałaś dwie osoby spośród X się tu wypowiadających, więc CC nadal może mieć rację ;) Tak, czy inaczej, zastanawiam się, na ile nasz odbiór tego koncertu, zwłaszcza okoliczności tego koncertu jest "zasugerowany" słowami Rona, a na ile jakimś nie do końca mimo wszystko zrozumiałym bulwersem ;) Bo jak słusznie wspomniał wcześniej el_loko to nie pierwszy taki koncert przecież. Ja zareagowałem emocjonalnie poniekąd ze względu na Rona, poniekąd ze względu na to, że trochę dla mnie osobiście przebrała się miarka. A jak było z Wami?:)

Proszę, tak jak prosił Witek, dajcie już spokój Slashowi w tym temacie  :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Frank Ferrer:"Mam ogromny szacunek dla poprzednich perkusistów Guns N Roses."

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7443
Ostatnia wiadomość Czerwca 22, 2016, 08:25:57 pm
wysłana przez 4077th