Autor Wątek: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07  (Przeczytany 47376 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #75 dnia: Lipca 22, 2012, 05:24:51 pm »
0
Ostatnia osoba, która chce tworzyć zespół, iść na kompromisy, nagrywać coś wspólnie i mieć inicjatywę.

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #76 dnia: Lipca 22, 2012, 05:25:06 pm »
0
rose84 - wyidealizowany świat muzyki w wydaniu niektórych:

1) Zero komercji (w dzisiejszych czasach w tak zwana komerchę nie angażują się tylko ci, którymi komercha zainteresowana nie jest). Zespół, który zbiera na widowni kilkanaście tysięcy ludzi przy okazji każdego koncertu ma być niekomercyjny? To tak sie da?

2) Koncerty grane najlepiej tylko dla najzagorzalszych fanów (fanatyków w terminologii kibicowskiej), ludzie którzy chcą tylko posłuchać dobrej muzyki i nie ubóstwiają Rudego nie powinni mieć wstępu na koncerty (w to oczywiście wliczają się rosyjscy oligarchowie).

3) Zero reklam, zero sygnowania własnych produktów, zero pozamuzycznych kontraktów.

4) Sex, drugs and rock n' roll, nikt nam nie bedzie nic mówił itd.

A świat taki nie jest - muzycy grają w reklamach, grają za dużą kasę na prywatnych koncertach i to właśnie kasa, a nie hipisowsko pojęta wolność, której byli orędownikami kilkanaście lat temu jest w zyciu ważniejsza. Dziś juz nie ma się aż tak przeciw czemu buntować, ale najlepiej, żeby Gunsi grali za darmo i rzucali takie same hasła, jak 20 lat temu. A to już nie te czasy. Poza tym Axl ma już 50 lat, a muzyka to oprócz pasji, też jego zawód. To dzięki niej zarabia na życie i tylko ktos niepoważny odrzuciłby tak łatwo zarobioną kasę.
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2012, 05:46:45 pm wysłana przez CC »
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #77 dnia: Lipca 22, 2012, 05:30:44 pm »
0
Ostatnia osoba, która chce tworzyć zespół, iść na kompromisy, nagrywać coś wspólnie i mieć inicjatywę.

Aaa... no może i tak, chociaż można Twoje słowa było rozumieć inaczej ;) Nie wiem, czemu doszukiwałem się drugiego dna :) Generalnie to tak... chyba tylko Ron wspomniał o wspólnym wejściu do studia po trasie. DJ mówił, że ma swój materiał dla Gn'R, Richard i Tommy też chyba wspominali coś w podobnym guście, a Ron mówił o zebraniu paru Gunsów razem. No cóż, wydaje mi się, że powoli nadchodzi dla Bumblefoota czas decyzji, co dalej. Jako muzyk solowy na pewno by sobie poradził, bo robi to z powodzeniem od lat... Ale mam nadzieję, że zostanie w Gunsach, że jego dzisiejsze słowa były wyrażeniem chwilowej frustracji spowodowanej przez ból i niespodziewane decyzje. Wiadomo, że cały zespół jest już potężnie zmęczony, nawet DJ jeszcze przed koncertem w Polsce wspominał o domu... Dziś ostatni koncert... a później... Któż to wie... 
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #78 dnia: Lipca 22, 2012, 05:38:19 pm »
0
rose84 - wyidealizowany świat muzyki w wydaniu niektórych:

1) Zero komercji (w dzisiejszych czasach w tak zwana komerchę nie angażują się tylko ci, którymi komercha zainteresowana nie jest). Zespół, który zbiera na widowni kilkanaście tysięcy ludzi przy okazji każdego koncertu ma być niekomercyjny? To tak sie da?

2) Koncerty grane najlepiej tylko dla najzagorzalszych fanów (fanatyków w terminologii kibicowskiej), ludzie którzy chcą tylko posłuchać dobrej muzyki i nie ubóstwiają Rudego nie powinni mieć wstępu na koncerty (w to oczywiście wliczają się rosyjscy oligarchowie).

3) Zero reklam, zero sygnowania własnych produktów, zero pozamuzycznych kontraktów.

4) Sex, drugs and rock n' roll, nikt nam nie bedzie nic mówił itd.

A świat taki nie jest - muzycy grają w reklamach, grają za dużą kasę na prywatnych koncertach i to właśnie kasa, a nie hipisowsko pojęta wolność, której byli orędownikami kilkanaście lat temu jest w zyciu ważniejsza. Dziś juz nie ma się aż tak przeciw czemu buntować, ale najlepiej, żeby Gunsi grali za darmo i rzucali takie same hasła, jak 20 lat temu. A to już nie te czasy. Poza tym Axl ma już 50 lat, a muzyka to oprócz pasji, też jego zawód. To dzięki niej zarabia na życie i tylko ktos niepoważny odrzucił by tak łatwo zarobioną kasę.

CC, naprawdę nie musisz mi tworzyć definicji tego, co nazywasz wyidealizowanym postrzeganiem świata muzycznego, ponieważ ja doskonale wiem na czym on polega...
Mimo iż nie mam klapek na oczach i naiwnej wiary w ludzką szlachetność i skromność, to jednak swoje niezadowolenie będę tutaj manifestować, bo mam do niego prawo. Śledzę dzieje tej kapeli już X lat i widzę, że aktualne poczynania Axl'a do niczego pozytywnego nie doprowadzą...Facet jest najwyraźniej pod wpływem jakiejś bandy kretynów, których ruchy nie są dla zespołu korzystne...Założę się, że ten występ nie był jedynie incydentem i jednorazowym zdarzeniem. Jeśli już raz ktoś skusi się na taki łatwy milion, to podobne "usługi" mogą się stać w niedługim czasie standardem. Bogatych ruskich,szejków wszelkiej maści i oligarchów jest mnóstwo...:/

Coraz mniej szacunku do fanów i samego siebie...AXL, ocknij się chłopie! ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2012, 05:40:13 pm wysłana przez rose84 »

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #79 dnia: Lipca 22, 2012, 05:42:43 pm »
0
aktualne poczynania Axl'a do niczego pozytywnego nie doprowadzą...Facet jest najwyraźniej pod wpływem jakiejś bandy kretynów, których ruchy nie są dla zespołu korzystne...Założę się, że ten występ nie był jedynie incydentem i jednorazowym zdarzeniem. Jeśli już raz ktoś skusi się na taki łatwy milion, to podobne "usługi" mogą się stać w niedługim czasie standardem. Bogatych ruskich,szejków wszelkiej maści i oligarchów jest mnóstwo...:/

Coraz mniej szacunku do fanów i samego siebie...AXL, ocknij się chłopie!

I z tym sie absolutnie zgadzam, bo sam uważam, ze Team Brasil to najgorsze zło Gunsów, tylko że, akurat moim zdaniem jest o wiele więcej przejawów ich beznadziejnego wpływu na coraz gorszego wokalnie i psychicznie Rudego, niz jedno- lub nawet parorazowy koncert prywatny. Były juz gorsze rzeczy i jeszcze gorsze będą z pewnoscią, o ile działalność pewnych ciemnych (domyślnie i w przenośni) nie zostanie ukrócona.
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2012, 05:45:54 pm wysłana przez CC »
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #80 dnia: Lipca 22, 2012, 05:46:21 pm »
0
Chyba, że mamy do czynienia z wydarzeniem, o którym Axl i Izzy wiedzieli od jakiegoś czasu, a np. Ron dowiedział się w ostatniej chwili...
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #81 dnia: Lipca 22, 2012, 05:48:17 pm »
0
występ Izzy'ego w tym miejscu to dla mnie kompletna porażka...cóż, czuję jakieś zwyczajnie ludzkie rozczarowanie... :???:

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #82 dnia: Lipca 22, 2012, 05:53:18 pm »
0
Tak w ogóle to jakieś szanse na nagrania z tego koncertu?
Chrzanić to czy jestem rozczarowany czy nie ale skoro już tam wystąpili i na dodatek w tylu utworach pojawił się Izzy to chciałbym tego posłuchać :P :)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #83 dnia: Lipca 22, 2012, 05:55:39 pm »
0
Jak wcześniej wspomniał Witek - pewnie gości weselni dostaną nagranie ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Connor

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 677
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +38
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #84 dnia: Lipca 22, 2012, 06:00:45 pm »
0
Jeśli dostaną te nagrania to szykuje się im niezła pamiątka.Po paru latach będą mieli co wspominać :)
Licze na jakieś przecieki  ;] :P

Ciekawe kogo zaproszą na pierwszą rocznice  8)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #85 dnia: Lipca 22, 2012, 06:01:52 pm »
0
Przez przypadek (zamiast cytuj dalem modyfikuj) zmodyfikowałem Twojego posta, za co przepraszam. crav
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2012, 07:10:56 pm wysłana przez cravenciak »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #86 dnia: Lipca 22, 2012, 06:07:56 pm »
0
Parę postów temu założyciel forum prosił, żeby nie mieszać do tematu Slasha ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #87 dnia: Lipca 22, 2012, 06:09:23 pm »
0
Looy? :P No ale jak się porównuje to się nie da...bo tylko jeden może być dobry a inny już jak robi podobnie to musi być beee :P

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #88 dnia: Lipca 22, 2012, 06:13:27 pm »
0
Licze na jakieś przecieki  ;] :P

O ile była możliwość nagrywania, co wcale nie jest pewne ;), to pewnie niedługo coś wypłynie :)
Looy? :P
Dobrze wiesz kogo mam na myśli Adminie :P

Sęk w tym, że jak x coś robił było źle i w ogóle jak on mógł,  a jak nieliczni chcą powiedzieć to samo o  "Różanym Księciu" w podobnej sytuacji,  to nie wolno, bo nie wolno ;) :P

* Wolę określenie Różany Książę niż Skarpetkowy Guru :P

« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2012, 06:18:16 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #89 dnia: Lipca 22, 2012, 06:14:09 pm »
0
Wybaczcie ale widzę i ja, że co poniektórym trzeba otworzyć oczy. Nie piszę tego dlatego, że mieszacie z błotem Axla i cały zespól ale dlatego, że czasem zdrowy rozsądek was zawodzi, albo tylko tak mi się wydaje. Uwaga zaczynam.

1) Czasy kiedy Gunsi powstawali były zupełnie inne. Teraz tamte hasła nie miałby racji bytu. Mamy erę pieniądza i każdy za nim goni. Co was obchodzi co robi Team Brasil. Axl to 50 letni facet, który trzyma zespół twardą ręką. Myślicie, że gdyby nie chciał zagrać na tym weselu to wbrew sobie by to zrobił? Nie sądzę.

2) Wspomniani tutaj już sir Elton John czy inni artyści również grają na podobnych imprezach. Jeśli się nie mylę to właśnie sir Elton grał ostatnio na urodzinach królowej angielskiej. Też uważacie, że się sprzedał? (Witek sorry za porównanie)

3) Izzy na pewno musiał wcześniej o tym wiedzieć choć dziwię się mu, że przyjął tą propozycję. Widocznie Axl musiał mu dość duży udział w zyskach zaproponować. Jednak jak już ktoś tu powiedział Izzy jest najmniej winny, o ile tak można uważać to co miało miejsce.

4) Sprawa Rona. Cóż jeśli Ron odejdzie z zespołu to zostanie jeszcze Ashba, który jak tu już wielu przede mną zauważyło nie odwróci się plecami do Axla. Ron jak i Ashba są gitarzystami prowadzącymi więc jak jeden odejdzie żadna tragedia się nie stanie oprócz tego, że Axl straci rzeczywiście świetnego technika i gitarzystę.

5) Ludzie weźcie się wreszcie ocknijcie. To, że Axl ma taki głos jak ma albo to jak podchodzi do koncertów to tylko i wyłącznie jego sprawa. Musi wiedzieć przecież o tym, że jak tak dalej pójdzie fani się odsuną od zespołu i żadna nowa płyta nie sprawi, że wrócą.

A co do tego, że zagrał na tym weselu to jak wiecie pewnie muzyka to tak samo jak polityka bardzo śmierdzący biznes. Ton właśnie politycy i muzycy najczęściej się sprzedają za pieniądze. Więc może to wam otworzy oczy na to, że Axl ani Izzy nie zrobili nic, co by było czymś dziwnym. Odpowiedzcie sobie sami na pytanie czy przez to, że zagrali na tym weselu znienawidzicie zespól i odejdziecie od niego? Bo ja szczerze powiedziawszy w to wątpię.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

 

Frank Ferrer:"Mam ogromny szacunek dla poprzednich perkusistów Guns N Roses."

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7443
Ostatnia wiadomość Czerwca 22, 2016, 08:25:57 pm
wysłana przez 4077th