Autor Wątek: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07  (Przeczytany 47360 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline get_in_the_ring

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1514
  • Płeć: Mężczyzna
  • jestem hardkorem
  • Respect: +22
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 22, 2012, 04:25:53 pm »
+4
Ja nie wiem czego tutaj bronić. Jest kasa, jest koncert i tyle. Eltona Johna i Paul'a McCartney'a też można sobie wziąć na weselę za około bańkę, nic nowego. Axl byłby idiotą gdyby nie poszedł na taki układ. I żeby nie było - Slash'a też za granie na tego typu evantach nie potępiam. Są muzykami taką mają pracę. Ogarnijcie się, ludzie.


Nie mam certyfikatu! :o

Slash skończył sie na Kill 'em All.
 

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2461
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 22, 2012, 04:37:43 pm »
+1
To nie jest normalne, że Beta i jej rodzina tak ingeruje w sprawy zespołu. Ciekawe jak udało jej się omamić Axla, bo nie wierzę, że swoimi wypiekami.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 22, 2012, 04:39:57 pm »
0
Może coś tam dodaje do tych wypieków oprócz proszku do pieczenia :lol:

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #63 dnia: Lipca 22, 2012, 04:41:03 pm »
+1


Cytuj
Ciekawe jak udało jej się omamić Axla, bo nie wierzę, że swoimi wypiekami.

Pewnie mają spory procent od eventu. A tak na serio, skąd wiecie , że to wina Bety? Co to k...a Axl ma 5 lat i jest ubezwłasnowolniony? Mówicie tak jakby był bezbronnym dzieckiem i musiał zgadzać się na wszystko co mu podsuną.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #64 dnia: Lipca 22, 2012, 04:45:21 pm »
0
Nie no, nie jest. Pozwala sobie ubierać skarpetki. A czasem nawet nie pozwala ;)! :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2461
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #65 dnia: Lipca 22, 2012, 04:50:47 pm »
0
@Douger
Podczas UYI Tour Axl miał własną wróżkę-terapeutkę, która robiła co mogła, aby nic na scenie nie skradło jego 'cennej energii'. Inni zgryźliwie nazywali ją Yoda. I jak tu go traktować poważnie? A co do Bety czy to normalne, że z opiekunki stała się managerem tak wielkiego zespołu i jeszcze wkręciła do interesu swoje dzieci?
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline richardafortusderose

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Respect: +4
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #66 dnia: Lipca 22, 2012, 05:00:58 pm »
0
Dobra, widzę, ze sami idealisci się dobrali, więc pora parę osób oświecić. Zdecydowana większość gwiazd światowej muzyki czymś zarabia na swoje samochody, prawda? Może to dla Was nowina, ale wyobraźcie sobie, że muzycy, oprócz jakiejś tam mniejszej lub większej pasji, grają dla pieniędzy. Zrozumcie, że jest miejsce i dla koncertów na 15 tysięcy ludzi i na wesela u rosyjskich oligarchów, i na występy charytatywne. Dopóki Gunsi nie zaczną grać na weselach równie często, co na stadionach - nie widzę problemu.

Mówicie, ze się sprzedał - większość z Was chciałoby się tak sprzedać. To juz nie te lata - bunt, rock n' roll, ćpanie, picie, niepatrzenie w przyszłość, ani na jakiekolwiek zasady. Macie jakiś wyidealizowany obraz świata muzyki czy tam świata gunsowego. A świat idealny nie jest - każdy by chętnie zgarnął bańkę za zaśpiewanie mniejszej liczby kawałków niz na normalnym koncercie + dobra zabawa za free.

Nie miałbym kompletnie nic do tego występu, gdyby nie:

1) Słowa Axla o "Polakach i Żydach" - trzeba być konsekwentnym, miał nie grać dla polished jews, to niech nie gra i już.
2) Postawa zespołu - myślę, ze każdemu poza Ashbą sie to nie podobało, czy Ron do cholery nie ma nic do powiedzenia?

Gdyby nie te dwie rzeczy, przeszedłbym obok tego koncertu obojętnie.

P.S. Mimo wszystko, lepsze to, niż duet z Fergie. ;) Jak Team Brasil wpadnie na pomysł (a wpadnie prawie na pewno), zeby Axl sobie włożył pióra w d**ę i zapiszczał z Rihanną, to już będzie koniec ostateczny Gunsów.

no nie do końca, fortus grywa u rihanny....

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #67 dnia: Lipca 22, 2012, 05:04:42 pm »
0
Dobra, widzę, ze sami idealisci się dobrali, więc pora parę osób oświecić. Zdecydowana większość gwiazd światowej muzyki czymś zarabia na swoje samochody, prawda? Może to dla Was nowina, ale wyobraźcie sobie, że muzycy, oprócz jakiejś tam mniejszej lub większej pasji, grają dla pieniędzy. Zrozumcie, że jest miejsce i dla koncertów na 15 tysięcy ludzi i na wesela u rosyjskich oligarchów, i na występy charytatywne. Dopóki Gunsi nie zaczną grać na weselach równie często, co na stadionach - nie widzę problemu.


Jaki wyidealizowany obraz świata? Ja nie żyję na tym świecie od wczoraj, abyś musiał tutaj cokolwiek mi wykładać....Niestety wiem, jaki jest świat showbiznesu i jak szybko można się dać opętać mamonie, ale tego nie akceptuje i tyle. W wydaniu Axl'a i  (co gorsza) Izzy'ego to dla mnie pierwszy krok w stronę artystycznego splugawienia się. Mam gdzieś, co robią inne gwiazdy. Oceniam Rudego i spółke, bo to był i jest mój ulubiony band  :rolleyes:....Oburza mnie to tym bardziej, że  wciąż mam porównanie do tego, co było kiedyś....a właśnie dzięki temu, co BYŁO, a niestety już NIE JEST, ten zespół tak bardzo mnie zafascynował  8).

"Świetnie" ukoronowanie jubileuszu 25 lat od wydania genialnej AFD :rolleyes: :???:...

Nie należę do tych fanów, którzy bezkrytycznie podchodzą do swych idoli. Czasy nastoletnich "ochów" i "achów" się skończyły....

Początek farsy...
Rudemu ktoś powinien wreszcie utrzeć nosa, bo udławi się kiedyś swoim EGO :rolleyes:.
Niezadowolenie Rona jak najbardziej uzasadnione. Może wreszcie bunt na pokładzie doprowadzi do utemperowania Kierownika :/





Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #68 dnia: Lipca 22, 2012, 05:05:41 pm »
+1
W ogole prosze o nie wplatywanie w to Slasha, mowimy tu o GN'R, z mtorym ten człowiek od wielu lat nie ma nic wspólnego!

Wracając do zespołu, podejrzewam, że Ron nie ma za dużo do powiedzenia, nigdy nie miał w zasadzie, niestety, to ostatni człowiek w tym zespole, który chce robić coś wspólnie... jestem ciekaw rozwoju wydarzeń po zakończeniu trasy, jakiś typer może?:)

Co do roli Lebeisów - obstawiam, ze jeżeli Różany Książe nie ma ochoty ubrać skarpetek, to załatwianie koncertów też go wali:)

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #69 dnia: Lipca 22, 2012, 05:09:41 pm »
+1
Niezadowolenie Rona jak najbardziej uzasadnione. Może wreszcie bunt na pokładzie doprowadzi do utemperowania Kierownika :/

No cóż, prędzej Ron opuści szeregi "wesołego" cyrku weselnego Pana Rose. On nie akceptuje buntu i zdania innego niż własne (+ Team Brazil).

Co do roli Lebeisów - obstawiam, ze jeżeli Różany Książe nie ma ochoty ubrać skarpetek, to załatwianie koncertów też go wali:)

Wolę określenie "Skarpetkowy Król" lub z angielska "Sock King" :lol:

Offline Slashhher

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 319
  • Respect: +8
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #70 dnia: Lipca 22, 2012, 05:10:58 pm »
0
A teraz pytanie: Kto z was nie marzy, nie chcialby ,zeby oni zagrali wlasnie na waszym weselu?
Jak byscie tego chcieli to byscie nie mysleli o tym czy sie sprzedadza czy nie. Pewnie wiekszosc dziewczyn chcialoby zeby im Axl NR zagral.

Ciekawa setlista. Troche zadziwiajacy wystep Izzyego . A moze Ruscy specjalnie se wybrali 21 na wesele z okazji 25 :D

Ja tez bym chciala zeby u mnie zagrali. Chociaz nie wiem czy jakies wesele bedzie. To nawet jesli bylo by to dopiero za jakies 15 lat.
Jak bym wiedziala ze zagraja to bym juz zbierala kase. Zabili byscie mnie za to ?

Ron wspominal chyba,ze po trasie chca sie z chlopakami (nie pamietam kim dokladnie ale bez Axla) zabrac za nagrywanie czegos. Moze to jakos zadecyduje o jego (tymczasowym) pozostaniu w GNR. Nie chce zeby odchodzil  :'(

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #71 dnia: Lipca 22, 2012, 05:12:44 pm »
0
Niezadowolenie Rona jak najbardziej uzasadnione. Może wreszcie bunt na pokładzie doprowadzi do utemperowania Kierownika :/

No cóż, prędzej Ron opuści szeregi "wesołego" cyrku weselnego Pana Rose. On nie akceptuje buntu i zdania innego niż własne (+ Team Brazil).



Zawsze istnieje szansa, że reszta najemników złoży wypowiedzenie lub zastrajkuje  :D Ok, stałam się uszczypliwa! Wybaczcie, ale od koncertu w Rybniku, kiedy Axl "odbębnił koncert", czuję swego rodzaju niesmak :rolleyes:....ehhh

Offline CookieMonster169

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 899
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +715
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #72 dnia: Lipca 22, 2012, 05:18:25 pm »
0
richardafortusderose  Richard grywał u Rihanny do 2009    ;)  poza tym myślę, że CC chodziło o co innego. Gunsi to rockowy zespół, a zagrania pani Bety mogą doprowadzić do jakiejś totalnej porażki.
zgadzam się z Mafioso Ron sam nic nie zdziała, a z resztą jak zespół się zbuntuje to Axl poszuka sobie nowego.


body

  • Gość
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #73 dnia: Lipca 22, 2012, 05:20:33 pm »
0
Dla mnie największa rolę odgrywają brudasy to oni załatwiają koncerty, prawdę mówiąc nie wiadomo co i kiedy powiedzieli rudemu, Ashba oczywiscie nie postawi się wbrew Panu, reszta zespołu raczej ma to w poważaniu. Milion euro może kusić, zwłaszcza dla emigrantów z Brazylii powinni choć raz zachować zdrowy rozsądek i pomyśleć o tych co kupują płyty i chodzą na ich koncerty.

§ 1. Osoby odpowiedzialne za serwis mogą czasowo lub trwale pozbawić użytkownika prawa do korzystania z usług serwisu, jeśli zachowanie użytkownika narusza niniejszy regulamin, przepisy prawa powszechnie obowiązującego, a także normy obyczajowe, dobrego wychowania lub moralne.
§ 2. Obowiązuje bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów oraz treści obraźliwych w stosunku do innych użytkowników oraz osób będących przedmiotem wypowiedzi/dyskusji.
Za "lizodupa" warn, za "brudasów" drugi.
/Canis
 
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2012, 08:05:23 pm wysłana przez Canis_Luna »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #74 dnia: Lipca 22, 2012, 05:22:15 pm »
0
niestety, to ostatni człowiek w tym zespole, który chce robić coś wspólnie...

Hm... Albo niefortunnie to ująłeś, albo ja Cię nie zrozumiałem. Możesz jaśniej? :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Frank Ferrer:"Mam ogromny szacunek dla poprzednich perkusistów Guns N Roses."

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7443
Ostatnia wiadomość Czerwca 22, 2016, 08:25:57 pm
wysłana przez 4077th