Autor Wątek: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07  (Przeczytany 47364 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CookieMonster169

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 899
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +715
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 22, 2012, 01:38:36 pm »
+1
niby przerwanie koncertowania byłoby smutniejsze, ale weselne koncerty za pieniądze legendy rocka jaką są Gunsi powodują naprawdę mieszane uczucia. Z jednej strony fajnie, że sobie zagrali, ale z drugiej... Axl- człowiek buntujący się przeciwko wielu rzeczom i Izzy- najmniej gwiazdorzący z nich wszystkich,  grający na takiej imprezie to się trochę ze sobą gryzie  :???:

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 22, 2012, 01:39:13 pm »
0
Ka doprecyzuje swojego posta - to, ze zagrali gdzies tam na weselu za gruba kase nie jest dla mnie jakims zaskoczeniem, trzeba sporo rzeczy oplacic, mozna zarobic, przy wielu dobrych koncertach jak wpadnie jeden za banke noc zlego sie nie stanie:) bardziej nie podoba mi sie sposob, totalny brak organizcji, z tweetow Rona wynika tyle, ze w zasadzie zostali zmuszeni na szybko do wyjazdu, nie mieli zadnego przygotowania itd.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 22, 2012, 01:54:06 pm »
0
Dołączam się do narzekania Witka w tym względzie ;) Przez takie rzeczy muzycy; przynajmniej jeden; są sfrustrowani, a to nie jest dobre dla zespołu. No i ciekaw jestem, czy to się jakoś nie odbije na dzisiejszym koncercie festiwalowym, no bo jednak może. Swoją drogą ciekawi mnie, czemu podczas takich prywatnych koncertów tak chętnie grają You're crazy, bo to kolejny tego typu koncert, gdzie grają ten kawałek, ba, chyba nawet zwykle nim zaczynają na prywatnych koncertach :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 22, 2012, 02:25:03 pm »
+1
Cytuj
Tyle tylko, że w przypadku takich koncertów jak ten w St. Tropez ciśnie mi się na usta pytanie - Axl, why? Smutne to.

For money :D
A co do profesjonalnego menedżera, kogo masz na myśli?
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 22, 2012, 02:36:50 pm »
0
Każdego, kto nie robi Axlowi obiadków? :D ;) Wiadomo, że byli lepsi i gorsi. ;) Ale ich celem było ... między innymi wyduszenie z Axla jakiejś nowej muzyki ;) A Beta Team chyba niekoniecznie działa w tym kierunku ;) Ale to tak na marginesie. A Ty jakie masz zdanie o tym koncercie? :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 22, 2012, 02:50:37 pm »
+2
Ron to chyba jedyna osoba w całym GN'R, która ma jaja, by stanąć przed Axlem i powiedzieć "Albo ci imigranci, albo ja". Na Ashbę nie liczę, bo to służalcza, infantylna maskotka, Ferrer i Pitman maja raczej niewiele do powiedzenia, Fortusowi chyba oni nie przeszkadzają. W ogóle Fortus wydaje sie być ze wszystkim pogodzony, jemu wystarczy to, że gra. Może jeszcze Dizzy mógłby coś ugrać u Rudego. Team Brasil to największe G***o, jakie się mogło przytrafić Gunsom. Z axla zrobili piszczącą i świszczącą primadonnę, w dodatku jeszcze bardziej chorą na łeb. Już nawet nie chodzi o ten cholerny koncert (wysiłek mniejszy niż na normalnym, a gaża solidna - kto z Was, wszyscy święci, by nie poszedł na taki układ? ;)), ale o to, ze ci pseudo-Latynosi powoli niszczą ten band. Banda kozaczków z wąsikami i tanimi fajkami w gębach, których jedynym zajęciem jest szukanie Rudemu dziewczyn na widowni i robienie mu dobrze. Super, będzie jeszcze gorzej...  :angry:
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2012, 02:54:48 pm wysłana przez CC »
Geoff Fuckin' Tate!


Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 22, 2012, 03:36:11 pm »
+4
Hahahahahahaha.
Do Rock N' Roll Hall of Fame Axl nie wstępuje, bo nie chce brać udziału w tej szopce wg niego. Jego hoolsi spuszczają się jaki to on szlachetny, że ma rację. No a teraz gra na weselu u ruskich w obsranym St. Tropez, gdzie nie ma nic ciekawego poza kilkoma mega jachtami na przystani. Beke mam z Was  :sorcerer:

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2461
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 22, 2012, 03:40:07 pm »
+2
No to Axl zarobił na nową biżuterię. Jeszcze niedawno Hall of Fame była dla niego komercją. Za kilka lat może uda się zorganizować darmowy koncert sylwestrowy Gunsów na którymś z polskich rynków.
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 22, 2012, 03:47:32 pm »
+5
:lol:


Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #54 dnia: Lipca 22, 2012, 03:53:02 pm »
+1
Cytuj
No a teraz gra na weselu u ruskich w obsranym St. Tropez, gdzie nie ma nic ciekawego poza kilkoma mega jachtami na przystani.

Ej no stary. To wakacyjna Mekka dla najlepszych modelek na świecie :D A co do całego świata GNR to ja już się poddałem. Już nic mnie nie zdziwi . I co tam k...a robi Izzy. Myślałem, że on ma inne podejście do tego typu występów.

Aha, ni i żaden manager tego nie zmieni. Teraz największe zespoły mają swoje studia i same produkują płyty. Mają taką pozycję, że nikt im nie podskoczy. Na Axla nikt nie wywrze presji, Ron odejdzie, przyjdzie następny Ashba.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1424
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #55 dnia: Lipca 22, 2012, 03:59:17 pm »
+2
Tak jakby Slash nie grał gdzie popadnie... mówicie o świętości...no bez jaj... kasa się zgadza jest publiczność...to się gra... Iron Maiden grało na weselu w Poznaniu i jakoś nikt ich nie hejci i trolluje a tylko jest są wychwalani jacy to są fajni bo w komunie grali na weselu w Polsce!

Co innego zagrać na Super Bowl (prawdopodobnie najważniejsze wydarzenie sportowe w USA), a co innego zagrać za bańkę na weselu jakiegoś ruskiego milionera! Iron Maiden miało normalny koncert w Poznaniu w Hali Arena, a potem zatrzymali się w knajpie, gdzie było wesele i zagrali dwa covery - za darmo, na spontanie, bo była zajawka. Generalnie Twój post rozśmieszył mnie bardziej niż ten nieszczęsny koncert GNR.

Btw. nikt wcześniej tematu Slasha nie poruszył, bo było to zbędne, ty jednak musiałeś. Piękny przykład dajesz użytkownikom Panie moderatorze podjudzaczu. Nie wiem jak na tym forum wyeliminować chorobę prowokatorstwa (obustronnego), skoro jej ognisko jest na samym szczycie.
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2012, 04:22:24 pm wysłana przez cravenciak »

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #56 dnia: Lipca 22, 2012, 04:00:15 pm »
+2
Granie na imprezie Rosarii Dawson, granie na imprezie Donatelli Versace - spoko.
Granie na ruskich zamknietych imprezach, granie na weselu ruskiego bogacza - nie fajnie.

Warto zauważyć, kto te imprezy organizował, od czasu gdy Beta została menagerką a Ashba gitarzystą, zle się dzieje w GNR.


A co do Slasha, cóż Gunsi przynajmniej an tych imprezach nie gwałcą utworów grając w cekinach lub w jakiś zabawnych konfiguracjach (T-painy i inne Fergie). Więc GNR wciąż ma wyższe standardy.

Btw. Gunsów supportował Bryan Adams ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2012, 04:01:57 pm wysłana przez el_loko »

Offline richardafortusderose

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Respect: +4
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #57 dnia: Lipca 22, 2012, 04:14:39 pm »
0
ciekawe czy Axl z przełomu 80'-90' pomyślałby, że 25-lecie powstania jego największego dzieła
będzie świętował dając weselny koncert dla Rosjan we Francji?!?  :P
Wiem, że pieniądze są ważne i nic nam do tego, ale szkoda, że takimi występami staje
się dla mnie powoli zwyczajną "artystyczną prostytutką" (KNŻ) wyzbyta ideałów i buntu, który
był mu jeszcze do niedawna przypisywany z powodu nieobecności na Roll Hall of Fame.
Smutne jak dla mnie.

a skąd wiadomo, ze dla rosjan? może rosjan przyjaciół.. ;) dziwne te zdjęcie - st. tropez i kożuch w środku lata..... i fryz jakiś taki a'la 2006 r. .....

może  to nowy wyraz buntu: axl będzie teraz grał na weselichach, otwarciach centrum handlowych, basenów i takich tam :> :> :>.  dla mnie jego after party (np. te z rybnika)  to już prostytucja, bo o czym głębokim można gadać, bądź jak jajeczne tematy może poruszać 50 -latek i jego kumple kole tego wieku.... z 19-latkami....z 22-latkami.....masz rację smutne, jak dla mnie też....
 :>

Po co pogrubienie? - cravenciak
Izzy się sprzedał? No no...

Przynajmniej zrobił to z klasą ( jak dla mnie ) ponieważ wystąpił z zespołem który założył w 25 rocznice wydania ich najlepszego ( żeby nie było nieścisłości - to moja prywatna opinia ) albumu  :)


z klasą? w którym momencie.... to ja wysiadam z tego świata, jak tak ma wyglądać klasa....
Tak jakby Slash nie grał gdzie popadnie... mówicie o świętości...no bez jaj... kasa się zgadza jest publiczność...to się gra... Iron Maiden grało na weselu w Poznaniu i jakoś nikt ich nie hejci i trolluje a tylko jest są wychwalani jacy to są fajni bo w komunie grali na weselu w Polsce!

funy hejcią i plują....
Dołączam się do narzekania Witka w tym względzie ;) Przez takie rzeczy muzycy; przynajmniej jeden; są sfrustrowani, a to nie jest dobre dla zespołu. No i ciekaw jestem, czy to się jakoś nie odbije na dzisiejszym koncercie festiwalowym, no bo jednak może. Swoją drogą ciekawi mnie, czemu podczas takich prywatnych koncertów tak chętnie grają You're crazy, bo to kolejny tego typu koncert, gdzie grają ten kawałek, ba, chyba nawet zwykle nim zaczynają na prywatnych koncertach :)
bo to jest czysto weselna pieśń.....
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2012, 04:23:25 pm wysłana przez cravenciak »

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 22, 2012, 04:16:18 pm »
+4
denne i smutne...  :rolleyes:

każdy, kto próbuję w jakiś sposób bronić Axl'a w tej sytuacji, naraża się na śmieszność....

oby AXL nie zrobił z GUNS N'ROSES sprzedajnej karykatury niegdyś rockowego niepokornego zespołu  8)


Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 22, 2012, 04:23:06 pm »
+1
Dobra, widzę, ze sami idealisci się dobrali, więc pora parę osób oświecić. Zdecydowana większość gwiazd światowej muzyki czymś zarabia na swoje samochody, prawda? Może to dla Was nowina, ale wyobraźcie sobie, że muzycy, oprócz jakiejś tam mniejszej lub większej pasji, grają dla pieniędzy. Zrozumcie, że jest miejsce i dla koncertów na 15 tysięcy ludzi i na wesela u rosyjskich oligarchów, i na występy charytatywne. Dopóki Gunsi nie zaczną grać na weselach równie często, co na stadionach - nie widzę problemu.

Mówicie, ze się sprzedał - większość z Was chciałoby się tak sprzedać. To juz nie te lata - bunt, rock n' roll, ćpanie, picie, niepatrzenie w przyszłość, ani na jakiekolwiek zasady. Macie jakiś wyidealizowany obraz świata muzyki czy tam świata gunsowego. A świat idealny nie jest - każdy by chętnie zgarnął bańkę za zaśpiewanie mniejszej liczby kawałków niz na normalnym koncercie + dobra zabawa za free.

Nie miałbym kompletnie nic do tego występu, gdyby nie:

1) Słowa Axla o "Polakach i Żydach" - trzeba być konsekwentnym, miał nie grać dla polished jews, to niech nie gra i już.
2) Postawa zespołu - myślę, ze każdemu poza Ashbą sie to nie podobało, czy Ron do cholery nie ma nic do powiedzenia?

Gdyby nie te dwie rzeczy, przeszedłbym obok tego koncertu obojętnie.

P.S. Mimo wszystko, lepsze to, niż duet z Fergie. ;) Jak Team Brasil wpadnie na pomysł (a wpadnie prawie na pewno), zeby Axl sobie włożył pióra w d**ę i zapiszczał z Rihanną, to już będzie koniec ostateczny Gunsów.
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2012, 04:28:03 pm wysłana przez CC »
Geoff Fuckin' Tate!


 

Frank Ferrer:"Mam ogromny szacunek dla poprzednich perkusistów Guns N Roses."

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7443
Ostatnia wiadomość Czerwca 22, 2016, 08:25:57 pm
wysłana przez 4077th