Autor Wątek: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07  (Przeczytany 47315 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maverick1984

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • You could be mine
  • Respect: +6
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #150 dnia: Lipca 23, 2012, 09:39:19 pm »
0
może w latach 90-tych milion zielonych nie robiłby na Axlu aż takiego wrażenia, a w czasach braku koniunktury na rockowe granie sytuacja wygląda już ździebko inaczej...
Poza tym, ile można się buntować? aż do śmierci? niewiele lat zarabiania poważnych pieniędzy mu zostało, więc wyciska z tego ile się da...
zresztą umówmy się, w latach 90-tych to pomysł przyjazdu do Rybnika Axl też by wyśmiał....jakoś w tamtych czasach Gunsi nie koncertowali w Polsce, a już tym bardziej na takiej prowincji jak Rybnik (ładne miasto, nie chcę nikogo urazić)
Axl i tak zrezygnował z jakiegoś nachalnego udzielania się w mediach itp, za to szacun...
a że zagrał na weselu dla ''Polished Jews'' hmm... no cóż... czasy się zmieniają, ludzie i ich poglądy też;)
Nie idealizujmy ani świata, ani naszych idoli... mają swoje wady, czasami nie dotrzymują słowa itp...
to jak z kobietami... kochamy je nie za zalety ale głównie pomimo ich wad...

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #151 dnia: Lipca 23, 2012, 09:41:11 pm »
0
Cytuj
Czy przez to co się stało przestaniecie lubić Gunsów i z dnia na dzień skreślicie wszystko co do tej pory ten zespół zrobił?
Nie. Poza tym nic jeszcze się nie stało :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2012, 09:55:42 pm wysłana przez Witek »

Offline maverick1984

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • You could be mine
  • Respect: +6
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #152 dnia: Lipca 23, 2012, 09:44:07 pm »
0
-upatruje się w tym możliwości reunionu. Może nie teraz, ale za 5-10 lat, kiedy fanom zbrzydnie niekończąca się Chinese Democracy tour a Axl zacznie tracić sumki z konta, a pokusa zarobienia dużych pieniędzy będzie nie do odrzucenia.

nie sądzę, uważam że Axl wiele jeszcze rzeczy dla kasy by zrobił, ale zadra do Slasha jest zbyt duża i żadne pieniądze nie sprawią, że Axl odpuści.
Nadal uważam że jego duma, ego i przerośnięta ambicja są większe niż chęć zarobienia kasy, jeśli ceną za to ma być zgoda ze Slashem

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #153 dnia: Lipca 23, 2012, 09:52:30 pm »
0
Nie
Nie? No co Ty Wiciu... Katarynki tu nie ma... więc możesz nie kokietować :P ;)

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #154 dnia: Lipca 23, 2012, 09:54:27 pm »
0
Nie rozumiem?

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #155 dnia: Lipca 23, 2012, 09:55:39 pm »
0
Ja do końca też..ale kocham swoje kucyki i daje Ci szansę wyjaśnić do czego odnosi się Twoje "Nie".

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #156 dnia: Lipca 23, 2012, 09:56:59 pm »
0
Nie. Poza tym nic jeszcze się nie stało :P
Jeszcze? ;) A kiedy by się stało? :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #157 dnia: Lipca 23, 2012, 09:58:12 pm »
0
Czas pokaże  czy się coś stanie;) jakby się zespół sypnął znów :P

Offline richardafortusderose

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Respect: +4
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #158 dnia: Lipca 23, 2012, 10:03:16 pm »
-1


tak niestety funkcjonuje świat, że zarabiać trzeba, wg mnie zarabianie, a szukanie tandetnego zarobku (sprzedawanie się) to 2 różne sprawy, które należy rozróżniać. inaczej będzie prowadziło to do akademickiej dyskusji pt.: mieć, albo być.  i powtórzę to jeszcze raz: jeżeli przyjąć kierunek, że nie ma nic złego w graniu na weselach przez GNR (naturalnie, że cześć weselnemu grajkowi, zawód jak wiele innych), jeżeli jest to taka poprawna rzecz, to niech GNR nie garną się do takich maluczkich, jak my z rybnika, a dają tylko koncerty dla bogatych ludków: będą mieli szybkie pieniądze, pozostając elitarnym zespołem grającym dla elit. moim zdaniem pewnym nazwiskom nie wypada robić pewnych rzeczy, chociażby ze względu na przeszłość. amen  :)

Offline maverick1984

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • You could be mine
  • Respect: +6
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #159 dnia: Lipca 23, 2012, 10:09:07 pm »
+1
no ja właśnie szanuje Axla za to że miałby gdzieś, to co ktoś uważa że mu wypada robić lub nie...
kurde tej, to może nie czytajcie newsów na temat Axla i GN'R i kultywujcie w swojej wyobraźni takiego Axla jakiego chcielibyście żeby był...
wtedy wasz idol będzie ''autentyczny'' i taki, jaki chcecie żeby był;)
bez obrazy, ale albo macie po 15 lat i różowe okulary na oczach, albo nie znacie za grosz życia

Offline Hollywood*Rose

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 406
  • Płeć: Kobieta
  • It's 18 and life to go
  • Respect: +305
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #160 dnia: Lipca 23, 2012, 10:09:38 pm »
0
Kurczę, żeby nie powiedzieć dosadniej. Strasznie daleko idące wnioski wysuwacie z tego koncertu/chałtury/prostytucji, jak już kto uważa. Zaczekałabym z tym. Może to tylko jednorazowy przypadek? Może ten Rusek to jakiś mega fan? Może ta bańka byłą im potrzebna na coś? Może to jakaś rzeczywiście nietrafiona decyzja managementu? Zgadzam się z tymi, którzy twierdzą, że to była 'robota' jak każda inna. Powtórzę to co już mówili niektórzy: to już nie to samo co 25 lat temu. Każdy by chciał, żeby Axl był dalej tym samym młodym i zbuntowanym, którego niektórzy pokochali, a wielu znienawidziło. Niestety, wszystko się zmieniło (błagam, nie proście mnie o konkretyzowanie określenia 'wszystko'!). Np. zwyczajnie dzisiaj Axl nie pójdzie oblać, oćpać i obcotamjeszcze końca trasy w Rainbow, bo już tego nie robi. Może wyrósł? Może mu się znudziło? Może woli teraz zagrać z zespołem na weselu? Też niezła impreza.. A na emeryturkę trzeba odkładać, po tylu latach beztroskiego życia.. Idealizowanie zazwyczaj nie wychodzi nikomu na dobre, bo można się cholernie rozczarować. Jak to z mężczyznami, tak nawiązując  ;) ;) A ostatnią osobą, której cokolwiek wypada lub nie wypada jest William Axl Rose  :D
I odpowiadając na pytanie Reno: nie. Przynajmniej ja. I nie potrafię sobie wyobrazić sytuacji, w której by to nastąpiło.


Not in this lifetime

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #161 dnia: Lipca 23, 2012, 10:23:20 pm »
0
Nie ma to jak pojechać ulubiony zespół na podstawie szczątkowych informacji na temat prywatnego koncertu zagranego podobno dla rosyjskiego miliardera. Jedyne co wiadomo na pewno to to, że był tam Izzy. To tak samo pewne jak to, że Axl ma osobę od skarpetek wg. relacji osoby która podobno była na after party. Ale cóż kolejny powód do dosrania primadonnie bo internauci wiedzą lepiej.
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2012, 10:25:04 pm wysłana przez William_Bailey »

Offline Cveni

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +18
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #162 dnia: Lipca 24, 2012, 12:55:13 am »
0
Tyle stron tematu mnie przestraszyło że nie wiadomo co się dzieje z zespołem, a tak naprawdę zaczęło się od szczerych wypowiedzi Rona. Nie mówię, że to źle że dał upust swym nerwom, co akurat jest zrozumiałe jeśli dowiedział się o koncercie na ostatnią chwilę, ale spekulowanie o odejściu Rona z zespołu to trochę nadużycie moim zdaniem. Po koncercie napisał że było git i mu się podobało, więc nie ma co wymyślać nie wiadomo jakich scenariuszy odnośnie przyszłości zespołu. Kwestii koncertu weselnego nie będę poruszał, chociaż trochę mnie ta cała sytuacja zdziwiła.

A Gunsi niech sobie zrobią teraz trochę przerwy i dokończą te utwory nad którymi pracują od n lat już i wydadzą kolejną płytę. W końcu Silkworms samo się nie wyprodukuje :P

Offline Borshoock

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Could Be Mine
  • Respect: +36
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #163 dnia: Lipca 24, 2012, 02:23:27 am »
0
Jak dla mnie Axl może teraz wziąć cały zespół i umyć Obamie kible w białym domu, byle miał tylko tyle zer na koncie żeby dał radę wyprodukować to Chinese Democracy 2 ;) Obchodzi mnie ich muzyka a nie to gdzie jest grana :P

EDIT (!): Tzn oczywiście chyba, że jest grana gdzieś w Polsce ! xD

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Prywatny koncert Gunsów w St. Tropez (Francja) - 21.07
« Odpowiedź #164 dnia: Lipca 24, 2012, 07:20:37 am »
+1
A Gunsi niech sobie zrobią teraz trochę przerwy i dokończą te utwory nad którymi pracują od n lat już i wydadzą kolejną płytę. W końcu Silkworms samo się nie wyprodukuje :P

Silkworms może się wcale nie wyprodukować, bo ostatnio gadali o porzuceniu starego materiału i tworzeniu nowego ;) Ale to jest Guns n' Roses. Ich stać na wszystko. Nawet na koncert na weselu :P

Co do wspomnianego wcześniej sprzedawania się, nie sprzedawania się - różnica między Gn'R, a jakimkolwiek pracującym forumowiczem polega na tym, że forumowicz musi zarabiać i brać co dają, bo rynek pracy jest jaki jest, życie kosztuje. Powietrzem nie wyżyjemy. A Gunsi mają tak silną pozycję i przede wszystkim zarobek z trasy jest na tyle duży, że pewnie spokojnie mogliby sobie odpuścić takie granie do kotleta. Podejrzewam, że nikt z nas nie ma łańcucha z diamentami za 500 tysięcy dolarów/ euro ;)

Oczywiście zaraz mnie ktoś zapyta, na ile jestem zaznajomiony ze stanem finansów Gunsów ;) Nie jestem, ale pewne rzeczy, jak np. teń łańcuch, czy co to tam było mówią same za siebie. Tak, czy inaczej zastanawiam się, czy Gunsi nie zbliżają się do The New Animals ;), czy jak się nazywa ten dziwny twór, co to parę lat temu grał w Bytomiu, a od 40 lat nie wydał płyty ;) Mam szczerą nadzieję, że nie, że stać ich na więcej.

Aha i jeszcze jedno. Nie czepiam się tu gwiazd i gwiazdeczek, które robią to samo, bądź gorsze rzeczy, bo w tym momencie nie interesują. Niby czemu miałaby mnie interesować np. Rihanna? Interesuje mnie Gn'F'R. Gdzie się podział ich bunt? Gdzie się podziało ich fuck off wobec " białych kołnierzyków?" To, że podobne koncerty robi wiele gwiazd nie jest dla mnie żadnym argumentem. No i jest też drobna różnica między występem na suto zakrapianym występie dla milionera, a występem załóżmy dla królowej brytyjskiej, bo zdaje się, że i o tym ktoś wspominał w tym temacie. W każdym razie występ każdego jako weselnego muzyka oceniam i będę oceniał krytycznie.
To po prostu klasyczny skok na łatwą kasę.
Tyle ode mnie. Howgh.

Wiem, że mnie teraz część forumowiczów pojedzie za tego posta. I don' t give a fuck.
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2012, 08:03:07 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Frank Ferrer:"Mam ogromny szacunek dla poprzednich perkusistów Guns N Roses."

Zaczęty przez Zqyx

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 7438
Ostatnia wiadomość Czerwca 22, 2016, 08:25:57 pm
wysłana przez 4077th