Autor Wątek: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.  (Przeczytany 65241 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Springsteen

  • Gość
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #255 dnia: Maja 05, 2010, 08:28:39 pm »
0
Nie rozumiem oburzenia hipotezą zamachu  w momencie gdy śledztwo nie jest jeszcze zakończone , a interpretacja podstawowych faktów budzi wątpliwości , tak samo jak nie rozumiem całkowitej pewności że to było działanie ze strony potencjalnego wroga bez rozpoznania wszelkich potrzebnych do tego stwierdzenia informacji.
Prawda o świecie jest taka że politycy mają bardzo nie wiele do powiedzenia w niektórych kwestiach (choćby polityka zagraniczna czy postęp technologiczny i społeczna uniformizacja w celu kontroli ludzkości ,  traktowanej przez niektórych ludzi pokroju Forda za jednostki służące do materialnego wykorzystania) .  
Czy  ostatni "zamach" akurat w momencie gdy doszło do jednej z największych katastrof ekologicznych w XXI wieku , nie jest próba przykrycia tego faktu , wystarczy zobaczyć czołówki gazet , wiadomości telewizyjnych ...  ;)
Co stało się ważniejsze kilka śmieci w samochodzie które nie spowodowały niczego , czy skażona zatoka o obszarze przekraczającym terytorium Polski ?
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2010, 08:47:11 pm wysłana przez Springsteen »

Offline lamihha

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 458
  • Respect: +40
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #256 dnia: Maja 05, 2010, 09:54:00 pm »
0
ponoć czarne skrzynki mają jechać do stanów na dodatkowe ekspertyzy
czyżby CIA też było w to zamieszane  :vampire:



 :rolleyes:

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Gothix

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #258 dnia: Maja 05, 2010, 10:52:21 pm »
0
Zreszta tak mowicie ze powinnismy Rosjan prosic aby wejsc laskawie na ich teren..
A zapomnieliscie jak rozbil się samolot z Białorusi? Białoruskie wladze odrazu weszly i ogrodzily teren katastrofy.. nikt nei mogl sie tam dostac.. a Polakom nawet po sledztwie nie powiedziano z jakiej przyczyny na polskiej ziemi robił się ten samolot..

Więc sorry moim zdaniem Polacy powinni tam wejsc bez zadnych pytan czy prosb.. takie jest prawo miedzynarodowe.. ogrodzic teren i sami sie zajac calym sledztwem..

A nie ruskie spakowaly do trumien ciala.. sami zrobili ekspertyz.. po majstrowali w skrzynkach.. i wszystko moga nam wmowic teraz..
Oczywiscie mogę histeryzowac i sie mylić.. ale jeślibym sie jednak nie mylil to...

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #259 dnia: Maja 05, 2010, 11:22:24 pm »
0
Ale ty pierdolisz bzdury owsik, tyle ci powiem.Do dwóch tygodni zgodnie z obietnicą miały być dostarczone polskiej stronie czarne skrzynki.Proponuje  pojechać do Smoleńska na miejsce tragedii,to może znajdziesz  jakieś żeczy osobiste lub dokumenty.Wejdziesz tam bez problemu,tak polska dopilnowała tego śledztwa.Tak w nie weszli.Nie wiedzą nic i g***o będą wiedzieć.Śmieją się ruscy z głupich polaczków.Na kolana.Nie, z lepiej się Yeti pośmiać ;)
[/quote]
Ale ja nie pisałem, że tak nie jest. Ja napisałem, że Rosja ma prawo do teg, żeby nie dopuścić nikogo do śledztwa na terenie swojego państwa. A to, że Polscy śledczy nie potrafią skorzystać z tego, że ich dopuszczono na teren katastrofy i dopilnowac tego, żeby obietnica była spełniona to już ich problem.
A poza tym, to sobie tak myślę. A jakby się okazało, że to zamach, to co by się stało? co by z tego wynikło? Wojna? Oburzenie Polaków i reszty świata? Rosja i tak nic by sobie z tego nie zrobiła.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #260 dnia: Maja 05, 2010, 11:32:23 pm »
0
A zapomnieliscie jak rozbil się samolot z Białorusi? Białoruskie wladze odrazu weszly i ogrodzily teren katastrofy.. nikt nei mogl sie tam dostac.. a Polakom nawet po sledztwie nie powiedziano z jakiej przyczyny na polskiej ziemi robił się ten samolot..
Kiedy tak było? Podaj źródła chyba, że powielasz obecnie pojawiające się przekłamania na temat wypadku SU-27 podczas airshow w Radomiu. Z tego co ja wiem na ten temat to Białoruś nic nie odgradzała ,a sprawę badała specjalna komisja polsko-białoruska. Strona białoruska prosiła jedynie o niepublikowanie informacji o poległych lotnikach po informacjach w polskich mediach, że jeden z pilotów był zastępcą dowódcy Sił Powietrznych Białorusi.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #261 dnia: Maja 06, 2010, 01:13:56 am »
0
Ale ty pierdolisz bzdury owsik, tyle ci powiem.Do dwóch tygodni zgodnie z obietnicą miały być dostarczone polskiej stronie czarne skrzynki.Proponuje  pojechać do Smoleńska na miejsce tragedii,to może znajdziesz  jakieś żeczy osobiste lub dokumenty.Wejdziesz tam bez problemu,tak polska dopilnowała tego śledztwa.Tak w nie weszli.Nie wiedzą nic i g***o będą wiedzieć.Śmieją się ruscy z głupich polaczków.Na kolana.Nie, z lepiej się Yeti pośmiać ;)
Ale ja nie pisałem, że tak nie jest. Ja napisałem, że Rosja ma prawo do teg, żeby nie dopuścić nikogo do śledztwa na terenie swojego państwa. A to, że Polscy śledczy nie potrafią skorzystać z tego, że ich dopuszczono na teren katastrofy i dopilnowac tego, żeby obietnica była spełniona to już ich problem.
A poza tym, to sobie tak myślę. A jakby się okazało, że to zamach, to co by się stało? co by z tego wynikło? Wojna? Oburzenie Polaków i reszty świata? Rosja i tak nic by sobie z tego nie zrobiła.


[/quote]Tu nie chodzi że rosjanie mogą czy im się zechce.Polska ma moralne prawo do prawdy o tej katastrofie.Skoro oni się tak ociągają,zmieniają np. w pośpiechu oświetlenie na lotnisku po katastrofie, to coś jest chyba nie tak.Te wszystkie głupie i nie na temat pytania z przesłuchań rodzin poległych w Moskwie?To co się okazało dzisiaj,że nadal jest mnóstwo dokumentów,ubrań i szczątków na miejscu katastrofy,gdzie można się bez problemu dostać.W dniu tragedii nikogo nie dopuścili z polskiej strony w tamto miejsce(dopiero wieczorem delegację rządową)dlaczego?.To wszystko jest dziwne.Nie twierdzę że to był zamach,ale coraz więcej wychodzi na jaw nieścisłości.Np.godzina katastrofy i ten słynny filmik.Wychodzi że jest autentyczny.Samolot rozbił się 15 minut wcześniej niż to ogłosiła rosyjska strona.Taka pomyłka?Syreny na nim słychać dopiero jak samolot jest rozbity.Ktoś tam miał czas podejść,nagrał bez problemu.Widać że samolot nie leży tam w strzępach od 30 sekund.Chyba takie syreny słychać zaraz po katastrofie, a nie po jakimś czasie jak pojawiają się jacyś ludzie i słychać strzały?Może właśnie to była ta oficjalna godzina jak ten facet tam dobiegł?.Zamiast się na tym skupić,zastanowić co niektórzy tutaj walą jakieś głupie teksty o gwałcie polskiego pilota przez Yeti.Ciekawe czy w tym swoim tępym uśmieszku pomyśleli że ten pilot miał rodzinę,że mógliby być na ich miejscu?Śmieją się z czego?Chyba z własnej głupoty.
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2010, 01:37:45 am wysłana przez Artur78 »

Springsteen

  • Gość
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #262 dnia: Maja 06, 2010, 07:57:27 am »
0
Wszyscy mówią o rzekomym spisku Rosji a gdyby tak ktoś z innego mocarstwa upozorował działanie Rosjan , w celu poróżnieniu  narodów , to  w takim wypadku praktycznie Rosja nie ma możliwości obrony.  :o

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #263 dnia: Maja 06, 2010, 08:00:46 am »
0
No fakt. żart o Yeti był niesmaczny.
Ale Artur78 naprawdę myślisz, że Rosjanie coś ukrywają? Że strzelali do naszych? dlaczego? Żeby ich dobić, by nie cierpieli? Czy chcieli wszystkich pozabijać? Tylko jeżeli chcieli wszystkich pozabijać, to dlaczego? Bo L. Kaczyński żądał prawdy o Katyniu?no gdyby tak było, to wtedy w TV rosyjskiej nie puszczaliby filmu "Katyń" no i nie ujawnialiby dokumentów dotyczących rozkazów Stalina. To prawda. Jest dużo pytań i dziwnych spraw dotyczących tej katastrofy, ale ja po prostu nie widzę powodów, aby Rosjanie mieliby coś kombinować.
Wszyscy mówią o rzekomym spisku Rosji a gdyby tak ktoś z innego mocarstwa upozorował działanie Rosjan , w celu poróżnieniu  narodów , to  w takim wypadku praktycznie Rosja nie ma możliwości obrony.  :o
Tylko, że Rosja może to mieć głęboko gdzieś. Rosja jest poróżniona z większością narodów, a i tak każdy się z nią liczy, więc raczej to nie o poróżnienie narodów chodzi.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Springsteen

  • Gość
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #264 dnia: Maja 06, 2010, 08:05:56 am »
0
Akurat znalezienie motywów byłoby proste .
1 Rosja pragnie zbliżenia z NATO oraz Unią Europejską w celu konsolidacji w hipotetycznej wojnie z Chinami
2 Rosja , a szczególnie politycy pokroju Putina , nigdy nie wyzbyła się swoich imperialnych zamiarów patrz Gruzja  Ukraina , Białoruś i kraje bałtyckie , a następnym etapem w tym dominie jest Polska i Czechy.
3 Jak wiadomo Lech Kaczyński , czasami słusznie czasami niesłusznie działał jako oponent wobec Rosji więc naturalnie mógł być człowiekiem do wyeliminowania. Choć nam wydaję się to irracjonalne ze względu na skalę ośmieszenia tego polityka .
4 Mógł być to krok w celu sprawdzenia działań zachodnich polityków , czy będą się sprzeciwiać czy też będą siedzieć cicho , podobna taktyka panowała w przedwojennej Europie .

A więc możliwości są takie
- wypadek lotniczy,  bardzo prawdopodobne
- zamach  ze strony Rosji lub służb innego państwa/państw (np. Rosja z pomocą USA) - prawdopodobne
- działanie polskich służb specjalnych - mniej prawdopodobne
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2010, 02:31:36 pm wysłana przez Springsteen »

Solidus

  • Gość
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #265 dnia: Maja 06, 2010, 08:25:53 am »
0
Zamiast się na tym skupić,zastanowić co niektórzy tutaj walą jakieś głupie teksty o gwałcie polskiego pilota przez Yeti.Ciekawe czy w tym swoim tępym uśmieszku pomyśleli że ten pilot miał rodzinę,że mógliby być na ich miejscu?Śmieją się z czego?Chyba z własnej głupoty.
No a niektórzy walą jakieś głupie teksty o zamachu pisząc od razu że jest to wielce oświecona prawda. Ot, taka głupotka.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #266 dnia: Maja 06, 2010, 10:11:41 am »
0
Napisałem przecież że nie twierdzę że to zamach.Nie ma na to niezbitych dowodów,ale czy są ze go nie było na 100%?Pisze tylko że za dużo rosjanie mataczą i opóżniają.Pomyśl gdyby nie mieli nic na sumieniu chyba już dawno strona polska miałaby np.czarne skrzynki.Co oni mają do tego skoro to zwykła katastrofa.To nasi obywatele tam zgineli z głową państwa na czele.Tak jak pisze Springsteen,nie można lekceważyć teorii o zamachu,bo dlaczego?Dziwi mnie strona prześmiewców tych teorii,którzy wszystko wyśmiewają.Jak na razie coraz więcej niewiadomych się pojawia ,a nie wyjaśnień.Coraz mniej argumentów,dlatego takiego  typu teksty o Yeti. ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2010, 10:13:42 am wysłana przez Artur78 »

Offline Gothix

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #267 dnia: Maja 06, 2010, 01:32:17 pm »
0
A zapomnieliscie jak rozbil się samolot z Białorusi? Białoruskie wladze odrazu weszly i ogrodzily teren katastrofy.. nikt nei mogl sie tam dostac.. a Polakom nawet po sledztwie nie powiedziano z jakiej przyczyny na polskiej ziemi robił się ten samolot..
Kiedy tak było? Podaj źródła chyba, że powielasz obecnie pojawiające się przekłamania na temat wypadku SU-27 podczas airshow w Radomiu. Z tego co ja wiem na ten temat to Białoruś nic nie odgradzała ,a sprawę badała specjalna komisja polsko-białoruska. Strona białoruska prosiła jedynie o niepublikowanie informacji o poległych lotnikach po informacjach w polskich mediach, że jeden z pilotów był zastępcą dowódcy Sił Powietrznych Białorusi.

Nie pamiętam dokładnie.. chodziło o ta katastrofe z tym politykiem z Białorusi... zreszta tupolew był samolotem wojskowym.. w samolocie siedzieli wojskowi.. wiec tam gdzie spadnie samolot teren należy do Polaków i Rosjanie nie maja prawa bez pozwolenia tam wchodzic(no oprocz sluzb ratunkowych typu. straz pozarna, karetki). Takie jest prawo.. tyle ze Rosjanie nigdy nei przestrzegali prawa i nikt nie ma do nich o to pretensji (oprocz zwyklych ludzi)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #268 dnia: Maja 06, 2010, 01:52:38 pm »
0
Seremet-"Bez daty przekazania akt śledztwa".No to poczekamy sobie.Ja jestem już pewien że ruscy kpią sobie z Polski.

Solidus

  • Gość
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #269 dnia: Maja 06, 2010, 02:05:33 pm »
0
Napisałem przecież że nie twierdzę że to zamach.Nie ma na to niezbitych dowodów,ale czy są ze go nie było na 100%?Pisze tylko że za dużo rosjanie mataczą i opóżniają.Pomyśl gdyby nie mieli nic na sumieniu chyba już dawno strona polska miałaby np.czarne skrzynki.Co oni mają do tego skoro to zwykła katastrofa.To nasi obywatele tam zgineli z głową państwa na czele.Tak jak pisze Springsteen,nie można lekceważyć teorii o zamachu,bo dlaczego?Dziwi mnie strona prześmiewców tych teorii,którzy wszystko wyśmiewają.Jak na razie coraz więcej niewiadomych się pojawia ,a nie wyjaśnień.Coraz mniej argumentów,dlatego takiego  typu teksty o Yeti. ;)
Ja juz nie wnikam kto, bylo pare postow w ktorych osoba piszaca twierdzila ze tak bylo i juz. Bez niczego. Wiadomo ze pojawia sie wiele niewiadomych, zawsze pojawialy sie gdy ginal ktos znany i pojawiac sie beda. Jak ktos lubi szukac dziury w calym to prosze bardzo, dla mnie to byl zwykly wypadek i nie widze nic co swidczy ze bylo inaczej.

 

Przekaz podprogowy w muzyce i nie tylko

Zaczęty przez Karol

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 12701
Ostatnia wiadomość Lutego 08, 2008, 12:39:06 am
wysłana przez guest211