Autor Wątek: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.  (Przeczytany 65243 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #180 dnia: Kwietnia 17, 2010, 07:45:58 pm »
0
Uważam że był  lepszym prezydentem od trzech swoich poprzedników - dlatego że nie pozwolił sobą manipulować , nie był gońcem na usługi ITI , Gazety Wyborczej i innych niemieckich dzienników.  Raziła mnie trochę jego duża współpraca z Kościołem i język jakim się posługiwał (niestety nieco populistyczny jak przystało na każdego socjalistę) - ale to tylko moje subiektywne poglądy.
Nadmierna idealizacja być może ,  to oceni historia.
Jeżeli chodzi o Wawel - nie mam nic przeciwko , nie muszę tam chodzić .




Manipulował nim jeden człowiek - jego brat...gdyby nie on, to kto wie jakie byłyby relacje prezydenta z rządem. Niestety J. Kaczyński przypominał mu, że jest prezydentem PiS-u i ma się kierować "swoimi" przekonaniami i ideami...

Springsteen

  • Gość
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #181 dnia: Kwietnia 17, 2010, 07:48:13 pm »
0
Moim zdaniem mieli bardzo zbieżne poglądy w  wielu kwestiach, dlatego nie nazwałbym tego manipulacją .

Offline dorota40

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +6
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #182 dnia: Kwietnia 17, 2010, 08:29:46 pm »
0
*
Wszedlem na blogi rosjan Bardzo mnie strwozylo a wlasciwie przerazily informacje blogujacych dlaczego na pasie stal czolg?jeden z blogujacych zadal pytanie "co on tam robil? czy ten gwaltowny ruch , odruch pilota z silnym skrętem na skrzydlo nie byl ucieczką przed zderzeniem czolowym? czy ten maly wybuch nie byl wystrzalem z czolgowego dziala? (znam rosyjski dobrze , pracowalem w tym jezyku przez 18 lat w radiolokacji) nastepne stwierdzenie blogujacych rowniez mnie powalilo "dlaczego dopiero jak Tusk mial przyleciec do S. sprowadzono aparaturę do naprowadzania samolotow? z Moskwy. /wiadomosc od Zeni pracujacego na lotnisku) dlaczego nie bylo zadnych delegacji i osob witajacych samolot prezydentaRP (na podstawie blogujacych - bylo pusto na lotnisku i tajemniczo, bardzo za to sie wstydzili.) Odnosnie tych czolgow, pytali co one tam robily, i po co one tam byly pytali rowniez czy byly to wojskowe i po co?

http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/2454352-smolensk-a-moze-jednak-?page=last

Solidus

  • Gość
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #183 dnia: Kwietnia 17, 2010, 08:33:21 pm »
0
Cały świat teraz jest wdzięczny Islandii bo dzięki wybuchowi nie muszą targać do nas dupy.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #184 dnia: Kwietnia 17, 2010, 08:36:21 pm »
0
No nie taki cały, bo chyba tylko 10 delegacji z zapowiadanych nie przyjedzie.  ;)

Solidus

  • Gość
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #185 dnia: Kwietnia 17, 2010, 08:44:18 pm »
0
moze, juz przestalem sledzic co sie dzieje.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #186 dnia: Kwietnia 17, 2010, 08:46:07 pm »
0
Ja mam tak samo. Jeszcze do poniedziałku starałem się oglądać jak najwięcej. Później miałem już przesyt tych informacji...

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #187 dnia: Kwietnia 17, 2010, 08:56:44 pm »
0
*
Wszedlem na blogi rosjan Bardzo mnie strwozylo a wlasciwie przerazily informacje blogujacych dlaczego na pasie stal czolg?jeden z blogujacych zadal pytanie "co on tam robil? czy ten gwaltowny ruch , odruch pilota z silnym skrętem na skrzydlo nie byl ucieczką przed zderzeniem czolowym? czy ten maly wybuch nie byl wystrzalem z czolgowego dziala? (znam rosyjski dobrze , pracowalem w tym jezyku przez 18 lat w radiolokacji) nastepne stwierdzenie blogujacych rowniez mnie powalilo "dlaczego dopiero jak Tusk mial przyleciec do S. sprowadzono aparaturę do naprowadzania samolotow? z Moskwy. /wiadomosc od Zeni pracujacego na lotnisku) dlaczego nie bylo zadnych delegacji i osob witajacych samolot prezydentaRP (na podstawie blogujacych - bylo pusto na lotnisku i tajemniczo, bardzo za to sie wstydzili.) Odnosnie tych czolgow, pytali co one tam robily, i po co one tam byly pytali rowniez czy byly to wojskowe i po co?

http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/2454352-smolensk-a-moze-jednak-?page=last


Wvczesniej wyladowali tam Polscy dziennikarze i widzieliby a juz na pewno by slyszeli gdyby to byla prawda.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #188 dnia: Kwietnia 17, 2010, 09:00:00 pm »
0
Nie no... Nie popadajmy w paranoję, że jeszcze Rosjanie zestrzelili ten samolot... Ludzie.  :???:

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #189 dnia: Kwietnia 17, 2010, 09:02:34 pm »
0
mnie chyba najbardziej wkurza w telewizji nie to, że wszędzie żałoba, etc., etc., choć to faktycznie jest już męczące, ale rozumiem - historia naszego kraju się tworzy i dobrze, żę zwrócone są na to oczy mediów, ale nic nie wiadomo praktycznie co się dzieje w innych częściach świata? Słyszał ktoś w ogóle np. o trzęsieniu ziemi w Chinach?

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #190 dnia: Kwietnia 17, 2010, 09:39:31 pm »
0
Ja słyszałem. Słyszałem jeszcze, że w Madrycie zawiesili dziewczynkę, która miała chustę muzułmańską na głowie :D To co się dzieje w tv, mnie nie interesuje.
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7782824,Ksiaze_Karol_nie_przyjedzie_na_pogrzeb_Lecha_Kaczynskiego.html?skad=rss
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #191 dnia: Kwietnia 18, 2010, 12:48:41 am »
0
No nie taki cały, bo chyba tylko 10 delegacji z zapowiadanych nie przyjedzie.  ;)

29.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #192 dnia: Kwietnia 18, 2010, 02:52:20 am »
0
JA mam tego wszystkiego już serdecznie dosyć. Niech ich pochowają z należnym szacunkiem i niech już wszyscy o tym zapomną tak, jak to się stało po śmierci papieża. Niech dalej Kalisz (chociaż tego to chyba najbardziej lubię) kłóci się z Macierewiczem i innymi kolegami złodziejami. Niech już będzie tak jak dawniej. I znowu każdy zacznie narzekać... a jeżeli coś się zmieni na lepsze, to cudownie, ale podejrzewam, że ta śmierć nic nie zdziała, bo Polak będzie nadal Polakiem.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Solidus

  • Gość
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #193 dnia: Kwietnia 18, 2010, 08:25:45 am »
0
nie no spoko, samolot był daleko od pasa, widoczność jaka tam była - pokazywałem filmik jak to wygląda więc na pewno widzieli czołg I TO PRZEZ NIEGO PAN PREZYDENT NIE ŻYJE!!


Jak można być takim idiotą nigdy nie pojmę.

Offline malpiata

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #194 dnia: Kwietnia 18, 2010, 09:09:03 am »
0
dzisiaj rano podali w panoramie, że pas nie był dobrze oświetlony, że w niektórych lampach nie było żarówek, jakim cudem?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2010, 09:12:03 am wysłana przez malpiata »

 

Przekaz podprogowy w muzyce i nie tylko

Zaczęty przez Karol

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 12701
Ostatnia wiadomość Lutego 08, 2008, 12:39:06 am
wysłana przez guest211