Autor Wątek: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.  (Przeczytany 65234 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #90 dnia: Kwietnia 15, 2010, 07:21:04 pm »
0
Mnie tam nie obeszło te 40 tys. dla rodzin. Najbardziej mnie dotknęło, że będzie pochowany na Wawelu. Przecież on nie jest godzien całować stopy takim jak Piłsudski, Kościuszko czy ks. J. Poniatowski. Wawel to miejscu spoczynku królów i ludzi WYBITNYCH dla Polski, tych którzy robili znacznie więcej niż inni. Dla mnie Kaczyński i np. Kwaśniewski to tacy sami prezydenci i żaden z nich (tak samo jak Wałęsa czy Jaruzelski) z racji tego że jest/był głową państwa nie powinien zostać pochowany w tym miejscu. A poza tym co będzie jeśli umrze kolejny prezydent, nie ważne czy były czy urzędujący? I co jego też pochowają na Wawelu? A jak odmówią to czym się będą kierować? Co to Kaczyński będzie wtedy lepszy pod jakimś względem? Głupota Polaków, przede wszystkim ludzi którzy podejmują taką decyzję, niestety nie zna granic. Wczoraj W. Bartoszewski powiedział jasno, że prezydent Warszawy powinien być chowany w w Warszawie. Nie ważne jak długo i kto był prezydentem, Wawel jest dla królów i dla jednostek wybitnych dla Polski. A co takiego ś.p. L. Kaczyński zrobił dla Polski? Przeżył jakąś wojnę, jakiś wielki kryzys (ten ostatni gospodarczy mało nas dotknął i bądźmy tu szczerzy)? Nie dziwię się, że ta decyzja podzieliła Polaków. I to jest ukłon w stronę tych wszystkich z forum, którzy mówili, że powinniśmy się łączyć i że teraz Polacy są jedną rodziną. Wiedziałem, że nawet tydzień nie minie i już będą konflikty, opluwanie się itp. Ludzie są zwierzętami, które mają większe mózgi aby lepiej knuć, być podłym i to wszystko z premedytacją. Ale nie, zaraz się ktoś odezwie jak ogarnięty jest w żalu, jak go to dotknęło jako Polaka, jak wogule ja tak mogę mówić, przecież trzeba czynić dobro a nie ciągle narzekać. Kiedy wy spojrzycie jasno, że ludzie są fałszywi!! Dziś się śmieją z Tobą, a jutro mają do Ciebie pretensje, że twoje plecy zraniły ich nóż jak Ci go wbijali tego samego  dnia...

Dla mnie sprawa jasna: Wawel to nie miejsce dla prezydentów, chyba że dokonają rzeczy wielki, ponad przeciętnych...A takich nie ma i przypuszczam, że w najbliższej przyszłości nie będzie..

Offline malpiata

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #91 dnia: Kwietnia 15, 2010, 07:29:22 pm »
0
mnie też ciekawią, a co do wybuchu amunicji to nie byłoby to w formie pojedynczych strzałów jeśli magazynek jest pełny...

smakol

  • Gość
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #92 dnia: Kwietnia 15, 2010, 07:30:42 pm »
0
Kasę mają dostać rodziny ofiar ale z tego co rozumiem to nie wszystkie - np. córka Kaczyńskiego raczej nie ( ma źródło utrzymania i męża ) ale np. rodzina takiego Putry, który miał ośmioro dzieci to jak najbardziej bo nie wyobrażam sobie jak mieliby inaczej przeżyć... Ps. Rodzina policjanta z Warszawy miała otrzymać rente...

Offline malpiata

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #93 dnia: Kwietnia 15, 2010, 08:41:32 pm »
0
te rodziny muszą za coś wyżyć ale potrzebują też wsparcia duchowego od psychologow
http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20100412&typ=tk&id=tk17.txt   Górski potem odciął się od tej wypowiedzi - nie chciał mieć problemów?

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #94 dnia: Kwietnia 15, 2010, 09:41:15 pm »
0
mnie też ciekawią, a co do wybuchu amunicji to nie byłoby to w formie pojedynczych strzałów jeśli magazynek jest pełny...


 To widzę, że masz dużą wiedzę o amunicji. Stawiam ci paczkę (20 sztuk) i wrzucam do ognia. Jak wybuchną razem to daje ci 10 tys. zł. Jak nie ty dajesz mi. OK?
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline malpiata

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #95 dnia: Kwietnia 15, 2010, 09:46:42 pm »
0
przy pełnym magazynku w pewnie niejednej broni u ochroniarzy tylko 3 strzały? interesujące...

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #96 dnia: Kwietnia 15, 2010, 09:48:46 pm »
0
Bo w UFO laser ma tylko 3 ładunki....
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #97 dnia: Kwietnia 15, 2010, 09:49:58 pm »
0
To że coś brzmiało jak strzały to znaczy że to były strzały? Może jakieś części samolotów "pykały"? Jak wy se to wyobrażacie? Samolot się rozbił a ruski się teleportowały i strzelali do nieżywych, którzy mówili? Na tym filmiku każdy słyszy to co chce. Poza tym, może to być również fake.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline malpiata

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #98 dnia: Kwietnia 15, 2010, 09:56:38 pm »
0
na tym filmiku widać ludzi, którzy chodzą koło wraku...
ale nikt o tym głośno mówił nie będzie...

Springsteen

  • Gość
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #99 dnia: Kwietnia 15, 2010, 11:00:45 pm »
0
Dziwi mnie   to że więcej czasu poświęca się w telewizji  na przedstawianie ekshibicjonizmu osób stojących w kolejce do Pałacu Prezydenckiego niż na próbę dojścia do prawdy o katastrofie , wiem że zajmują się tym odpowiednie służby , ale  ignorancja mediów w tej kwestii jest zastanawiająca.
A co do teorii spiskowych , należy być sceptycznym , jednak nie powinno się całkowicie ignorować takich hipotez , tylko je zapamiętać , aby potem  je zweryfikować (o ile będzie to możliwe patrz katastrofa Sikorskiego), choć moim zdaniem  raczej był to wypadek.

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #100 dnia: Kwietnia 15, 2010, 11:01:59 pm »
0
Gdyby zastrzelili pasażera to wyszłoby to na sekcji zwłok. Sekcje robili Polacy. Ciała były zmasakrowane przez wybuch. W dzisiejszej Rzeczpospolitej piszą o fikcyjnych wydarzeniach, które niby miały miejsce podczas katastrofy.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #101 dnia: Kwietnia 15, 2010, 11:47:28 pm »
0
A może tych żywych było tylko parę osób?Dobito je strzalem np.w klatkę piersiową(serce,w głowę pozostała by widoczna dziura) by potem spalić?Mogli szybko pozbywać się nie wygodnych świadków.Wszystko jest możlwe.Wydaje mi się że filmik jest prawdziwy.Ktoś tam był, za nim ich służby zablokowały dostęp do wraku.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #102 dnia: Kwietnia 15, 2010, 11:56:44 pm »
0
Wg mnie nie ma co szukać teorii spiskowych. Przy tym wypadku nie ma wątpliwości jak przy katastrofie Sikorskiego. Jak dla mnie 10 kwietnia zdarzył się nieszczęsny wypadek, a nie zamach.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #103 dnia: Kwietnia 16, 2010, 01:40:50 am »
0
To że coś brzmiało jak strzały to znaczy że to były strzały? Może jakieś części samolotów "pykały"? Jak wy se to wyobrażacie? Samolot się rozbił a ruski się teleportowały i strzelali do nieżywych, którzy mówili? Na tym filmiku każdy słyszy to co chce. Poza tym, może to być również fake.
Przecież to wojskowe lotnisko w Rosji,więc byli na miejscu.Nie wiemy czy wszyscy w tamtym czasie byli martwi(ty to wiesz lepiej).Byłem w wojsku,strzelałem prawie co dziennie,więc to dla mnie są strzały z broni palnej.
Wg mnie nie ma co szukać teorii spiskowych. Przy tym wypadku nie ma wątpliwości jak przy katastrofie Sikorskiego. Jak dla mnie 10 kwietnia zdarzył się nieszczęsny wypadek, a nie zamach.
Nie ma wątpliwości??? A ty masz 100% pewność,ma się rozumieć.To nie musiał być zamach,a zwykłe zacieranie śladów,nie wiemy do końca kto jest winien tej katastrofy.
Każdy słyszy to co chce?Człowieku chyba słychać wyrażnie to co się tam dzieje.

Solidus

  • Gość
Odp: Prezydent Lech Kaczyński nie żyje. Katastrofa samolotu w Smoleńsku.
« Odpowiedź #104 dnia: Kwietnia 16, 2010, 08:31:56 am »
0
A może tych żywych było tylko parę osób?Dobito je strzalem np.w klatkę piersiową(serce,w głowę pozostała by widoczna dziura) by potem spalić?Mogli szybko pozbywać się nie wygodnych świadków.Wszystko jest możlwe.Wydaje mi się że filmik jest prawdziwy.Ktoś tam był, za nim ich służby zablokowały dostęp do wraku.
ojajebie, Ty na poważnie?

 

Przekaz podprogowy w muzyce i nie tylko

Zaczęty przez Karol

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 12701
Ostatnia wiadomość Lutego 08, 2008, 12:39:06 am
wysłana przez guest211