Autor Wątek: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?  (Przeczytany 28914 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #75 dnia: Lutego 05, 2012, 01:38:56 pm »
0
W sumie trochę mnie zaniepokoiliście tym, jak szybko się rozejdą bilety. Nie wiem, jak Wy, ale odnoszę wrażenie, że ten koncert ( bo chyba można już smaiło powiedzieć, że się odbędzie) będzie się cieszył większym powodzeniem :) Ile ludzie wejdzie na ten stadion?

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #76 dnia: Lutego 05, 2012, 02:33:38 pm »
0
No i przygotować się trzeba z tym, że bilety rozejdą się w kilkanaście godzin.

Ja obstawiam, że połowa stadionu to będzie pusta, chyba, że przywalą atrakcyjne ceny.

Offline Gothix

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 440
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #77 dnia: Lutego 05, 2012, 02:35:13 pm »
0
W sumie trochę mnie zaniepokoiliście tym, jak szybko się rozejdą bilety. Nie wiem, jak Wy, ale odnoszę wrażenie, że ten koncert ( bo chyba można już smaiło powiedzieć, że się odbędzie) będzie się cieszył większym powodzeniem :) Ile ludzie wejdzie na ten stadion?
w warszawie nie wykupili wszystkich biletow. nie ma nawet mowy ze w rybniku (procz mieszkajacych w nim  :lol:) bedzie lepiej. bo wszyscy maja gorszy dojazd

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #78 dnia: Lutego 05, 2012, 02:36:33 pm »
0
Nie chce mi się wierzyć w to, że ten EWENTUALNY koncert się wyprzeda, a już na pewno nie w kilkanaście godzin.

Offline Reno

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1138
  • Płeć: Mężczyzna
  • I don't have Patience
  • Respect: +53
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #79 dnia: Lutego 05, 2012, 02:41:21 pm »
0
Nie chce mi się wierzyć w to, że ten EWENTUALNY koncert się wyprzeda, a już na pewno nie w kilkanaście godzin.

Podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami.

Zaprzedałem duszę gitarze. Gdybym teraz przestał na niej grać, nie byłoby dla mnie miejsca na świecie.
~ Slash

Offline Speeder

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +11
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #80 dnia: Lutego 05, 2012, 02:57:44 pm »
0
Szczerze mowiac to nie interesuje mnie to czy na koncercie(o ile sie faktycznie odbedzie) bedzie caly stadion, polowa czy 20 ludzi, bo ja niewazne za jaka cene musze tam byc ;D. A i trzeba wziac pod uwage, to, ze Czesci czy Slowacy nie beda miec daleko, wiec moze przyjada :D.
Dobra, juz sie nie moge doczekac jutrzejszego poniedzialku(!?)  :D

Offline Rash

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +30
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #81 dnia: Lutego 05, 2012, 03:01:15 pm »
0
ja tez licze na to ze nie wyprzedadza sie tak szybko bo jeszcze musze troche hajsu uzbierac zeby jak najblizej sceny i hope so :D

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #82 dnia: Lutego 05, 2012, 03:44:05 pm »
0
W szybkie rozejście się biletów nieszczególnie wierzę, choć będę chciał mieć bilet jak najszybciej. Ile tam ludzi może wejść maksymalnie, wie ktoś?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #83 dnia: Lutego 05, 2012, 03:46:52 pm »
0
10 304 wg pojemności na imprezy sportowe. Na koncerty pewnie trochę więcej bo i płyta boiska dochodzi, czyli jakieś 15-18 tys. - w zupełności wystarczająca pojemność.

http://stadiony.net/stadiony/pol/stadion_energetyka_rybnik

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3435
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #84 dnia: Lutego 05, 2012, 03:48:09 pm »
0
A jak to się ma do pojemności koncertowej stadionu Legii? :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #85 dnia: Lutego 05, 2012, 03:58:28 pm »
0
Na Legii na Depeche Mode było ok. 25-30 tys. i koncert był oznaczony jako wyprzedany.

Obecnie na koncerty na Legii, po modernizacji stadionu, na luzie wchodzi ok. 40-45 tys.

Offline Speeder

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +11
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #86 dnia: Lutego 05, 2012, 04:24:41 pm »
0
Na Legii na Depeche Mode było ok. 25-30 tys. i koncert był oznaczony jako wyprzedany.

Obecnie na koncerty na Legii, po modernizacji stadionu, na luzie wchodzi ok. 40-45 tys.

A jakby sie uprzec to mysle, ze i nawet z 50 tysiecy weszlo, plyta jeszcze, vip roomy pewnie by mialy zwiekszona pojemnosc, teraz by mogli na Legiunie przyjechac, daleko bym nie mial, a i bym zobaczyl Gunsow na Łazienkowskiej  :wub:.

Jesli robia to w Rybniku to nie licza na oszalamiajaca liczbe ludzi :D .

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #87 dnia: Lutego 05, 2012, 04:26:34 pm »
0
Robią to (ewentualnie) w Rybniku, bo Rybnik tego chce, a nie dlatego, że promotor ma tak dobre serce i postanowił zorganizować koncert nawet jeśli on się nie wyprzeda.

Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #88 dnia: Lutego 05, 2012, 04:30:16 pm »
0
Ale agencja koncertowa też kalkuluje ile biletów jej się sprzeda to po 1. Po drugie koszty wynajmu obiektu w Rybniku i w Warszawie są nieporównywalne.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #89 dnia: Lutego 05, 2012, 04:33:55 pm »
0
Zgadza się, ale myślisz, że gdyby nie upartość Prezydenta Rybnika i miasta to któraś agencja koncertowa w ogóle by rozważała pomysł ściągnięcia Gunsów do Polski? Ja osobiście uważam, że nie. No, ale mogę się mylić.

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7930
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip