Autor Wątek: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?  (Przeczytany 28883 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Intruz

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 409
  • Respect: +4
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #120 dnia: Lutego 05, 2012, 08:14:39 pm »
0
To jest temat o  kocercie  aktualnego składu GnR czy to się komuś podoba czy nie. Niepotrzebne jest wałkowanie 200 raz tego tematu  :???:

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #121 dnia: Lutego 05, 2012, 08:15:39 pm »
0
Krelke, kto jak kto, ale przecież Ty powinieneś wiedzieć, że bilety już wyprzedane od grudnia!!
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2012, 08:17:33 pm wysłana przez Hubik »

Offline xRuda

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +275
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #122 dnia: Lutego 05, 2012, 08:19:57 pm »
0
A ja bym poczekał aż koncert ogłoszą, a nie już latał do Empiku po bilety i na dworzec miejscówki w pociągach kupować.
Bardzo przepraszam, nie wiedziałam, że zastanawianie się co do miejsca sprzedaży biletów to przestępstwo.

A na razie czekam z niecierpliwością aż to oficjalnie ogłoszą i ciekawi mnie też jakie będą ceny  :)


Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #123 dnia: Lutego 05, 2012, 08:35:58 pm »
0
Myślę, że Hubik nie miał nic złego na myśli.
Sama uważam, że powinniśmy trochę powściągnąć entuzjazm i podejść chłodno do sytuacji. Niby wszyscy uważają, że sprawa jest przesądzona, ale ja wolę się mile zaskoczyć niż nieprzyjemnie rozczarować.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #124 dnia: Lutego 05, 2012, 08:54:11 pm »
0
oby jutro po 13 dupsko mnie nie bolało  :lol:

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #125 dnia: Lutego 05, 2012, 09:20:32 pm »
0
To jest temat o  kocercie  aktualnego składu GnR czy to się komuś podoba czy nie. Niepotrzebne jest wałkowanie 200 raz tego tematu  :???:

Zgadzam się.  Do ogłoszenia terminu występu gwiazdy rocka coraz mniej czasu. Wierzę, że chodzi o Gunsów. Wierzę, że jutro wszyscy, niezależnie od wieku, płci, stażu na forum i innych mało ważnych czynników będziemy się razem cieszyć. Okażemy się prawdziwą wspólnotą fanów, która godnie przyjmie nowych forumowiczów.  :) Z cierpliwością, jaka czasem będzie niezbędna, pamiętając o tym, jak sami zaczynaliśmy naszą przygodę z forum.  Nie zaszkodzi, jeśli jutro i nie tylko jutro okażemy sobie nawzajem trochę więcej ciepła i przestaniemy na jakiś czas wykłócać się o drobiazgi w obliczu tak wielkiego święta  :)

Piszę o tym jako forumowy spamer i emeryt :D
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2012, 09:23:02 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #126 dnia: Lutego 05, 2012, 09:33:13 pm »
0
jak forumowy mod i nie wiadomo co, jestem tego samego zdania co emeryt, nawet w obliczu święta dla fana GN'R forumowe trolle nie mogą odpuścić nowym? muszą od razu ich naprostować i pokazywać jakie są słuszne poglądy? co do dojazdu, gdzie by nie zorganizować koncertu to dla kogoś będzie daleko ;) Czesi i Słowacy pewnie się będą cieszyć tak samo jak Polacy mieszkający przy granicy na koncert w Pradze, jeżeli jesteś pełnoletnim fanem to z Gdańska i ze Szczecina dojechać nie będzie problemem, a jeżeli podróżuje się w paczce to nawet większa przygoda

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #127 dnia: Lutego 05, 2012, 09:45:15 pm »
0
Wyobraźcie sobie, że jeśli będzie to faktycznie koncert Gn'R to na forum znowu się zejdzie cała masa tych nowych "użytkowników", którzy nagle ujawniają jakimi są wielkimi fanami rocka...znowu pełno będzie tego ich pierdolenia, że rodzice ich nie puszczają itp :facepalm: pamiętacie jak to było jeszcze nie tak dawno gdy po raz pierwszy pojawiło się info o koncercie? Od razu forum pełne od zakonspirowanych "fanów", którzy dostali sygnał aby wyjść z podziemia i pokazać nam, że dla nich Gn'R to całe życie... :facepalm:

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #128 dnia: Lutego 05, 2012, 09:48:51 pm »
0
eXtreme, ale to forum nie jest dla wybranych. Każdy może się zarejestrować i udzielać. Nie mogę się nie zgodzić, że część tych nowych forumowiczów zagości tutaj na chwilę, ale jest też duże prawdopodobieństwo, że przybędzie sporo użytkowników, którzy zostaną tutaj na dłużej i nieraz przyczynią się do rozwoju forumowego życia

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #129 dnia: Lutego 05, 2012, 09:52:00 pm »
0
kontynuowanie dyskusji polecam tutaj http://gunsnroses.com.pl/forum/o-forum/faq-czyli-co-i-jak-na-forum/msg276335/?boardseen#new ;) Brokuła mam to samo zdanie ;)

Offline Synu

  • Patience
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Kobieta
  • This I Love
  • Respect: 0
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #130 dnia: Lutego 05, 2012, 09:54:28 pm »
0
Coś czuje że to będą Scorpionsi czyli też nie źle 8)

przecież Scorpionsi zakończyli karierę. była trasa pożegnalna ;)
Bad Obsession !

Offline Intruz

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 409
  • Respect: +4
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #131 dnia: Lutego 05, 2012, 10:00:26 pm »
0
Ale kto powiedział że się skończyła...  ta trasa zaczyna przypominać Chinese Democracy Tour  8) :P

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #132 dnia: Lutego 05, 2012, 10:02:07 pm »
0
Za to trasa CHD Tour się chyba skończyła, takie pogłoski chodzą ;) Jak myślicie, dużo będzie zmian w porównaniu z 2006, jeśli chodzi o set ?:)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #133 dnia: Lutego 05, 2012, 10:17:21 pm »
0
Mam nadzieję, że w 2012 Gunsi nie zrezygnują z grania Estranged, Don't Cry i Civil War (!) I jeśli te kawałki zostaną zachowane, odpowiadając na Twoje pytanie Zqxysys, tak, będzie dużo zmian :D

Offline Rash

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +30
Odp: Potwierdzenie koncertu Guns N' Roses w Polsce (Rybnik 2012?) w poniedziałek?
« Odpowiedź #134 dnia: Lutego 05, 2012, 10:28:11 pm »
0
Licze na cos nowego w tym roku jednak patrzac realnie to setlista jak w 2011 :)

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7929
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip