Autor Wątek: Plotki: Guns N' Roses na Hop Farm Music Festival w 2010??  (Przeczytany 12894 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Plotki: Guns N' Roses na Hop Farm Music Festival w 2010??
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 14, 2009, 07:36:48 pm »
0
martingun-Jasne postawienie sprawy? Czego Ty oczekujesz? Przeciez Axl nie powiedzial ze trasa zacznie sie tego i tego dnia w takim i takim miejscu... Wiec sprawa jest jasna. Axl jest wolnym czlowiekiem i moze robic co chce. A to czy to sie Tobie podoba co on robi to inna sprawa, a postawa roszczeniowa to sobie odpusc bo mozesz sobie najwiecej chciec, a masz tyle do gadania w kwestii prowadzenia GNR co Zyd na gestapo.

a na plotki zespol nie ma wplywu, ja tez moge wymyslic za chwile ze GNR zagraja na jakims festiwalu w tym roku, puszcze w net a pozniej
bedziesz znow marudzil...
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Plotki: Guns N' Roses na Hop Farm Music Festival w 2010??
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 14, 2009, 07:58:21 pm »
0
Kolego yyy(chyba mogę tak się zwracać do Ciebie,bo choć podnosisz głos,to jednak za takiego Cię uważam) :> ...Ale posłuchaj...Axl co prawda jest prywatną osobą,która może robić co chce,ale jest też(bo chciał-chce)liderem zespołu,który ma miliony sympatyków na całym świecie...i jestem ja-również prywatna persona,ale będąca odbiorcą tego co tyczy mojego najlepszego bandu,które wręcz oczekuje jakichkoliwek wieści na jego temat,bo gdyż ich nie uzyska,to zacznie powątpiewać w sens wydania"CH.D"-czyli ostatniej płyty!Bo po co Axl ja wydał skoro dziś nawet nie myśli udzielić wywiadu,czy nagrać singla,czy nawet skopać komuś dupsko,aby tylko tacy jak ja mieli jakikolwiek znak,że facet jest pełna seta,a nie wyalieniowany psychopata,który wydał album,zagrał kilkadziesiąt koncertów i...i...i własnie i co???!!!I nic :/ I co-Tobie to pasuje?!Odpowiedz z ręką na sercu :>

I ja nie marudzę,a tylko czuje się zawiedziony,a wręcz oszukany,że ktoś w kogo wierzyłem i wierzę,robi ze mnie muzycznego informacyjnego ascetę... :???:
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Plotki: Guns N' Roses na Hop Farm Music Festival w 2010??
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 15, 2009, 12:33:29 am »
0
to nie jego wina, ze w niego uwierzyles...

chciałbym trase i kolejna płyte... ale cholera... nic nie zmienie i moge sie jedynie cieszyc, ze zoabczylem GNR na zywo i moglem kupic ChD...
Axl to nie jest Twoj niewolnik, ze ma robic to co Tobie pasuje...

Nie chce wydawac plyty, nie chce gadac z fanami... chce siedziec w domu caly czas... ok... jego zycie... nam nic do tego...

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Plotki: Guns N' Roses na Hop Farm Music Festival w 2010??
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 15, 2009, 12:51:25 am »
0
Martingun - uważasz, że skoro wydał płytę, to teraz MUSI ją promować, jeździć w trasy i w ogóle? Bo Ty jesteś fanem i tego oczekujesz jak miliony innych to on MUSI to robić? Bo jak nie to? To też jest człowiek, nie maszyna. Więc jeżeli NIE MA OCHOTY dać koncertu, dać wywiadu to ma do tego pełne prawo.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3787
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +970
Odp: Plotki: Guns N' Roses na Hop Farm Music Festival w 2010??
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 15, 2009, 08:54:19 am »
0
Chinese Democracy Tour już było! Nie narzekać! Czekamy na Chinese Democracy II Tour!  :???:  :P

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Plotki: Guns N' Roses na Hop Farm Music Festival w 2010??
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 15, 2009, 10:04:00 am »
0
Biorę stronę martinagun'a. Niektórzy chyba są aż za bardzo zapatrzeni w Axla, że nie zauważają nieprawidłowości.
Jasne, że Axl nie jest niczyim niewolnikiem i niech sobie żyje swoim życiem, ale chodzi o to, że jest liderem rockowej grupy wszech czasów i chociażby z szacunku do fanów powiedziałby coś więcej na temat obecnej sytuacji zespołu. Wiem, że udzielił odpowiedzi na forach, ale za wiele konkretów tam nie było.
Drei się pyta czego oczekuje martingun. Proste: Jeśli zespół nie planuje trasy, to niech zamieści informację na stronie, że w tym roku (ba nawet w następnych) nie planuje trasy i robi sobie przerwę. Wtedy plotki takie, jak ten Farm Festiwal nie będą powstawać, a my, fani, nie będziemy snuć domysłów.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Plotki: Guns N' Roses na Hop Farm Music Festival w 2010??
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 15, 2009, 10:15:00 am »
0
To ze Ty Brokula nie wierzysz w to ze bedzie trasa, to Twoja sprawa, wcale jednak nie oznacza to jej naprawde nie bedzie.
I nie wiesz co zespol planuje. Podobnie bylo z ChD - ile osob nie wierzylo w to ze ona kiedykolwiek wyjdzie - i co wtedy tez
mieli oglosic na stronie oficjalnej - nie planujemy nigdy skonczyc ChD? Zeby fani nie snuli domyslow? Czyli co zespol ma
napisac cos -nawet jesli to bzdura-zebys Ty mial spokoj i satysfakcje?

To co Ty mowisz idealnie pasuje do innego zespolu: VR. To oni powinni oglosic ze robia sobie przerwe -bo w tamtym zespole sie zupelnie nic nie dzieje, nie maja wokalisty, i kazdy muzyk zajmuje sie wszystkim innym tylko nie VR. Zauwazyles nieprawidlowosc? No tyle ze fanow VR jest duzo mniej niz GNR - dlatego malo kogo obchodzi los tej kapeli, a muzykow z VR malo obchodzi ich wspolna kapela oraz fani
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2009, 10:18:16 am wysłana przez DrDrei »
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Plotki: Guns N' Roses na Hop Farm Music Festival w 2010??
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 15, 2009, 10:35:21 am »
0
A ja wam powiem tak: piosenka '14 years' jest piosenką, którą Axl specjalnie napisał dla fanów. Czekaliśmy 14(no dobra, 15, ale to prawie 14:P) lat na ChD. Tyle samo lat będziemy czekać na trasę koncertową i na kolejny teledysk :P TWAT opowiada o tym czasie, jak to robili płytkę, a piosenka 'Sorry' jest kierowana do fanów "Żal mi was, jeszcze nas słuchacie?" :P Dobra, to tak ode mnie, lekko humorystycznie aczkolwiek wiem, że to rozumowanie czy coś jest bez sensu i głupie :D
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Plotki: Guns N' Roses na Hop Farm Music Festival w 2010??
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 15, 2009, 10:40:43 am »
0
Nigdzie nie napisałem, że nie wierzę w trasę. ChD w to nie mieszaj, bo z tą płytą było jeszcze więcej zamętu, no chyba, że chcesz czekać 15 lat na trasę.
Żebym JA miał spokój (a satysfakcję niby z czego;])? Raczej, żeby miliony fanów było świadome, że w tym roku zobaczą/nie zobaczę swój zespół. A zespół, taki jak Guns N' Roses, który jest prowadzony przez profesjonalnych managerów, powinien dość przejrzyście formułować swoje plany.
I żeby nie było, chciałbym, żeby GNR wyruszyli w trasę, a ChD uważam, za bardzo dobrą płytę.

Co do VR, jasne, że zauważyłem nieprawidłowość, ale nie przebywam z nimi i nie mogę powiedzieć, że w czasie wolnym nie szukają wokalisty. Pewnie, też bym chciał coś więcej wiedzieć co u nich, czasem nie wypowiedzą, ale konkretów też za wiele nie ma.

Pytaniem jest, dlaczego Ty nie widzisz nieprawidłowości u Gnr.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Plotki: Guns N' Roses na Hop Farm Music Festival w 2010??
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 15, 2009, 10:44:29 am »
0
Ja mogę się mylić, ale osobiście nie znam/nie przypominam sobie zespołu, który na swojej stronie internetowej (lub gdzie indziej) ogłasza fakt, nie pojechania w trasę w danym roku...

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Plotki: Guns N' Roses na Hop Farm Music Festival w 2010??
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 15, 2009, 11:10:46 am »
0
Tak wiem, ale mi nie chodzi, żeby zaczęli się afiszować, że w tym roku nie jadą w trasę. Tylko po prostu zamiast mówić, że 'może w tym roku wyruszą, ale na razie nic nie wiadomo", zrobić drugi krok i dać jasno do zrozumienia, czy mamy odkładać pieniądze na bilet czy nie.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Plotki: Guns N' Roses na Hop Farm Music Festival w 2010??
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 15, 2009, 11:21:32 am »
0
A po co ma cokolwiek Axl komentować i tłumaczyć?Przecież i tak wszystko zostanie przekręcone przeciwko niemu(to już norma) i powstanie jeszcze więcej bzdur na temat zespołu i jego osoby....wystarczy poczytać nawet tylko polskie strony i prasę ,ile jest głupot nie związanych z prawdą.Fakty są takie, że jak będą mieli zagrać na tym festiwalu, to będzie oficjalny komunikat,na razie to plota wyssana z palca....Axl ma komentować wszystkie fałszywe newsy i je prostować?Brokuła a gdzie czytałeś informacje że Guns N'Roses może wyruszą w trasę w tym roku?To był oficjalny komunikat np.na stronie zespołu?To są twoje domysły,a bierzesz je za słowa menegmentu,Axla i reszty zespołu.
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2009, 09:50:16 am wysłana przez Zqyx »

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Plotki: Guns N' Roses na Hop Farm Music Festival w 2010??
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 15, 2009, 11:33:27 am »
0
Nie chcę, żeby prostował wszystkie plotki domysły, ale gdyby powstało jakies oficjalne stanowisko zespołu, to by tych plotek nie było.

Fakt, napisałem z pamięci o trasie i trochę przekręciłem, ale:

Regarding the possibility of a large-scale tour 2009, Axl told Billboard, “No plans, but there’s talk. Management and our promoters are really excited with the offers coming in both here and worldwide."

także nie do końca moje domysły.
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2009, 11:37:18 am wysłana przez Brokuła »

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Plotki: Guns N' Roses na Hop Farm Music Festival w 2010??
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 15, 2009, 11:41:33 am »
0
Jak będzie oficjalne stanowisko zespołu i pewne że trasa dojdzie do skutku to z całą pewnością fani zostaną poinformowani. :P Reszta to zwykłe spekulacje fanów.

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Plotki: Guns N' Roses na Hop Farm Music Festival w 2010??
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 15, 2009, 12:00:14 pm »
0
no i to mi właśnie chodzi :)

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7930
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip