Autor Wątek: Dziesiąte urodziny Nightrain Station  (Przeczytany 9585 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Dziesiąte urodziny Nightrain Station
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 20, 2015, 07:18:02 am »
+1
Rock in rio.... pamietam ze wrocilem chyba z nocki w robicie, zonka szla na 6 do pracy, wiec sie uwalilem w wyrze i sluchalem/ogladalem. Tak naprawde to byl jeden z gorszych wystepow na zywo ale patrzcie jak dobrze jest zapamietany!
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Dziesiąte urodziny Nightrain Station
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 20, 2015, 09:42:53 am »
0
Ja też go pamiętam, bo jako że jestem leniem to nie oglądałam całego tylko spałam :P xD Chyba mnie obudził sms od Zqyxa czy coś takiego. W każdym razie pamiętam, że ledwo otworzyłam oczy a już odpaliłam kompa. I pamiętam jak później cały dzień katowałam moich współlokatorów z Krakowa "Estranged" z tego koncertu. Bo przecież musieli to zobaczyć, to przecież było "Estranged" live! :D
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Kurczak

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 629
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +104
Odp: Dziesiąte urodziny Nightrain Station
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 20, 2015, 11:46:58 pm »
+1
a ktoś jeszcze pamięta moją i kotleta audycję pararadiową ? :P
No pewnie, zdaje się, że nadal leży na moim dropboksie - jakby ktoś chciał, to służę linkiem :)

DrDrei, Tiramisu, REBEL... trochę tych oryginałów było :)
Do takiej listy dorzuciłbym martinguna :P
Patafiaństwo się szerzy...

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Dziesiąte urodziny Nightrain Station
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 21, 2015, 01:51:45 pm »
0
RIR '11? Wstałem ok 4 rano podekscytowany :D Pamiętam te emocje na czacie, Estranged, nowe solo Ashby itp. :P Był klimat :D
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Dziesiąte urodziny Nightrain Station
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 21, 2015, 02:51:46 pm »
0
DrDrei, Tiramisu, REBEL... trochę tych oryginałów było :)
Do takiej listy dorzuciłbym martinguna :P

O kurde pamiętam... ale ja się naużerałem z tym gościem.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
  • Respect: +949
Odp: Dziesiąte urodziny Nightrain Station
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 22, 2015, 10:11:29 pm »
0
Wszystkiego Najlepszego, gratuluję wytrwania tylu lat i życzę wytrwałości i cierpliwości, przy prowadzeniu strony przez następne 10 lat  :) Jak NTS powstało, nie minęło jeszcze 10 lat od czasu gdy Slash opuścił GNR, dzisiaj Slash i GNR wydaje się być prehistorią, gdy powstało NTS dla wielu internet był trudno dostępny, a dziś jest na dworcu PKP i to za darmo!!!
Wszystkiego dobrego!!!! 

Offline schatz

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Kobieta
  • "Cóż, że otwarta przyłbica, kiedy łeb zakuty
  • Respect: +30
    • tumbir.com
Odp: Dziesiąte urodziny Nightrain Station
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 23, 2015, 03:35:53 pm »
+1
Na forum jestem jakieś cztery lata. Nie udzielam się zbytnio ( prawie wcale  :facepalm:),ale zaglądam bardzo często.Jako pracująca mama dwójki dzieci nie jestem na topie z newsami,plotkami i informacjami ,ale ciesze się że mogę tu z Wami być.Bardzo cenie sobie opinie wielu forumowiczów. Moja przygoda z Gn'R zaczęła się jeszcze w szkole podstawowej, a że mam 36 lat więc było to dawno,dawno ,dawno temu.Żałuje że wtedy nie było internetu.Najmilszy moment na forum jak wspólnie szykowaliśmy się na Koncert w Rybniku.To napięcie ,emocje i oczekiwanie... Życzę z całego serca aby z okazji urodzin potwierdzona informacja o nowej płycie Gn'R rozgrzała te forum do czerwoności Uściski dla Wszystkich forumowiczów:)

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Dziesiąte urodziny Nightrain Station
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 25, 2015, 10:00:44 pm »
0
Niesamowite, jak ten czas zleciał...Jestem na forum od 9 lat i nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić, jak wyglądałoby moje życie, gdybym tu nie weszła w kwietniu 2006 roku. Pewnie byłabym zupełnie kimś innym, bo tutejsza "działalność" miała decydujący wpływ na moje życie (if you know what I mean ;)). Rejestracja na forum była jedną z najważniejszych decyzji w moim życiu. Pamiętam czata,gunsowe przecieki, koncerty w Wawie (rozpacz, bo nie mogłam tam być) i Rybniku (szczęście i szał bo mogłam tam być ;)) pamiętam gg z różnymi osobami, pamiętam REBELA, audycje Grzona i Kotleta, epizody z Tiramisu i tym podobnymi kwiatami narodu, Łanię, Vitię, Rose84, Dreia. Wiele fajnych osób, wiele doświadczeń. Żałuję, że teraz nie mam tyle czasu, żeby angażować się na forum, niestety rozpoczęcie pracy znacząco wpływa na życie, muszę jeszcze podszkolić się z time managementu ;) Niemniej jednak staram się pobieżnie monitorować forum, Gunsi oczywiście dalej są muzycznie obecni w moim życiu, i chyba na zawsze będą. Chciałabym, żeby forum przetrwało jak najdłużej i żeby ciekawe rozmowy/inspirujące spotkania nigdy się nie skończyły, bo jednak kawał życia tutaj zostawiłam, no ;) I warto wspomnieć też, że dzięki forum poznałam kawał dobrej muzyki, tak już poza Gunsami :) Czasem żałuję, że niektóre kontakty trochę się urwały, pamiętam, jak kiedyś miałam okazję od czasu do czasu pogadać czy to z Krelke, czy z Hubikiem, z Zqyx'em dalej na szczęście mamy kontakt, i cieszę się, że ta znajomość przerodziła się w fajną przyjaźń :) Ogólnie buziaki dla wszystkich, myślę, że jeszcze zaskoczę Was moją aktywnością...jak zajdę w ciążę i będę na chorobowym na ostatniej prostej :lol: ;)

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
  • Respect: +949
Odp: Dziesiąte urodziny Nightrain Station
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 25, 2015, 10:36:01 pm »
+1
A może by tak zrobić Naje 10-lecia  ;)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Dziesiąte urodziny Nightrain Station
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 26, 2015, 01:54:49 pm »
0
Mnie się ten pomysł podoba :P tylko, ilu udzielających się osób nie zna tych, którzy już tu nie piszą, a mogliby bez problemu zgarnąć naja w danej kategorii :/
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
  • Respect: +949
Odp: Dziesiąte urodziny Nightrain Station
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 26, 2015, 04:04:51 pm »
0
Tutaj faktycznie, może być problem, bo na przestrzeni tych 10 lat, masę osób zaprzestało się udzielać, a brać udział w zabawie braliby ci którzy obecnie się udzielają i którzy w większości nie są od początku, ale może by coś się dało wykombinować  ;) a jak nie to chociażby spróbować wybrać największy forumowe wydarzenie

Offline KFCBucket

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 344
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +44
Odp: Dziesiąte urodziny Nightrain Station
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 27, 2015, 02:18:12 pm »
+1
Tyle lat minęło... Pamiętam swoje początki tutaj, super postawę Witka i jego wielką otwartość na ludzi. Udało mu się sprawić, że kilka razy byłem bardziej aktywny niż mam w zwyczaju  :P Zacząłem to wszystko wspominać i wróciło do mnie, jak robiłem opisy dla nowych członków GN'R chyba w 2005 roku ... Pamiętam jaki byłem tym podekscytowany  :sorcerer: Wiele się od tamtego czasu zmieniło, a ja dalej nie mam czasu tutaj za wiele pisać. Niemniej jednak czytam codziennie (niekoniecznie się logując).

P.S. A pamiętacie taki super temat, w którym każdy mógł przetestować swoje umiejętności pisarskie ? Pisaliśmy od nowa (fragment po fragmencie) naszą własną historię Guns N' Roses :D

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Dziesiąte urodziny Nightrain Station
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 27, 2015, 03:38:35 pm »
+1
Cytuj
Pamiętam swoje początki tutaj, super postawę Witka i jego wielką otwartość na ludzi.
Widzę, że mamy podobne początki ;) Gdyby i do mnie Witek się nie odezwał dawno temu to nie wiem, czy moja aktywnośc nie skończyłaby się tylko na czytaniu strony głównej ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline bozenkamalutka3

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Płeć: Kobieta
  • Kocham Gunsów w starym i nowym składzie
  • Respect: +34
Odp: Dziesiąte urodziny Nightrain Station
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 05, 2015, 09:11:50 am »
+1
Dziękuję za istniejące To forum, gdzie poznałam wielu fajnych ludzi. Za przed i pokoncertowe spotkania w Rybniku. Za katowickie po Slashu i niejedne zlotowe w Katowicach. Dobrze, że istniejecie. Dziękuję Wam, prowadzącym tę stronkę, i przede wszystkim Założycielom  :) Dziękuję tym, którzy wyszukują wiadomości.  I za różnorodność, bo nie tylko wokół GUNS'N'ROSES świat się kręci. STO LAT!   i więcej.  KOCHAM WAS !!!  TRWAJCIE !  :wub:

Offline Solid

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 100
  • Respect: +24
    • Tortilla Libre
Odp: Dziesiąte urodziny Nightrain Station
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 19, 2015, 08:21:08 pm »
+1
Ja ******ę, pamiętam jak tu było więcej użytkowników niż postów :sorcerer:

 

Michael Monroe obchodzi urodziny i wspomina nagrywanie AIF [gunsnroses]

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 841
Ostatnia wiadomość Czerwca 18, 2021, 09:42:15 am
wysłana przez domino236