Autor Wątek: Oświadczenie Izzy'ego Stradlina  (Przeczytany 15041 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Myszowata

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 980
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +658
Odp: Oświadczenie Izzy'ego Stradlina
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 15, 2012, 10:50:25 am »
0
Coraz bardziej lubię tego człowieka. Jak dla mnie zachował się o wiele lepiej od Axla. Nie miał na to wszystko ochoty, podziękował, nie przyszedł. Czyli mniej więcej to co rud,y tylko bez zbędnego zamieszania wokół swojej osoby i pokazywania innym, gdzie ich miejsce. Axl, który chciał uniknąć tej szopki, a zamiast tego zrobił swoją własną, nie wiem czy nie większą. Dało się to rozwiązać jakoś inaczej? Izzy udowodnił, że się dało. Facet też idzie do przodu, nie żyje przeszłością, ale jej nie skreśla zupełnie, to część jego życia.

Chinska to najlepsza płytą Gunsów nie była dużym sukcesem tylko dla tego że nie było w niej Slasha. Dla ludzi Slash jest Bogiem a tak naprawdę jest grajkiem który osiągnął sukces komercyjny w GnR
Body, generalizujesz. Ja na przykład nie uważam Slasha za boga i podoba mi się muzyka w wykonaniu obecnego składu, ale dla mnie ChD zdecydowanie nie jest najlepszą płytą. Czyli nie mogę bronić starych, bo to znaczy, że ubóstwiam Slasha? Dla mnie płyta nie jest takim sukcesem z innych powodów i tyle.

Offline rock76

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Respect: +3
Odp: Oświadczenie Izzy'ego Stradlina
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 16, 2012, 08:04:42 pm »
0
Uważam że bardzo dobrze że Izzy i Axl się nie pojawią, odstawianie całej szopki tylko po to aby Adler ich zamęczył wywiadami o reunionie?

Bardzo dobrze powiedział. Ma najlepsze podejście do sprawy zaraz po Axlu. Czekam z niecierpliwością na ćpuna samo grającego.

ach jakie Axl ma najlepsze podejście do sprawy, włącz sobie Chinesse Democracy...i nie ubliżaj wybitnym muzykom dzięki którym znasz taki zespół jak Guns n Roses
Chinska to najlepsza płytą Gunsów nie była dużym sukcesem tylko dla tego że nie było w niej Slasha. Dla ludzi Slash jest Bogiem a tak naprawdę jest grajkiem który osiągnął sukces komercyjny w GnR
jeśli dla ciebie chinka jest najlepszą płytą to gratuluje gustu.

§ 2. Obowiązuje bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów oraz treści obraźliwych w stosunku do innych użytkowników oraz osób będących przedmiotem wypowiedzi/dyskusji.
/ dla mnie to podchodzi pod ten punkt regulaminu. Bo zabrzmiało to jak opinia o cytowanej osobie, nie o płycie "Chinese Democracy". Poza tym jak słusznie Zqyx zauważył to nie temat o tym. Zaczynam tracić cierpliwość. Z opiniami o ChD zapraszam do właściwego tematu. Polecam też spojrzeć na czerwony post krelke na poprzedniej stronie.
Canis
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2012, 12:47:52 am wysłana przez Canis_Luna »

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34751
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Oświadczenie Izzy'ego Stradlina
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 16, 2012, 08:07:28 pm »
0
O CHD można pogadać : http://gunsnroses.com.pl/forum/chinese-democracy/ gdyby ktoś koniecznie czuł potrzebę po raz miliardowy poruszać ten sam temat.

Pogadajmy trochę o Izzym, ok? Bo w sumie  "tak często" tu gości w newsach, że szkoda by było znowu zmieniać temat. Jak myślicie czemu się nie stawił? Gest solidarności z Axlem, czy izzowe "whatever" ?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2012, 08:30:33 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Oświadczenie Izzy'ego Stradlina
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 16, 2012, 08:11:05 pm »
0
   Raczej whatever.  Co ciekawe, jego nikt nie wyzywa od szmat :D
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34751
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Oświadczenie Izzy'ego Stradlina
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 16, 2012, 08:13:52 pm »
0
Może dlatego, że fani przyjęli do Izzy'ego takie podejście jak Izzy do promowania czegokolwiek i pokazywania się gdziekolwiek :D Zero ciśnienia, zero presji. O Izzym słychać tylko przy okazji jakiegoś gościnnego występu, ewentualnie wydania płyty i tyle. Nie budzi kontrowersji, nie budzi emocji ;) Przynajmniej od czasu incydentu w samolocie :P Z Izzym jest trochę jak z Gilbym, tyle, że ten drugi czasem się gdzieś pokaże, no i koncertuje, coś tam produkuje też od czasu do czasu, choć niekoniecznie swojego. Generalnie żyje sobie spokojnie i jeśli słyszeliśmy o nim ostatnio częsciej to tylko z racji tego, że wiele mówiło się o starym składzie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2012, 08:18:15 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Oświadczenie Izzy'ego Stradlina
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 16, 2012, 08:15:25 pm »
0
Moim zdaniem Izzy ominął tą całą szopkę z takich samych powodów z jakich odszedł z Guns N' Roses,nie zależy mu na poklasku,sławie,ceni sobie spokój.Jest skromnym człowiekiem,to kłóci się z formą jaką prezentuje ta uroczystość,chciał być jak najdalej od tego.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Oświadczenie Izzy'ego Stradlina
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 16, 2012, 08:18:41 pm »
0
Izzy'owe...to nie bajka dla mnie ;]

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Oświadczenie Izzy'ego Stradlina
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 16, 2012, 11:14:18 pm »
0
Jestem bardzo ciekawy dl;aczego Axl jest wyszydzany od szmat i najgorszych ,a Izzy i jego decyzja o nie pojawieniu się na ceremonii akceptowana przez tych samych fanów.cravenciak pisze że 90 % procent materiału jest autorstwa pary Slash/Izzy a poza atakowaniem Axla nie zwraca wogóle uwagi na Stradlina.W takim razie powinien chyba mieć większe pretensje do niego a nie Axla.To jest zwykła hipokryzja.A gdzie Dizzy?Każdy o nim zapomniał? No tak to człowiek związany z osobą Axla i gra w obecnym skąłdzie....a moim zdaniem ma o wiele więcej wspólnego od Gilby Clarka który swoją obecnośc zaznaczył jedynie na teledyskach i trasie koncertowej,jako muzyk Dizzy ma udział w pracach nad Illuzjami.

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34751
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Oświadczenie Izzy'ego Stradlina
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 17, 2012, 12:53:40 am »
0
Spójrz parę postów wyżej na mojego posta chociażby. Takie przyjąłem założenie. Słusznie, czy nie, ale tak jest. Co do nieobecności Dizzy'ego wiem, że planował się pojawić. To, że się nie pojawił było poniekąd pochodną decyzji Axla, a czy jego własną nie wiem. Dobrze, że przywołałeś tę postać, bo znalazłem na jednym z for ciekawą wypowiedź na ten temat. Wkleję jutro. Oczywiście, że Dizzy ma większy wkład w Gn'R niż Gilby, przy czym nie zapominajmy, że Gilby pojawił się na Spaghetti Incident, gdzie co prawda nagrał partie Mr Invisible, ale jednak. Zresztą przywołany przeze ze mnie przydomek Izzy'ego jasno świadczy o tym, czemu nieobecnośc Izzy'ego nie była zaskoczeniem, czy szokiem. Oczywiście żal mi było, że się nie pojawił, ale tę decyzję rozumiem. Decyzję Axla o tym, że się nie stawi w zasadzie również, ale o tym już gdzieś pisałem. Izzy ma swój świat, swoje zabawki, wokół toczy się życie i tyle.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline cravenciak

  • Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Oświadczenie Izzy'ego Stradlina
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 17, 2012, 01:04:14 am »
0
Jestem bardzo ciekawy dl;aczego Axl jest wyszydzany od szmat i najgorszych ,a Izzy i jego decyzja o nie pojawieniu się na ceremonii akceptowana przez tych samych fanów.cravenciak pisze że 90 % procent materiału jest autorstwa pary Slash/Izzy a poza atakowaniem Axla nie zwraca wogóle uwagi na Stradlina.W takim razie powinien chyba mieć większe pretensje do niego a nie Axla.To jest zwykła hipokryzja.A gdzie Dizzy?Każdy o nim zapomniał? No tak to człowiek związany z osobą Axla i gra w obecnym skąłdzie....a moim zdaniem ma o wiele więcej wspólnego od Gilby Clarka który swoją obecnośc zaznaczył jedynie na teledyskach i trasie koncertowej,jako muzyk Dizzy ma udział w pracach nad Illuzjami.

Axl jest tak traktowany od 20 lat, o czymś to świadczy. Do Izziego nigdy nikt o nic pretensji nie miał.

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Oświadczenie Izzy'ego Stradlina
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 17, 2012, 08:34:25 am »
0
Aha, czyli Axla należy wyszydzać bo to Axl ,a Izzy to Izzy,rozumiem tą argumentację....... :facepalm:

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Oświadczenie Izzy'ego Stradlina
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 17, 2012, 07:05:34 pm »
0
Cytuj
Do Izziego nigdy nikt o nic pretensji nie miał.

Bo 90% ludzi, którzy w ogóle znają GNR nie wiedzą kto to Izzy? Media od zawsze przedstawiały Axla jako winnemu rozpadowi, a Axl się z tego nie tłumaczył. Co z tego, że Izzy stworzył  90% materiału, jeśli większość myśli, że zrobił to Slash (Axl tylko śpiewał...).

Izzy był zawsze z boku, ale szczerze mówiąc to jego odejście było początkiem rozpadu starego składu (albo pierwszym symptomem). Jego oświadczenie jest bardzo w jego stylu, ale nie bardziej niż oświadczenie Axla było w stylu Axla. Jeśli chodzi o to , to obydwaj są przewidywalni :D Pozdrawiam.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Oświadczenie Izzy'ego Stradlina
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 17, 2012, 09:32:28 pm »
0
   Raczej whatever.  Co ciekawe, jego nikt nie wyzywa od szmat :D

Trafne spostrzezenie
A tak w ogole, to zgadzam sie w 100 procentach z Dougerem.
Obaj i Izzy i Axl zrobili to co robia zawsze i w takim ichnim stylu. A fani, niefani, ludziska, ktokolwiek, zareagowali dokaldnie tak jak reaguja zawsze na tych dwoch.  Z Axl szydza, Izzyiemu bija brawo za "Coolness"

przewidywalne i jak bardzo nie fair, no ale coz.  ;]

Offline Zqyx

  • Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34751
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Oświadczenie Izzy'ego Stradlina
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 17, 2012, 10:05:01 pm »
0
Izzy nawet przez sekundę nie dawał fanom nadziei, że postąpi inaczej niż zwykle. Axl w wywiadzie wypowiedział się niejednoznacznie, przez co sam sobie zaszkodził, bo znów zaczęła się gadka o reunionie, stąd zawiedzione nadzieje fanów. Mimo wszystko.
Do poprzedniego wywiadu z Axlem fani nie mieli prawa mieć żadnej nadziei na reunion. Po wywiadzie było inaczej.
A Izzy... Izzy od dawna jest z boku od wszystkiego, od tego całego szołbiznesu, nie udziela wywiadów, a jeśli się już wypowiada to bardzo jednoznacznie, bo chociaż mogły przez moment pojawić się nadzieje na jego pojawienie się to końcowe Adios jak dla mnie zamknęło temat.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2012, 10:08:39 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Oświadczenie Izzy'ego Stradlina
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 17, 2012, 10:08:50 pm »
0
Myślisz, że gdyby zrezygnował od razu to nie byłoby tego wszystkiego? Moim zdaniem byłoby, tyle że wcześniej.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

 

Singiel od Dizzy'ego [dizzy]

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 570
Ostatnia wiadomość Lipca 05, 2024, 07:23:59 am
wysłana przez Zqyx