Autor Wątek: Organizatorzy Vive Latino: Show must go on  (Przeczytany 1058 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3470
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3547
Organizatorzy Vive Latino: Show must go on
« dnia: Marca 14, 2020, 04:35:25 pm »
+1




Guns N’ Roses zagrają dzisiaj w Meksyku, w ramach zaplanowanego na ten weekend dwudniowego festiwalu Vive Latino. Koncert nie został odwołany pomimo nasilających się obaw związanych z epidemią koronawirusa. 

Organizatorzy zapewniają, że festiwal odbędzie się, ponieważ meksykański rząd nie zakazał jego przeprowadzenia. W zeszłym roku w imprezie wzięło udział ok. 90 000 osób na dzień.

W kończącym się tygodniu pandemia doprowadziła do odwołania wielu masowych imprez w Stanach Zjednoczonych i nie tylko. National Basket Association oraz National Hockey League zawiesiły rozgrywki, a Coachella Valley Music and Arts Festival został przełożony na październik.

Meksykańskie władze nie podjęły jednak jak na razie podobnych decyzji.

„Chcemy, żeby festiwal się odbył, ponieważ jego odwołanie byłoby z naszej strony nieodpowiedzialne. Sprzedaliśmy za dużo biletów”, powiedział w wywiadzie radiowym dyrektor festiwalu, Jordi Puig. „Postępujemy zgodnie z wytycznymi władz”.

Koncerty będą się odbywały na sześciu scenach, a organizatorzy mają zapewnić publiczności dostęp do środków odkażających.
Mimo to – jak podają lokalne media – jeden z zespołów, których występ był zaplanowany na ten weekend, She Wants Revenge, odwołał koncert. 

„Widowisko musi trwać”, twierdzi Puig.

Organizatorzy zapowiadają, że tym, którzy z obawy przed koronawirusem nie zjawią się na koncertach, nie zostaną zwrócone pieniądze za bilet.
„Uważamy, że [takie obawy] nie są wystarczającym usprawiedliwieniem”, wyjaśnia Puig.

Fakt, że do tej pory w Meksyku liczba zarażonych koronawirusem jest niewielka, każe ekspertom podejrzewać, że w tym kraju nie przeprowadzono dostatecznej ilości badań.     

 




Źródło
"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Organizatorzy Vive Latino: Show must go on
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 15, 2020, 07:20:39 am »
+2
Pamiętacie film Szczęki? Nie zamykamy sezonu z powodu podejrzeń,  że gdzieś jest jakiś rekin, bo jest dużo ludzi, którzy mają ze sobą za dużo kasy do wydania, żebyśmy mogli to zlekceważyć. Tak mi się skojarzyło...
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Wywiad Slash'a dla CNN Piers Morgan Show

Zaczęty przez Nata

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 6567
Ostatnia wiadomość Maja 25, 2012, 06:49:55 pm
wysłana przez Zqyx