Autor Wątek: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !  (Przeczytany 59858 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 11, 2017, 12:59:01 am »
+3
Liczyłem ze stadion otworzy koncert fajniejszego zespołu.  Takiego, który ma w swoim repertuarze ładne piosenki, kilka szybszych i kilka wolniejszych. 
Nie chce nic mówic ale w podobnym czasie jest zlot fanów Krzysztofa Krawczyka.

Krzysztof Krawczyk > guns n roses

Offline VICTORY-OR-DEATH

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +28
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 11, 2017, 02:00:39 am »
0
Jak się zarejestrować do oficjalnego fanclubu nightrain station aby kupić bilet 13stego?

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 11, 2017, 07:21:39 am »
0
@VICTORY-OR-DEATH :

http://www.gunsnroses.com/subscribe ( tu masz możliwość rejestracji )

Odnośnie akcji koncertowej: poczekajmy z wszystkimi pomysłami do przyszłego tygodnia. Po zakupie biletów możemy rozpocząć licytację pomysłów.


Racja. Przyda się zresztą do tego osobny temat. :)

@Hubik: Ploty i spekulacje odnośnie europejskiej trasy były już od jakiegoś czasu, ale dotyczyły raczej innych krajów niż Polska, poza tym koncerty miały być jedynie festiwalowe.

Wszyscy narzekają na LV, a wystarczy, że ogłoszą koncert i forum ożywa.

Nie tylko na LN się narzeka, na GN'R (zwłaszcza na powtarzalne sety i wokal Axla) też, a jak przychodzi co do czego, to na koncert jedzie 95 % fanów. Normalne :)

@AFT "Trzeba się wybrać, chociaż jak bez Slasha i Duff'a to chyba odpuszczę."

Nie daj się nabrać sfrustrowanym prowokatorom. Nic nie wskazuje na to, że Slasha i Duffa miałoby na tym koncercie zabraknąć.

Bilety będą też dostępne od czwartku w Empikach :)


Dobra informacja :)
To ja jeszcze dodam od siebie, że jeśli ktoś jest na wózku inwalidzkim, pojawi się z osobą na wózku inwalidzkim, to jakiekolwiek informacje w kwestii kupna biletu dostanie dopiero w momencie, gdy ruszy otwarta sprzedaż biletów. Nie ma opcji wcześniejszego kupna biletu. ( Może nie dotyczy to fanklubowiczów Nightrain, ale tego nie wiem, bo nie jestem zarejestrowany ), dlatego byłbym wdzięczny @olecki za informację 13 listopada odnośnie usytuowania miejsc dla wózkowiczów na koncercie. Z góry dziękuję :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2017, 07:40:04 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 11, 2017, 10:33:59 am »
0
Zaje##ście mnie cieszy powrót Gunsów do PL, mam tylko nadzieję że na support nie dadzą np. Ich Troje.  :lol:

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 11, 2017, 11:24:37 am »
0
Pytanie z serii głupie:
Nigdy nie kupowałam przez stronkę LN. Rozumiem, że jak przyjdzie co do czego to w opcjach sprzedaży mam do wyboru kupno e-biletu i że przyjdzie mi on od razu (lub prawie od razu) na maila po wpłacie?

Jak wygląda kwestia zakupu biletów imiennych? Jest osobne pole do wprowadzenia danych czy biorą po prostu automatycznie z opcji konta?
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline 13adam12

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Respect: +17
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 11, 2017, 12:48:37 pm »
0
Canis_Luna
kupowałem od nich 3 razy, nie przypominam sobie problemow.

Nawet nie rozumiem takiego podejscia po co kupowac w innych zrodlach (czesto drozej) niz u oficjalnego organizatora.
2013 - Slash & Myles Kennedy
2014 - Hey
2016 - Dżem & Cree
2017 - Aerosmith, Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers, Martin Garrix (Ibiza), Hey
2018 - Pearl Jam, Guns N' Roses

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 11, 2017, 12:59:41 pm »
0
Bilety będą też dostępne od czwartku w Empikach :)

Dzięki za info.

Ciekawi mnie tylko, jakie bilety dawają? Wydrukowane na kartce, czy takie "normalne"?

Offline vegtcia

  • Patience
  • Wiadomości: 1
  • Respect: 0
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #67 dnia: Listopada 11, 2017, 02:06:29 pm »
0
Tym razem nie odpuszczę!  :wub:
I już nie ma problemu z "prezentem marzeń" pod choinkę 😂

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 11, 2017, 02:34:22 pm »
+1
A z mojej strony wygląda to tak:

Był koncert Gunsów w Gdańsku i byli w niesamowitej formie, był Axl, Slash, Duff, Richard, Frank, Dizzy i Melissa a wszystko dopełniała świetna wizualizacja i wyborna ilość fanów na stadionie. Była też fajna setlista, której bym sobie jeszcze 12 lat temu nie mógł wyobrazić a gdzieś od tamtego czasu marzyłem o tym by rudy się spiknął z resztą i zaczął grać klasyki jak Dont Cry, Estranged, Civil War czy Coma. Ogólnie pisząc byłem na swoim koncercie marzeń i właściwie, jeśli nie zdarzą się kosmiczne rzeczy tj. bardzo ciche wydanie nowego albumu Gunsów, z którego piosenki byłyby w trackliście koncertowej na rok 2018, to nie nakręca mnie już czekanie na ten zespół i oglądanie właściwie tego samego show co w 2017 roku. Axl nagle nie zaskoczy mnie nową interpretacją WTTJ czy poprawnym zaśpiewaniem YCBM, a już na pewno mniejszą ilością coverów w zamian za piosenki napisane przez Guns N Roses. Raz już na mnie i na mojej żonie zarobili i z dużą dozą prawdopodobieństwa nie zarobią po raz drugi.
Jednakowoż jestem niepoprawnym optymistą i gdzieś tam myślę, że może kolejna część trasy nie jest dalszym ciągiem na hajs europejczyków ale chęcią zaprezentowania czegoś nowego i w tej samej chwili wraca do mnie podpis spod oficjalnego posta Gunsów o powrocie do EU o treści mniej więcej "in 2018 we'll back for more....". W tym momencie nasuwa mi się jedno słowo, które pasuje do tego zdania i jest nim MONEY.

Dziękuje
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline 13adam12

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Respect: +17
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 11, 2017, 04:01:34 pm »
+1
baddream
spoko, tylko co powiesz o ludziach którzy rok temu byli w przeciągu miesiąca w Madrycie, Wiedniu i Gdańsku?
czytając zagraniczne forum znalazlem fanów (z USA) którzy byli na 4 koncertach w 4 krajach na Europejskiej częsci trasy. Stojąc w kolejce w Gdansku spotykałem też ludzi z różnych krajow, byli między innymi Chorwacji.
Z innej beczki - przejrzyj sobie forum Iron Maiden i zobacz ile ludzie mają w stopce zaliczonych występów swojego ulubionego zespołu - niektórzy kilkanaście, rok po roku.

Zadaj sobie przede wszystkim pytanie czy to na pewno jest Twój ulubiony zespół. Bo niektórzy to świat przemierzają i są na dobre i na złe, a my mamy pod nosem.

Już abstrahuję od tego że wszystkie koncerty w Europie były wyprzedane, gdzieniegdzie muisieli dodawać nawet bo tylu chętnych bylo (Londyn) - może teraz wracają głównie dla tych którzy nie mogli wtedy, ktorym lokalizaja nie pasowała albo do tyh co dopiero co usłyszeli o GnR albo zmienił im sie gust muzyczny?

Polska jest w tym nielicznym gronie (co mają powiedzieć, Grecy, Chorwacji, Portugalczycy, Serbowie itd) i powinniśmy być zadowoleni, ciekawe co byście pisali jakby Czechy miały koncert a my nie.

Ja jako prawdziwy fan (słucham GnR nieprzerwanie od 10 lat i byl to pierwszy zespol ktory sprowadzil mnie na sluchanie rocka - wiec mam ogromny sentyment) wybieram się dla samego funu, zeby znów poczuć ten bass, zeby wziąc udział w nowej akcji koncetowej, zeby  napić się piwka w parku Chorzowskim z innymi ludźmi o podobnym guście muzycznym, żeby wyjść z domu i miło spędzić letni czas, żeby mieć wspomnienia. Już pomijam sam fakt frajdy wzięcia udzialu w tak wielkim wydarzeniu, sam tłum robi niecodzienne wrażenie a w Chorzowie powinno być 2 razy więcej ludzi niż w Gdańsku :)
Poza tym nie wyobrażam sobie żyć tym wydarzeniem, czytać jak przyjadą do Polski, czytać plotki gdzie śpią, czy coś niecodziennego dzieje się w związku z ich przyjazdem i równocześnie nie być na koncercie.

Dla mnie dziwne też jest podejście ludzi którzy mając koncert we własnym kraju wybierają inny, sasiadów. Uważam że jak się bawić to najlepiej u siebie ze swoimi :)
Tyle ode mnie.
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2017, 04:14:02 pm wysłana przez 13adam12 »
2013 - Slash & Myles Kennedy
2014 - Hey
2016 - Dżem & Cree
2017 - Aerosmith, Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers, Martin Garrix (Ibiza), Hey
2018 - Pearl Jam, Guns N' Roses

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 11, 2017, 04:50:35 pm »
+1
@13adam12 Mimo, że rozumiem Twoją argumentację i w jakimś stopniu podzielam, to mam "uczulenie" na kwestię tego, kto nazywa się prawdziwym fanem, prawdziwym Polakiem itd...
Jeśli miałbym coś powiedzieć coś o ludziach, którzy byli we Wiedniu, Madrycie i Gdańsku, to na pewno to, że mają dużo pieniędzy i czasu ;) Czy dzięki temu są "prawdziwsi" od człowieka, którego stać na jeden koncert i z przyczyn finansowych, odległościowych nie był np. w Gdańsku tylko, chociażby w Pradze... no nie wiem :) Chyba jednak nie mnie to oceniać :)
Tak, czy inaczej - cieszy mnie, że będzie koncert w Polsce, żeby nie było! :)

Po Rybniku, z różnych względów, powiedziałem sobie - nigdy więcej.
A jednak do Chorzowa jadę. Jadę, bo Gunsów w wersji po przegrupowaniu nie widziałem ( Gdańsk jest "ciut" daleko"...poza tym byłem wtedy w zupełnie innym miejscu i nie bardzo mogłem się wydostać... nie, nie w zakładzie karnym :p) , a Chorzów jest ode mnie rzut beretem, no może dwa, więc... oczywiście, że będę, jesli tylko uda mi się kupić bilet.


Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline 13adam12

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Respect: +17
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 11, 2017, 04:56:50 pm »
0
Zqyx masz rację, ale argumentacja kolegi żeby nie jechać nie byla o jego możliwościach finansowych, tylko o powtarzalności setu.

Ciężko zdefiniować prawdziwego fana to naprawdę subiektywne. Dla mnie jest nim najogólniej mówiąc ktoś kto jest na dobre i na złe. A źle nie jest :)
Ktoś inny może mieć nną definicję.

Kibice piłkarscy też mają podobną definicję prawdziwego fana - np. był czas że Barcelona zdominowała piłkarski świat, a teraz jak już nie ogrywa wszystkich to sporo "fanów" sobie odpuściło. Arsenal Londyn od dawna nic znaczącego nie wygrał a fanów ma sporo i chodzą na te przegrane o stawkę mecze rok w rok i zapełniają stadion po brzegi, bo to jest ich klub i część życia.
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2017, 05:01:41 pm wysłana przez 13adam12 »
2013 - Slash & Myles Kennedy
2014 - Hey
2016 - Dżem & Cree
2017 - Aerosmith, Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers, Martin Garrix (Ibiza), Hey
2018 - Pearl Jam, Guns N' Roses

Offline zgredzik

  • Patience
  • Wiadomości: 13
  • Respect: +1
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 11, 2017, 05:03:17 pm »
0
Mam nadzieję, że ktoś z Was, kto będzie kupował bilet od fanklubu Nightrain napisze tutaj jakie będą te poszczególne ceny :)
2012 - Queen + Adam Lambert
2014 - Slash & Myles Kennedy
2015 - Q+AL, AC/DC
2016 - Paul McCartney, Q+AL, David Gilmour
2017 - Aerosmith, The Rolling Stones, Sting
2018 - w końcu GnR? ;)

Offline baddream

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 758
  • Płeć: Mężczyzna
  • You Don't Know Who You Can Trust Now
  • Respect: +98
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 11, 2017, 05:11:17 pm »
0
No to adam bardzo się od siebie różnimy.

Nie bawi mnie bycie na drugim takim samym koncercie w przeciągu roku, a skoro nazywasz się fanem to zapewne wiesz, że gunsi tłuką to show praktycznie od 1.04.2016 roku... bez większych zmian i do znudzenia z tym samym scenariuszem. Przed koncertem w Polsce w 2017 było gorąco w mediach i robiło to większe wow jako że wybrali taką sobie Polskę w okrojonym dość tournee po Europie.
Kolejnym tematem jest wokalista.
Głos Axla nie powoduje u mnie w tej chwili uczucia, że ja muszę tam być bo najnormalniej w świecie w wielu miejscach gość kaleczy piosenki i nie ma pomysłu na przearanżowanie ich pod swój obecny wokal. To wymagałoby trochę poświęcenia... stąd zainteresowałbym się wydarzeniem gdyby na koncercie pojawiło się coś nowego, dostosowanego pod jego dzisiejszy głos.
Co do tych co byli na czterech lub pięciu koncertach? A uuj mnie to obchodzi. Mówisz o ludziach, którzy mają za dużo hajsu, czasu lub nie mają rodzin, obowiązków, pracy i przedkładają wyjazd na koncert nad inne rzeczy w życiu. Ja do takich osób nie należę.
Mam przejrzeć sobie stopke profilową użytkowników na forum ajronów?? Dobrze się czujesz? Co mnie to obchodzi? Moja opinia na ten temat jest powyżej.
Odpuść....i ochłoń.

Liczę, że wszyscy którzy się wybiorą do chorzowa będą się znakomicie bawić i gunsi dadzą świetne show, bo tego im nie można odebrać. Odwalają bezbłędną robotę podczas tego regrupu i chce się być na ich koncercie ale ja z żoną już byliśmy. Dajemy szansę innym się pobawić, którzy z różnych powodów nie mogli być w Gdańsku.
Kiedy Chińska Demokracja zaleje świat, to nastąpi wówczas Armaggedon, Korea Płd i Płn połączy się w imie braterstwa, Stany przestaną ciągnąć ropę z bliskiego wschodu.

Offline 13adam12

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Respect: +17
Odp: Oficjalnie! Guns N' Roses zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie !
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 11, 2017, 05:24:37 pm »
0
 baddream zapytam tylko teorytycznie - gdybyś mieszkał w Chorzowie, wybrałbyś się?
2013 - Slash & Myles Kennedy
2014 - Hey
2016 - Dżem & Cree
2017 - Aerosmith, Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers, Martin Garrix (Ibiza), Hey
2018 - Pearl Jam, Guns N' Roses

 

Reckless Roses - "Koncert będzie niespodzianką – dla nas także"

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 7899
Ostatnia wiadomość Kwietnia 12, 2016, 11:42:26 pm
wysłana przez sunsetstrip