Autor Wątek: Grupa Adler dla FEARnet  (Przeczytany 4691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Grupa Adler dla FEARnet
« dnia: Marca 16, 2013, 01:13:09 am »
0

Grupa Adler udzieliła krótkiego wywiadu portalowi FEARnet.
Na początku 5-minutowego filmiku, możemy usłyszeć Stevena Adlera zapewniającego:
„Jesteśmy rock&rollowym zespołem i gramy rock&rolla. Jesteśmy po prostu paczką facetów, którzy lubią być razem, spędzać ze sobą czas i pisać i grać razem muzykę”
Wokalista Jacob Bunton podkreśla, że ich styl jest mieszanką wielu rodzajów muzyki i nie grają typowego rocka lat 80. z koeli Lonny Paul opowiada w jaki sposób zespół w ogóle powstał:
„Steven miał zespół Adler’s Appetite, który grał utwory Guns N’ Roses i ja byłem akurat w ostatnim ze składów. Gdy byliśmy latem w ostatniej trasie, Steven przyszedł do mnie i powiedział ‘hej, czas zacząć coś nowego’ i „zwolnił” cały zespół, poza mną. A potem poznaliśmy Jacoba przez naszego wspólnego znajomego (Jay Ruston), który potem montował nasz album, a później dołączył do nas Johnny Martin”
Steven Adler dodaje: „to wspaniałe być częścią zespołu, zwłaszcza z grupą facetów, którzy zawsze cię wspierają”

Mówiąc o albumie chłopaki zaznaczają, że chcieli przede wszystkim nagrać płytę, której sami będą chcieli słuchać.
Jacob: „Pierwszą piosenką, którą usłyszałem było ‘Habit’, które jest praktycznie historią Stevena widzianą jego oczami i stwierdziłem, że jest naprawdę świetna”. „Ten album nie ma jednego przesłania, tu jest wszystko, od osobistej bitwy jednej osoby do przezwyciężania... czegokolwiek, demonów, o upadkach i podnoszeniu się z kolan”
„Nie staraliśmy się nagrać płyty, która będzie się nadawała do radia. Jeśli podchodzisz do tego w ten sposób, kończysz brzmiąc jak wszystko inne co leci w radiu”

Wyjaśniają także w jaki sposób John5 znalazł się gościnnie na ich płycie:
Jacob: „Żony Johna5 i Stevena się przyjaźniły”
Steven: „Gdy na niego spojrzałem to stwierdziłem, że to jest Eddie Van Halen XXI-wieku. Mieliśmy piosenkę ‘Good to be bad’ i okazała się być idealna dla niego, żeby ją zagrać”
Jacob: „Dodał taki przerażający element do tego utworu [śmiech], super przerażający. Używał kilku pedałów, tunera i to wszystko”

O Slashu:
Steven: „To dla mnie zaszczyt, że przyszedł, bo nie gadaliśmy ze sobą od 2 dekad” mówi  „Bardzo poważnie traktuje swoją trzeźwość i to był dla mnie zaszczyt, że znów mógł się przy mnie czuć komfortowo”
Jacob: „Dla mnie to było super, bo wiesz... Ja to taki chłopaczek z południa,  z Alabamy (...) gdy byłem dzieckiem, ci faceci wisieli u mnie na ścianie, a lata później śpiewam z nimi na płycie”

Portal FEARnet specjalizuje się w programach i filmach horror, dlatego nie mogło zabraknąć pytania o ulubiony horror chłopaków.
Johnny: „Muzyka i horror zawsze idą w parze i na tym właściwie opierałem swoje życie, gdy byłem dzieckiem. Nie spotykałem się z wieloma ludźmi, to po prostu byłem ja i mój pokój z książkami horror i muzyką”. Jako naprawdę przerażający podaje film „The Evil Dead ”. Z bardziej współczesnych z kolei „Cabin on the woods”
Jacob wymienił „Shocker” z 1989r., do którego Megadeth nagrało cover piosenki Alice’a Cooper’a „No more Mr. Nice guy” z 1973r. Ale za swój ulubiony film uważa ‘The Lost Boys’
Steven: „Jednym z najbardziej przerażających horrorów jakie widziałem było ‘The Fly’

Na koniec zespół zapowiedział, że będą koncertować do końca roku.

źródło

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34678
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Grupa Adler dla FEARnet
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 16, 2013, 07:06:16 am »
+1
Niby nic nowego, ale widać, że chłopaki kochają to, co robią. Wszystkiego dobrego Steven, niech Ci się wiedzie :) Nie zapominaj o Polsce ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline apetytnadestrukcje

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 459
  • Płeć: Kobieta
  • Rock N' Fuckin' Roll!
  • Respect: +178
Odp: Grupa Adler dla FEARnet
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 17, 2013, 06:35:23 pm »
+1
Cytuj
„Nie staraliśmy się nagrać płyty, która będzie się nadawała do radia. Jeśli podchodzisz do tego w ten sposób, kończysz brzmiąc jak wszystko inne co leci w radiu”
i tego się trzymajcie chłopaki, a będzie dobrze 8)
radio i telewizja to teraz sam syf.

by the way - fajny wywiad. Dzięki :D
"Wszystko mogę przeżyć, jeśli można o tym napisać piosenkę.."

"Muzyka jest większym objawieniem, niż cała mądrość i filozofia."

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Grupa Adler dla FEARnet
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 17, 2013, 08:07:17 pm »
0
Mnie najbardziej "uderzyły" słowa Stevena o tym, że to dla niego zaszczyt, że Slash może się teraz czuć swobodnie w jego towarzystwie, bo Steven jest trzeźwy. Bardzo mi się podoba ten zespół odkąd tylko po raz pierwszy usłyszałam "The one that you hated" i zawsze życzyłam i życzę Stevenowi jak najlepiej. Ale to jak mówi o swojej trzeźwości aż człowieka rusza, naprawdę jestem z niego w pewnym sensie dumna, że mu się udało z tego wyjść.

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Grupa Adler dla FEARnet
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 18, 2013, 08:36:14 am »
0
Bardzo fajny wywiad, widać że Steven wyszedł na prostą. Niech mu się układa jak najlepiej!  :D

 

Slash dla magazynu "Gitarzysta"

Zaczęty przez Connor

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 2515
Ostatnia wiadomość Lipca 04, 2013, 10:29:26 pm
wysłana przez Slashie