Autor Wątek: DJ będzie rozdawał autografy  (Przeczytany 12161 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpnia 22, 2012, 09:07:28 pm »
0
Nie rozumiem całej sytuacji. Przeczytałem wątek i nie wiem skąd ten sączący się jad w wypowiedziach niektórych. Zazdrość? Skończcie.
Genialna sprawa z tym spotkaniem i świetna relacja :) Dzięki :)
Słyszałem nieciekawe opinie o stosunku Ashby do niektórych fanów, na szczęście relacje takie jak Twoja zmieniają trochę mój pogląd o człowieku ;) A kto wie, może przy następnym koncercie w Polsce zorganizują i u nas takie meet & greet ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2012, 09:17:30 pm wysłana przez slasherr »

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpnia 22, 2012, 09:17:05 pm »
0
Bardzo fajna impreza ,nie tylko można było zdobyć autograf Ashby ale jak było widać na zdjęciach Emmy kupić koszulki,jakieś wyścigi aut też można było pooglądać :) No i z bliska zobaczyć firmowe auta ,można było sobie zrobić zdjęcie pamiątkowe :) Ogólnie impreza chyba zaliczona do udanych ,DJ podziękował :D

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpnia 22, 2012, 09:20:55 pm »
0
A ja mam inne pytanie do koleżanki, czy masz może jakieś swoje fotki z całej imprezy, którymi chciałabyś się podzielić? DJ/fani/samochody? :)

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpnia 22, 2012, 09:36:46 pm »
0
Nie określiłaś o którą koleżankę Ci chodzi  ;) a że post jest pod moim to mam nadzieję ,że to nie do mnie pytanie  ;) ja napisałam, że to ze zdjęć które dołączyłaś wynikły moje obserwacje co było na tej imprezie :D

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpnia 22, 2012, 09:39:19 pm »
+1
Nie, nie, nie, fakt, przepraszam, chodziło mi o Clarsson (Claudię) xD

Offline otherrose

  • Patience
  • Wiadomości: 5
  • Respect: -1
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 22, 2012, 09:53:35 pm »
0
Szkoda, że u nas nie praktykuję się tego typu imprez..
A fotki pierwsza klasa  ;)
zazdraszczam Claudia - przeżycie na całe życie  ;)
anyway, ja bym również takim autkiem pośmigała  8)

Słyszałem nieciekawe opinie o stosunku Ashby do niektórych fanów, ..

nie chciał dać autografów? :)

Offline NIKITA

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Respect: -3
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 22, 2012, 10:06:54 pm »
0
Szkoda, że u nas nie praktykuję się tego typu imprez..
A fotki pierwsza klasa  ;)

Wielka szkoda ,że się nie praktykuje. Ale trochę temat traktowania naszego kraju poruszył parę stron wcześniej ZQYX pisząc : "Zresztą może i sam zespół Polskę potraktował ot tak sobie, jak jeszcze jeden kraik, skoro nie było fotek z Polski... Nie czarujmy się - z perspektywy Ameryki nie znaczymy tyle co Francja, UK, Niemcy, czy Włochy. Nawet Czechy mają większą renomę, co zresztą widać po solowych trasach ex Gunsów chociażby... Niestety na DJ-a rozdającego autografy np. na Stadionie Śląskim trochę poczekamy...". Taka jest prawda.  :'(
   I jak Claudia napisała było tylko około 20 osób czekających na DJ. To malutko. A przecież taką akcję reklamową o spotkaniu i rozdawania autografów sam DJ rozpuścił tylko gdzie się da w necie.

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpnia 22, 2012, 10:08:13 pm »
0
Szkoda, że u nas nie praktykuję się tego typu imprez..
A fotki pierwsza klasa  ;)
zazdraszczam Claudia - przeżycie na całe życie  ;)
anyway, ja bym również takim autkiem pośmigała  8)

Słyszałem nieciekawe opinie o stosunku Ashby do niektórych fanów, ..

nie chciał dać autografów? :)
Nie tylko ;)

Offline NIKITA

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Respect: -3
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpnia 22, 2012, 10:14:12 pm »
0

Nie tylko ;)
Ja od kumpeli słyszałam nawet , że podczas koncertu w Paryżu w tym roku opluł ją ze sceny. I że prywatnie nie jest taki miły . Powiedziała to po tym jak spotkała go "prywatnie" jak nie był na spotkaniu "służbowym" z fanami.

Offline mikus666

  • Moderator
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpnia 23, 2012, 03:01:54 am »
0
Nie rozumiem całej sytuacji. Przeczytałem wątek i nie wiem skąd ten sączący się jad w wypowiedziach niektórych. Zazdrość? Skończcie.

5pkt i kredki za te wypowiedź, podpisuje się obiema rękami pod tym.

Offline clarsson

  • Patience
  • Wiadomości: 5
  • Respect: +1
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpnia 23, 2012, 04:43:30 am »
0
Sorry jeszcze raz za tę prywatę na forum, nie zamierzam już więcej z nikim dyskutować.
Kilka postów wyżej, ktoś prosił mnie o fotki z meetingu, chyba, Emma, tak więc oto one. :D Nie bijcie za wielkość, jakość i generalnie byle jakie wykonanie, ale po prostu chciałam jakoś wszystko upchnąć na jednym zdjęciu, żeby nie pogubić się z linkami.

http://i46.tinypic.com/34yuxom.jpg

I jeszcze kilka słów o Motors and Music.  :lol:Ogólnie rzecz biorąc na całej imprezie tłumów nie było, nie mówiąc już o spotkaniu z DJ’em. Większość ludzi przyszła na koncerty, których było całkiem sporo, ja generalnie jednak żadnego zespołu nie znałam. Mimo wszystko miło się słuchało muzyki, czekając na meeting. Jeszcze z ciekawszych rzeczy to fakt, że żaden pracownik, organizator (nie licząc jednej dziewczyny, do której chyba wszyscy dzwonili), osoby przy stoisku Monstera, czy generalnie jakikolwiek człowieka na imprezie nie wiedział kim są Gunsi, a tym bardziej Ashba. Wszyscy wymieniali tylko jakieś nazwiska amerykańskich DJ-ów grających akurat na imprezie. Jak tam wcześniej wspomniałam, jedynymi ludźmi, którzy wiedzieli o spotkaniu była grupka fanów, czyli max. 15-20 osób. Generalnie, myślę, że zawiniła baaaardzo słaba reklama imprezy. O ile fani DJ’a mniej więcej wiedzieli co i jak z jego facebooka, to informacji o samej imprezie brak, tak samo jak i dokładnych informacji o samym m&g, o którym to już w ogóle nie można się było niczego dowiedzieć aż do kilku chwil przed spotkaniem. Dodam też fakt, że Detroit nie jest miejscem chętnie odwiedzanym przez kogokolwiek i zazwyczaj nie jest „po drodze”, szczególnie dla mieszkańców USA.
Na pierwszych dwóch zdjęciach widać główną scenę, a sceny w sumie były 3. Jednak tylko przy tej głównej „coś” się działo. Tłumów nie było nigdzie. Dałam też trzy zdjęcia motorów i takiego wypasionego samochodu, niestety nie mam fotek challengera, bo jak mówiłam, musieliśmy zmykać od razu po meetingu, a auta można było oglądnąć później. Dalej jest jeszcze zdjęcie biletu i naszej, podpisanej przez DJ’a, polskiej flagi. Na dole dwie fotki samego uśmiechniętego, przemiłego DJ’a, a obok zdjęcia z „żeńską” grupą fanów.
W prawym górnym rogu widać Detroit, miasto sprawiające wrażenie wymarłego albo opuszczonego po kataklizmie zombie… ;)

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpnia 23, 2012, 09:10:11 am »
0
Dzięki bardzo jeszcze raz! :)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: DJ będzie rozdawał autografy
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 23, 2012, 09:54:20 am »
+1
nazwiska amerykańskich DJ-ów grających akurat na imprezie.

No to wpasował się idealnie :lol:

Dzięki za relację jeszcze raz :)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

 

DJ Ashba: "To nie będzie kolejne Chinese Democracy"

Zaczęty przez Korso

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 13992
Ostatnia wiadomość Lutego 01, 2013, 05:27:38 pm
wysłana przez maxi023