Autor Wątek: Steven Adler dla LiveReviewer Magazine  (Przeczytany 2160 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Steven Adler dla LiveReviewer Magazine
« dnia: Grudnia 01, 2012, 03:45:42 pm »
0

Adler to nowy zespół byłego perkusisty Guns N’ Roses, Stevena Adlera. Grupa ostatnio wydała swój debiutancki krążek „Back From the Dead”. Wystarczający powód dla LiveReviewer by zadać Stevenowi kilka pytań!

Hej Steven, gratuluję nowego albumu, „Back from the Dead”!
Dziękuję!

Jakie to uczucie powrócić ze świetną płytą?
Jestem bardzo szczęśliwy, nie byłbym w stanie zrobić tego lepiej lub z lepszym zespołem! Czuję się jak nowonarodzony, który dostał drugą szansę od życia!

Nazwa zespołu została zmieniona na Adler, a Ty sam zostałeś otoczony przez niesamowitych muzyków.
Dziękuję

Możesz ich przedstawić naszym czytelnikom?
Oczywiście! Jacob Bunton jest naszą gwiazdą, świetnym wokalistą, Lonny Paul to nowy światowy idol na gitarze, a Johnny Martin jest moim niezwykle utalentowanym bratem rytmicznym. To moja nowa rodzina i kocham ich!

Jak Ci się pracowało z taką niezwykłą ekipą nad nowym krążkiem?
Jeff Pilson jest naszym producentem i zapewnił nam idealne warunki, dzięki czemu mogliśmy skupić się na tworzeniu świetnego albumu. Nie chciałem tego kończyć! Gdyby to zależało ode mnie, nagralibyśmy jeszcze kolejne 100 utworów. Wszyscy się wzajemnie wspieraliśmy, tak, jak to powinno wyglądać. Jestem szczęściarzem mając tak niesamowity zespół i mam tu na myśli również Jeff’a. Uważamy go za 5 członka zespołu. Och, i Jay Ruston, który wierzył w nas od samego początku!

Płyta jest dość różnorodna. Od mocnych kawałków rockowych, po sztandarowe ballady rockowe. Które z nich bardziej lubisz grać?
Lubię grać je wszystkie, dlatego właśnie krążek jest tak „różnorodny”. Wiem co najlepsze dla mojego rytmu i wyczucia, ale lubię zarówno ballady jak i mocniejsze granie.

Jeśli miałbyś wybrać jeden ulubiony utwór z tego albumu, który by to był i dlaczego?
Kocham je wszystkie zbyt mocno, żeby wyróżnić jedną spośród innych.

Płyta właśnie się ukazała, zaplanowane są koncerty w Japonii, co jeszcze szykujecie w najbliższym czasie?
Wiele się dzieje, choć nie mogę o tym jeszcze mówić, ale mogę powiedzieć, że planujemy trasę, która da szanse zobaczenia nas przez każdego na całym świecie.

Wibracje na tym krążku naprawdę przenoszą mnie do czasów, w których pojawiło się „Appetite…”
Dziękuję, gdy go nagrywaliśmy, miałem to samo wrażenie, czułem tę magię.

To było celowe zagranie?
Chciałem jedynie stworzyć dobry album, który będę chciał potem słuchać.

Ludzie, którzy przez lata widzieli Adler’s Appetite, wiedzieli, że przychodząc tam usłyszą utwory Guns N’ Roses. Masz zamiar nadal grać utwory Gunsów na najbliższych koncertach?
Przede wszystkim będziemy się skupiać na nowym zespole i naszym materiale. Grałem utwory Guns N’ Roses przez ostatnie 25 lat. Teraz moje życie to głównie mój nowy zespół i nasz nowy materiał. Będę jednak grał kilka utworów GNR, z szacunku do fanów i do tego wspaniałego okresu, za który zawsze będę wdzięczny.

Porozmawiajmy o koncertach w przyszłości, kiedy wrócisz do Holandii?
Jak tylko będę mógł. Nasz manager i agenci nad tym pracują.

Po ceremonii Rock N’ Roll Hall of Fame powiedziałeś, że porzuciłeś wszelkie nadzieje na ponowne zejście się dawnego składu GNR. Czy „Back from the Dead” ma udowodnić, że nie potrzebujesz Gunsów, by odnosić sukcesy, jako gwiazda rocka?
Rock N’ Roll Hall of Fame było wspaniałym zakończeniem świetnej przeszłości. Mój nowy zespół jest przyszłością.

Osiągnąłeś już wiele w historii muzyki, ale co jest Twoim obecnym celem?
Chciałbym wprowadzić mój nowy zespół do Rock N’ Roll Hall of Fame za kolejne 25 lat.

Napisałeś świetną książkę o swoim życiu „My Appetite for Destruction”. Czy pomogła Ci ona w poradzeniu sobie z przeszłością?
Po prostu czułem, że muszę opowiedzieć o swojej przeszłości, żeby pomóc sobie w tworzeniu przyszłości.

Książka ma, dzięki Bogu, wiele śmiesznych anegdot. Czy jest jakaś, której zapomniałeś umieścić w książce, ale chciałbyś się nią podzielić z naszymi czytelnikami?
Wiem, że to trochę cliche’, ale „nie możesz iść naprzód, jeśli ciągle patrzysz w przeszłość”

I o to chodzi Steven! Dziękuję bardzo z poświęcenie nam czasu i mam nadzieję spotkać się z Tobą wkrótce!
Dziękuję!

Chciałbyś jeszcze podzielić się czymś z naszymi czytelnikami?
Dziękuję za miłe słowa, wsparcie i wiarę we mnie.

źródło: http://wp.livereviewer.com/2012/11/30/interview-steven-adler/

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4398
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2462
Odp: Steven Adler dla LiveReviewer Magazine
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 01, 2012, 03:54:31 pm »
0
Czy Back from the Dead zostało wydane w Polsce?
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Steven Adler dla LiveReviewer Magazine
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 01, 2012, 05:17:00 pm »
0
Cytuj
Przede wszystkim będziemy się skupiać na nowym zespole i naszym materiale. Grałem utwory Guns N’ Roses przez ostatnie 25 lat. Teraz moje życie to głównie mój nowy zespół i nasz nowy materiał. Będę jednak grał kilka utworów GNR, z szacunku do fanów i do tego wspaniałego okresu, za który zawsze będę wdzięczny.

Cytuj
Rock N’ Roll Hall of Fame było wspaniałym zakończeniem świetnej przeszłości. Mój nowy zespół jest przyszłością.

Bardzo podobają mi się te wypowiedzi Stevena. Tamto Guns N' Roses to już przeszłość. Cieszę się, że to zrozumiał i skupia się na tym co jest teraz. Życzę mu powodzenia z nowym zespołem i niech nie ciągnie przeszłości za sobą. Oczywiście trudno, żeby nie grywał kawałków Gunsów na koncertach, skoro je współtworzył, ale niech to będzie faktycznie kilka. Dobrze Steven ;)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Steven Adler dla LiveReviewer Magazine
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 01, 2012, 05:31:52 pm »
0
Czy Back from the Dead zostało wydane w Polsce?
Czy zostało wydanie - nie wiem.
Wiem, że będzie dostępne wysyłkowo w przynajmniej jednym sklepie internetowym ;) Zawsze można chodzić, pytać. Jak jest klient, to i towar się znajdzie :)
Czytam te wywiady ze Stevenem i szczerze chcę, żeby mu się udało :) Fakt, że niektóre rzeczy mnie bawią ( Lonny Paul jako światowy idol gry na gitarze, Adler za 25 lat w RRHOF), ale nie jest to drwina tylko coś na zasadzie - ok, Steven, lekcja PR-u odrobiona, a teraz daj czadu :)
Niezależnie od tego nie ukrywam, że chciałbym, żeby podczas trasy grupa Adler znalazła się w Polsce. Idealnie gdyby koncertowała razem z Loaded po Europie :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

 

Slash dla magazynu "Gitarzysta"

Zaczęty przez Connor

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 2542
Ostatnia wiadomość Lipca 04, 2013, 10:29:26 pm
wysłana przez Slashie