Autor Wątek: Nuno Bettencourt przeprasza Fortusa, Fortus odpowiada  (Przeczytany 901 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline naileajordan

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3505
  • Płeć: Kobieta
  • "So never mind the darkness"
  • Respect: +3590
Nuno Bettencourt przeprasza Fortusa, Fortus odpowiada
« dnia: Lipca 28, 2023, 12:22:54 pm »
0




Nuno Bettencourt opublikował na swoim profilu w portalach społecznościowych filmik, w którym przeprosił Richarda Fortusa i Slasha za poczynione niedawno uwagi na ich temat.

Polemika rozpoczęła się po tym, jak w wywiadzie dla Planet Rock Bettencourt wyjawił, że jego zdaniem granie z Rihanną jest wielkim wyzwaniem, któremu większość gitarzystów – w tym Slash – miałaby trudności sprostać.

Fortus odniósł się do tych deklaracji i wziął w obronę kolegę z zespołu.

Nuno odpowiedział, nie przebierając w słowach. Napisał, że w ciągu 56 lat swojego życia nigdy nie słyszał gry Richarda i nazwał gitarzystę Guns N’ Roses „zamiennikiem”.

Sprowokował tym samym nieprzychylne komentarze własnych fanów, którzy uznali jego osobistą wycieczkę za nazbyt ostrą.

Wczoraj Bettencourt wrzucił do sieci czterominutowy filmik.

„Nie jestem tego rodzaju człowiekiem. Nie chcę nim być”, zapewnił. „Nie interesuje mnie to gówno, czuję się przez nie okropnie. Muszę trzymać moją pie***rzoną gębę na kłódkę. Zapytano mnie o Rihannę, a moja odpowiedź była żałosna. Absolutnie żałosna. Biorę za to odpowiedzialność. Próbowałem coś powiedzieć i to obróciło się przeciwko mnie. Często wypowiadam się w prasie i czasami zdarza mi się coś palnąć”.

Gitarzysta zapewnił, że od tej pory będzie mówił wyłącznie o swojej współpracy z Extreme i że będzie się wystrzegał deklaracji, które mogłyby kogoś zranić.

„Nie pytajcie mnie o Slasha, Guns N’ Roses ani Richarda Fortusa, któremu jestem winien przeprosiny”, ciągnął Nuno. „Wybacz, bracie. To było żałosne. Miałeś prawo bronić swojego brata, masz rację”.

„Nie lubię ranić innych, nie lubię nikogo obmawiać, a jednak to wszystko wyszło ode mnie… To zabrzmiało arogancko i obraźliwie, a ludzie kochają to gówno. Karmią się nim”.   

„Nawet gdybym słyszał kiedyś grę Richarda – a nie słyszałem – nie miałbym prawa do takich komentarzy… Proszę o wybaczenie Richarda, który jest, rzecz jasna, wielkim gitarzystą. Gra w Guns N’ Roses, więc musi być wielki”.

Na koniec Bettencourt wyraził nadzieję, że pewnego dnia będzie miał okazję wypić z Fortusem piwo i razem z nim pośmiać się z całej tej sytuacji.

„Skontaktuję się z tobą bezpośrednio, żeby umówić się na to piwo”, skomentował Richard pod postem. 







Źródło


"Robiłem to w najlepszej wierze, jak mówił jeden gentleman, który uśmiercił swą żonę, gdyż była z nim nieszczęśliwa."

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8645
  • 17000 postów
  • Respect: +4372
Odp: Nuno Bettencourt przeprasza Fortusa, Fortus odpowiada
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 28, 2023, 12:49:37 pm »
+1
dobrze ze sie pan Nuno zreflektowal, bo zaczynalo sie robic zenujaco...
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline mafioso

  • Moderator
  • Street of dreams
  • *****
  • Wiadomości: 12077
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2218
    • As Koncertowy
Odp: Nuno Bettencourt przeprasza Fortusa, Fortus odpowiada
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 28, 2023, 10:18:03 pm »
+1
Ehhh a już się szykował skandal na miarę afery Natalii Janoszek ...

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8645
  • 17000 postów
  • Respect: +4372
Odp: Nuno Bettencourt przeprasza Fortusa, Fortus odpowiada
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 29, 2023, 12:25:02 am »
0
Na szczęście w USA poza Nuno parę osób jednak Fortusa kojarzy. If you know what I mean.
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline michalg

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 246
  • Płeć: Mężczyzna
  • Shadowplayer
  • Respect: +123
Odp: Nuno Bettencourt przeprasza Fortusa, Fortus odpowiada
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 02, 2023, 06:16:45 pm »
+1
Gra w Guns N’ Roses, więc musi być wielki”.


Czyli DJ Ashba też. Taka uwaga dla zgryźliwych hejterów ;) :D

Offline mikus666

  • Moderator
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: Nuno Bettencourt przeprasza Fortusa, Fortus odpowiada
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 04, 2023, 03:47:42 pm »
0
Chwała Mr. Nuno'owi (?), że się zreflektował, poziom jego pierwszej reakcji kazał się zastanowić, czy nie kupić mu przypadkiem łopatki i wiaderka.

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 991
  • Respect: +267
Odp: Nuno Bettencourt przeprasza Fortusa, Fortus odpowiada
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 11, 2023, 04:38:56 pm »
0
fajnie, ze przeprosił. jednak nie taki frajer jak mozna sie było spodziewać. juz abstrahujac od tego czy ma racje czy nie. publicznie,ładnie przeprosił. a taka teściówka albo teściu, zesraja sie a nie przeprosza. albo szwagierka. peezda głupia.
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

 

Fortus: "w przypadku Axla, tak naprawdę to najbardziej się liczy"

Zaczęty przez Emma

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 6267
Ostatnia wiadomość Grudnia 29, 2015, 12:43:11 pm
wysłana przez guest2849