Autor Wątek: Nowy utwór Slasha "You're A Lie" - w propozycjach do Listy Przebojów Programu 3  (Przeczytany 8527 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Nowy utwór Slasha "You're A Lie" - znalazł się w propozycjach do Listy Przebojów Programu 3 Polskiego Radia.
Dzięki Waszym głosom utwór może wejść do "Poczekalni" (Top50) lub do głównego notowania listy (Top30).

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=haMsymbWQi0" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=haMsymbWQi0</a>

Zatem drodzy Fani - logujemy się i głosujemy na Slasha :)

http://lp3.polskieradio.pl/utwor/artykul11345,3892_youre_a_lie.aspx

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
0
nie wejdzie, za mało trójkowe  ;)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
0
Mam nadzieję, że jak się album ukaże to pan Mann się nim zajmie w swojej niedzielnej audycji Piosenki bez granic. Myślę, że na Top 30 ma szansę.

Offline judastpriest

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 146
  • Slash
  • Respect: -10
0
świetne rockowe granie, coś w stylu Velvet Revolver i trochę Guns n Roses - ale nie ma się co dziwić, to płyta Slasha.

body

  • Gość
0
Slash skończył się w 93r ale kawałek ma szanse na TOP30.

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
0
świetne rockowe granie, coś w stylu Velvet Revolver i trochę Guns n Roses - ale nie ma się co dziwić, to płyta Slasha.
huehuehuehue czemu mnie to nie dziwi  :D

ma szanse, w końcu thriller w refrenie :)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
0
Obiektywnie z mojej strony (jak zawsze w stosunku do Slasha :)),niezłe,ale nic ponad to 8).Jeżeli jest to singiel promujący zawartość tej płytki to...szybko o niej zapomne,tak jak o pierwszej solowej płycie.

Offline judastpriest

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 146
  • Slash
  • Respect: -10
0
Slash skończył się w 93r ale kawałek ma szanse na TOP30.
jak i Guns n Roses zresztą: największa trasa koncertowa w historii rocka od 27-05-1991r. do 17-07-1993r. bodajże, koncerty w 27 krajach na świecie i po tym wszystkim koniec zespołu Guns n Roses...skłóceni członkowie zespołu, Axl i Slash do dzisiaj nie rozmawiają...ale szkoda o tym pisać nawet bo zaraz się oburzą wielcy fani nowego zespołu pod nazwą Guns n Roses.

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
0
slash wcale nie skończył się w 93 roku, ktoś tu snakepitu nie zna...

smakol

  • Gość
+1
VR też było dobre ;) A i jego solowa płytę lubię :] Ale dalibyście już spokój z odwieczną nawalanką Slash vs Gn'R - to już było wałkowane 100 razy w każdym możliwym temacie i nikt tu nikogo nie przekona :P Jak ktoś może to niech zagłosuje na Slash'a a jak "sumienie" mu nie pozwala to nie i trudno  ;)

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
0
Slash skończył się w 93r ale kawałek ma szanse na TOP30.
jak i Guns n Roses zresztą: największa trasa koncertowa w historii rocka od 27-05-1991r. do 17-07-1993r. bodajże, koncerty w 27 krajach na świecie i po tym wszystkim koniec zespołu Guns n Roses...skłóceni członkowie zespołu, Axl i Slash do dzisiaj nie rozmawiają...ale szkoda o tym pisać nawet bo zaraz się oburzą wielcy fani nowego zespołu pod nazwą Guns n Roses.
Człowieku w jakim ty świecie żyjesz?Nikt z członków dawnego składu nie jest ze sobą skłócony,poza tym że Axl i Slash nie utrzymują ze sobą kontaktu, chociaż  i tu jest widoczne ocieplenie ;)(przestali przynajmniej na siebie bluzgać publicznie).

Offline judastpriest

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 146
  • Slash
  • Respect: -10
0
Slash skończył się w 93r ale kawałek ma szanse na TOP30.
jak i Guns n Roses zresztą: największa trasa koncertowa w historii rocka od 27-05-1991r. do 17-07-1993r. bodajże, koncerty w 27 krajach na świecie i po tym wszystkim koniec zespołu Guns n Roses...skłóceni członkowie zespołu, Axl i Slash do dzisiaj nie rozmawiają...ale szkoda o tym pisać nawet bo zaraz się oburzą wielcy fani nowego zespołu pod nazwą Guns n Roses.
Człowieku w jakim ty świecie żyjesz?Nikt z członków dawnego składu nie jest ze sobą skłócony,poza tym że Axl i Slash nie utrzymują ze sobą kontaktu, chociaż  i tu jest widoczne ocieplenie ;)(przestali przynajmniej na siebie bluzgać publicznie).
dziękuje za uświadomienie

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34653
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
0
Wracając do tematu - ciekaw jestem jak sobie ten kawałek Slasha poradzi na liście :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
0
Poradzi sobie przez chwilke (bo słaby nie jest), ale szybko zniknie tak jak się pojawił(nie jest na tyle dobry by na niej długo pozostał).

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
0
No podobnie myślę, jest to w miarę chwytliwe ale szybko się nudzi

 

Podróbki gitar Slasha, Jimmy’ego Page’a i in. przechwycone w Waszyngtonie

Zaczęty przez naileajordan

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 773
Ostatnia wiadomość Lutego 14, 2021, 03:39:38 pm
wysłana przez Ivellios