Autor Wątek: Nowy system newsów  (Przeczytany 8058 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Nowy system newsów
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 26, 2007, 11:29:43 pm »
0
no, to mi sie podoba :D

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34655
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger"
  • Respect: +3431
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Nowy system newsów
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 27, 2007, 08:11:44 am »
0
Sprawa poniekąd techniczna.Jeśli newsy będzie się komentować tutaj,to prędzej,czy później przestanie się je komentować w dziale do tego przeznaczonym,bo po co pisać dwa razy to samo.W rezultacie może być tak,że głównym działem będzie dział news,a reszta powoli będzie "padać". Myślałem o tym,żeby w dziale news były tylko newsy,a komentarze wraz z informacją do jakiego tematu się odnoszą szły normalnie do działu Gn'R,VR,czy projekty solowe.Tyle,że 1) Nie wiem,na ile to jest wykonalne 2) Gdyby tak sie stało to więcej roboty mieliby modzi,admini,a newsmani byliby pozbawieni wpływu na komentarze pod swoimi newsami,a przecież nie o to chodzi.  Newsmani muszą mieć możliwość odniesienia sie do komentarzy,także przez ewentualne wyedytowanie,czy w skrajnych przypadkach usunięcie.No i w sumie nie wiem,czy jest jakieś wyjście pośrednie,które by sprawiało,że działy poza newsami nie padną,a newsmani zachowają kontrolę nad komentarzami... Jakieś pomysły?


 Miejmy nadzieje,że w działach poświęconych Gn'R,VR i projektach solowych pojawią sie tematy problemowe i działy te nie odejdą w niepamięć :) Ale to już zalezy także od Was towarzysze i towarzyszki :D

P.S Czy są przewidziane okresowe archiwizacje newsów,czy była to sytuacja jednorazowa? :) Trochę łyso tam teraz strona wygląda ;) :D
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2007, 10:19:06 am wysłana przez zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline yesterdays

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Respect: 0
    • www.yesterdays.blog.onet.pl
Nowy system newsów
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 27, 2007, 03:34:26 pm »
0
[size=8]:D uważam,że to doskonałe rozwiązanie-teraz bedą sie wpisywać tylko Ci,którzy naprawdę nie boją się podpisać pod swoim komentarzem.
[/size]
[/b]
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2007, 03:37:04 pm wysłana przez zqyx »

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Nowy system newsów
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 27, 2007, 05:18:04 pm »
0
Mi to rozwiązanie się podoba bo szczerze mówiąc nie chciało mi się komentować czegoś na stronie, bo i tak gadaliśmy o tym na forum.
Mam nadzieję, podobnie jak Zqyx, iż w związku z możliwością komentowania newsów na forum, tematy o GN'R, VR itp. nie będą świecić pustkami.  

FineFineWine

  • Gość
Nowy system newsów
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 04, 2007, 10:58:04 am »
0
swietny pomysl - nareszcie bedzie mniej "przypadkowych" komentujacych

 

"Perfekcjonizm" Axla opóźnia nowy materiał?

Zaczęty przez Emma

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 11319
Ostatnia wiadomość Marca 09, 2013, 11:15:33 pm
wysłana przez janina